Nečekaný útok

5. června 2013 v 23:20 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Uplynulo už několik hodin od návratu MrMetalova týmu, který našel Tommytherovu zbraň. Začínalo svítat. Téměř všichni ještě spali, jen hlídka stále bděla nad bezpečností základny. Na stráži byli Demonek, MrMetal, Trasher, Liadesque a Helloweenka. Ale ani já nespal a přemýšlel nad zmizením Tommyho, jestli jsme něco nepřehlédli. Najednou se ozval výbuch. Okamžitě jsem vyskočil a běžel se podívat, co se stalo. Výbuch byl ve skladišti. Když jsem tam doběhl, Demonek s Trasherem a hasícími přístroji vbíhali dovnitř. Přiběhli i MrMetal s Liadesque a něco volali, ale nebylo je slyšet. Náhle se ozval ještě silnější výbuch než ten první a za ním další a další. Vybuchovala munice. Demonka s Trasherem vyhodila tlaková vlna ven ze skladu. Trasher si jen vykloubil rameno, ale Demonek na tom byl hůř. Vyletěl ven, udělal několik otoček a zastavil se až o zeď. Rána do hlavy ho omráčila a zůstal ležet s pár krvavými zraněními.
Přiběhli i ostatní, které výbuchy vzbudily. ''Zdravotnice! Rychle, pojďte sem!'' volala Liadesque. Ty přiběhly k Demonkovi a začali ho ošetřovat. Výbuchy mezitím ustaly, což jsem já, MrMetal, Chaoss, Metal_Knight, Amaranthes a Satt využili k tomu, abychom vešli do hořícího skladu. Výbuchy ho úplně zdemolovaly a na kraji byla obrovská díra ven. Začali jsme hasit, ale byl tam stále kouř. Shade nám donesl dýchací masky, abychom se neudusili a přidal se taky k hašení. Po chvíli jsme dostali oheň pod kontrolu a téměř uhasili.
Najednou se ozvala rána a současně s ní padla Amaranthes na zem. MrMetal se podíval a zařval:''Sniipeer!!'' Okamžitě jsme všichni zalehli za trosky a Satt šeptala Amaranthes: ''Dělej, že jsi mrtvá, aby tě nestřelil znova.'' Amaranthes poslechla a Satt ji pomalu přitahovala k sobě. Náš odstřelovač Lordista, který zaslechl slovo "sniper", okamžitě popadl svůj Dragunov a přiběhl k nám. Zaujal výhodnou pozici a ptal se:''Kde je? Odkud vystřelil?'' ''Někde tam na tom kopci.''odpověděl Chaoss a asi se špatně pohnul nebo co, protože sniper ho střelil do ruky.''Áu, sakra práce!'' zaúpěch.
Díky tomuto výstřelu ale Lordista nepřítele odhalil. Satt si mezitím přitáhla Amaranthes k sobě.''Trefil ji do boku.'' šeptala mi a začala ji ošetřovat. Lordista si namířil na sniperovu pozici.''Tak kde jsi ty hajzle?'' Sniper vykoukl, aby znova vystřelil. ''A mám tě'' usmál se Lordista a vystřelil. Netrefil. ''Do prdele, ten parchant teď určitě zdrhne'' řekl si pro sebe, ale mýlil se. Nepřítel chvíli čekal, ale pak znova vykoukl a střelil Lordistu do nohy. ''Svině, zabiju tě!'' zařval, namířil, vystřelil a zasáhl cíl. ''Je po něm, dobrá práce.'' řekl jsem mu. Pak jsme s MrMetalem vyskočili a běželi na jeho pozici. Našli jsme ho mrtvého s kulkou v hlavě. MrMetal se rozhlídl, vzal jeho zbraň a vrátili jsem se do tábora. Tam už zdravotnice ošetřovaly raněné a hlavně Amaranthes, která ztratila spoustu krve.
Přišel za námi Shade: ''Máme štěstí, nepřišli jsme o všechnu munici, půlka byla na druhé straně základny.'' ''Výborně, první dobrá zpráva.''poznamenal MrMetal.''Ano, ale máme pět raněných a zdemolovaném tábor, obávám se, že hledání Tommyho bude muset počkat, teď to nepůjde.'' ''Chápu, musíme to tady opravit, ale co kdybychom vyslali každý den třeba čtyři lidi, aby se pokoušeli hledat a ostatní by opravovali.'' Navrhl Metal_Knight, který zrovna přišel.''To by šlo, ano'' řekl jsem.
''Ale kdo sem dal tu bombu?'' zeptala se Satt.''Asi ti, co nám ukradli zbraně.''opověděla Tera.''Ano, tak to bude, ale kdo to sakra je?''řekl jsem.''Netušim. A kdo půjde pátrat po Tommytherovi?'' Zeptal se Metal_Knight.''Punkyna, WTSharon, Lindit a Tera.'' odpověděl jsem a ty čtyři odešly beze slova jen s kývnutím.
Tak a teď se my ostatní pustíme do práce'' Všichni přikývli a já je rozdělil na skupinky. Jedna šla na dřevo, další odklízet trosky a poslední sbírat vše, co zbylo po výbuchu v celku. Taky jsem pro jistotu nechal hlídku, kdyby se přiblížil nějaký nepřítel.
Bylo ale jasné, že tábor neopravíme hned a že to pár dní určitě potrvá a za tu dobu se můžou pokusit útočit znova...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Metal_Knight Metal_Knight | 6. června 2013 v 15:13 | Reagovat

Zajímalo by mě kdo to útočil. A taky jak vypadal ten sniper.

2 MrMetal MrMetal | 6. června 2013 v 15:22 | Reagovat

[1]: Brzo se to dozvíš, ale teď ještě ne..
Proč tě zajímá, jak vypadal ten sniper?

3 Lindit Lindit | 6. června 2013 v 15:43 | Reagovat

[2]: Protože pak by se dalo uhodnout, kdo to je :D

4 MrMetal MrMetal | 6. června 2013 v 17:47 | Reagovat

[3]: aha...mno nevim, jako, já, ani kdybych byl buhví co, tak bych si na sniperování nevzal nic jinýho, než kamuflážní hadry :D

5 Tess Tess | 7. června 2013 v 20:51 | Reagovat

[1]: také by mě to zajímalo ale snad se to tedy brzo dozvíme:D

6 MrMetal MrMetal | 9. června 2013 v 20:23 | Reagovat

Ještě chvíli počkejte, ještě pár dní a budou nový díly...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama