Zajetí

29. května 2013 v 2:45 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Zatímco jsme řešeli místa táborů jednosměrek Linkini, naši spojenci, si postavili nový tábor a přišel čas je naučit bojovat. Poslal jsem tedy Honzajera s Amaranthes, aby je pozvali k nám.
Mezitím jsme už my ostatní stavěli cvičiště na louce nedaleko našeho tábora. Rozhodl jsem, že MrMetal, Tommyther, Trasher a Chaoss je budou učit zacházet se zbraněmi, každý s jiným druhem. MrMetal samopaly, Tommyther útočné pušky, Trasher brokovnice a Chaoss kulomety. Sehnali jsme ještě odstřelovací pušku M21 a tak se Lordista nabídl, že jednoho z nich vyškolí na ostřelovače. Punkyna, Lia, Satanyka, já a GothicDan jsme se rozhodli udělat jim fyzický výcvik.
Když Linkini konečně přišli, rozdělili jsme je do skupin podle typů zbraní. A potom byli rozděleni na dvě skupiny. První šla na výcvik střelby a druhá na fyzický výcvik, pak se měli vystřídat.
První skupina se nastoupila před Tommythera a spol. ti si je rozebrali do svých skupin. Lordista s učněm vyrazili do lesa. Ukazoval mu, jak správně snajprovat, jak se správně krýt a ostatní zásady odstřelovače. MrMetal vytvořil takovej dřevěnej domek, kde cvičil boj se samopaly. Dovnitř naskládal různé figuríny, do kterých se muselo trefovat. Tommyther rozmístil terče na 20-40 metrů a učil střílet na větší vzdálenost. "Hlavně střílet jednotlivě nebo po dávkách, to je důležitý...'' neustále jim opakoval.
Trasher rozestavěl několik terčů pohromadě a střílelo se z velké blízkosti, pak jim předváděl sílu brokovnice, vysvětlil jim, co dokáže prostřelit a pak vzal figurínu a ukázal, jak vypadá zásah do člověka. Chaoss si nabral spoustu terčů a cvičil kulometčíky. "Nestřílej jak magor, člověče, šetři tou municí, nemůžeš všechno vystřílet naráz!'' rozčiloval se.
Některým Linkinům šla střelba líp, jiným hůř. Rozhodně všichni dělali pokroky. Mezi dobrými střelci byla i Jenny, která se s svojí P90 naučila opravdu dobře zacházet.
Později se všichni naučili obstojně zacházet i s granáty, noži a pistolemi. S fyzičkou byl trochu problém, protože se nedala zlepšit moc rychle. Postupně se ale běháním kolem tábora všichni zlepšovali.
Když byla přestávka na jídlo, jeden z Linkinů náhle zvolal: ''Hele, tam je někdo ve křoví!''
Ostatní se tam podívali a opravdu se tam někdo mihnul. Najednou z křoví vyskočily dvě postavy a rozběhly se do lesa.''Zvědové!'' křikl další Soldier a všichni jsme se za nimi rozběhli. Jenny střelila jednu z postav do zad a ta se skácela na zem. Druhá se pozastavila a vtom byla obklíčena Linkinery.
Byly to jednosměrky. Ta, kterou Jenny střelila byla mrtvá. Obě u sebe měly velké batohy, po jejich otevření Tommyther zvolal: ''To je přece naše munice a naše zbraně!'' ''Takže zlodějka.''otočil jsem se na již svázanou Jednosměrku. "Pokud se nemýlím, vy jste okradli nás," pronesla jednosměrka. Na to, že byla zajatá, byla dost vzpurná. "Nlč a radši řekni na co tohle všechno potřebujete!" vykřikla Punkyna. "Kdy bude útok?" zeptal jsem se, když holka mlčela a jen nás sledovala. "To ti tak řeknu," Člověk by řekl, že po ráně od Satt všechno vyklopí, ale kdepak...
"Musíme to najít sami," řekl jsem Lordistovi v táboře. "Chtěli utéct tudy, takže tam někde to bude," řekl Lordista "vyšlu napřed zvědy" usmál se a odešel.
Fobos si sebou na průzkum vzal jednoho mladého Soldiera, aby ho zaučil. Oba tiše a nenápadně prošli lesem a sledovali dění. "Támhle!" vykřikl Linkin. "Neřvi," šepl Fobos. "Hlavní je bejt nenápadnej. Takhle bys vzbudil i mrtvýho!" "Pardon..." pronesl tiše Linkin a už byl ticho.
U brány je vyhlížela Wampirka. "Tak co?" ptala se hned. "Víc jak 20 jich tam nebude," řekl Fobos. "Takže plán je jaký?" zeptal se Linkin a díval se střídavě na mě a Fobose. "Myslím, že bude stačit menší skupinka" mrkl na mě Fobos. "Dobře, hlásí se někdo?" Přihlásila se Lia, Satt, Gothic, Demonek a Chaoss. "Tady je vysílačka, kdyby byl problém, ale ten snad nenastane," řekl Lordista a tak nějak se usmíval nad představou masakru jednosměrek. "Jasně, to zvládneme" řekla Satt a vzala si vysílačku.
Vyrazili tedy k místu, které vyznačil na mapě Fobos. "Myslíte, že budou problémy?" nadhodil Chaoss "Proč by měly být?" zeptala se L nechápavě. "Jsou to jenom jednosměrky." Jak se blížili k táboru, připravovali si zbraně. "Super!" vykřikla L, "prázdno!" "Rozdělíme se, jo?" navrhla Satt a šla s Gothicem kousek za tábor. Chaoss, L a Demonek šli k nějaké boudě. "Hele, proč nám kradou zbraně a munici, když v tý chatrči určitě něco maj?" nechápal Demonek a L se prala se zámkem. "Asi nás chtěj nasrat," pronesl Chaoss a Lia zatím vnikla dovnitř. "Odešli asi před dlouhou dobou," řekl Demonek po chvíli. "To ohniště nevypadá, že by bylo použito v krátké době," "Jo, ty se asi klidili," najednou se ozvaly výstřely, "A do prdele!" vykřikl Demonek "že bychom se spletli?" "Asi..." Chaoss už střílel na přicházející nepřátele "Hele, ony si asi přivedly posily!" Začali utíkat a najednou se Demonek zastavil: "Nechali jsme tam Liu!" dostal ze sebe. "Vrátit se ale nemůžeme!" Chaoss se opřel o strom. "Počkáme na ostatní a pak se v táboře domluvíme, co a jak" Demonek jen kývl.
Amaranthes se otočila směrem ke stolu. "Máme vašeho člověka.." ozvalo se z vysílačky a Amaranthes hned poznala, že nejde o hlas dívky z WARu. "Dane, kluci! PojĎte sem," zakřičela na nás a já, trasher a Tommyther jsme přiběhli k ní. "Co se děje?" zeptal se Tommy. "Máme vašeho člověka a vydáme ho jenom za naše dvě vámi zajaté holky!" Vzal jsem vysílačku do ruky: "Souhlasím, kde se sejdeme?" "V našem táboře, přesně zítra ve 12 hodin," ozval se ten hlas znovu. "Budeme tam," řekl jsem a bylo ticho...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 29. května 2013 v 15:10 | Reagovat

Zajímavé a dost:-) to jim tam donesete mrtvolu?

2 Lia Lia | 29. května 2013 v 18:40 | Reagovat

Nic jim nedávejte XDD

3 WTSharon WTSharon | 29. května 2013 v 18:53 | Reagovat

Napínavější díl od dílu..

4 MrMetal MrMetal | 29. května 2013 v 19:41 | Reagovat

Mno, nebojte, nebude to jen obyčejná výměna zajatců...bude to lepší..

5 wam-pirka wam-pirka | 29. května 2013 v 19:43 | Reagovat

Fyzický výcvik Linkinů Hm... myslím že náš tábor bych neoběhla najednou ani já. Kdyby měl přes 300metrů po obvodu:-)

6 MrMetal MrMetal | 29. května 2013 v 20:41 | Reagovat

[5]:hmmm,já taky ne...

7 Tommyther Tommyther | 30. května 2013 v 19:32 | Reagovat

Achjo,tak mi je tady honíme, aby měli dobrou fizičku a přitom sme na tom ještě hůř...

8 MrMetal MrMetal | 30. května 2013 v 20:08 | Reagovat

[7]: A gramatika ti nic neříká??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama