V zajetí

24. května 2013 v 0:17 | DevilDan |  This Is WAR

Útoky nám zatím moc nevycházeli, ale i tak jsme museli pokračovat v našich plánech. "Tahle vypadá dobře," zabodla Satt dýku do jednoho místa vyznačeného na naší mapě. "Když jsem tu osadu sledoval, zdála se mi celkem velká," prohodil Fobos, ale Satt dál povídala: "Takže já si vezmu Lindit, Punky, Liadesque a wampirku a vyrazím tudy," ukazovala prstem. Chtěl jít zadním vchodem. "A dál?" zeptal se Fobos. "Metal, Trasher, Amaranthes a Tommyther s Knightem by mohli pod mým velení vtrhnou dovnitř hlavní branou," řekl jsem "ty s Lordistou půjdete sem, na ten kopec," zapíchával jsem si do mapy kolem vyznačené osady špendlíky s červenou hlavičkou a sledoval výsledek. "A co zbytek?" zeptala se Satt. "Natasha, GothicDan, Hell a Shade" zůstanou v táboře," řekl jsem po chvíli. "Ti ostatní zůstanou v záleze kdyby jeden z týmů potřeboval pomoc. V těch lesích kolem se dá skrýt dobře," Satt vytáhla dýku ze stolu a hrdě odkráčela svolat svůj tým. Fobos si povzdychl: "Říkám ti rovnou, že se mi na té základně něco nezdá," "Neboj," řekl jsem a odešel taky.
Satanyka s dívkama pomalu obcházela osadu a bez toho aniž by si jich někdo všiml, čekali u zadních vrat. "Je tu dost ticho," řekla L a rozhlížela se do všech stran. "Jo, to je pravda," řekla Punkyna "Jednosměrky bývají dost uřvaný" Lia se jen usmála "Hlavně abychom nezaútočily na tábor někoho z metalistů nebo rockerů. To by byla teprv sranda,"
Jak jsme si všimli, nikde nebyl nikdo. "Nehlídaná hlavní brána?" podivil se Tommy. "To jsou fakt tak blbé?" "Asi," šeptl jsem a klukům se podařilo vyrazit dveře. "Super!" vykřil Metal "NIkde nikdo," "To je divné," řekl jsem a šel o kus dál.
Satt s týmem se zatím dostala dovnitř. "Tady už někdo byl před náma, holky," řekla Punkyna a kopla do čehosi, co vypadalo jako plechovka. Najednou se ozval zvuk zvonu a holky byly najednou v obklíčení. "Tak jsem se spletla," pronesla Punkyna "Odložte zbraně!" vyklřikla jedna jednosměrka a mířila na ně. Udělaly tedy, co chtěly a přemýšlely, jak se dostat z nesnází.
Ani nás neminul útok. Vůbec jsme netušili, kde se tu vzali, ale byli tu. "Fobos měl pravdu," řekl jsem. "tohle nebude jednoduchý!" "Držte se pohromadě!" vykřikla Amaranthes a postavila se zády ke mě. Kulky létaly vzduchem a nepřátel přibývalo. "Bude to chtít posily" pravil Trasher a kývl na MetalKnighta, který vystřelil do vzduchu světlici jako oznámení pro tým pod vedením Maraudera. Ti vyrazili.
"svažte je!" poručila jednosměrka spolubojovkyním a ty se vrhly na Satt. "Co kdyby jste si vzaly jenom mě?" zeptala se a podívala se na vedoucí 1D. "Vedu tuhle skupinu a jsem i nejnebezpečnejší," Jedna z directionerek se na ní koukla "Nejsi ty ta...Satranka?" zeptala se "Satanyka" opravila jí Satt s jistým odporem v hlase a došlo jí, že nepřátelé asi ví, co dělá se zajatci. "Odvěďte jí!" poručila hlavní jednosměrka. Punkyna mrkla na Wampirku a v momentu nepozornosti utekly do středu stavení. "A co Satt?" zeptala se L vyděšeně a ohlížela se. "Teď utíkej!" vykřikla Wampirka.
"Musíme ustoupit," šeptl trasher, který nahradil Amaranthes, kterou zasáhla kulka do ramene, takže se radši klidila stranou. "Tohle prostě nezvládneme." "A co holky!?" zeptal se Metal a vystřelil poslední náboj. "Ústup!" vykřikl jsem a mířil k bráně. Taky jsem si všiml v dáli Punkyny a spol. takže ani tým č. 2 nám nemusel dělat starosti.
Utekli jsme na mýtinu do lesa a já se rozhlížel a očima počítal lidi. "Kde je Satanyka?" zeptal jsem se a L sklonila hlavu. "Zajali ji," řekla smutně a tekly jí slzy. "Vlastně se obětovala, protože nás chtěli zajmout všechny," Objala mě a plakala. "Vysvobodíme ji, neboj," řekl Lordista, který k nám doběhl s Fobosem z nedalekého kopce. "ALe jak?" zeptala se Punkyna "Vyděl jsi sám! Je jich tam spousta!" "Něco vymyslíme," řekl jsem a L si utírala slzy do kapesníku.
Satanyka seděla v místnosti pokryté plakáty 1E přivázaná k židly a s roubíkem. Najednou se otevřely dvěře a vešly nějaké růžové slečinky. Podívaly se na ní a znechuceně řekly: "Jak se ti bude líbit šibenice?" smály se jako hyeny, ale Satt je nevnímala. "Počkej, to bude pomsta za naše kamarádky!" Jedna z nich jí vrazila facku na tvář "Budeš pykat, ty čarodějnice jedna!" s těmito slovy odešly a Satt se začala cítit trochu zoufale, protože nebylo, jak utéct...
"Tentokrát budu potřebovat všechny," řekl jsem. "Všiml sis té šibenice? Je jasné, jak jí zabijou," zeptal se Chaoss. "Všiml," šeptl jsem a podíval se na Lordistu. "Lordisto, nejdeš nějaké místo ze kterého budeš mít tu šibenici dobře na odstřel. Pokud to nestihneme bude její život jenom na tobě," Lordista kývl. "Takže, já, Lordista, Chaoss a Sharon," vtrhneme dovnitř a uděláme rozruch," "A pak bych tam mohl vlítnout já!" vykřikl MrMetal. "Ano, pak vezmeš zbylou půlku a zaútočíš," řekl jsem "Trasher povede tu druhou. Nějak se rozdělte," "Vyrazíme?" zeptal se nedočkavý Lordista, ale měl pravdu...nebylo času nazbyt.
Obešli jsme si osadu zadem a rychle jsme chvátali k středu pevnosti, kde se měla konat poprava. Lordista se rozhlížel a pak si našel okno, ze kterého by se skvěle střílelo. Zatímco si šel připravit pozici, ostatní jsme se schovali za jeden barák a čekali jsme.
Náhle jsme uslyšeli rachot a křik. Směrem k nám šel průvod jednosměrek, v čele s jednou která vedla Satt. Jenco stála pod oprátkou, vyskočili jsme ze skrýše a začali střílet. Vběhl k nám houf útočnic, ale pořád tu byla pětice, co se postarala o Satt. Nestíhal jsem vnímat všechno dění a najednou se už Satt dusila na provaze. Lordista zamířil a začal střílet na provaz. Uslyšel jsem ránu a rozběhl se k Satt, která se válela na podlaze.
Do tábora se zatím probíjel MrMetal a trasher s týmy takže jsem měl čas jí rozvázat a pomoci na nohy. "Díky, moc vám díky!" podal jsem Satt zbraň a mohli jsme pokračovat v útoku na osadu. "Nechte mi nějaké naživu!" křičela Satanyka. "Ať mám na kom se pomstít!" na tváři měla takový šílený úsměv, ale bylo jasné proč...pomsta bývá sladká.
Zranění byla jenom slabá takže jsme přesun z pobitého tábora zvládli všichni společně s 10ti zajatci. Jediné zklamání bylo, že ani tenhle celkem dobře zabezpečený tábor v sobě neukrával Bohouše nebo Klicad, ale byli jsme zase o kus blíž ke splnění svého cíle...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Satanica Satanica | 24. května 2013 v 19:41 | Reagovat

Díky, díky díky vám! Nádhera, děkuji, děkuji! Docela přemýšlím že bych se nechávala srážet autem častěji...

2 DevilDan DevilDan | 24. května 2013 v 22:58 | Reagovat

[1]: Proč častěji?

3 Satanica Satanica | 25. května 2013 v 9:41 | Reagovat

Napsali jste to potom co jsem se vrátila z nemocnice, a podle toho co povídal MrMetal, jsem to tak nějak pochopila jako uvítanou.

4 DevilDan DevilDan | 25. května 2013 v 12:42 | Reagovat

[3]: No, tak jsme to schválně načasovali...pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama