Hudební útok

28. května 2013 v 0:21 | DevilDan |  This Is WAR
Celý týden bylo v táboře celkem ticho. Všichni oplakávali smrt našich spolubojovníků, kteří ovšem zemřeli v boji a při záchraně mě a Demonka, kterému zotavení trvalo déle než ten týden. Já už byl za ten týden celkem v pořádku, přeci jenom mě těšila skutečnost, že klicad je mrtvá a my máme o jeden cíl méně, i když teda Satt byla mírně zklamaná, chtěla si užít mučení...
Honzajer s Wampirkou se jednou vydali na průzkum nedaleké krajiny. "Slyšíš to?" zeptala se Wampirka a byla bledá jako stěna. "eh, ne!" i Honzajer se zaposlouchal a místo krásné tichoé přírody a šumění lesa uslyšel kvičení 1E. "S tím musíme něco udělat!" vykřikla Wampirka, "musíme do tábora!"
"Takže je to v těhle místech?" optala se tera, když Honzajer všechno vysvětlil a povyprávěl. "jo, přesně tam" kývl hlavou honzajer. "prostě se nám tam usadila škodna!" "A návrhy?" zeptal jsem se. "Prostě na ně vyrazíme a je to!" vykřikla Wampirka. "Ale doporučovala bych v tom případě sluchátka s vysílačkou a možností něco si pustit" namítla Tera. "NEchci tam chcípnout" Honzajer se usmál. "Jo něco přeci máme,"
"Víš, co si myslím?" zeptala se Hell. "nevím, co?" otočil jsem se na ní. "že tam nebude moc místa na střelbu, takže bychom si měli vzít nože," "Jo máš pravdu, všude je tam samej keř a strom," řekl HOnzajer, "Nože budou lepší" Všichni jsme se tedy vyzbrojili, jak střelnými zbraněmi tak noži a dýkami.
Wampirka, honzajer a Demonek zůstali hlídat v táboře. Zatímco my jsme se vydali na vyznačené místo. Fobos se dalekohledem podíval do krajiny. "Maj tam sklad, asi zbraní a pak ty repráky, co hrají ty teplomety," řekl. "Já jim ty repráky rozkopu, se budou divit!" křičel MrMetal. "Dobře, Metale, vem si Knighta, Lordistu a Hell a jděte oddělat ty repráky" zavelel jsem. "Tommy, Amaranthes, Lia a Chaoss půjdou obsadit ten sklad," všichni mi to odkývali. "My ostatní se vydáme přímo do útoku, kdo nerozumí?" Nikdo nerejpal a tak jsme začali.
Tommy, Lia, Amaranthes a Chaoss šli zadem společně s týmem MrMetala. Uvnitř se ale rozděli. Amaranthes jako první běžela ke skladu a sejmula hlídající jednosměrku. Chaossovi se zatím podařilo otevřít dveře. "Přepadení!" vykřikla Lia a než se jednorměrky rozkoukaly, seděly svázané vedle sebe s roubíkama a jenom se kroutily ve snaze dostat se z pout. "Dobrá práce!" pochválil je i sebe Tommy.
MrMetal střílel už z dálky a do uší mu přitom hrál Sabaton. Do střelby se rychle dal i Knight a Lordista. Jen co byli všichni kolem mrtvý dali se kluci do ničení zdroje toho otřesného zvuku.
Já s ostatníma jsme to čistili od hlavní brány dál. Náhle jsem zahlédl jednu Directionerku jak bere nůž. Ten nůže letěl vzduchem a najednou Natasha dostala ránu do ramene. Svou zbraň upustila na zem a svíjela se v bolesti. Na pomoc jí přispěchal GothicDan, který jí odvedl stranou od velkého počtu nepřátel. Útočnice dostala dárek od Satt, která ji zasáhla jednou ze svých dýk. I někteří další se na nepřátele vzhli hlavně s noži.
Nakonec se Lindit a Knightovi podařilo pozabíjet i ostatní jednosměrky a všude bylo krásné ticho. "Bez těch teplometů je zkrátka krásně," pronesl Fobos a s pár lidma se vydal vybílit sklad.

V táboře se Maggot postrala o zraněnou Natashu zatímco Fobos, GothicDan a Chaoss uložili získané zbraně a další věci, které by se mohly hodit do našeho skladu. Zbytek dne jsme si hlavně uživali naši muziku a nebo ticho, které zavládlo...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lindit Lindit | 28. května 2013 v 21:07 | Reagovat

Opět super jako vždycky :D Jinak tuším správně, že když jste předtím Klicad zabili, tak ještě "ožije"? :D

2 MrMetal MrMetal | 29. května 2013 v 6:22 | Reagovat

[1]:Asi ne, ta potvora neožije...ale určitě se najde nový velitel 1D...a ještě sme přece nechytili Bohouška...

3 DevilDan DevilDan | 29. května 2013 v 19:58 | Reagovat

[2]: jn, nepřátel máme dost...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama