Záchrana

30. května 2013 v 8:16 | DevilDan |  This Is WAR
Do tábora přiběhl Chaoss s Demonkem a za chvíli po nich Satt s Gothicem. "Zajali Liadesque!" vykřikl Demonek ještě než vlezl do místnosti. "Víme, měla sebou vysílačku," řekl Trasher "A co? Jdeme na ně?" ptal se rychle. "Zítra ve 12" pronesl jsem a přemýšlel o plánu.
Druhý de se mělo konat předání rukojmích. Rozhodl jsem, že se zajatci půjdu do jejich osady já a WTSharon. Začali jsme se připravovat, ale vtom do místností přiběhl MrMetal s Natashou a Punkynou v patách: ''To snad ne, přece nepřistoupíme na jejich požadavky!'' Otočil jsme se na něj: ''Nemáme na výběr, mají přece Liadesque.'' ''Stačí, když na ten požadavek přistoupíte jenom jako, půjdete tam i se zajatci, aby Jednosměrky uvěřily a já s Natashou a Punkynou si vezmeme tlumiče a půjdeme tam taky, prostřílíme se až k Lie a osvobodíme ji.'' ''Když myslíš, že to půjde, tak jo. Za hodinu vyrážíme.'' Jak jsem dopověděl, MrMetal s holkama spokojeně odešli.
Po deseti minutách chůze jsme uviděli nepřátelskou osadu. MrMetal, Natasha a Punkyna se odpojili a běželi do lesa, aby si osadu obešli. Já, Sharon a zajatci jsme pokračovali přímo k osadě. Před ní už stály jednosměrky čekající na nás.
Útočný tým zatím oběhl základnu.''Hele, zadní vchod je hlídaný'' řekla Natasha. Punkyna několikrát vystřelila a stráž už nebyla mezi živými.''Říkala jsi něco?'' zeptala se jí.''Ne, nic, pojďme už.''
Když vnikli do osady, ukryli se za jednou z budov.''Myslím, že ji drží támhle v té velké budově, pravděpodobně už čekají na předání.'' řekl MrMetal a všichni se rozběhli k budově. Vběhli dovnitř a hned narazili na několik Jednosměrek, postříleli je a díky tlumičům nikdo nic neslyšel. Pokračovali dál po schodech do patra, nevěděli přesně, kde Liu drží a tak museli projít celé patro. Při hledání narazili na několik Jednosměrek a všechny bez problému zabili.
V prvním patře Liadesque nebyla, pokračovali tedy do dalšího. Tam bylo víc jednosměrek než v prvním.''Asi to bude tady'' špitla Punkyna. Ze dveří vyšlo pět Jednosměrek, ale než si jich stihly všimnout, ležely všechny mrtvé na zemi. Tým prošel dalšími dveřmi a po cestě postříleli několik dalších jednosměrek. Přišli do velké místnosti, na druhé straně byly velké dveře. Punkyna, která šla poslední, se rychle otočila a padla na zem. Jednosměrky asi našly mrtvoly a zaútočily zezadu. MrMetal odtáhl Punkynu, která měla kulku v břiše, a začal střílet na přicházející. Punkyna, ač byla zraněná, vytáhla pistoli a pomáhala MrMetalovi. Velké dveře naproti se najednou otevřely a z nich vyšla Jednosměrka držící svázanou Liadesque se zavázanýma očima a mířící jí na hlavu. Natasha se otočila, vytáhla pistoli a namířila na Jednosměrku.''Sakra''pomyslela si Natasha ''Co když se netrefím, ještě, že to Lia nevidí.'' MrMetal zadržoval Jednosměrky a pomoci jí prostě nemohl.
Namířila Jednosměrce na hlavu a vystřelila. Trefila se přesně a Jednosměrka padla mrtvá na zem. MrMetal, který vyřešil problém s přesilou Jednosměrek granátem, se otočil ''Dobrá trefa, Natasho'' řekl jí a šel ke krvacející Punkyně. Natasha kývla, rozvázala Liu a obě šly ošetřit Punkynu. MrMetal vyšel ven podívat se po dalších jednosměrkách.
Zrovna jsme přišli se zajatci přímo k táboru, když se z vysílačky ozvalo ''Máme Liu, žádná výměna se nekoná'' Podíval jsem se na WTSharon, vytáhl zbraň a zastřelil Jednosměrky u vchodu. Vešli jsme do osady a postříleli několik Jednosměrek. Zvládli jsme to ve dvou, protože spousta z nich se vrhla na ochranu budovy a zde jich moc nezůstalo. Z budovy vyšel MrMetal:''Punkyna je zraněná, musíme ji dostat zpět do naší základny'' ''Dobře, jak ji odneseme?'' zeptal jsme se.''Jdu se podívat po nosítkách'' odpověděl MrMetal a odešel.
Po chvíli se vrátil s nosítkama, vzali jsme Punkynu a vrátili se do našeho tábora. Šli s námi i zajatci a Satt se radovala z toho, že jsme je neztratili zatímco Maggot s LitleMonster po ruce ošetřovaly Punkynu a slíbily všem, že bude brzy v pořádku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 30. května 2013 v 20:08 | Reagovat

Dobrý, ale už jste měly i lepší díly:-) ale nic nevyčítám změny se berou. Ale z tohohle vážně nemůžu ''Hele, zadní vchod je hlídaný'' řekla Natasha. Punkyna několikrát vystřelila a stráž už nebyla mezi živými.''Říkala jsi něco?'' přirozená reakce :-)

2 DevilDan DevilDan | 31. května 2013 v 0:43 | Reagovat

[1]: Tak tenhle je trochu psanej na rychlo, takže asi opravdu bude patřit mezi slabší kusy

3 MrMetal MrMetal | 31. května 2013 v 6:14 | Reagovat

JO, tenhle díl je opravdu narychlo psanej, ale v plánu jsou i mnohem lepší epizody...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama