První útok

15. května 2013 v 15:26 | DevilDan + Lordista- |  This Is WAR
Shodli jsme se svorně na tom, že počkáme tak do 5 hodin než zaútočíme na osadu. Já, trasher, Amaranthes a MrMetal jsme zatím ještě studovali mapu, okolí osady a nákresy. Mohli jsme se zatím jenom dohadovat kolik jich tam vůbec je a jestli o nás ví. O tomhle nás měl informovat Lordista.
Jak slunce zapadalo, Lordistovi se konečně vyloupl na tváři úsměv. Přehodil si svoje SVD přes rameno, utáhl popruhy vaku s municí a vracel se do tábora. Cestou potkal Fobose666, kterého jsem za ním vyslal, protože už se blížil náš čas. "Tak jak to vypadá?" zeptal se Fobos a v jeho pohledu bylo napětí. "Mno," začal Lordista ''Zdá se že nemají ani tušení,ale stále udržují v pohotovosti hlídky, nejspíš nejsou tak úplně vypatlaní jak jsme si mysleli...''Kolik?'' zeptal se Fobos neodbytně. ''Asi šedesát.'' prohlásil Lordista a vzápětí dodal: ''Ale i tak si myslím že to bude poměrně jednoduché, Chaossovi to asi neudělá radost ale myslím že kulomet by měl zůstat v táboře pro případ nouze..."
To už se ale blížili do tábora, vyšli z lesa na mýtinu osvětlenou plápolajícím ohněm, kde Všichni čekali. Obrátil jsem se na ně: ''Tak konečně jsme všichni'' pak jsem obrátil přímo k Lordistovi zeptal se:''Jak to vypadá?'' ''Napočítal jsem jich asi šedesát ale všude je ticho, nemyslím si že nás očekávají'' začal jsem sledovat, jak Lordista kreslí do mapy.''Sledoval jsem jejich hlídky, osada je malá takže od sebe nejsou nikdy moc daleko a nikdy se na jednom konci neodehraje nic, co by nezjistili okamžitě i na druhém, takže myslím že budeme potřebovat návnadu.'' ''Co s představuješ pod pojmem návnada?' zeptal se Honzajer nechápavě. Lordista se zamyslel: ''Mno máme ještě pár těch granátů a dýmovnic ne?'' ''To sice ano ale ty jsme chtěli využít na něco velkého'' protestoval Honzajer ''Pokud tam jenom tak naběhneme tak to dost z nás odnese." odporoval Lordista a sledoval mě a další lidi kolem sebe. "Jo, máš pravdu. Ten plán je dobrý" řekl jsem po chvíli a Lordista pronesl: "A ještě o jednu věc bych tě chtěl požádat.'' ''A to o jakou? ''Mylsím, že kulomet by měl zůstat v táboře'' vychrlil ze sebe jedním dechem.''V táboře? Proč?'' trochu jsem nechápal, protože jsem se nikdy ve zbraních nevyznal, tak dobře jako on. ''Nebo alespoň v záloze'' dotíral Lordista, ''kdyby se totiž něco zvrtlo, už jsi s tím krámem zkoušel utíkat?'' Zamyslel jsem se a pak pravil: pravil ''Dobře tedy, Chaossi, zůstaneš na stráni nad vesnicí a bude nás krýt, a teď pokud je to všechno už bychom mohli vyrazit.''
Uhasili jsme ohniště, rozdělili munici a sebe do družstev a vydali se směrem k osadě, po cestě se jednotlivé skupinky oddělovaly. Chaoss, který začínal supět pod váhou kulometuse po chvíli oddělil od mnou vedené skupiny a začal se sápat do nedaleké stráně odkud měl dobrý výhled na vchod na straně palisády, ke které mířil Trasher a jeho tým. Lordista a Fobos vyrazili do stráně na druhou stranu neboť Fobos se ukázal jako dobrý pozorovatel a byl jediný z našeho týmu komu jsem stoprocentně věřil, že tuhle práci odvede dobře.Trasher s GothicDanem se mezitím potichu plížili ke zdi...

Traher si hodil na záda bágl a řekl Gothicovi: ''Zůstaň tady, rozmístím návnadu, doufám, že ten idiot nahoře na stráni mě bude krýt jinak to nedopadne dobře.'' GothicDan kývnul a podíval se do míst, kde se zahnízdili odstřelovači ''Bude to v cajku'' řekl po chvíli a trasher se začal plížit směr zeď. Umístil první granát a plížil se dál, ale najednou si všiml nastraženého drátu v trávě, ''zajímavé'' pomyslel si nebo to alspoň nasvědčoval jeho výraz a začal se plazit bokem, aby o něj nezavadil. Bohužel ale asi o půl metru napravo uviděl další drát, což už začínalo být divné a tak se rozhlédul, stále nikde ani noha a nic se nedělo. Začínal z toho mít špatný pocit.
Nalevo ode něj visel další drát ''Srát na to'' pomyslel si sundavaje batoh ze zad, začal druhou rukou po kapsách lovit rozbušku a odpalovací drát. Batoh schoval do vysoké trávy, rozbušku připevnil na jeden z granátů a začal se plazit pryč. Když konečně dolezl zpátky k okraji lesa GothicDan se zeptal: ''Cos tam blbnul?'' ''Heh...'' odpověděl ''Ty svině tam všude nastražily poplašný sirény, co jsem měl dělat?'' ''No dobrá všichni čekají na signál,máš odpalovací drát?'' zeptal se Gothic nedočkavě. ''Jistěže'' trasher byl mírně otráven.GothicDan se usmál ''Dobře, tak tu show rozjedeme'' prohlásil, a otočil spínačem, co držel v ruce...

Lordista a Fobos se usadili na stráni a čekali. Všude bylo ticho a Fobos se jal vyprávět nějaký vtip o One Erection, když v tom náhle zmlknul. Dole se právě s ohlušující ránou rozletěl Trasherův batoh a vzápětí vzplál vysokým, jasně rudým plamenem.

V osadě nastal zmatek, všechny hlídky se začaly hrnout k bráně a to jsme právě chtěli. Brána se otevřela do kořán a dobrých deset vteřin se nic nedělo, potom Chaoss na vedlejší stráni nastartoval kulomet.
Dole mezi Directionerkami nastalo peklo. Ze stráně se dalo pozorovat, jak v kalužích krve podobající se řešetům se zachytávají a stahují k zemi i ty, které ještě mohly utéct, a padaly jedna přes druhou.Také bylo viděli, jak z druhé strany do osady pronikají ostatní týmy a střílí vše co se pohne. Poté Chaossovi došel pás a než stačil přehodit na druhý zbylé directionerky se stáhly dovnitř a pokoušely se zavřít bránu, což skrze haldu mrtvol nebylo možné, ale inu snaha se cení, že ano.

Dovnitř naběhnul Trasher s GothicDanem a začali snaživky střílet brokovnicemi. Thraserův smích po každém výstřelu byl slyšet snad po celém bojišti. Lordista se přestal kochat pohledem na utrpení nepřátel, protože mu kolega začal udávat cíle a tak i on začal střílet
Všechny týmy si čistily cestu k radnici, na které stála gigantická socha Justina Bobra až najednou...všude bylo ticho, všude se válely mrtvoly a před radnicí stál tým vedený Amaranthes.Ta vítězně vykopla dveře a se zbytkem svého týmu vpadla dovnitř. Ozvaly se výstřely a potom ticho...najednou se zapráskly dveře, ozval se řev a další výstřely.
MrMetalův tým s ním v čele vběhl do budovy, stříleli na všechno, co se hnulo a nakonec se jim podařilo pročistit vstupní místnost. Vybrali si další místnost a MrMetal se s k ní rozběhl, ovšem rychle se zastavil, protože na něj zepřebu mířil kulomet, zařval: "Krejte se!" Pak si všiml, jak Wampirka padá na zem, tak ji chytil a zatáhnul zpět do vstupní místnosti, kde se válely jenom, mrtvoly, ale než se stihl uplně skrýt, tak dostal kulku přímo do levýho ramene. Ovšem to ho nezastavilo, vyndal kus hadru a připlácnul si ho na ránu, pak vytáhnul pistoli a začal střílet.
Mezitím už Tommy s Knightem stříleli do plné místronosti a Thér dal rozkaz: "Kryj mě, já to zkusím obejít!" Knight jenom kývnul a Tommyther se rozběhl, tak aby zezadu mohl střelkyni zneškodnit. Náhle se do místnosti začali hrnout další direktionerky, Tommy přeskočil kulomet a rozběhl se přímo k ostatním. MetalKnight zvedl Wampirku, kretá si mezitím zraněnou nohu mezitím ovázala kusem odtržené sukně a dali se rychle na ústup, protože poznali, že sami se neubrání a vyběhli před budovu, kde se přidali k mému týmu, protože Wampirka i Metal byli zraněni a tedy tým byl oslaben.
Z okna radnice, která stále poblíž, po pár minutách vyskočila zkrvavená WTSharon a zakřičela na celou osadu: ''PRYYYYČ!'' a sprintovala směrem k bráně. Chvíli jsem jí já, Honzajer a Demonek nechápavě sledovali než se znovu rozletěly dveře radnice a z nich se začaly valit Jednosměrky! Všechny týmy začaly ustupovat, Directionerek už byla slušná kopa a stále se valily další, začínali jsme být zděšení a tak jsem už rovněž vydal rozkaz k ústupu zatímco directionerky začaly střílet.
Lordista začal do toho houfu střílet až se se hlaveň jeho zbraně rozpálila doběla a právě on viděl, jak to koupil Trasher, ale i přesto střílel dál. Já se zastavil opodál a uviděl jsem, jak jeden z nepřátelských dynamitů vletěl na balkon přímo nad Trasherem a Gothicem, kterým se uhnout nepodařilo. Dynamit explodoval a padající kusy balkonu smetly GhoticDana do vedlejší uličky. Trasher se pro něj rozběhl a za chvíli už ho sám polomrtvý protahoval hlavní bránou ven.
To už se ale Directionerky trochu vzpamatovaly a začali střílet i po mě a Lordistovi, kteří jsme tak nějak sledovali scénárii. Několik kulek škráblo Lordistu, ale žádná naštěstí netrefila.

Fobos takové štěstí neměl, jak se snažil uskočit zakopl a skutálel se ze stráně dolů, kde zůstal ležet. Lordista se vykašlal na střelbu a začal šplhat za ním dolů. Byl omráčený a měl zlomenou ruku a nohu. Nemohl nést jeho a ještě zbraň, tak ji narychlo zahrabal do listí, přehodil Fobose přes záda a upaloval směrem k táboru. Zatímco já jsem následoval Trashera s Gothicem.

V táboře se postupně začali scházet lidi. Mezi prvními jsme to byl já se zbytkem své party a čekali jsme na ostatní. Když dorazil Lordista s Fobosem v bezvědomí, zeptal jsem se: "Je na cestě ještě někdo?" Lordista pouze zavrtěl hlavou a složil se do kouta s hlavou v dlaních. Byl rád, že Trasher přitáhl GothicDana, který skoro nemohl dýchat skrze zlomená žebra a že ještě několik málo minut poté dorazil i MrMetal se svou partou, všichni s četnými stopami a šrámy po kulkách ale jinak víceméně v pořádku.
Silně krvácející WTSharon padla přímo před ohništěm, když se mi ji podařilo přivést k sobě rozpovídala se :''Všechno vypadalo dobře, vpadli jsme do radnice a postříleli několik přeživších directionerek a pak...pak.. pak Amaranthes řekla, že se nějaké mohly schovat ve sklepě tak jsme vyrazily dveře, sešli jsme po schodech dolů a tam byla dlouhá chodba. Ozýval se z ní hluk...velký hluk, ale nic jsme neviděli, protože najednou zhasla světla. Potom jsem jen cítila, jak mi poletěla rukou kulka a jak se mě někdo snaží chytit tak jsem nahmatala schody a vyběhla ven..'' Po této větě znovu omdlela Tommytherovi do náruče.
''Dobře ale pořád ještě nám chybí Chaoss'' prohlásil Trasher ''musíme se vrátit'' pokusil se vstát a velmi ošklivě přitom zezelenal. ''Ty rozhodně nikam nepůjdeš!'' usadila ho Lidasque, která se spoelčně se Satanykou, která přivedla dvě své kamarádky LitleMonster a Syslounku, které se vyznali, jak v moderní medicíně, tak v bylinkách, starala o zraněné, a přimáčkla ho zpátky na lůžko.
''Já půjdu'' řekl Lordista ''Jsem v pořádku'' a vstal ''Tero, pojď se mnou, možná budu potřebovat pomoc'' a vykročil s terou po boku.
Asi po dvou hodinách hledání ho konečně našli. Byl celý od krve a plazil se k táboru.''Má prostřelené břicho''poznamenal Lordista''Musíme nějak zastavit to krvácení jinak nepřežije''načež si urval kus kabátu a řekl: ''Ponesu ho, ale musíš tu látku tlačit na ránu dobře?'' ''Dobře'' řekla Tera a Lordista ho opatrně zvednul.
Cestu strávili mlčky jen Chaoss na jeho zádech úpěl bolestí a sem tam padlo něco jako ''Vydrž kamaráde''. Když jsme dorazili do tábora všichni se kolem nás seběhli a opatrně jsme Chaosse položili na zem. Na starost ho dostala Syslounka a Helloweenka, které dělaly, co mohly, aby přežil bezesnou noc.
Hned ráno mě a Lordistovi bylo oznámeno, že přežil, ale po spočítání lidí jsem zjistil špatnou zprávu. "Chybí Amaranthes, Punkyna a Natasha" řekl jsem Tommytherovi a Lordistovi. "No takže je to jasné" pronesl Tommy "Čeká nás další práce!!"
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | E-mail | 15. května 2013 v 20:51 | Reagovat

Dane a ty co jste to ještě psali(KT nemám tak nějak nevím:D) tak to je fakt dobrý!!!! Jen jestli to viděla wam-pirka tak se asi zcvokne že má sukni:)(od ní vím o tvém blogu). Knihy nečtu to je spíš w. parketa ale tohle jsem přelouskla jedním dechem :-D

2 DevilDan DevilDan | 15. května 2013 v 21:06 | Reagovat

[1]: Vím, kritiku od Wampirky jsem už dostal, ale hold jednou to vydrží
A díky

3 trasher trasher | 15. května 2013 v 23:57 | Reagovat

nevim, proč s náma nebojujou i
Raduwa, kri, MaxCavalera, Metalizer,
chazz-,Pajus-Ra...
Chybí tam i maggot4live, ta sice není
moc bojovnej typ, ale aspoň by se mohla v táboře starat o raněný...

4 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 0:47 | Reagovat

[3]: Popravdě, těžko se popisuje např. Raduwa, se kterou jsem prohodil pár vět a na KT už moc času netráví
Jako jo třeba Maggot nebude problém doplnit...
A to samý Kri, Max nebo Chazz, jak je mám doplnit, když se ani moc ve WARu neobjevují a nemůžu vykreslit jejich osobnost?

5 Satanica Satanica | E-mail | 17. května 2013 v 19:20 | Reagovat

Ale prosím, Aničku jste opravdu moc nevystihli, příště trochu víc neurvalosti pro její osbytost, jů?

6 Hide-chan Hide-chan | E-mail | 18. května 2013 v 21:17 | Reagovat

Máš to moc hezky napsané. Doufám, že jednou budu psát aspoň z části tak dobře.
Zvláštní představa, že by 1Erekcionerky s Bibobrs dokázali někoho tak zřídit. Vždy jsem si myslela, že oni by se se zbraněmi spíš povraždili mezi s sebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama