Nový spojenec

22. května 2013 v 0:08 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Tábor přepadl smutek. Hlavně tedy Lordistu, proto chodíval k místu kam jsme Charlab pohřbili a byl to vlastně on kdo z větví vyrobil křížek. Já a ještě pár lidí jsme to brali, tak že padla v boji a zas tak moc jsme nesmutněli.
Jednoho večera někdo zabouchal na vrata tábora. Trasher a Honzajer, kteří byli zrovna na stráži, otevřeli a před nimi stály dvě temné postavy. "Jmenuji si Frank a tohle je Jenny" začala první postava: "jsme poslové z tábora Linkinů, omlouváme se, ale náš tábor byl napaden Direktionerkami' 'Postava dopověděla a sundala si kápi. Byl to vysoký tmavovlasý muž. Druhá postava udělala to samé a před stráží stála mladá dlouhovlasá světlovláska, která pokračovala: ''Potřebovali bychom pomoc, slyšeli jsme již o vašich vítězstvích nad nimi a my nemáme ani zbraně...'' jak dopověděla podívala se na oba muže. "Pojďte se mnou" řekl Trasher a je dovedl ke mně.
"Tihle dva s tebou chtěj mluvit" řekl Trasher a oba Soldiers se dali do líčení toho, co se stalo. "Měli bychom jim pomoci co nejrychleji" řekl jsem "Frank a já si vezmeme koně a dovezeme jim zbraně, ostatní za námi přijdete.'' navrhl Trasher a já přikývl: ''Dobře, naložte co nejvíce zbraní, Franku, ty si můžeš půjčit mého koně, Punkyna se Satt pojedou taky, my se zatím nachystáme a vyrazíme co nejdřív''
Trasher s Frankem odešli a já jsem šel svolat ostatní.Když se všichni nashromáždili přede mnou a Jenny, výprava byla už za branou tábora. Vysvětlili jsme jim, že není čas a musíme okamžitě vyrazit na pomoc Linkinům. Všichni přikývli a Jenny poděkovala za ochotu- "Samozřejmě, nemůžeme vás v tom nechat'' řekl MetalKnight a Jenny se na něj usmála. "Takže vyrážíme, za minutu sraz před bránou'' řekl jsem a ukončil poradu.
Vyrazili jsme a za 10 minut jsme už viděli tábor LP. Byla slyšet střelba a výbuchy, rozběhli jsme se k táboru, co nejrychleji to šlo. Po cestě jsme se rozdělili na 2 skupiny, já velel první a druhou vedla Amaranthes.
Když jsme se dostali k táboru, vběhli jsme tam a uviděli spoušť. Z několika budov se kouřilo a před námi leželo několik Linkinů. V očích Jenny se objevily slzy, ale ztráty jednosměrek taky nebyly malé. Kousek před námi jsem uviděl kryjícího se Trashera s Frankem a několika Soldiers. Před jejich úkrytem leželo několik mrtvých jednosměrek. Frank na nás mávnul, abychom běželi za nimi, ale vtom to dostal a padl mrtvý na zem. Jenny vykřikla a běžela k němu, i když jsem jí chtěl zarazit. Dívali jsme se na její smutnou tvář, ale nemohli jsme nic dělat a radši jsem běžel k Trasherovi a zeptal jsem se: ''Kde jsou Satt a Punkyna?'' Trasher se na mě podíval vážným pohledem: ''Byly v támhle té budově'' pravil a ukázal na jednu z hořících budov.''Sakra, musíme tam za nimi!'' zakřičel Marauder.''Dobře, jdu s tebou, MrMetale, Tommy, vy taky!''dodal Shade a všichni čtyři se rozběhli k budově. My ostatní jsme zatím pokračovali v obraně. S námi bylo ještě několik Linkinů, kteří přežili a bojovali našimi zbraněmi. Ne všem to ale šlo. Jenny s P90 se ovšem ukázala jako schopná střelkyně poháněnou touhou pomstít Franka.
Mezitím už byl tým vedený Marauderem v budově. Všude bylo plno kouře. "Támhle jsou!'' zvolal MrMetal a rozkašlal se. Ostatní zatím vběhli pro Satt s Punkynu. Obě byly v bezvědomí a v hustém kouři se špatně dýchalo i zachráncům.
Druhý tým, vedený Amarathes, se zatím pokusil obejít jednosměrky z druhé strany. Bohužel neúspěšně, Direktionerky si jich všimly a začaly je, díky svému počtu, obkličovat. Pro Amaranthes a její tým začal boj o samotné přežití. Členky jejího týmu se bránily, jak mohly, nakonec se jim podařilo prostřílet se z obklíčení a začaly se s stahovat do lesa.
Satt s Punkynou byly vyneseny před barák. Naštěstí nebyly popálené od ohně, ale jen se nadýchaly kouře. Shade vytáhl lekárničku, kterou nosil na zádech. MrMetalovi, Tommytherovi a Marauderovi se zatím podařilo holky probrat. Shade vytáhl kyslíkové masky a dal jim je. Zatímco se Shade a Metal staraly o obě poraněné, Tommyther s Marauderem se vrátili do boje.
Mému týmu se zatím dařilo odolávat útokům jednosměrek, hlavně díky Chaossovi s Ravagerem, kteří nás kryli svými kulomety. Trasher zrovna přebíjel, když jedna z direktionerek přeskočila s nožem v ruce jeho kryt a chtěla ho bodnout. On se pohotově otočil a praštil ji pažbou díky čemuž jednosměrka spadla na zem a Jenny ji dorazila. Celkově nás tam bylo asi čtyřicet. Jednosměrek bylo pořád dvakrát tolik i když padaly na zem jako hrušky ze stromu. Naneštěstí ne všichni Linkineři bojovali. Někteří měli sice zbraně, ale nedokázali moc dobře střílet. Honzajer stojící kousek ode mne to dostal do nohy. GothicDan ho odtáhl dál a nebojující Linkineři ho začali ošetřovat. Kousek od nás dopadl Molotov a naše barikáda začala hořet. Museli jsme se stáhnout. Chvíli na to za námi dorazili i s MrMetal, Shade, Satt a Punkyna, které se zdály již v pořádku,
Amaranthes s týmem zatím ustoupily. WTSharon měla poraněnou nohu a Liadesque škrábla do ruky kulka. Amaranthes rozhodla, že se pokusí projít znovu. Sharon s Liou se opřely o strom: "My tu počkáme, zdržovaly bychom" řekla L a Amaranthes souhlasila: "Ale dejte pozor" řekla a společně se zbylými členkami týmu se rozběhla zpět k táboru. Když se dostaly na místo, uviděly spoustu jednosměrek. Natasha vytáhla granát a hodila ho mezi ně. Účinek byl dobrý a jednosměrky se rozletěly do stran. A tak se holky vydaly dál.
Nás začaly obkličovat Jednosměrky a Ravagerovi s Chaossem už začínala docházet munice. Když vystříleli, co měli, zahodili kulomety a vytáhli pistole. Bojovali jsme, jak jsme mohli, ale většina z nás byla už také bez munice a Direktionerek bylo stále moc. Shade to schytal do ruky, ale přesto střílel dál. Lordistovi, který střílel z okna budovy za námi, došla také munice a tak jsme přišli i o odstřelovače. Museli jsme se zabarikádovat v baráku.
Vzali jsme zraněné, odtáhli je dovnitř a zabarikádovali dveře. Ti, co ještě měli munici, stříleli z oken. Jednosměrky se probojovaly skoro až k nám. Vše se zdálo ztraceno. Náhle se za Direktionerkama ozval výbuch. Byl to tým Amaranthes, kterým se podařilo probojovat zezadu. Direktionerky se jako napovel otočily a zahájily palbu na tým. My jsme vyskočili a s noži v ruce se vrhli do houfu jednosměrek, bodali jsme jednu za druhou, až jich zbylo jen několik. Ty se začaly vzdávat.
Natasha, Lindit a Helloweenka byly poslány pro Liu a Sharon. Tommyther, Chaoss, Marauder a MrMetal šli hasit hořící budovy. Trasher, GothicDan a Amaranthes se postarali o zajatce.Ve všem tomhle shonu za mnou přišla Jenny.''Děkujeme za pomoc, bez vás bychom už tu nebyli'' řekla mi. "Řekl bych, že je povinností pomáhat si a vlastně jsme rádi pomohli" řekl jsem a MetalKnight přikyvoval: "Ano, ano, je nás málo tak si musíme pomáhat" Jenny se jen usmíval a já s Terou jsme počítali ztráty. "Celkem padlo 19 Soldiers, 13 je zraněných" začala diktovat Tera "6 zraněných je od nás a jednosměrky se mi počítat nechce" usmál jsem se: "Nedivím se, ale zajatkyň máme..." "12" doplnila Tera.
"Hele, tak moc budov se nám zachránit nepodařilo," řekl Chaoss Jenny a na sklonila hlavu. "Dane," prosmluvila Satt "Co je nechat u nás?" Jenny zvedla hlavu a dívala se na mě. "Nevidím v tom žádný problém," vlastně nikdo neprotestoval, takže jsme se vydali s našemu táboru společně se zbylýma Linkiňákama. Vlastně jsem celou cestu přemýšlel a došlo mi, že to byl geniální nápad, protože teď na ten boj nejsme sami...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wam-pirka wam-pirka | 22. května 2013 v 20:30 | Reagovat

Dobrej nápad se spojit fakt dobrý...:-)
Nějak nevím jak to napsat:-) čtu dost ale tohle se čte asi no "kurník, co se stane na dalším řádku?" :-)

2 Tess Tess | 22. května 2013 v 20:38 | Reagovat

poháněnou touhou pomstít Franka... takhle věta je upe skvělá:-) když seš poháněn nic na tebe nemá. Wam-pirko asi tak i když ty to musím mít přečtený asi za minutu:-) ale  máteto dost rozplánovaný a to se mi líbí!

3 MrMetal MrMetal | 22. května 2013 v 21:03 | Reagovat

Díky...mno, ale nejsme spisovatelé, takže nic moc...

4 DevilDan DevilDan | 23. května 2013 v 12:06 | Reagovat

[3]: Nepodceňuj se hele...spisovatelem může být každej, kdo miluje psaní

5 MrMetal MrMetal | 23. května 2013 v 17:59 | Reagovat

[3]:jo, ale já nenávidim sloh..teda je pravda, že hlavně kvůli debilním tématům prací..ale i tak, nikdy mně to nešlo..

6 Satanica Satanica | E-mail | 24. května 2013 v 19:18 | Reagovat

Náhodou, jde vám to naprosto dokonale pánové, jsem unesena. A souhlasil s dámami výše, je to nádherně napínavé. A spešl tyhle bojové díly mé baví úplné nejvíc. Tenhle byl dokonalý. Bravisimo chlapci, skvělá práce a jen tak dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama