Tajný plán

22. května 2013 v 23:50 | DevilDan + Tommyther |  This Is WAR
Získali jsme tedy nové spojence, Soldiers, fanoušky kapely Linkin Park. Oni nám byli vděční za pomoc a my jim za podporu v boji. Ovšem bylo tu něco nevyjasněného a to byl důvod útoku. Dlouho jsme vyzpovídávali lidi z LP tábora, ale nikdo nikdy jednoměrky nenapadl ani neurazil nic...
Jednou po obědě Tommy řekl: ''Tak jsem přemýšlel, proč vlastně Jednosměrky napadly tábor Linkinů?'' ''Jak to myslíš?'' zeptal se MrMetal. ''Proč napadly Linkiny, ti jim přece nic neudělali, sami to řekli. To napadení nemuselo být jediný.'' ''A co chceš udělat?'' zajímal se Shade. ''Vniknout nenápadně do jejich tábora a zjistit o tom nějaké informace, a pak bychom, to mohli vyhodit do luftu'' ''A jak prosim tě?'' otázal se MrMetal. ''Sehnali jsme 3 mikiny s potiskem 1D...'' ''Tak do toho se neobleču ani náhodou!'' přerušil ho MrMetal. ''Nikdo tě nenutí. Já se s tím hold nějak vypořádám a pak bych potřeboval ještě dva. Nejlíp nějaký holky...'' Dobrovolně se přihlásila Wam-pirka a Natasha. ''Dobře, takže já, Wam-pirka a Natasha se převlíknem do těch hadrů na spálení a vezmem si Colty M1911 s tlumiči, Shade vezme pár náloží C4 a MrMetal bude někde ukrytej, aby jsme se mohli bez velkých problémů stáhnout. A Lordista nás bude krýt s odstřelovačkou. Ale musíme je nějak zabavit,třeba můžem něco zapálit.'' Všichni přikývli a šestičlenný tým se šel nachystat.
Tommy, Wam-pirka a Natasha se převlíknutí dostali do osady. Přišli ke skladu a stráž ihned vybafla ''Co tady děláte?!'' a sledovala Wam-pirku, která pokračovala dál. Natasha ji přitom zezadu trefila do hlavy. Mrtvolu odtáhli doprostřed skladu a pak stačilo škrtnout zápalkami. Než oheň došel k munici, stačili všichni uniknout. Pak byly slyšet jen silné exploze, které nekončily. Tommyther zatím vytáhl vysílačku a řekl: ''Lordisto, sejmi hlídku u hlavní brány, teď si ničeho nevšimnou.'' Výstřely z SVD opravdu nebyly slyšet a stráž již nebyla. Těla nebylo nutné odklízet, protože byla ve strážní budově. Natasha otevřela bránu a Shade vnikl dovnitř. ''Ta velitelská budova je támhle!'' řekl Shade a spolu s ostatními k ní zamířil. Cestou na nikoho nenarazili, všichni očumovali u skladu munice. Dorazili do místnosti, která vypadala, jako hlavní. Najednou se zarazili. ''Sakra, to sou naše fotky!'' A všichni se obrátili na zeď s nástěnkou, na které bylo napsáno ''Členové TIW - naši nepřátelé'' a pod tím nápisem byli fotky všech členů- většinou pořízené z boje. Na stole ležel stoh papírů, na kterých byly napsány všechny akce tohoto tábora tento měsíc. Wam-pirka ho vzala a řekla: ''Ten útok na Linkiny tu je dvakrát podtržen.''A Natasha dodala: ''A je toho tam o Linkinech ještě víc'' a strčila si papíry do batohu.
Mezitím Shade rozmístil výbušniny a všichni si sundali mikiny,protože už nebyly třeba. Už byli na odchodu, když se z chodby ozvalo ''Ty dvě holky a kluk mi byli nějaký povědomý.'' ''Kouknem se na nástěnku, jestli to náhodou nejsou ty TIWané.'' Všichni se v místnosti schovali a čekali. Dvě jedničky tam přišly a začaly se na nástěnku dívat. Wam-pirka s Tommytherem vylezli zpoza rohu, Wam-pirka sejmula první. Ta druhá se otočila, ale než se vzpamatovala dostala od Tommyho jednu mezi oči. V tom se ale z chodby ozval křik a spustila se siréna, která signalizovala poplach.
Shade tu, co pustila poplach trefil, ale už bylo pozdě. Všichni čtyři začali utíkat z budov., Natasha vyběhla za roh k hlavní bráně, ale Tommy ji strhl zpět a těsně kolem ní proletěla kulka, kterou následovaly další. Rozezněly se výstřely z MrMetalovy MP5, který čekal u hlavní brány, i z Lordistova SVD. Přímo k velitelské budově směřovaly všechny jednosměrky z tábora, které našly nějakou zbraň.
Shade s ostatními poodběhl a když nepřítel dorazil k baráku, tak odpálil nálože. Spolu s kusy betonu se zvedl obrovský mrak prachu a všichni se chtěli bezpečně stáhnout zpět na základnu. Nepřítel ale přicházet nepřestal. Šestice neměla dostatečnou palebnou sílu, aby nepřítele odrazila ani, aby mohla bezpečně ustoupit. Situace se zdála bezradná. Nepřítele, narozdíl od munice výrazně neubývalo.
Najednou mezi nepřítele vlétla raketa. Bílá stopa od ní směřovala od hlavní brány. V podřepu tam byl někdo, kdo zrovna nabíjel další raketu do svého RPG. A za ním vběhl další s mohutnou brokovnicí SPAS12, která každým výstřelem dělala v řadách nepřítele průseky jako v obilí. Nepřítel tím znejistil a na chvíli přestal útočit, díky čemuž mohli ustoupit. ''Kdo to sakra ste, že v šesti útočíte na Directionerskou osadu?!'' Zeptal se ten s raketometem na zádech. ''Je to trochu komplikovanější... My neútočili, ale to je na dlouhý povídání.'' řekl MrMetal. ''My jsme z This is WAR.'' Dodala Wam-pirka. ''Vy ste z This is WAR?! Tak to je dobrý, něco málo jsme o vás slyšeli, tak jsme k vám šli, abychom jsme se přidali'' řekl ten s brokovnicí. ''A jak se jmenujete?'' ptala se Natasha. ''Já jsem Raptor a ten s tou obludou, která dělá strašnej kravál je Heath.'' ''Řekl ten, který na zádech nosí startovací rampu, kterou Sovětský Svaz vystřelil Gagarina do vesmíru.''Opáčil mu Heath. A za pěkného pocitu z dobře vykonané práce a získání nových spolubojovníků odešli všichni zpět do tábora, kde jsme je už sháněli, protože odešli beze slova.
MrMetal s Natashou došli přímo za mnou. "Máme novinky ohledně 1D," řekl Metal a Natasha vytáhla stoh papírů. "Máme dost velkej problém," "Sice bylo bláznovství jen tak odejít, ale ty informace se budou hodit," řekl jsem a Natasha kývla hlavou.
Takže jednosměrky nás sledují a už asi přesně ví, kdo jsme a kdo k nám patří...to by mohl být problém při dalších akcích...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 MrMetal MrMetal | 23. května 2013 v 7:16 | Reagovat

''Já jsem Raptor a ten s tou obludou, která dělá strašnej kravál je Heath.'' ''Řekl ten, který na zádech nosí startovací rampu, kterou Sovětský Svaz vystřelil Gagarina do vesmíru.''Opáčil mu Heath.
nejlepší xD

2 Tommy Tommy | E-mail | Web | 23. května 2013 v 9:11 | Reagovat

Ty vole :D tobě už to vážně leze na mozek...

3 Lindit Lindit | 23. května 2013 v 10:07 | Reagovat

:DD tak to byl skvělej díl.

[1]:  Přesně.

4 wam-pirka wam-pirka | 23. května 2013 v 10:34 | Reagovat

Kámoška málem umřela smíchy když zjistila že sem si vzala tu mikinu ale v zájmu akce mi to nevadí:D

[2]: taky si myslím:-)

5 MrMetal MrMetal | 23. května 2013 v 14:00 | Reagovat

Proč by mi to mělo lézt na mozek?...mě na mozek leze přece World of Tanks xDDD

6 Tess Tess | 23. května 2013 v 15:05 | Reagovat

Hmmmm... tanky tady:-)

7 MrMetal MrMetal | 23. května 2013 v 15:26 | Reagovat

[6]: neboj, tanky sem nedáme xD

8 Lindit Lindit | 23. května 2013 v 21:51 | Reagovat

[7]: To už by bylo trošku přehnaný podle mě. I když zase ta kombinace kulomety a koně je taky celkem nepraktická :D

9 MrMetal MrMetal | 24. května 2013 v 14:10 | Reagovat

[8]:jj, ale jako, ty koně tam nebojují, pouze na nich jedou...aby se na místo dostali rychle..

10 Satanica Satanica | 24. května 2013 v 19:29 | Reagovat

[1]: Přesně. Úplně geniální.

A má reakce na tenhle díl? ''Ty vole!,, Opravdu pecka.

11 Elis Elis | 17. června 2013 v 14:55 | Reagovat

Ahoj, vím, že vám do toho nemám co mluvit, ale v prvním díle byla zmínka o 1Erection, kdežto teď čtu jen o directionerkách. Jinak moc pěkné a zajímavé, trávím nad tím nudné hodiny.

12 DevilDan DevilDan | 18. června 2013 v 19:44 | Reagovat

[11]: 1E = 1D (One Direction)
Jednosměrka nebo Directionerka je fanynka 1D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama