Bitva tří stran

13. června 2013 v 20:37 | DevilDan + Tommyther + MrMetal |  This Is WAR
Týden uplynul jako voda a nastal den velkého boje, měla začít bitva tří stran, na kterou jsme se připravovali dost dlouho. Rozhodl jsme, že všech pět živých Soldiers zůstane v táboře a bude hlídat a jen Jenny půjde s námi. Naše zdravotnice dostaly rozkaz vybudovat obvaziště kus od bojiště. Mohli jsme vyrazit. Čekala nás docela delší cesta.
Přišli jsme na místo boje asi za hodinu a ukryli se ve křoví. Po levé straně základna jednosměrek a za ní les, po pravé straně kopec, kde si HipHopeři stavěli své velitelství.''MrMetale, ty, Tommy, Knight, Jenny, Satt, Demonek, Wampirka, Punkyna a Natasha běžte do základny jednosměrek. My ostatní jdeme přímo do boje.'' rozkázal jsem a MrMetalův tým se rozběhl k základně. Lordista si lehl do křoví o kus dál, protože kopec pro něj nebyl k dispozici. Fobos tentokrát nebyl jeho pozorovatel. Cílů pro odstřelovače bude jistě dost, nemusí mu je nikdo vyhledávat.
Seděli jsme ve křoví a čekali. Hiphopeři se mezitím chystali k útoku, bylo jich tak minimálně 70, možná víc. Ale ani Jednosměrky nezahálely. ''Několik jich je na strážních věžích a i za bránou jsem jich viděl dost.'' oznámil Lordista, který dalekohledem sledoval dění. Hopeři se nastoupili a někdo zavelel: ''Do útoku!!'' Hopeři se rozběhli k základně, jejíž vrata se otevřely a vyběhly z nich Jednosměrky. Chvíli jsme čekali, až se trochu pobijou a vrhli jsme se do boje taky. Chaoss s kulometem, Trasher, Tera a GothicDan s brokovnicemi likvidovali Hopery ve velkém. Ale i my ostatní s automaty jsme nezaháleli a stříleli do Hoperů jak šílení. Hopeři nečekali útok třetí strany a padali na zem jako hrušky. Chvíli na to se ale vzpamatovali a začali střílet po nás. Bylo jich moc, a tak jsme se museli stáhnout. "Půjdu zlikvidovat velení Hoperů! Fobosi, Hell, jdete se mnou!'' zavelel Trasher a všichni tři se rozběhli ke kopci. My ostatní jsme ustoupili. Díky naši akci se plně zapojily Jednosměrky a Hopeři měli spoustu práce s nimi. Ustoupili jsme kousek do lesa za námi.''Takhle to nepůjde. Liadesque, Honzajere, WTSharon! Oběhněte základnu a běžte do lesa vedle ní, na druhé straně. Vezmeme je do křížové palby.'' zavelel jsem. Ti tři si vzali trochu vody sebou a vydali se na dlouhý běh. My ostatní zatím jen stříleli z křoví.
Po deseti minutách se z vysílačky ozvalo: ''Jsme na pozici, máme střílet?'' ''Ano!'' odpověděl jsme a společně s Liadesque, GothicDanem a Amaranthes jsme vběhli zase na bojiště.
Trasher, Fobos a Hell si mezitím oběhli kopec.''Zaútočíme zezadu, zkusíme je zajmout, pokud se to nepovede, zabijte je!'' řekl Trasher. Když vylezli na kopec, uviděli velitele hoperů, jeho dvoučlennou ochranku a několik odstřelovačů ležících na kraji kopce ve stínech stromů. ''Vy dva se postarejte o snipery, já si beru šéfa.''zašeptal Trasher. Fobos s Hell přikývli a plížili se směrem k nim.'' Trasher vytáhl pistoli, namontoval tlumič a zastřelil velitelovu ochranku, pak přiskočil k němu a namířil mu na hlavu se slovy: ''Ani hnout. Vzdej se!'' Velitel se ani nepohnul. Najednou škrábla Trasherovi nohu kulka, velitel vyskočil, vyrazil Trasherovi zbraň z ruky a shodil ho na zem. Fobos s Hell se museli bránit odstřelovačům, kteří si jich všimli. Trasher ležel na zemi a z křoví vylezl střelec s dalekohledem na krku. Byl to pozorovatel. Namířil ležícímu Trasherovi na hlavu a podíval se na šéfa. Ten přikývnul a pozorovatel se chystal zmáčnout spoušť. Trasher vytáhl nůž a vrazil mu ho do nohy. Ten s bolestivým výrazem spadl na zem, Trasher chtěl vzít jeho pistoli, ale velitel mu ji vykopl z ruky a pustil se do něj. Trasher se ubránil a vytáhl ležícímu z nohy nůž a chtěl velitele bodnout. Ten to vykryl a odhodil Trashera znovu na zem a tak zabodl aspoň ležícího nepřítele. Velitel se k němu vrhnul a začal pěstní souboj. Trasher z počátku docela vyhrával, pak se ale situace otočila. Hoper najednou vytáhl vysílačku a bodl anténou Trashera do oka. ''Áááááh!!!'' zasyčel Trasher. Najednou přiběhl Fobos a střelil šéfa hoperů. Pomohl vstát Trasherovi a běželi pryč, protože se jim nepovedlo zlikvidovat všechny snipery a ti na ně teď stříleli.
Mezitím vším MrMetal a Tommyther společně z ostatními s týmu vtrhli do základny a ihned začali pálit po obou nepřátelích. Hopeři se začali více soustředit na Jednosměrky, které začaly ustupovat. Toho většina skupinky využila a jednosměrky obklíčila. Jen Tommyther pálil stále po hoperech, za účelem pomstit Shada. Byl jako stroj stvořen za jediným účelem: zabít každého, kdo je na straně Heatha a Raptora. Jednosměrky byly zatím zatlačeny do uličky, kde byli na jedné straně hopeři a na druhé Warrioři z TIW. Jednosměrky zůstaly přesně uprostřed, kde zakopávaly o padlé z vlastní řady a padaly do kaluží krve. O jejich osudu již bylo rozhodnutu, byla to jen otázka času a způsobu. Najednou se ozval silný výstřel, který jednu rozpůlil kousek nad pasem a udělal několik hlubokých děr ve zdi za ní. K větší skupince jednosměrek, schovávajících se mezi několika prostřílenými mrtvolami, přilétla raketa, která jedné utrhla nohu, druhé ruku a třetí rozpárala břicho. ''Je tam Heath a Raptor!'' vykřikla Natasha. Tommyther se poprvé podíval do oné uličky, přebyl zásobník a pomalu do ní vyšel. Střílel opět jen po hiphoperech a zoufalých, zmatených jednosměrek si nevšímal. Vystřílel zásobník, vytáhl pistoli a střílel dál. Téměř neustálá palba nedovolovala hoperům po něm vystřelit, byli jen schováni za rohem, z kterého právě přestala létat omítka a začaly kousky cihel.
Jedna directionerka, která zrovna nabíjela se mu připletla do cesty a on do ní zabodl svůj nůž, který se ale zarazil mezi žebry a tak ho tam nechal. Docházely mu náboje v zásobníku pistole, MrMetal na něj zakřičel ''Ty blázne, vždyť tě zabijou, vrať se!!!''. Tommy ho naštěstí poslechl a vrátil se zpět. Satanyka mu vrazila dobře mířenou, silnou facku a říká mu: ''Prober se! Co to sakra děláš?! Mrtvej Shada nepomstíš!'' nic neřekl, sklonil hlavu a nabil své zbraně.
Boj pokračoval dál, ale již bez jednosměrek, které se všechny váleli na zemi buď mrtvé nebo těžce zraněné a neschopné boje. Tommyther zařval: ''Heathe, Raptore, já vím, že tam ste, vy srabi! Nasrali ste toho nepravýho!''
''Tak pojď jsem a dokaž mi to!'' zněla odpověď, po níž zaznělo několik výstřelů ze SPAS, které byly mířeny na Tommythera. ''Asi na to není naštvanej dost.'' křikl Raptor ''Nebo seš tak blbej, že tě nenapadlo jak to, že jsme věděli, kdo a kdy půjde na průzkum tý jeskyně?'' Odpovědět už nikdo nestihl, protože střela z RPG trefila jednu budovu hned vedle MrMetalova týmu, která již nevydržela a zhroutila se...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tommyther Tommyther | 13. června 2013 v 22:15 | Reagovat

To be continued xD

2 MrMetal MrMetal | 14. června 2013 v 16:56 | Reagovat

Milí SOUDRUZI!
Zajímalo by mě, kdo tohle vlastně čte...napište prosim do komentáře, kdo jste četli tento díl :)

3 Cudlinkaja Cudlinkaja | 14. června 2013 v 19:50 | Reagovat

Ze začátku musím přiznat že mě to moc nebavilo,ale teď už je to zajímavé...tudíž já čtu ;)

4 trasher trasher | 14. června 2013 v 20:29 | Reagovat

já to čtu pravidelně, některý díly maj nějaký mouchy, ale jinak je to i celkem
napínavý...

5 DevilDan DevilDan | 14. června 2013 v 21:03 | Reagovat

[4]: Mouchy má všechno...nebo tedy ještě jsem nenašel nic, co by bylo "dokonalé"

6 MrMetal MrMetal | 14. června 2013 v 21:35 | Reagovat

[3]:to jsem rád..neboj, brzy se tam taky objevíš :)

[4]:Tak jako, těch much tam asi bude hodně...spoustu jich Fuhrer opravil, něž to zveřejnil..

7 Tess Tess | 15. června 2013 v 9:03 | Reagovat

jííííííííííí

8 Tess Tess | 15. června 2013 v 9:04 | Reagovat

*Jáááááááááá :-)

9 wam-pirka wam-pirka | 15. června 2013 v 9:08 | Reagovat

Do toho Tommy!

10 Natasha32 Natasha32 | 15. června 2013 v 13:54 | Reagovat

Taky to čtu pravidelně a tenhle díl se mi líbil =)

11 MrMetal MrMetal | 15. června 2013 v 14:53 | Reagovat

To jsem rád :D

12 Chaoss-dono Chaoss-dono | 16. června 2013 v 17:48 | Reagovat

taky čtu pravidelně :D

13 MrMetal MrMetal | 16. června 2013 v 18:32 | Reagovat

[12]: hm,to je dobře...od tebe tu nikdy nebyl koment... :D

14 Metal_Knight Metal_Knight | 19. června 2013 v 17:30 | Reagovat

Super díl, akorát jsme se mohli víc soustředit na ty svině s páskem od kalhot u kolen.

15 Aña Aña | Web | 12. srpna 2013 v 17:15 | Reagovat

Máte to dobře vymyšlené jdu číst další díly. Tvrdší hudbě zdar.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama