Květen 2013

Krása = úspěch

31. května 2013 v 0:41 | DevilDan |  Názory
Když se podívám kolem sebe je mi trochu zle z toho, že hodně lidí se dívá hlavně na vzhled. Jednoduše řečeno, když třeba žena stojí o práci nějaké asistentky nebo sekretářky spíš dostane místo nějaká krásná slečna, která má v mozku opravdu jenom piliny než vysokoškolačka, která bohužel není moc přitažlivá. Uznávám, že sekretářka se moc úspěšnou nestane, ale co třeba modelky? Nemůže to být každá dívka, ale musí mít jisté "parametry", které ukáží jestli je krásná nebo není. Ale mě to nepříjde normální asi stejně jako soutěže krásy například Česká miss.
Potom se normální člověk diví, že si mladé dívky berou vzor z modelek na hlavních obálkách časopisů a že se nechávají ničit plastickými operacemi. Proč ničit? Protože mě to prostě příjde šílené. Ano, taky na sobě najdu spoustu chyb, co se vzhledu týče, ale prostě chci a vím, že toho jsou lidé ještě schopni, aby mě ostatní brali hlavně za to, co mám uvnitř v srdci.
Ovšem řekl bych, že nejvíc je to vidět v hudbě nebo na filmové scéně. Není to zas tak dlouho, kdy se do povědomí posluchačů dostal Justin Bieber, One Direction nebo jiní zpěváci a kapely ku příkladu z našeho populárního pořadu Superstar. Už prostě nejde o to, co umí a jaké písničky zpívají, ale jde o to, že jsou podle mnoha lidí krásní. To samé je u filmů jako je třeba Twilight saga nebo High School Musical. Mladé holky, co tyhle filmy sledují nejčastěji prostě koukají na to jak ten herec vypadá a je jim už jedno jaké ten film má hodnocení a rezence a že celkově stojí za nic.
Pořád se to snažím pochopit, ale nějak mi to nejde. Je vidět, že tohle myšlení nutí přemýšlet dívky o tom, že nejdou dost krásné a proto je tu mnoho případů anorexie. Zdá se mi to strašně zvrácené a nespravedlivé. Myslím si, že každý z nás by měl mít svůj ideál krásy a měl by hodnotit i duši člověka, ale je vidět, že nám společnost předklává svou vizi. Jednoduše řekne, že vychrtlé modelky jsou nejkrásnější ženy na světě a dostane tak silnější slečny do psychických problémů.
Takže na závěr musím nebo spíš můžu říct, že osobně si více cením té vnitřní krásy, protože za ta léta, co žiju si všímám, že ty krásní lidé jsou ve uvnitř dost zkažení a po tom úspěchu přímo prahnou. Nemůžu říct, že úspěšný život nechci, ale jít na něj s krásou a něčemu čemu někdo říká dokonalost se mi nechce a hnusí se mi to. Radši zůstanu takový jaký jsem a to by mělo platit i pro ostatní...

Záchrana

30. května 2013 v 8:16 | DevilDan |  This Is WAR
Do tábora přiběhl Chaoss s Demonkem a za chvíli po nich Satt s Gothicem. "Zajali Liadesque!" vykřikl Demonek ještě než vlezl do místnosti. "Víme, měla sebou vysílačku," řekl Trasher "A co? Jdeme na ně?" ptal se rychle. "Zítra ve 12" pronesl jsem a přemýšlel o plánu.
Druhý de se mělo konat předání rukojmích. Rozhodl jsem, že se zajatci půjdu do jejich osady já a WTSharon. Začali jsme se připravovat, ale vtom do místností přiběhl MrMetal s Natashou a Punkynou v patách: ''To snad ne, přece nepřistoupíme na jejich požadavky!'' Otočil jsme se na něj: ''Nemáme na výběr, mají přece Liadesque.'' ''Stačí, když na ten požadavek přistoupíte jenom jako, půjdete tam i se zajatci, aby Jednosměrky uvěřily a já s Natashou a Punkynou si vezmeme tlumiče a půjdeme tam taky, prostřílíme se až k Lie a osvobodíme ji.'' ''Když myslíš, že to půjde, tak jo. Za hodinu vyrážíme.'' Jak jsem dopověděl, MrMetal s holkama spokojeně odešli.
Po deseti minutách chůze jsme uviděli nepřátelskou osadu. MrMetal, Natasha a Punkyna se odpojili a běželi do lesa, aby si osadu obešli. Já, Sharon a zajatci jsme pokračovali přímo k osadě. Před ní už stály jednosměrky čekající na nás.
Útočný tým zatím oběhl základnu.''Hele, zadní vchod je hlídaný'' řekla Natasha. Punkyna několikrát vystřelila a stráž už nebyla mezi živými.''Říkala jsi něco?'' zeptala se jí.''Ne, nic, pojďme už.''
Když vnikli do osady, ukryli se za jednou z budov.''Myslím, že ji drží támhle v té velké budově, pravděpodobně už čekají na předání.'' řekl MrMetal a všichni se rozběhli k budově. Vběhli dovnitř a hned narazili na několik Jednosměrek, postříleli je a díky tlumičům nikdo nic neslyšel. Pokračovali dál po schodech do patra, nevěděli přesně, kde Liu drží a tak museli projít celé patro. Při hledání narazili na několik Jednosměrek a všechny bez problému zabili.
V prvním patře Liadesque nebyla, pokračovali tedy do dalšího. Tam bylo víc jednosměrek než v prvním.''Asi to bude tady'' špitla Punkyna. Ze dveří vyšlo pět Jednosměrek, ale než si jich stihly všimnout, ležely všechny mrtvé na zemi. Tým prošel dalšími dveřmi a po cestě postříleli několik dalších jednosměrek. Přišli do velké místnosti, na druhé straně byly velké dveře. Punkyna, která šla poslední, se rychle otočila a padla na zem. Jednosměrky asi našly mrtvoly a zaútočily zezadu. MrMetal odtáhl Punkynu, která měla kulku v břiše, a začal střílet na přicházející. Punkyna, ač byla zraněná, vytáhla pistoli a pomáhala MrMetalovi. Velké dveře naproti se najednou otevřely a z nich vyšla Jednosměrka držící svázanou Liadesque se zavázanýma očima a mířící jí na hlavu. Natasha se otočila, vytáhla pistoli a namířila na Jednosměrku.''Sakra''pomyslela si Natasha ''Co když se netrefím, ještě, že to Lia nevidí.'' MrMetal zadržoval Jednosměrky a pomoci jí prostě nemohl.
Namířila Jednosměrce na hlavu a vystřelila. Trefila se přesně a Jednosměrka padla mrtvá na zem. MrMetal, který vyřešil problém s přesilou Jednosměrek granátem, se otočil ''Dobrá trefa, Natasho'' řekl jí a šel ke krvacející Punkyně. Natasha kývla, rozvázala Liu a obě šly ošetřit Punkynu. MrMetal vyšel ven podívat se po dalších jednosměrkách.
Zrovna jsme přišli se zajatci přímo k táboru, když se z vysílačky ozvalo ''Máme Liu, žádná výměna se nekoná'' Podíval jsem se na WTSharon, vytáhl zbraň a zastřelil Jednosměrky u vchodu. Vešli jsme do osady a postříleli několik Jednosměrek. Zvládli jsme to ve dvou, protože spousta z nich se vrhla na ochranu budovy a zde jich moc nezůstalo. Z budovy vyšel MrMetal:''Punkyna je zraněná, musíme ji dostat zpět do naší základny'' ''Dobře, jak ji odneseme?'' zeptal jsme se.''Jdu se podívat po nosítkách'' odpověděl MrMetal a odešel.
Po chvíli se vrátil s nosítkama, vzali jsme Punkynu a vrátili se do našeho tábora. Šli s námi i zajatci a Satt se radovala z toho, že jsme je neztratili zatímco Maggot s LitleMonster po ruce ošetřovaly Punkynu a slíbily všem, že bude brzy v pořádku.

Zajetí

29. května 2013 v 2:45 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Zatímco jsme řešeli místa táborů jednosměrek Linkini, naši spojenci, si postavili nový tábor a přišel čas je naučit bojovat. Poslal jsem tedy Honzajera s Amaranthes, aby je pozvali k nám.
Mezitím jsme už my ostatní stavěli cvičiště na louce nedaleko našeho tábora. Rozhodl jsem, že MrMetal, Tommyther, Trasher a Chaoss je budou učit zacházet se zbraněmi, každý s jiným druhem. MrMetal samopaly, Tommyther útočné pušky, Trasher brokovnice a Chaoss kulomety. Sehnali jsme ještě odstřelovací pušku M21 a tak se Lordista nabídl, že jednoho z nich vyškolí na ostřelovače. Punkyna, Lia, Satanyka, já a GothicDan jsme se rozhodli udělat jim fyzický výcvik.
Když Linkini konečně přišli, rozdělili jsme je do skupin podle typů zbraní. A potom byli rozděleni na dvě skupiny. První šla na výcvik střelby a druhá na fyzický výcvik, pak se měli vystřídat.
První skupina se nastoupila před Tommythera a spol. ti si je rozebrali do svých skupin. Lordista s učněm vyrazili do lesa. Ukazoval mu, jak správně snajprovat, jak se správně krýt a ostatní zásady odstřelovače. MrMetal vytvořil takovej dřevěnej domek, kde cvičil boj se samopaly. Dovnitř naskládal různé figuríny, do kterých se muselo trefovat. Tommyther rozmístil terče na 20-40 metrů a učil střílet na větší vzdálenost. "Hlavně střílet jednotlivě nebo po dávkách, to je důležitý...'' neustále jim opakoval.
Trasher rozestavěl několik terčů pohromadě a střílelo se z velké blízkosti, pak jim předváděl sílu brokovnice, vysvětlil jim, co dokáže prostřelit a pak vzal figurínu a ukázal, jak vypadá zásah do člověka. Chaoss si nabral spoustu terčů a cvičil kulometčíky. "Nestřílej jak magor, člověče, šetři tou municí, nemůžeš všechno vystřílet naráz!'' rozčiloval se.
Některým Linkinům šla střelba líp, jiným hůř. Rozhodně všichni dělali pokroky. Mezi dobrými střelci byla i Jenny, která se s svojí P90 naučila opravdu dobře zacházet.
Později se všichni naučili obstojně zacházet i s granáty, noži a pistolemi. S fyzičkou byl trochu problém, protože se nedala zlepšit moc rychle. Postupně se ale běháním kolem tábora všichni zlepšovali.
Když byla přestávka na jídlo, jeden z Linkinů náhle zvolal: ''Hele, tam je někdo ve křoví!''
Ostatní se tam podívali a opravdu se tam někdo mihnul. Najednou z křoví vyskočily dvě postavy a rozběhly se do lesa.''Zvědové!'' křikl další Soldier a všichni jsme se za nimi rozběhli. Jenny střelila jednu z postav do zad a ta se skácela na zem. Druhá se pozastavila a vtom byla obklíčena Linkinery.
Byly to jednosměrky. Ta, kterou Jenny střelila byla mrtvá. Obě u sebe měly velké batohy, po jejich otevření Tommyther zvolal: ''To je přece naše munice a naše zbraně!'' ''Takže zlodějka.''otočil jsem se na již svázanou Jednosměrku. "Pokud se nemýlím, vy jste okradli nás," pronesla jednosměrka. Na to, že byla zajatá, byla dost vzpurná. "Nlč a radši řekni na co tohle všechno potřebujete!" vykřikla Punkyna. "Kdy bude útok?" zeptal jsem se, když holka mlčela a jen nás sledovala. "To ti tak řeknu," Člověk by řekl, že po ráně od Satt všechno vyklopí, ale kdepak...
"Musíme to najít sami," řekl jsem Lordistovi v táboře. "Chtěli utéct tudy, takže tam někde to bude," řekl Lordista "vyšlu napřed zvědy" usmál se a odešel.
Fobos si sebou na průzkum vzal jednoho mladého Soldiera, aby ho zaučil. Oba tiše a nenápadně prošli lesem a sledovali dění. "Támhle!" vykřikl Linkin. "Neřvi," šepl Fobos. "Hlavní je bejt nenápadnej. Takhle bys vzbudil i mrtvýho!" "Pardon..." pronesl tiše Linkin a už byl ticho.
U brány je vyhlížela Wampirka. "Tak co?" ptala se hned. "Víc jak 20 jich tam nebude," řekl Fobos. "Takže plán je jaký?" zeptal se Linkin a díval se střídavě na mě a Fobose. "Myslím, že bude stačit menší skupinka" mrkl na mě Fobos. "Dobře, hlásí se někdo?" Přihlásila se Lia, Satt, Gothic, Demonek a Chaoss. "Tady je vysílačka, kdyby byl problém, ale ten snad nenastane," řekl Lordista a tak nějak se usmíval nad představou masakru jednosměrek. "Jasně, to zvládneme" řekla Satt a vzala si vysílačku.
Vyrazili tedy k místu, které vyznačil na mapě Fobos. "Myslíte, že budou problémy?" nadhodil Chaoss "Proč by měly být?" zeptala se L nechápavě. "Jsou to jenom jednosměrky." Jak se blížili k táboru, připravovali si zbraně. "Super!" vykřikla L, "prázdno!" "Rozdělíme se, jo?" navrhla Satt a šla s Gothicem kousek za tábor. Chaoss, L a Demonek šli k nějaké boudě. "Hele, proč nám kradou zbraně a munici, když v tý chatrči určitě něco maj?" nechápal Demonek a L se prala se zámkem. "Asi nás chtěj nasrat," pronesl Chaoss a Lia zatím vnikla dovnitř. "Odešli asi před dlouhou dobou," řekl Demonek po chvíli. "To ohniště nevypadá, že by bylo použito v krátké době," "Jo, ty se asi klidili," najednou se ozvaly výstřely, "A do prdele!" vykřikl Demonek "že bychom se spletli?" "Asi..." Chaoss už střílel na přicházející nepřátele "Hele, ony si asi přivedly posily!" Začali utíkat a najednou se Demonek zastavil: "Nechali jsme tam Liu!" dostal ze sebe. "Vrátit se ale nemůžeme!" Chaoss se opřel o strom. "Počkáme na ostatní a pak se v táboře domluvíme, co a jak" Demonek jen kývl.
Amaranthes se otočila směrem ke stolu. "Máme vašeho člověka.." ozvalo se z vysílačky a Amaranthes hned poznala, že nejde o hlas dívky z WARu. "Dane, kluci! PojĎte sem," zakřičela na nás a já, trasher a Tommyther jsme přiběhli k ní. "Co se děje?" zeptal se Tommy. "Máme vašeho člověka a vydáme ho jenom za naše dvě vámi zajaté holky!" Vzal jsem vysílačku do ruky: "Souhlasím, kde se sejdeme?" "V našem táboře, přesně zítra ve 12 hodin," ozval se ten hlas znovu. "Budeme tam," řekl jsem a bylo ticho...

Hudební útok

28. května 2013 v 0:21 | DevilDan |  This Is WAR
Celý týden bylo v táboře celkem ticho. Všichni oplakávali smrt našich spolubojovníků, kteří ovšem zemřeli v boji a při záchraně mě a Demonka, kterému zotavení trvalo déle než ten týden. Já už byl za ten týden celkem v pořádku, přeci jenom mě těšila skutečnost, že klicad je mrtvá a my máme o jeden cíl méně, i když teda Satt byla mírně zklamaná, chtěla si užít mučení...
Honzajer s Wampirkou se jednou vydali na průzkum nedaleké krajiny. "Slyšíš to?" zeptala se Wampirka a byla bledá jako stěna. "eh, ne!" i Honzajer se zaposlouchal a místo krásné tichoé přírody a šumění lesa uslyšel kvičení 1E. "S tím musíme něco udělat!" vykřikla Wampirka, "musíme do tábora!"
"Takže je to v těhle místech?" optala se tera, když Honzajer všechno vysvětlil a povyprávěl. "jo, přesně tam" kývl hlavou honzajer. "prostě se nám tam usadila škodna!" "A návrhy?" zeptal jsem se. "Prostě na ně vyrazíme a je to!" vykřikla Wampirka. "Ale doporučovala bych v tom případě sluchátka s vysílačkou a možností něco si pustit" namítla Tera. "NEchci tam chcípnout" Honzajer se usmál. "Jo něco přeci máme,"
"Víš, co si myslím?" zeptala se Hell. "nevím, co?" otočil jsem se na ní. "že tam nebude moc místa na střelbu, takže bychom si měli vzít nože," "Jo máš pravdu, všude je tam samej keř a strom," řekl HOnzajer, "Nože budou lepší" Všichni jsme se tedy vyzbrojili, jak střelnými zbraněmi tak noži a dýkami.
Wampirka, honzajer a Demonek zůstali hlídat v táboře. Zatímco my jsme se vydali na vyznačené místo. Fobos se dalekohledem podíval do krajiny. "Maj tam sklad, asi zbraní a pak ty repráky, co hrají ty teplomety," řekl. "Já jim ty repráky rozkopu, se budou divit!" křičel MrMetal. "Dobře, Metale, vem si Knighta, Lordistu a Hell a jděte oddělat ty repráky" zavelel jsem. "Tommy, Amaranthes, Lia a Chaoss půjdou obsadit ten sklad," všichni mi to odkývali. "My ostatní se vydáme přímo do útoku, kdo nerozumí?" Nikdo nerejpal a tak jsme začali.
Tommy, Lia, Amaranthes a Chaoss šli zadem společně s týmem MrMetala. Uvnitř se ale rozděli. Amaranthes jako první běžela ke skladu a sejmula hlídající jednosměrku. Chaossovi se zatím podařilo otevřít dveře. "Přepadení!" vykřikla Lia a než se jednorměrky rozkoukaly, seděly svázané vedle sebe s roubíkama a jenom se kroutily ve snaze dostat se z pout. "Dobrá práce!" pochválil je i sebe Tommy.
MrMetal střílel už z dálky a do uší mu přitom hrál Sabaton. Do střelby se rychle dal i Knight a Lordista. Jen co byli všichni kolem mrtvý dali se kluci do ničení zdroje toho otřesného zvuku.
Já s ostatníma jsme to čistili od hlavní brány dál. Náhle jsem zahlédl jednu Directionerku jak bere nůž. Ten nůže letěl vzduchem a najednou Natasha dostala ránu do ramene. Svou zbraň upustila na zem a svíjela se v bolesti. Na pomoc jí přispěchal GothicDan, který jí odvedl stranou od velkého počtu nepřátel. Útočnice dostala dárek od Satt, která ji zasáhla jednou ze svých dýk. I někteří další se na nepřátele vzhli hlavně s noži.
Nakonec se Lindit a Knightovi podařilo pozabíjet i ostatní jednosměrky a všude bylo krásné ticho. "Bez těch teplometů je zkrátka krásně," pronesl Fobos a s pár lidma se vydal vybílit sklad.

V táboře se Maggot postrala o zraněnou Natashu zatímco Fobos, GothicDan a Chaoss uložili získané zbraně a další věci, které by se mohly hodit do našeho skladu. Zbytek dne jsme si hlavně uživali naši muziku a nebo ticho, které zavládlo...

Mise: Klicad

25. května 2013 v 1:47 | DevilDan + MrMetal + Tommyther |  This Is WAR
MrMetal se Satanykou se týdny "starali" o naše milé zajatkyně a snažili se z nich dostat, co jen to šlo. Jednoho dne za mnou přišel MrMetal a pravil: ''Víme, kde sídlí ta Klicad.'' Nedůvěřivě jsem se na něj povídal a odpověděl: ''Jsi si jistý? Víš přece, jak těžké je najít ji, pořád mění místa pobytu a ani s Bohoušem jsme se netrefili!'' MrMetal kývl: ''Ano, jsem si jist, právě se vrátily Liadesque s Helloweenkou, které šly před pár hodinami na průzkum a říkaly, že narazily na tábor a viděly tam Klicad'' 'Výborně'' opověděl jsem "měli bychom se dát do plánování...'' Ale MrMetal mě přerušil: "Není třeba, my už plán máme. Hell šla sehnat ostatní, pojď zatím se mnou'' Tak jsem ho následoval do místnosti, kde už čekala Lia a kreslila do mapy.
"Jdete včas, právě jsem to dokreslila'' přivítala nás a pokračovala: "Tábor Klicad je větší než ostatní, jedná se velitelství, myslím, že tam bude tak sedmdesát až sto Jednosměrek, takže půjdem všichni. Navrhuji, aby jeden tým šel tady zezadu, kdyby se ta mrcha pokusila utéct. Je tam most, nemělo by tam tom být až tak hlídané. Ostatní by se probili přes hlavní vchod a poté se rozdělili, odhaduji nás na 6 týmů po čtyřech členech. Jeden by měl jít do této budovy hned u vchodu, další dva týmy do hlavní budovy, pak jeden do téhle budovy a jeden by nás měl krýt'' zatímco vykládala, ukazovala nám jednotlivé budovy na mapě.
Po chvíli dorazili i ostatní. S L jsme jim vylíčili co a jak a já začal rozdělovat týmy: ''Já, Ravager, Marauder a Demonek půjdeme po tom mostě. MrMetal, Tommyther, Shade a MetalKnight půjdou vyčistit tu budovu u vstupu. Trashere, ty půjdeš s Gothicem, Satt a Terou do té hlavní budovy. Hell s Punkynou, WTSharon a Wampirkou půjdete s Trasherem do hlavní budovy, Klicad by měla být tam, takže ji zkuste obklíčit a zajmout. Amaranthes s Natashou, Liou a Lindit půjde do té budovy vedle. A nakonec, Chaoss, Lordista, Fobos a Honzajer vylezou tady na ten kopec, aby měli rozhled po nekryté části tábora a připadně mohli krýt ostatní týmy. Tentokrát se pokusme zajmout co nejvíc nepřátel a hlavně Klicad'' Po poslední větě jsem se podíval na Satt, které radostně zajiskřilo v očích.
Vzhledem k tomu, že plánování akce zabralo delší dobu a začalo se již stmívat, rozhodl jsem, že akce začne až další den brzy ráno, což většina lidí ocenila, protože měli noc na spánek. A já jenom uvažoval o jak moc to bude těžší než naše minulá akce...
Ráno kolem páté ranní byli již všichni připraveni a vyzbrojeni. Mohli jsme tedy vyrazit. Cesta ke Klicadinu táboru trvala půl hodiny. Když jsme uviděli základnu, nehlídkovala nikde žádná stráž...
Přesun na místo byl tedy o dost jednodušší, než minule a tým, co nás měl z kopce krýt ani jednou nevystřelil.
Před hlavní bránou se všichni ale zarazili: bylo slyšet 1E! ''A sakra, tohle bude těžký boj'' řekla WTSharon. Naštěstí to bylo daleko a nebylo to moc slyšet. GothicDan umístil na bránu nálož C4. Ostatní kousek odstoupili, Gothic zmáčkl spínač a celá brána vylétla do vzduchu.
Já a můj tým jsme zatím běželi druhou stranou. Museli jsme oběhnout půlku základny, takže nám to zabralo delší dobu. Už jsme dostávali k cestě na most, ale najednou jsme se všichni zastavili. Ravager stál přede mnou u takového dřevěného, chatrného domu, asi nějaké strážní budovy. Odjistil svůj kulomet a skrz na skrz ji prostřílel. I přes hlasitou palbu kulometu bylo slyšet tříštění oken a pár slabých výkřiků. Demonek poté pootevřel dveře a nahlédl dovnitř, kde se válelo jen několik mrtvol. "Jo, tohle je dobrá práce," pronesl s úsměvem a odtáhl zrak a rozběhli jsme se po mostě k základně.
Mezitím si všichni před hlavním vchodem oddechli, protože ''hudba'' již nehrála. Vtrhli dovnitř a zaujali své pozice. Amaranthes se svým týmem přiběhla ke "své" budově, vhodila tam granát a to bohatě stačilo. Do dalšího, již většího baráku vnikl tým Trashera, těm zase stačilo jen několik výstřelů z brokovnic. Tým Hell vnikl do té stejné budovy z jiné strany, ale hned za nimi šlo několik ''jedniček''. Tým MrMetala jim šel na pomoc. Byla slyšet trochu zmatená a nepřesná palba a pak ticho. Najednou vyšel Metal-Knight podpírající Helloweenku, která měla čistý průstřel ve stehnu. Opřel ji o zeď, kde se o ni postaral její tým, a pokračoval se svým týmem dál. Vešli do jejich určené budovy, ale nebylo slyšet žádné výstřely. Najednou z okna vyskočil MrMetal a Shade s Metal-Knightem ho po hlavě následovali. Do okna vlezl i Tommyther, ale budova najednou bouchla.
Všichni, krom Tommythera byli již dál od výbuchu, ale Tommyho to odmrštilo dobré dva metry ven. Dopadl a hned za ním kus střechy, který ho přidržel u země. Shade s MrMetalem k němu přiskočili, zdvihnuli z něj ten kus a on se zdál, že je v pořádku. Ale když se podívali blíž, všimli si popálené ruky. "To nic není" uklidňoval je Tommy, když se zvedl. "Ne ne, ta ruka je popálená, takhle přece nemůžeš bojovat'' opáčil mu MetalKnight. "Já ti to obvážu'' dodal Shade a vytahoval obvazy.
Já a můj tým jsme běželi po mostě, když v tom Marauder, který běžel poslední něco zařval a odstrčil mě dopředu. Jak jsem padal na zem, ozval se obří výbuch. Několikrát jsem se na zemi převalil, a pak se praštil do hlavy a ztratil vědomí...
Ostatní uslyšeli ten výbuch a MrMetal zakřičel do vysílačky: "Výbuch! Danův tým má asi nějaké potíže, jdeme mu na pomoc, ostatní pokračujte v misi, Chaossi, ať nás tvůj tým kreje!" Chaoss potvrdil a tým se rozběhl nejbližší cestou na druhou stranu tábora.
Hned jak jsem se probral, kousek ode mě jsem slyšel střelbu z kulometu, když jsem se podíval, uviděl jsem půl metru od sebe Ravagera, jak se svým RPD střílí na základnu. Na druhé straně ležel Demonek a držel se za břicho. Dva metry přede mnou ležel Marauder stále v bezvědomí, pravděpodobně byl při výbuchu odhozen před nás. Nemohli jsme ustoupit, protože v mostu za námi byla obří díra, která se nedala přeskočit. Pokusil jsem se vstát, ale nepodařilo se mi to, měl jsem zraněnou nohu. Zbraň jsem žádnou neměl a tak jsem jen sledoval Ravagera, jak kropí Jednosměrky. Najednou mu došel nábojový pás, než stihl přebít, někdo ho střelil a on se zřítil z mostu dolů. S vyděšením v očích jsem se otočil zpět směrem k základně, a uviděl jsem Klicad se třemi jednosměrkami, jak se blíží k nám.
MrMetalův tým se snažil probít na druhou stranu. Tým Trashera bojoval v hlavní budově. Trasherovi, Gothicovi i Satt došli do jejich brokovnic náboje. Vytáhli tedy dýky a pokračovali v boji, Tera měla stále munice dostatek a střílela vzdálenější cíle. Helloweenka byla ošetřena a zatímco seděla opřená o zeď, snažila se střílet utíkající jednosměrky. Zbytek jejího týmu se vydal pomoct Trasherovi. Amaranthes se zatím porařilo zajmout sedm Direktionerek, ale ani členky jejího týmu se neobešly bez zranění. Lindit měla bodnou ránu na paži a Lia měla vykloubené rameno.
Klicad se blížila, byl jsem neozbrojen a ležel na zemi. Marauder byl v bezvědomí a Demonek byl zraněn. Sledoval jsem bezmocně, jak ta mrcha přišla k Marauderovi, on se zrovna začal probírat, nadzvedl hlavu a Klicad ho z blízkosti několika centimetrů zastřelila. Potom pokračovala dál. Náhle se za ní ozvala nějaká střelba. Otočila se a uviděla Shada s Tommytherem, jak bojují s jednosměrkami u zadního vchodu. Vtom je někdo chytil a stáhl zpět.
Podíval jsem se na Demonka. V ruce držel pistoli. Hodil mi ji. Já ji chytil, namířil na Klicad a několikrát vystřelil. Klicad spadla na zem, pomyslel jsem si, že jsem ji určitě zabil a potěšilo mě to i když jsme jí chtěli živou. Pokračoval jsem ve střelbě na tři zbylé jednosměrky. Dvě lehly, ale v tom mi došel zásobník. Zbývající jednosměrka na mě namířila, ale v tom se skácela na zem. Byl to Shade, který právě dorazil.
Shade a Tommy se podívali na mrtvého Maraudera. ''Kde je Ravager?!'' zeptal se roztřeseným hlasem Shade. Bylo těžké mu odpovědět. Chvíli jsem se mu díval do zoufalé tváře, ale nakonec slova nebyla potřeba. Pochopil. Beze slov se obrátil a směřoval zpět. Tommyther ho následoval. Mezitím již ostatní přišli a mně i Demonka vzali na nosítka. Odchod zpět na základnu se podobal tomu minulému, byl dokonce i horší. Já ani Demonek jsme ani nemohli poděkovat Ravagerovi, že nám zachránil život. Ani Marauderovi, který mě před výbuchem odstrčil jsem nemohl říct ani slovo. Shade šel napřed od všech ostatních a vypadal, že se s nikým nechce bavit.
Na základně se o mě a ostatní raněné postarala Maggot, Syslounka a LitleMonster. Ovšem tu noc se nikomu neusínalo lehce a možná ani pár lidí neuslo...já tedy ne

Smrt

24. května 2013 v 1:36 | DevilDan |  EMOtion
Démoni posedli mou mysl
Stále se ptám: "Kde jsi?"
Život ztrácí svůj smysl
Bohužel srdce dál bije mi

Štěstí je asi už jen báje
Nebo iluze dokonalých
Noc ještě mladá je
Nebude už dalších trápeních

Nůž svírám v dlani
Brzy nebudu již tady
Ale ani v nebi
Už nevěřím na hloupé bludy

Krev stéká po pažích
Ostří je v kůži čím dál víc
Už žádná barva na lících
Nebude už již

Jak ztrácí se dech
Bohužel nebylo těch
Kdo pomoci měli v těžké chvíli
A tělu ubývá síly

V konečném boji
Musíme zůstat svoji
V nouzi sic poznáš přítele
Ale se smrtí popereš se osamotě


V zajetí

24. května 2013 v 0:17 | DevilDan |  This Is WAR

Útoky nám zatím moc nevycházeli, ale i tak jsme museli pokračovat v našich plánech. "Tahle vypadá dobře," zabodla Satt dýku do jednoho místa vyznačeného na naší mapě. "Když jsem tu osadu sledoval, zdála se mi celkem velká," prohodil Fobos, ale Satt dál povídala: "Takže já si vezmu Lindit, Punky, Liadesque a wampirku a vyrazím tudy," ukazovala prstem. Chtěl jít zadním vchodem. "A dál?" zeptal se Fobos. "Metal, Trasher, Amaranthes a Tommyther s Knightem by mohli pod mým velení vtrhnou dovnitř hlavní branou," řekl jsem "ty s Lordistou půjdete sem, na ten kopec," zapíchával jsem si do mapy kolem vyznačené osady špendlíky s červenou hlavičkou a sledoval výsledek. "A co zbytek?" zeptala se Satt. "Natasha, GothicDan, Hell a Shade" zůstanou v táboře," řekl jsem po chvíli. "Ti ostatní zůstanou v záleze kdyby jeden z týmů potřeboval pomoc. V těch lesích kolem se dá skrýt dobře," Satt vytáhla dýku ze stolu a hrdě odkráčela svolat svůj tým. Fobos si povzdychl: "Říkám ti rovnou, že se mi na té základně něco nezdá," "Neboj," řekl jsem a odešel taky.
Satanyka s dívkama pomalu obcházela osadu a bez toho aniž by si jich někdo všiml, čekali u zadních vrat. "Je tu dost ticho," řekla L a rozhlížela se do všech stran. "Jo, to je pravda," řekla Punkyna "Jednosměrky bývají dost uřvaný" Lia se jen usmála "Hlavně abychom nezaútočily na tábor někoho z metalistů nebo rockerů. To by byla teprv sranda,"
Jak jsme si všimli, nikde nebyl nikdo. "Nehlídaná hlavní brána?" podivil se Tommy. "To jsou fakt tak blbé?" "Asi," šeptl jsem a klukům se podařilo vyrazit dveře. "Super!" vykřil Metal "NIkde nikdo," "To je divné," řekl jsem a šel o kus dál.
Satt s týmem se zatím dostala dovnitř. "Tady už někdo byl před náma, holky," řekla Punkyna a kopla do čehosi, co vypadalo jako plechovka. Najednou se ozval zvuk zvonu a holky byly najednou v obklíčení. "Tak jsem se spletla," pronesla Punkyna "Odložte zbraně!" vyklřikla jedna jednosměrka a mířila na ně. Udělaly tedy, co chtěly a přemýšlely, jak se dostat z nesnází.
Ani nás neminul útok. Vůbec jsme netušili, kde se tu vzali, ale byli tu. "Fobos měl pravdu," řekl jsem. "tohle nebude jednoduchý!" "Držte se pohromadě!" vykřikla Amaranthes a postavila se zády ke mě. Kulky létaly vzduchem a nepřátel přibývalo. "Bude to chtít posily" pravil Trasher a kývl na MetalKnighta, který vystřelil do vzduchu světlici jako oznámení pro tým pod vedením Maraudera. Ti vyrazili.
"svažte je!" poručila jednosměrka spolubojovkyním a ty se vrhly na Satt. "Co kdyby jste si vzaly jenom mě?" zeptala se a podívala se na vedoucí 1D. "Vedu tuhle skupinu a jsem i nejnebezpečnejší," Jedna z directionerek se na ní koukla "Nejsi ty ta...Satranka?" zeptala se "Satanyka" opravila jí Satt s jistým odporem v hlase a došlo jí, že nepřátelé asi ví, co dělá se zajatci. "Odvěďte jí!" poručila hlavní jednosměrka. Punkyna mrkla na Wampirku a v momentu nepozornosti utekly do středu stavení. "A co Satt?" zeptala se L vyděšeně a ohlížela se. "Teď utíkej!" vykřikla Wampirka.
"Musíme ustoupit," šeptl trasher, který nahradil Amaranthes, kterou zasáhla kulka do ramene, takže se radši klidila stranou. "Tohle prostě nezvládneme." "A co holky!?" zeptal se Metal a vystřelil poslední náboj. "Ústup!" vykřikl jsem a mířil k bráně. Taky jsem si všiml v dáli Punkyny a spol. takže ani tým č. 2 nám nemusel dělat starosti.
Utekli jsme na mýtinu do lesa a já se rozhlížel a očima počítal lidi. "Kde je Satanyka?" zeptal jsem se a L sklonila hlavu. "Zajali ji," řekla smutně a tekly jí slzy. "Vlastně se obětovala, protože nás chtěli zajmout všechny," Objala mě a plakala. "Vysvobodíme ji, neboj," řekl Lordista, který k nám doběhl s Fobosem z nedalekého kopce. "ALe jak?" zeptala se Punkyna "Vyděl jsi sám! Je jich tam spousta!" "Něco vymyslíme," řekl jsem a L si utírala slzy do kapesníku.
Satanyka seděla v místnosti pokryté plakáty 1E přivázaná k židly a s roubíkem. Najednou se otevřely dvěře a vešly nějaké růžové slečinky. Podívaly se na ní a znechuceně řekly: "Jak se ti bude líbit šibenice?" smály se jako hyeny, ale Satt je nevnímala. "Počkej, to bude pomsta za naše kamarádky!" Jedna z nich jí vrazila facku na tvář "Budeš pykat, ty čarodějnice jedna!" s těmito slovy odešly a Satt se začala cítit trochu zoufale, protože nebylo, jak utéct...
"Tentokrát budu potřebovat všechny," řekl jsem. "Všiml sis té šibenice? Je jasné, jak jí zabijou," zeptal se Chaoss. "Všiml," šeptl jsem a podíval se na Lordistu. "Lordisto, nejdeš nějaké místo ze kterého budeš mít tu šibenici dobře na odstřel. Pokud to nestihneme bude její život jenom na tobě," Lordista kývl. "Takže, já, Lordista, Chaoss a Sharon," vtrhneme dovnitř a uděláme rozruch," "A pak bych tam mohl vlítnout já!" vykřikl MrMetal. "Ano, pak vezmeš zbylou půlku a zaútočíš," řekl jsem "Trasher povede tu druhou. Nějak se rozdělte," "Vyrazíme?" zeptal se nedočkavý Lordista, ale měl pravdu...nebylo času nazbyt.
Obešli jsme si osadu zadem a rychle jsme chvátali k středu pevnosti, kde se měla konat poprava. Lordista se rozhlížel a pak si našel okno, ze kterého by se skvěle střílelo. Zatímco si šel připravit pozici, ostatní jsme se schovali za jeden barák a čekali jsme.
Náhle jsme uslyšeli rachot a křik. Směrem k nám šel průvod jednosměrek, v čele s jednou která vedla Satt. Jenco stála pod oprátkou, vyskočili jsme ze skrýše a začali střílet. Vběhl k nám houf útočnic, ale pořád tu byla pětice, co se postarala o Satt. Nestíhal jsem vnímat všechno dění a najednou se už Satt dusila na provaze. Lordista zamířil a začal střílet na provaz. Uslyšel jsem ránu a rozběhl se k Satt, která se válela na podlaze.
Do tábora se zatím probíjel MrMetal a trasher s týmy takže jsem měl čas jí rozvázat a pomoci na nohy. "Díky, moc vám díky!" podal jsem Satt zbraň a mohli jsme pokračovat v útoku na osadu. "Nechte mi nějaké naživu!" křičela Satanyka. "Ať mám na kom se pomstít!" na tváři měla takový šílený úsměv, ale bylo jasné proč...pomsta bývá sladká.
Zranění byla jenom slabá takže jsme přesun z pobitého tábora zvládli všichni společně s 10ti zajatci. Jediné zklamání bylo, že ani tenhle celkem dobře zabezpečený tábor v sobě neukrával Bohouše nebo Klicad, ale byli jsme zase o kus blíž ke splnění svého cíle...

Tajný plán

22. května 2013 v 23:50 | DevilDan + Tommyther |  This Is WAR
Získali jsme tedy nové spojence, Soldiers, fanoušky kapely Linkin Park. Oni nám byli vděční za pomoc a my jim za podporu v boji. Ovšem bylo tu něco nevyjasněného a to byl důvod útoku. Dlouho jsme vyzpovídávali lidi z LP tábora, ale nikdo nikdy jednoměrky nenapadl ani neurazil nic...
Jednou po obědě Tommy řekl: ''Tak jsem přemýšlel, proč vlastně Jednosměrky napadly tábor Linkinů?'' ''Jak to myslíš?'' zeptal se MrMetal. ''Proč napadly Linkiny, ti jim přece nic neudělali, sami to řekli. To napadení nemuselo být jediný.'' ''A co chceš udělat?'' zajímal se Shade. ''Vniknout nenápadně do jejich tábora a zjistit o tom nějaké informace, a pak bychom, to mohli vyhodit do luftu'' ''A jak prosim tě?'' otázal se MrMetal. ''Sehnali jsme 3 mikiny s potiskem 1D...'' ''Tak do toho se neobleču ani náhodou!'' přerušil ho MrMetal. ''Nikdo tě nenutí. Já se s tím hold nějak vypořádám a pak bych potřeboval ještě dva. Nejlíp nějaký holky...'' Dobrovolně se přihlásila Wam-pirka a Natasha. ''Dobře, takže já, Wam-pirka a Natasha se převlíknem do těch hadrů na spálení a vezmem si Colty M1911 s tlumiči, Shade vezme pár náloží C4 a MrMetal bude někde ukrytej, aby jsme se mohli bez velkých problémů stáhnout. A Lordista nás bude krýt s odstřelovačkou. Ale musíme je nějak zabavit,třeba můžem něco zapálit.'' Všichni přikývli a šestičlenný tým se šel nachystat.
Tommy, Wam-pirka a Natasha se převlíknutí dostali do osady. Přišli ke skladu a stráž ihned vybafla ''Co tady děláte?!'' a sledovala Wam-pirku, která pokračovala dál. Natasha ji přitom zezadu trefila do hlavy. Mrtvolu odtáhli doprostřed skladu a pak stačilo škrtnout zápalkami. Než oheň došel k munici, stačili všichni uniknout. Pak byly slyšet jen silné exploze, které nekončily. Tommyther zatím vytáhl vysílačku a řekl: ''Lordisto, sejmi hlídku u hlavní brány, teď si ničeho nevšimnou.'' Výstřely z SVD opravdu nebyly slyšet a stráž již nebyla. Těla nebylo nutné odklízet, protože byla ve strážní budově. Natasha otevřela bránu a Shade vnikl dovnitř. ''Ta velitelská budova je támhle!'' řekl Shade a spolu s ostatními k ní zamířil. Cestou na nikoho nenarazili, všichni očumovali u skladu munice. Dorazili do místnosti, která vypadala, jako hlavní. Najednou se zarazili. ''Sakra, to sou naše fotky!'' A všichni se obrátili na zeď s nástěnkou, na které bylo napsáno ''Členové TIW - naši nepřátelé'' a pod tím nápisem byli fotky všech členů- většinou pořízené z boje. Na stole ležel stoh papírů, na kterých byly napsány všechny akce tohoto tábora tento měsíc. Wam-pirka ho vzala a řekla: ''Ten útok na Linkiny tu je dvakrát podtržen.''A Natasha dodala: ''A je toho tam o Linkinech ještě víc'' a strčila si papíry do batohu.
Mezitím Shade rozmístil výbušniny a všichni si sundali mikiny,protože už nebyly třeba. Už byli na odchodu, když se z chodby ozvalo ''Ty dvě holky a kluk mi byli nějaký povědomý.'' ''Kouknem se na nástěnku, jestli to náhodou nejsou ty TIWané.'' Všichni se v místnosti schovali a čekali. Dvě jedničky tam přišly a začaly se na nástěnku dívat. Wam-pirka s Tommytherem vylezli zpoza rohu, Wam-pirka sejmula první. Ta druhá se otočila, ale než se vzpamatovala dostala od Tommyho jednu mezi oči. V tom se ale z chodby ozval křik a spustila se siréna, která signalizovala poplach.
Shade tu, co pustila poplach trefil, ale už bylo pozdě. Všichni čtyři začali utíkat z budov., Natasha vyběhla za roh k hlavní bráně, ale Tommy ji strhl zpět a těsně kolem ní proletěla kulka, kterou následovaly další. Rozezněly se výstřely z MrMetalovy MP5, který čekal u hlavní brány, i z Lordistova SVD. Přímo k velitelské budově směřovaly všechny jednosměrky z tábora, které našly nějakou zbraň.
Shade s ostatními poodběhl a když nepřítel dorazil k baráku, tak odpálil nálože. Spolu s kusy betonu se zvedl obrovský mrak prachu a všichni se chtěli bezpečně stáhnout zpět na základnu. Nepřítel ale přicházet nepřestal. Šestice neměla dostatečnou palebnou sílu, aby nepřítele odrazila ani, aby mohla bezpečně ustoupit. Situace se zdála bezradná. Nepřítele, narozdíl od munice výrazně neubývalo.
Najednou mezi nepřítele vlétla raketa. Bílá stopa od ní směřovala od hlavní brány. V podřepu tam byl někdo, kdo zrovna nabíjel další raketu do svého RPG. A za ním vběhl další s mohutnou brokovnicí SPAS12, která každým výstřelem dělala v řadách nepřítele průseky jako v obilí. Nepřítel tím znejistil a na chvíli přestal útočit, díky čemuž mohli ustoupit. ''Kdo to sakra ste, že v šesti útočíte na Directionerskou osadu?!'' Zeptal se ten s raketometem na zádech. ''Je to trochu komplikovanější... My neútočili, ale to je na dlouhý povídání.'' řekl MrMetal. ''My jsme z This is WAR.'' Dodala Wam-pirka. ''Vy ste z This is WAR?! Tak to je dobrý, něco málo jsme o vás slyšeli, tak jsme k vám šli, abychom jsme se přidali'' řekl ten s brokovnicí. ''A jak se jmenujete?'' ptala se Natasha. ''Já jsem Raptor a ten s tou obludou, která dělá strašnej kravál je Heath.'' ''Řekl ten, který na zádech nosí startovací rampu, kterou Sovětský Svaz vystřelil Gagarina do vesmíru.''Opáčil mu Heath. A za pěkného pocitu z dobře vykonané práce a získání nových spolubojovníků odešli všichni zpět do tábora, kde jsme je už sháněli, protože odešli beze slova.
MrMetal s Natashou došli přímo za mnou. "Máme novinky ohledně 1D," řekl Metal a Natasha vytáhla stoh papírů. "Máme dost velkej problém," "Sice bylo bláznovství jen tak odejít, ale ty informace se budou hodit," řekl jsem a Natasha kývla hlavou.
Takže jednosměrky nás sledují a už asi přesně ví, kdo jsme a kdo k nám patří...to by mohl být problém při dalších akcích...

Nový spojenec

22. května 2013 v 0:08 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Tábor přepadl smutek. Hlavně tedy Lordistu, proto chodíval k místu kam jsme Charlab pohřbili a byl to vlastně on kdo z větví vyrobil křížek. Já a ještě pár lidí jsme to brali, tak že padla v boji a zas tak moc jsme nesmutněli.
Jednoho večera někdo zabouchal na vrata tábora. Trasher a Honzajer, kteří byli zrovna na stráži, otevřeli a před nimi stály dvě temné postavy. "Jmenuji si Frank a tohle je Jenny" začala první postava: "jsme poslové z tábora Linkinů, omlouváme se, ale náš tábor byl napaden Direktionerkami' 'Postava dopověděla a sundala si kápi. Byl to vysoký tmavovlasý muž. Druhá postava udělala to samé a před stráží stála mladá dlouhovlasá světlovláska, která pokračovala: ''Potřebovali bychom pomoc, slyšeli jsme již o vašich vítězstvích nad nimi a my nemáme ani zbraně...'' jak dopověděla podívala se na oba muže. "Pojďte se mnou" řekl Trasher a je dovedl ke mně.
"Tihle dva s tebou chtěj mluvit" řekl Trasher a oba Soldiers se dali do líčení toho, co se stalo. "Měli bychom jim pomoci co nejrychleji" řekl jsem "Frank a já si vezmeme koně a dovezeme jim zbraně, ostatní za námi přijdete.'' navrhl Trasher a já přikývl: ''Dobře, naložte co nejvíce zbraní, Franku, ty si můžeš půjčit mého koně, Punkyna se Satt pojedou taky, my se zatím nachystáme a vyrazíme co nejdřív''
Trasher s Frankem odešli a já jsem šel svolat ostatní.Když se všichni nashromáždili přede mnou a Jenny, výprava byla už za branou tábora. Vysvětlili jsme jim, že není čas a musíme okamžitě vyrazit na pomoc Linkinům. Všichni přikývli a Jenny poděkovala za ochotu- "Samozřejmě, nemůžeme vás v tom nechat'' řekl MetalKnight a Jenny se na něj usmála. "Takže vyrážíme, za minutu sraz před bránou'' řekl jsem a ukončil poradu.
Vyrazili jsme a za 10 minut jsme už viděli tábor LP. Byla slyšet střelba a výbuchy, rozběhli jsme se k táboru, co nejrychleji to šlo. Po cestě jsme se rozdělili na 2 skupiny, já velel první a druhou vedla Amaranthes.
Když jsme se dostali k táboru, vběhli jsme tam a uviděli spoušť. Z několika budov se kouřilo a před námi leželo několik Linkinů. V očích Jenny se objevily slzy, ale ztráty jednosměrek taky nebyly malé. Kousek před námi jsem uviděl kryjícího se Trashera s Frankem a několika Soldiers. Před jejich úkrytem leželo několik mrtvých jednosměrek. Frank na nás mávnul, abychom běželi za nimi, ale vtom to dostal a padl mrtvý na zem. Jenny vykřikla a běžela k němu, i když jsem jí chtěl zarazit. Dívali jsme se na její smutnou tvář, ale nemohli jsme nic dělat a radši jsem běžel k Trasherovi a zeptal jsem se: ''Kde jsou Satt a Punkyna?'' Trasher se na mě podíval vážným pohledem: ''Byly v támhle té budově'' pravil a ukázal na jednu z hořících budov.''Sakra, musíme tam za nimi!'' zakřičel Marauder.''Dobře, jdu s tebou, MrMetale, Tommy, vy taky!''dodal Shade a všichni čtyři se rozběhli k budově. My ostatní jsme zatím pokračovali v obraně. S námi bylo ještě několik Linkinů, kteří přežili a bojovali našimi zbraněmi. Ne všem to ale šlo. Jenny s P90 se ovšem ukázala jako schopná střelkyně poháněnou touhou pomstít Franka.
Mezitím už byl tým vedený Marauderem v budově. Všude bylo plno kouře. "Támhle jsou!'' zvolal MrMetal a rozkašlal se. Ostatní zatím vběhli pro Satt s Punkynu. Obě byly v bezvědomí a v hustém kouři se špatně dýchalo i zachráncům.
Druhý tým, vedený Amarathes, se zatím pokusil obejít jednosměrky z druhé strany. Bohužel neúspěšně, Direktionerky si jich všimly a začaly je, díky svému počtu, obkličovat. Pro Amaranthes a její tým začal boj o samotné přežití. Členky jejího týmu se bránily, jak mohly, nakonec se jim podařilo prostřílet se z obklíčení a začaly se s stahovat do lesa.
Satt s Punkynou byly vyneseny před barák. Naštěstí nebyly popálené od ohně, ale jen se nadýchaly kouře. Shade vytáhl lekárničku, kterou nosil na zádech. MrMetalovi, Tommytherovi a Marauderovi se zatím podařilo holky probrat. Shade vytáhl kyslíkové masky a dal jim je. Zatímco se Shade a Metal staraly o obě poraněné, Tommyther s Marauderem se vrátili do boje.
Mému týmu se zatím dařilo odolávat útokům jednosměrek, hlavně díky Chaossovi s Ravagerem, kteří nás kryli svými kulomety. Trasher zrovna přebíjel, když jedna z direktionerek přeskočila s nožem v ruce jeho kryt a chtěla ho bodnout. On se pohotově otočil a praštil ji pažbou díky čemuž jednosměrka spadla na zem a Jenny ji dorazila. Celkově nás tam bylo asi čtyřicet. Jednosměrek bylo pořád dvakrát tolik i když padaly na zem jako hrušky ze stromu. Naneštěstí ne všichni Linkineři bojovali. Někteří měli sice zbraně, ale nedokázali moc dobře střílet. Honzajer stojící kousek ode mne to dostal do nohy. GothicDan ho odtáhl dál a nebojující Linkineři ho začali ošetřovat. Kousek od nás dopadl Molotov a naše barikáda začala hořet. Museli jsme se stáhnout. Chvíli na to za námi dorazili i s MrMetal, Shade, Satt a Punkyna, které se zdály již v pořádku,
Amaranthes s týmem zatím ustoupily. WTSharon měla poraněnou nohu a Liadesque škrábla do ruky kulka. Amaranthes rozhodla, že se pokusí projít znovu. Sharon s Liou se opřely o strom: "My tu počkáme, zdržovaly bychom" řekla L a Amaranthes souhlasila: "Ale dejte pozor" řekla a společně se zbylými členkami týmu se rozběhla zpět k táboru. Když se dostaly na místo, uviděly spoustu jednosměrek. Natasha vytáhla granát a hodila ho mezi ně. Účinek byl dobrý a jednosměrky se rozletěly do stran. A tak se holky vydaly dál.
Nás začaly obkličovat Jednosměrky a Ravagerovi s Chaossem už začínala docházet munice. Když vystříleli, co měli, zahodili kulomety a vytáhli pistole. Bojovali jsme, jak jsme mohli, ale většina z nás byla už také bez munice a Direktionerek bylo stále moc. Shade to schytal do ruky, ale přesto střílel dál. Lordistovi, který střílel z okna budovy za námi, došla také munice a tak jsme přišli i o odstřelovače. Museli jsme se zabarikádovat v baráku.
Vzali jsme zraněné, odtáhli je dovnitř a zabarikádovali dveře. Ti, co ještě měli munici, stříleli z oken. Jednosměrky se probojovaly skoro až k nám. Vše se zdálo ztraceno. Náhle se za Direktionerkama ozval výbuch. Byl to tým Amaranthes, kterým se podařilo probojovat zezadu. Direktionerky se jako napovel otočily a zahájily palbu na tým. My jsme vyskočili a s noži v ruce se vrhli do houfu jednosměrek, bodali jsme jednu za druhou, až jich zbylo jen několik. Ty se začaly vzdávat.
Natasha, Lindit a Helloweenka byly poslány pro Liu a Sharon. Tommyther, Chaoss, Marauder a MrMetal šli hasit hořící budovy. Trasher, GothicDan a Amaranthes se postarali o zajatce.Ve všem tomhle shonu za mnou přišla Jenny.''Děkujeme za pomoc, bez vás bychom už tu nebyli'' řekla mi. "Řekl bych, že je povinností pomáhat si a vlastně jsme rádi pomohli" řekl jsem a MetalKnight přikyvoval: "Ano, ano, je nás málo tak si musíme pomáhat" Jenny se jen usmíval a já s Terou jsme počítali ztráty. "Celkem padlo 19 Soldiers, 13 je zraněných" začala diktovat Tera "6 zraněných je od nás a jednosměrky se mi počítat nechce" usmál jsem se: "Nedivím se, ale zajatkyň máme..." "12" doplnila Tera.
"Hele, tak moc budov se nám zachránit nepodařilo," řekl Chaoss Jenny a na sklonila hlavu. "Dane," prosmluvila Satt "Co je nechat u nás?" Jenny zvedla hlavu a dívala se na mě. "Nevidím v tom žádný problém," vlastně nikdo neprotestoval, takže jsme se vydali s našemu táboru společně se zbylýma Linkiňákama. Vlastně jsem celou cestu přemýšlel a došlo mi, že to byl geniální nápad, protože teď na ten boj nejsme sami...

Mise 1: Bohouš

20. května 2013 v 0:51 | DevilDan + MrMetal + Tommyther |  This Is WAR
Uplynulo pár dní od našeho přestěhování. Lordistova zraněná noha byla již úplně v pořádku a také MrMetal na tom byl o moc lépe. Z čehož se oba radovali, protože brzy mohli jít do akce.
Jednoho dne za mnou přišel Trasher se slovy: ''Už víme, kde má zakladnu ten Bohoušek, vyslal jsem Shada s Tommytherem a GothicDanem na průzkum a právě se vrátili.'' "Opravdu? To je dobrá zpráva'' odpověděl jsem mu. "Svolej všechny, musíme vymyslet plán'' jak jsem dopověděl, Trasher odešel.
Do půl hodiny se všichni dostavili ke mně a já začal s podáváním informací: "Jeho tábor není příliš velký, vzal bych to z jedné strany a potom bychom se rozdělili, Charlab, Lordista a Demonek půjdou se mnou.'' Charlab jsem si vzal hlavně proto, abych jí mohl mít pod dohledem. "MrMetal s námi ještě jít nemůže a protože jsem člen jeho týmu a jeho zástupce, měl bych jeho týmu velet já.'' ozval se Tommyther. "Dobře, vezmi si MetalKnighta a ještě Shada s Ravagerem'' odpověděl jsem mu. "Trashere, ty budeš velet dalšímu týmu. Bereš GothicDana, Satanyku a Fobose. Helloweenko, ty si vezmi Punkynu, WTSharon a Wampirku. Amaranthes, s tebou půjdou Natasha, Liadesque a Lindit. Poslednímu týmu bude velet Chaoss a tvořit ho bude ještě Tera, Marauder a Honzajer.'' po těchto slovech jsem předal slovo Trasherovi.
''Dobře, takže plán je takový'' začal Trasher. ''Nad jejich základnou je les a pod ním celkem šikmá stráň. Do toho lesa se schováme a pak se musíme co nejrychleji po tý stráni dostat do základny. Lordista, Shade a Fobos pokropí strážní věže a pak pudou za námi. Každý tým bude čistit budovu za budovou, jen tým Helloweenky to bude jistit, aby ten Bohouš neutek'' ''A chceme Bohouše živého nebo mrtvého?'' zeptala se s velkým očekáváním Satanyka. ''Živý nám bude užitečnější, než mrtvý.'' řekl Tommyther a Satanyka se sadisticky usmála...
V lese nad základnou jsme s napětím čekali na vhodnou chvíli. Uviděl jsem, že se stráž na věžích zrovna nedívá a zavelel jsem k útoku. Všichni se okamžitě rozeběhli a velmi rychle utíkali dolů po stráni. Překvapilo mě, že stráž nekladla téměř žádný odpor, což bylo zásluhou Lordisty, Fobose a převážně Shada, kteří ihned stráž začali odstřelovat a než se stihla vzpamatovat, tak již žádná stráž nebyla.
Každý tým si našel barák a tým Helloweenky se přesunul na domluvené místo téměř na druhé straně tábora. Se zájmem jsem sledoval tým Tommythera, protože v něm byli dva nováčci a chtěl jsem vidět, co v nich je. Ravager vykop dveře, Metal-Knight, Shade a Tommy jimi okamžitě prošli, Ravager je následoval. Bylo slyšet několik různě hlasitých výstřelů a pak ticho. Najednou jsem uviděl jednosměrku vyskakující z otevřeného okna, která co nejrychleji utíkala pryč. Shade se z okna vyklonil a dvěma přesnými výstřely ji zneškodnil. Podobná scéna byla i v ostatních budovách, ale všichni hlásili, že Bohouše nenašli.
Zbývala už jediná budova, největší z nich, která ležela uprostřed tábora."Tommythere, prohledejte to" Tommy kývl a jeho tým ve složení Shade, Ravager a Metal_Knight, vnikl dovnitř.
Náhle se ozval řev Shada a já se svým týmem jsme vběhli do místnosti, ve které stály tři jednosměrky s rukama nad hlavou a Tommytherův tým na ně mířil. "Charlab, svaž je prosím, ať nám neutečou" Charlab přišla tedy k jedné z nich a chytila jí ruce, vtom vedlejší jednosměrka vytáhla nůž a bodla. Char se skácela na podlahu s ranou v zádech...
Shade okamžitě uzemnil útočnici pažbou a zbylé dvě jednosměrky si převzali Ravager s MetalKnightem. Lordista, který choval k charlab určité sympatie, k ní přiskočil, ale nemohl už nic dělat. Byla mrtvá. Lordista zlostně vytáhl nůž a zabodl několikrát a se vztekem uzemněnou jednosměrku přímo do srdce.
Pak si klekl nad mrtvou Charlab a ani nezvedl hlavu, když k němu přišel Ravager a poklepal mu na rameno. Se smutným výrazem a lítostí zavrtěl hlavou. Z hluboka se nadechl a s Tommym, Knightem a Shadem prohledávali místnosti na levé straně. Demonek se mniou jsme nahlíželi do těch napravo.
Obě skupinky prohledali několik pokojů a pak se zastavily. Žádná další místnost tu již nebyla. "Takže to bylo zbytečné?" zeptal se Demonek. "Ano" vzdych jsem a smutek snad ještě vzrostl.
Vyšli jsme ven, kde čekali ostatní a Punkyna se zeptala ''Máte Bohouše?'' ''Ne'' odpověděl Demonek ''A Charlab...'' povzdechl Lordista ''Charlab je mrtvá... ty svině se vzdávali a...'' MetalKnight ho poplácal po zádech a Lordista větu nedokončil, ale Punkyně i všem ostatním bylo všechno jasné.
Návrat do tábora probíhal pomalu a nic veselého to nebylo. Všichni jsme věděli, že to dřív nebo později přijít musí, ale stejně to nijak příjemné nebylo, zvlášť, když jsme nesplnili hlavní úkol mise a to najít Bohouše. Nejvíc z toho měla samozřejmě Satanyka, protože jsme měli 2 zajatkyně. Příchod zpět byl tichý, nikdo nic neříkal, jen jsme si popřáli dobrou noc a šli spát.