Mise: Klicad

25. května 2013 v 1:47 | DevilDan + MrMetal + Tommyther |  This Is WAR
MrMetal se Satanykou se týdny "starali" o naše milé zajatkyně a snažili se z nich dostat, co jen to šlo. Jednoho dne za mnou přišel MrMetal a pravil: ''Víme, kde sídlí ta Klicad.'' Nedůvěřivě jsem se na něj povídal a odpověděl: ''Jsi si jistý? Víš přece, jak těžké je najít ji, pořád mění místa pobytu a ani s Bohoušem jsme se netrefili!'' MrMetal kývl: ''Ano, jsem si jist, právě se vrátily Liadesque s Helloweenkou, které šly před pár hodinami na průzkum a říkaly, že narazily na tábor a viděly tam Klicad'' 'Výborně'' opověděl jsem "měli bychom se dát do plánování...'' Ale MrMetal mě přerušil: "Není třeba, my už plán máme. Hell šla sehnat ostatní, pojď zatím se mnou'' Tak jsem ho následoval do místnosti, kde už čekala Lia a kreslila do mapy.
"Jdete včas, právě jsem to dokreslila'' přivítala nás a pokračovala: "Tábor Klicad je větší než ostatní, jedná se velitelství, myslím, že tam bude tak sedmdesát až sto Jednosměrek, takže půjdem všichni. Navrhuji, aby jeden tým šel tady zezadu, kdyby se ta mrcha pokusila utéct. Je tam most, nemělo by tam tom být až tak hlídané. Ostatní by se probili přes hlavní vchod a poté se rozdělili, odhaduji nás na 6 týmů po čtyřech členech. Jeden by měl jít do této budovy hned u vchodu, další dva týmy do hlavní budovy, pak jeden do téhle budovy a jeden by nás měl krýt'' zatímco vykládala, ukazovala nám jednotlivé budovy na mapě.
Po chvíli dorazili i ostatní. S L jsme jim vylíčili co a jak a já začal rozdělovat týmy: ''Já, Ravager, Marauder a Demonek půjdeme po tom mostě. MrMetal, Tommyther, Shade a MetalKnight půjdou vyčistit tu budovu u vstupu. Trashere, ty půjdeš s Gothicem, Satt a Terou do té hlavní budovy. Hell s Punkynou, WTSharon a Wampirkou půjdete s Trasherem do hlavní budovy, Klicad by měla být tam, takže ji zkuste obklíčit a zajmout. Amaranthes s Natashou, Liou a Lindit půjde do té budovy vedle. A nakonec, Chaoss, Lordista, Fobos a Honzajer vylezou tady na ten kopec, aby měli rozhled po nekryté části tábora a připadně mohli krýt ostatní týmy. Tentokrát se pokusme zajmout co nejvíc nepřátel a hlavně Klicad'' Po poslední větě jsem se podíval na Satt, které radostně zajiskřilo v očích.
Vzhledem k tomu, že plánování akce zabralo delší dobu a začalo se již stmívat, rozhodl jsem, že akce začne až další den brzy ráno, což většina lidí ocenila, protože měli noc na spánek. A já jenom uvažoval o jak moc to bude těžší než naše minulá akce...
Ráno kolem páté ranní byli již všichni připraveni a vyzbrojeni. Mohli jsme tedy vyrazit. Cesta ke Klicadinu táboru trvala půl hodiny. Když jsme uviděli základnu, nehlídkovala nikde žádná stráž...
Přesun na místo byl tedy o dost jednodušší, než minule a tým, co nás měl z kopce krýt ani jednou nevystřelil.
Před hlavní bránou se všichni ale zarazili: bylo slyšet 1E! ''A sakra, tohle bude těžký boj'' řekla WTSharon. Naštěstí to bylo daleko a nebylo to moc slyšet. GothicDan umístil na bránu nálož C4. Ostatní kousek odstoupili, Gothic zmáčkl spínač a celá brána vylétla do vzduchu.
Já a můj tým jsme zatím běželi druhou stranou. Museli jsme oběhnout půlku základny, takže nám to zabralo delší dobu. Už jsme dostávali k cestě na most, ale najednou jsme se všichni zastavili. Ravager stál přede mnou u takového dřevěného, chatrného domu, asi nějaké strážní budovy. Odjistil svůj kulomet a skrz na skrz ji prostřílel. I přes hlasitou palbu kulometu bylo slyšet tříštění oken a pár slabých výkřiků. Demonek poté pootevřel dveře a nahlédl dovnitř, kde se válelo jen několik mrtvol. "Jo, tohle je dobrá práce," pronesl s úsměvem a odtáhl zrak a rozběhli jsme se po mostě k základně.
Mezitím si všichni před hlavním vchodem oddechli, protože ''hudba'' již nehrála. Vtrhli dovnitř a zaujali své pozice. Amaranthes se svým týmem přiběhla ke "své" budově, vhodila tam granát a to bohatě stačilo. Do dalšího, již většího baráku vnikl tým Trashera, těm zase stačilo jen několik výstřelů z brokovnic. Tým Hell vnikl do té stejné budovy z jiné strany, ale hned za nimi šlo několik ''jedniček''. Tým MrMetala jim šel na pomoc. Byla slyšet trochu zmatená a nepřesná palba a pak ticho. Najednou vyšel Metal-Knight podpírající Helloweenku, která měla čistý průstřel ve stehnu. Opřel ji o zeď, kde se o ni postaral její tým, a pokračoval se svým týmem dál. Vešli do jejich určené budovy, ale nebylo slyšet žádné výstřely. Najednou z okna vyskočil MrMetal a Shade s Metal-Knightem ho po hlavě následovali. Do okna vlezl i Tommyther, ale budova najednou bouchla.
Všichni, krom Tommythera byli již dál od výbuchu, ale Tommyho to odmrštilo dobré dva metry ven. Dopadl a hned za ním kus střechy, který ho přidržel u země. Shade s MrMetalem k němu přiskočili, zdvihnuli z něj ten kus a on se zdál, že je v pořádku. Ale když se podívali blíž, všimli si popálené ruky. "To nic není" uklidňoval je Tommy, když se zvedl. "Ne ne, ta ruka je popálená, takhle přece nemůžeš bojovat'' opáčil mu MetalKnight. "Já ti to obvážu'' dodal Shade a vytahoval obvazy.
Já a můj tým jsme běželi po mostě, když v tom Marauder, který běžel poslední něco zařval a odstrčil mě dopředu. Jak jsem padal na zem, ozval se obří výbuch. Několikrát jsem se na zemi převalil, a pak se praštil do hlavy a ztratil vědomí...
Ostatní uslyšeli ten výbuch a MrMetal zakřičel do vysílačky: "Výbuch! Danův tým má asi nějaké potíže, jdeme mu na pomoc, ostatní pokračujte v misi, Chaossi, ať nás tvůj tým kreje!" Chaoss potvrdil a tým se rozběhl nejbližší cestou na druhou stranu tábora.
Hned jak jsem se probral, kousek ode mě jsem slyšel střelbu z kulometu, když jsem se podíval, uviděl jsem půl metru od sebe Ravagera, jak se svým RPD střílí na základnu. Na druhé straně ležel Demonek a držel se za břicho. Dva metry přede mnou ležel Marauder stále v bezvědomí, pravděpodobně byl při výbuchu odhozen před nás. Nemohli jsme ustoupit, protože v mostu za námi byla obří díra, která se nedala přeskočit. Pokusil jsem se vstát, ale nepodařilo se mi to, měl jsem zraněnou nohu. Zbraň jsem žádnou neměl a tak jsem jen sledoval Ravagera, jak kropí Jednosměrky. Najednou mu došel nábojový pás, než stihl přebít, někdo ho střelil a on se zřítil z mostu dolů. S vyděšením v očích jsem se otočil zpět směrem k základně, a uviděl jsem Klicad se třemi jednosměrkami, jak se blíží k nám.
MrMetalův tým se snažil probít na druhou stranu. Tým Trashera bojoval v hlavní budově. Trasherovi, Gothicovi i Satt došli do jejich brokovnic náboje. Vytáhli tedy dýky a pokračovali v boji, Tera měla stále munice dostatek a střílela vzdálenější cíle. Helloweenka byla ošetřena a zatímco seděla opřená o zeď, snažila se střílet utíkající jednosměrky. Zbytek jejího týmu se vydal pomoct Trasherovi. Amaranthes se zatím porařilo zajmout sedm Direktionerek, ale ani členky jejího týmu se neobešly bez zranění. Lindit měla bodnou ránu na paži a Lia měla vykloubené rameno.
Klicad se blížila, byl jsem neozbrojen a ležel na zemi. Marauder byl v bezvědomí a Demonek byl zraněn. Sledoval jsem bezmocně, jak ta mrcha přišla k Marauderovi, on se zrovna začal probírat, nadzvedl hlavu a Klicad ho z blízkosti několika centimetrů zastřelila. Potom pokračovala dál. Náhle se za ní ozvala nějaká střelba. Otočila se a uviděla Shada s Tommytherem, jak bojují s jednosměrkami u zadního vchodu. Vtom je někdo chytil a stáhl zpět.
Podíval jsem se na Demonka. V ruce držel pistoli. Hodil mi ji. Já ji chytil, namířil na Klicad a několikrát vystřelil. Klicad spadla na zem, pomyslel jsem si, že jsem ji určitě zabil a potěšilo mě to i když jsme jí chtěli živou. Pokračoval jsem ve střelbě na tři zbylé jednosměrky. Dvě lehly, ale v tom mi došel zásobník. Zbývající jednosměrka na mě namířila, ale v tom se skácela na zem. Byl to Shade, který právě dorazil.
Shade a Tommy se podívali na mrtvého Maraudera. ''Kde je Ravager?!'' zeptal se roztřeseným hlasem Shade. Bylo těžké mu odpovědět. Chvíli jsem se mu díval do zoufalé tváře, ale nakonec slova nebyla potřeba. Pochopil. Beze slov se obrátil a směřoval zpět. Tommyther ho následoval. Mezitím již ostatní přišli a mně i Demonka vzali na nosítka. Odchod zpět na základnu se podobal tomu minulému, byl dokonce i horší. Já ani Demonek jsme ani nemohli poděkovat Ravagerovi, že nám zachránil život. Ani Marauderovi, který mě před výbuchem odstrčil jsem nemohl říct ani slovo. Shade šel napřed od všech ostatních a vypadal, že se s nikým nechce bavit.
Na základně se o mě a ostatní raněné postarala Maggot, Syslounka a LitleMonster. Ovšem tu noc se nikomu neusínalo lehce a možná ani pár lidí neuslo...já tedy ne
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Satanica Satanica | 25. května 2013 v 9:38 | Reagovat

Nádhera, plně dokonalé, čím dál tím lepší, excelentní grandiózní!

2 MrMetal MrMetal | 25. května 2013 v 10:47 | Reagovat

Díky moc...taky sme se snažili, když je to tak důležitej díl..

3 Tess Tess | 25. května 2013 v 14:21 | Reagovat

Ani nevím co napsat ,tady mi slova došly!
Prostě překvapivé sem dost zvědavá co se stane příště...

4 Lindit Lindit | 25. května 2013 v 20:10 | Reagovat

Jednosměrky nám nějak zchytřely :D

[1]: Přesně. Je to čím dál napínavější a zajímavější :)

5 WTSharon WTSharon | 26. května 2013 v 14:16 | Reagovat

Perfektní!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama