Záchranná akce

16. května 2013 v 13:12 | DevilDan |  This Is WAR
Amaranthes se probrala v tmavé místnosti, ruce a nohy měla spoutané, ale kromě silné bolesti hlavy byla pořádku, rozhlédla se kolem. Uviděla jak Natashu, tak Punkynu a byla ráda, že jsou v pořádku. Ovšem nikde poblíž neviděla WTSharon a nemohla tušit, že je již v bezpečí s námi. "Kde to jsme?" šeptla Natasha a bojovala s pouty. "Nevím," šeptala Amaranthes a děsilo jí ticho. "Já myslím, že nás zajali" řekla Punkyna a Natasha nebezpečně zbledla. "Jednosměrky nás zajaly?" Punkyna jenom kývla hlavou. "Ne..." vzdychla Natasha a hlavou jí probliklo, co by jim asi mohly udělat a to, že ani neví, co je s Gothicem. "Musíme se odsud dostat," řekla Amaranthes a začala přemýšlet, co dělat.
Společně s Honzajer jsme na základně počítali kolik lidí přežilo bez zranění první nezdařený útok. "Je nás 10," pravil Honzajer a podíval se na mě. "Potřebujeme odlákat stráže a pak proniknout k zajatkyním," řekl jsem. "Beru si Tommythera, MetalKnighta a teru666," pronesl rychle Lordista, který se hrnul k nám. "Ale potřebuju zbraň než se vrátím pro tu svou" Byla mu dána obyčejná devítka pistol, protože sám uznal, že samopal nezvládne. "Takže Helloweenka, Honzajer, Satanyka a Demonek jdou se mnou," řekl jsem a náhle se rozletěli dveře a do místnosti vtrhl MrMetal: "Já jdu taky!" vykřil a za ním vtrhla Syslounka a Maggot4live, což je nejlepší kamarádka Satanyky, které jen chvíli trvalo než nás nalezla a hned uznala, že bojový typ není a raději věnuje svou péči zraněným. "To je vyloučené," řekla "nemůžeš bojovat se zraněnou rukou" a dala mu ruku na zdravé rameno. Metal jí setřásl "Půjdu a basta!" "Hele, já vím, že jsi věrnej voják, ale to fakt asi nepůjde, kámo" kroutil hlavou MetalKnight. "Héj, já to mám i vymyšlený!" dohadoval se Metal "vezmu si UZI nebo škorpiona a nabíjet budu tak, že si chytnu zbraň do zraněný ruky, vytáhnu z kapsy novej zásobník a dám ho do zbraně, vezmu si zase zbraň do pravačky a můžu dál střílet!" MetalKnight jenom nechápavě kroutil hlavou a Honzajer z toho měl zábavu. Pohlédll jsem na Lordistu: "Já ho vezmu k sobě," řekl Lordista a MrMetal měl na tváři vítězný úsměv. "Takže, vy je odlákáte a my to vezmeme zadem" řekl jsem a ostatní kývli.
Amaranthes stále přemýšlela, když v tom se otevřeli dveře a vešly dvě holky v růžových tričkách s nápisem "I Love 1E" a všechny tři zajatkyně si myslely, že se z toho pozvrací. "Velitelka je která?" zeptala se ta jedna svým pisklavým hlásem. "Já." přihlásila se hrdě Amaranthes a než se nadála byla odváděna od ostatních.
Pokoj, do kterého jí zavřely byl určen tak leda pro demolici, protože byl přeplácán plakáty 1E a JB, přes sytě růžové záclony nebylo vidět ven a pohled na sadu CD byl také děsivej. Dvě jednosměrky posadily Amaranthes na židli uprostřed pokoje a začali hledat to správné CD. Místo, ale krásné a uklidňující hudby se z repráků začalo ozývat skřehotání. "Takže," začala jedna a listovala si Bravíčkem. "Louis nebo Harry?" "Ani jeden," odpověděla Amaranthes. "Né? Takže ty radši Zayna a Liama?" "Ne, holčičko, já poslouchám Avantasii" Jednosměrky na sebe pohlédly na sebe a rozbrečely se, "Bééé, ona nemá ráda naše miláčky!" Amaranthes dala oči v sloup a přála si aby to už skončilo.
Vydali jsme se na cestu. Na rozcestí jsme rozdělili na tři skupiny: první jsem vedl já směrem k budově, kterou jsme označili jako vězení. Lordista se rozhodl skočit si pro svůj Dragunov, který musel schovat, když zachraňoval Fobose. Velení přebral Tommyther i když MrMetal moc radost neměl.
Naše skupina obešla osadu a vyčkávala než Tommy zamněstná jednosměrky. Zatímco se Tommyho tým schoval ve křoví před bránou a čekali až někdo výjde, což se brzy stalo. MetalKnight naběhl s M4 a skupinka, která vyšla byla brzy pobita. Za Knightem se rozběhl i zbytek skupiny a brána se za nimi hned zavřela. Chvíli se rozhlíželi po osadě "Ta socha je děsná," pronesl MrMetal a díval se na obří sochu uprostřed vsi. Najednou se ozvaly zvony a křik. Vyděšený křik jedné blonďaté jednosměrky s rovnátkama, která si zřejmě všimla, že tahle skupinka mezi ně nepatří. "Jdeme na to," řekla tera a nabila zbraň.
Lordista doběhl ke kopci, z kterého se tehdy skutálel Fobos a začal odhazovat listí. "Tady jsi!" jásal. Najednou se lekl, protože někdo vystřelil. Rychle se otočil a zjistil, že na něj běží dvě bobříce. Vstal a chystal se na střelbu.
Vběhli jsme dovnitř. Motali jsme se mezi vyděšenými jednosměrkami a bobřicemi. "Bereme zajatce, že jo?" zeptala se v klusu Satanyka a v očích měla radostný lesk, když jsem řekl, že ano. "Víte někdo kam jít?" zeptala se najednou Helloweenka. Rozhlédl jsem se. "Támhle!" vykřikl Honzajer. "Odsud přece utekla Sharon." Rozběhli jsme se k radnici a sledovali, jak i MrMetal se zraněnou rukou se bije jako tygr.
Amaranthes šla po chodbě, před ní dvě dívenky s potiskem Justýnky na trikách. Najednou se zastavily, vyndaly z kabelky lesk na rty a začaly si povídat jestli je lepší jahodový nebo malinový. Amaranthes toho měla dost. Obešla tu jednu a dala jí ránu do týlu. Než se druhá rozkoukala, tak Amaranthes už držela pistoli a vystřelila. S opovržením a pouty na rukách se pokusila z růžové kabelčičky vytáhnout klíče od místnosti, kde byly zavřené ještě Natasha a Punkyna.
Šla opratrně, aby nestrhla moc pozornosti. Pak zahlédla ony dveře a rozběhla se tam. Odemykala pomalu, protože s pouty na rukách to moc dobře nejde. Holky uvnitř se lekly, když se dveře otevřely, ale byly moc rády, že je to zrovna Amaranthes. "Přežila jsi!" jásala Natasha. Punkyně se zatím podařilo dostat zápěstí z provazů "Mám to!" vykřikla a rozvazovala si provaz na kotnících. Pak pomohla Amaranthes. "Máme dvě zbraně," řekla a podávala jednu ukradenou pistoli Natashe. "To je jedno, alespoň něco" řekla Natasha "teď hlavně musíme pryč!"
Honzajer šel jako první a jenco rozkopl první dveře, ozvaly se výstřely a jekot. Pak bylo ticho. "Tady nejsou" řekl Honzajer "Jdeme dál." Helloweenka se zakoukala na jeden obraz oněch zjevů a než se nadála byli ostatní pryč. Sama se tedy vydala chodbou vlevo.
Šla a ozývala se jenom ozvěna jejích kroků. Najednou se zastavila a otočila. Stála za ní jednosměrka a mířila. "Tak střílej!" vykřikla na ní Hell, ale jednosměrka zjistila, že má prázdnej zásobník. Vytáhla tedy nožík a rozběhla se na Helloweenku, která neměla kam utéct, protože byla ve slepé uličce. Ozval se výkřik, Hell si zakryla oči a najednou bylo znovu ticho. Akorát byl slyšet pád na zem. Helloweenka otevřela oči a viděla Punkynu, která na ní mávala. "Punkyno!" vykřikla Hell a překročila omráčenou jednosměrku. "Kde jsou ostatní?" "Čekají na chodbě" řekla Punkyna "jenom já tu slyšela rachot, tak jsem se šla podívat" Obě se rozešly směrem z chodby "Ale nemáme Sharon" řekla smutně. "Neboj, tu jsme odvedli do tábora" mrkla na ní Hell a připojila se k Amaranthes a natashe. "To jsi tu sama?" zeptala se Natasha Helloweenky. "Ne," mávla rukou Hell "Jsem tu s Danielem, Satt, Honzajerem a Demonekem, jenom jsem se trošku ztratila" "Aha, tak to bychom jim měli oznámit, že už nejsme zajaté" řekla Natasha a holky souhlasily.
"Víte, že nemáme Helloweenku?" zeptal se najednou Demonek a zastavil se. "ne," řekla Satt a rozhlížela se. "To je divné" řekl jsem, protože si nikdo z nás nevšiml, že by někdo útočil. "Hele, najdeme zajatkyně a pak Hell, jo?" navrhl Honzajer a vydal se k další místnosti. Šli jsme tedy dál. "Hm, tahle místnost se mi moc nezdá," šeptla Satanyka jelikož nikde nikdo nebyl a bylo podezřelé ticho. Najednou Honzajer začal střílet. Z ničeho nic se sem totiž začaly hrnout Belieberky. "Já to říkala, hoši" opakovala se Satt a stoupla si blíž ke mě, abychom si vzájemně mohli krýt záda.
"Slyšíte to?" zeptala se Punkyna a ostatní zastavily. "Jde to odtamtud!" ukázala Hell na dveře a všechny se tam rozběhly.
Bránili jsme se, co to jen šlo, ale prostě jich byla přesila. Najednou se rozlétly dveře a v nich holky se zbraněmi. Začaly střílet a hodně útočnic ustoupilo a nám se podařilo uniknout. Rychle jsme zabarikádovali dveře a oddychli si, že jsou zajaté válečnice v pořádku. "Jsem rád, že se vám nic nestalo" řekl jsem a Amaranthes se zamračila: "No, to ještě nevím, protože po hodině poslouchání 1E se může stát cokoliv" Satt se zasmála "To není vtipné. Chtěly mě zřejmě umučit!" "Klid," řekla Natasha "půjdeme, ne?"
Venku bojoval Tommytherův tým a jak jsme vycházeli všimli jsme si, jak do osady míří Lordista. MrMetal zatím ukládal nálož pod sochu JB. "Uf, trochu to trvalo, vím" přiběhl k nám Lordista "Ale vidím, že jste to zvládli" Najednou se se ozval výbuch a vzduchem létaly kusy sochy, kterou Metal odpálil a hlasitě se přitom smál. I když teda nebyl sám.
Za několik minut se nám podařilo pobít i zbytek osady a zajmout asi 5 dívenek, co hlasitě brečely. Do tábora jsme se vraceli společně s Punkynou, Amaranthes a Natashou zčehoš měli ostatní, co zůstali v táboře radost. Nás čekalo jediné...vypořádat se za zajatci a vymyslet, co dál
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lindit Lindit | 16. května 2013 v 14:03 | Reagovat

Sice tu ještě nejsem, ale je to boží. Fakt dobrý *-*

2 cudlinkaja cudlinkaja | 16. května 2013 v 15:24 | Reagovat

Taky bych se tam nakonec ráda objevila,jestli je to ještě možné :) A opšt povedené,dobře se to čte :)

3 Himawari Himawari | 16. května 2013 v 16:13 | Reagovat

V niektorých častiach som sa zchuti smiala, inde som s napätím čakala a často som mala na tvári taký ten škodoradostný výraz.
Mám pocit, že keby som tam pribudla aj ja, tak by tam toho už bolo namačkané dosť, ale jednosmerky a bobrice by som vedela týrať. I keď...asi by sa to málokomu páčilo :D

4 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 20:38 | Reagovat

[1]: Neboj, tebe plánuju

5 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 20:39 | Reagovat

[3]: Není problém tě doplnit, ale napřed budeme muset na kt navázat nějaký kontakt

6 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 20:40 | Reagovat

[2]: Možné je všechno

7 Tess Tess | 16. května 2013 v 20:54 | Reagovat

Pokračuje to zajímavě, dost a teť je jen pořádně zmučit ty zajatce:-) jen bych tam zakombinovala i selenatorky(serena gomez nebo i 5A):-) Jen pořád všude samé zbraně a kdyby tam měly nějaké pole nebo něco co odhalí nějaký kov nebo železo tak nějaký ty luky nebo něco takovýho by se šiklo:-)

8 wam-pirka wam-pirka | 16. května 2013 v 21:05 | Reagovat

[5]: Hele Dane ohledně toho kontaktu bych měla takový nápad ale ještě se to musí domyslet možná se ozvu...:-)
jo a ty luky to není vůbec špatný nápad střílím i v reálu takže bych se toho ujmula klidně dobrovolně:D

9 Satanica Satanica | E-mail | 16. května 2013 v 21:08 | Reagovat

Nevím jak to děláš, ale mě si opět vystihl dokonale. Třeba to nezůčasněné "ne", to bylo dokonalé. Nebo ukončení věty "hoši", je mi jaký vlastní. A ten smích... Je vidět že mě znáš dlouho a dobře.
A zbytku, nebojte se, o zajatce se kavlitně postarám... už mi to slíbili.
Zdar a sílu spolubojovníci,
Satt.

10 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 23:48 | Reagovat

[7]: Jasně na týhle výbavě chci ještě zapracovat někde v následujících dílech

11 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 23:49 | Reagovat

[8]: Klidně se ozvi, ale na KT, jo?
Jo o tvém střílení vím

12 DevilDan DevilDan | 16. května 2013 v 23:50 | Reagovat

[9]: Nejsi první...MetalKnighta prý taky (a to ho moc neznám)
jj, nápady na ty zajatce potřebuju

13 Maggot Maggot | 17. května 2013 v 17:24 | Reagovat

Doufám, že nějaké vyvržení střev, rozštípání lebek, lámání hrudních košů, poštvání hladových psů, stahování kůže... Omlouvám se, někdy dokážu být dost morbidní... :D

14 DevilDan DevilDan | 17. května 2013 v 17:42 | Reagovat

[13]: Neboj, už na tom pracujeme se Satt

15 Satanica Satanica | E-mail | 17. května 2013 v 19:21 | Reagovat

Ano, žádný strach, nechutnosti nechte v klidu na mě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama