Ošetření

22. června 2013 v 9:14 | DevilDan + Tommyther + MrMetal |  This Is WAR
Když jsme se vzbudili, okamžitě jsem vyhlásil poradu.''Dneska seženeme zbraně, nebo novou základnu?'' zeptala se Punkyna. ''Obojí,'' odpověděl jsem ''ty si vyber tým a běžte sehnat zbraně, my ostatní vyřešíme bydlení.'' ''Dobře, Tommyther, Metal_Knight, Tera, MrMetal a Satt, půjdete se mnou pro zbraně.'' řekla Punky, oni přikývli a šli se připravit ''Vůdče, napadlo mě, že bychom si místo tábora mohli najít jeskyň, já se zajímám o speleologii a docela se v jeskyních vyznám.'' navrhl Lordista. ''Jo, to není špatnej nápad, jeskyně je méně nápadná než tábor.'' dodala Liadesque. ''Ano, to by šlo, teď stačí tu jeskyni najít.'' odpověděl jsem.
Za chvíli přišla Punkyna: ''Jsme připraveni, můžeme vyrazit?'' zeptala se.''Ano, a pospěšte si, nechám tu pár lidí, aby vám řekli, kde jsme.'' a Punkyna s týmem odešla. Nechal jsem v tábořišti Amaranthes, Natashu a zdravotnice. My ostatní jsem vyrazili hledat budoucí bydlení.
V čele šel Lordista a vedl nás po lese. Ostatní jsem se rozhlíželi. "Hm, je možný, že žádnou nenajdeme?" zeptala se L. "Začínám o tom taky uvažovat," šeptla Sharon, ale Lordista se náhle rozběhl a já s trasherem za ním. "Mám jí!" vykřikl Lordista a ukazoval nám svůj objev. "Aby tu nebyli medvědi," řekl jsem a díval se dovnitř. "Je prázdná," řekl Lordista a sledoval, jak k nám dobíhají ostatní. "Tady budeme bydlet, jo?" zeptala se Sharon. "Jo, něco proti?" zeptal se Lordista. "Teda jako mě je jasný, že ti tu budou chybět žůžový záclonky, ale hold jsme v nouzi," Sharon se ušklíbla. "Jasně, no," a vlezla dovnitř. "Jo, je pěkná," řekla za chvíli a stoupla si k Cudlinkaje a L. "A co dál?" "Prohledáme okolí a pak někoho vyšleme pro ostatní," řekl trasher. "Jo, to bychom mohli," souhlasil Lordista.
Za 10 minut Punkyna a její tým přišli k hoperské osadě ''Myslím, že tu celkem nikdo nebude, nebudou čekat, že budeme tak drzí, aby jsme hned den po našem útěku šli zpátky.'' řekla Tera. A opravdu, dostat se do tábora bylo velmi jednoduché. ''Kde by ty zbraně a výbavu mohli mít?'' zeptala se Satt. ''Tohle vypadá, jako nějaký skladiště.'' ukázal Metal_Knight. Vešli tam, ale ihned se zastavili, byl tam zády otočený hoper, který mluvil do vysílačky. ''Ten je můj.'' šeptl Tommy a zezadu mu podřízl krk. ''Vypadá, že tu je všechno, vemte zbraně a taky nějakou vodu. Jo a lékárničku.'' zavelela Punkyna. ''Uf, to je těžký.'' vzdychla Tera, když si na záda vzala plně naložený batoh. ''Dej něco sem.'' řekl MrMetal a rozevřel svůj batoh. Vyšli z tábora a rovnou do lesa, odkud přišli.
Najednou se ozvala palba ze samopalu a Tera, která šla poslední, zakřičela. Všichni se otočili a viděli ji, jak leží na zemi, s prostřelenou patou, z které teklo hodně krve. MrMetal dal svůj batoh Knightovi, odtáhl Teru a její batoh dostal Tommy, který právě po střelci hodil granát. ''Ukaž, obvážu ti to.'' řekla Punkyna, která si vzala lékárničku. ''Já s Knightem půjdem napřed, tohle je fakt těžký, kdyby něco, křičte.'' řekl Tommy a spolu s Knightem se vydal do improvizovaného tábora. MrMetal vzal Teru na záda a Satt s Punkynou ho kryly. ''Dobrý, vypadá to, že za námi nikdo nejde.'' řekla Satt a Punkyna přikývla. Přidali do kroku a za chvíli dohnali Tommyho s Knightem.
U jeskyně jsme nechal jen Lordistu s Wampirkou. Ostatní jsme se vydali k bývalému táboru informovat ostatní.
Když se za několik minut Punkynin tým vrátil, hlídka v táboře už je očekávala.''No konečně, už jsme si dělali starosti.'' řekla Amaranthes. ''Co má Tera s nohou?'' zeptala se Syslounka. ''Průstřel,ale kulka je venku.'' odpověděl Metal_Knight. ''Já se na to podívám. Bohužel nemáme zdravotnickou výbavu, všechno je pryč'' řekla Magot naštvaně. ''Sebrali jsme jim lékárničku.'' řekla Punkyna a podala ji Magot. MrMetal posadil Teru ke stromu.
Najednou se ozval výstřel a Punkyna se složila na zem a už se ani nepohnula ''Punkyno!!''zařval MrMetal a sklonil se nad ní. ''Dejchá, ale je v bezvědomí, prostřelili jí břicho, musíme zastav..'' ale než to dořekl, ozval se další výstřel, tentokrát do vzduchu a z křoví vylezlo asi 20 hoperů, kteří všechny obklíčili.''Vzdejte se, nemáte žádnou šanci!'' křikl jejich velitel, kterému se kouřilo od pistole. Neměli moc na výběr a tak se vzdali. ''A co ona?'' ozval se najednou Tommy a podíval se na Punkynu ležící v kaluži krve. ''Vždyť zemře, pokud jí nepomůžeme.'' ''A co jako?! Tak ať stejně zemřete všichni za tu vaši drzost vloupat se k nám!'' zavrčel jeden z hoperů. ''Tak dobře, jen střílej.'' řekl MrMetal a stoupl si před jeho zbraň. ''Jak chceš.'' odpověděl hoper, ale než stihl zmáčknout spoušť, kulka mu prostřelila hlavu, až krev vystříkla na všechny strany a on padl mrtev k zemi. MrMetal si utřel obličej od jeho krve a podíval se na stranu odkud padl výstřel a uviděl Trashera s pistolí v ruce i nás ostatní. Začali jsme střílet na ostatní hopery. Satt se vrhla na tašku se zbraněmi, vytáhla brokovnici a praštila pažbou velitele hoperů, kterého to uzemnilo a Satt na něj stoupla. Všichni hopeři byli za chvíli mrtví. Satanyka se podívala na velitele, namířila mu na hlavu a se slovy: ''Tohle je za Punkynu, ty svině!'' vystřelila. Jeho hlava, lebka i mozek se rozletěly na všechny strany a jeho krev potřísnila Satanyce kalhoty až po kolena. Všichni se podívali směrem na Punkynu, u které už byly zdravotnice.''Je to s ní vážný.''řekla nešťastně LitleMonster.''Ztratila dost krve, potřebuje transfuzi.'' ''Já pro ni zaběhnu, v tom jejich táboře měli celou ošetřovnu.'' nabídl se Tommyther. ''Dobře ale honem! Knighte, Trashere, Fobosi! bežte s ním.'' rozkázal jsem a šel pomoct zdravotnicím zastavit krvácení.
"Co krevní skupina?" zeptal jsem se. "Jo, ty jsem tu někde měla," prohlásila Maggot a vytáhla jakýsi notes. "Pamatuješ? Když mě sem Satt přivedla, tak jsem vás všechny vyzpovídala a dělali jsme i testy. To jsme ještě byli u civilizace," řekla Maggot a listovala. "Jo to je pravda a byl to opravdu skvělý nápad!" "Osobně jsem doufala, že ho nikdy nepoužiju," povzdechla Maggot.
"Teď by to chtělo tu kulku," upozornila Little "nebo jak? čekáme na kluky?" "Ta kulka počká, teď to chce tu krev," rozkazovala Maggot.
"Už jdou!" vykřikla Syslounka, když videla přicházet Tommy s partou. "Dane, sedni," řekla Maggot "Co?" "Pokud vím tobě z krve blbě není a mám tě po ruce, dělej," tak nějak jsem netušil, co po mě chce. "Jsme tu!" vykřikl Tommy "Tohle mi dej," řekla Maggot. "Tohle? To vypadá jak z druhý světový!" vykřikl Knight. "Přímá transfúze se dneska už nepoužívá, ale já krevní konzervi hold nemám," řekla Maggot. "Vyhrň si rukáv," "Já?" zeptal jsem se, protože se celou dobu dívala na Knighta a Tommyho. "Ne, ten vedle," zdála se nervózní "Hele, já nemám moc času, ta holka za chvíli zemře!" "Jo, já vím, to nechci," L s Demonkem v pozadí se trochu usmívali, ale spíš mě než situaci. "Já se klidně obětuju," navrhl Metal "Mě se taky z krve nedělá blbě," "Klid, už jsem začala," "Začala?" zeptal jsem se a všiml jsem si, že Little se vzdálila před stříkačkou, kterou měla v ruce Maggot a měla tak propojit krevní oběhy mě a Punkyny. "Ty mi pak pomůžeš vyndat kulku," mrkla na Metala Maggot a on kývl hlavou.
Začátek byl jako normální odběr krve, kdy do vás píchnou injekční stříkačku až na to, že jí tentokrát nevytáhli. Krev prodila žilami přes trubičku až do těla raněné. Zavřel jsem oči a cítil jen tlak krve a hluk kolem sebe. "Seď," řekla mi najednou Syslounka a já byl tak trochu zmatený a díval se vedle sebe.
"Ta kulka je celkem hluboko," pronesl Metal. "Vím, ale podaří se nám to," řekla Maggot a podávala mu baterku. "Drž mi jí nad tím zraněním," řekla a brala si do ruky pinzetu s lékárničky. "Když se trefím, tak jí vyndál," řekla a snažila se i prsty trochu ránu rozpitvat, aby se dostala k mršce kulce. "Máš?" zeptal se Metal asi po třech minutách. "Ne, počkej," oznámila Maggot a dala se do práce "Mám!" vykřikla "Litle, zašij tu ránu," Little se poštrachala v lékárničce a našla si potřebné věci. Mírnou asistenci jí dělala Syslounka. "Je to," řekla asi po 10 minutách. "vyčištěné, obvázené. Zbyde tam jizva, ale s tím se mělo počítat hned," řekla Litle pomalu.
"A bude v pořádku?" zeptal jsem se najednou a Maggot se podívala na Punky "Nevím jestli se při pádu nepreštila," řekla "Co vím, tak nic zlomeného nemá a krvácející rány jsme ošetřili," "A kdyby se praštila?" zeptal se Metal. "Mohla by se dostat do komatu nebo mít otřes mozku," řekla Syslounka.
"Teď mě napadlo, Lordista s Wamp furt čekají u tý jeskyně!" vykřikl jsem. "Aha, my na ně zapomněli," řekla L a usmívala se. "Knighte, Tommythere, vezměte ty nosítka a opatrně na ně položte Punkynu. Bude potřeba jí tam donést," "Možná by to chtělo nějaký deky nebo něco," napadlo Am. "GothicDan by s tebou mohl jít ještě se podívat do té osady," navrhl MrMetal. "Ano, ale vem sebou i Honzajera a vysílačku," dodal jsem.
Pomalu jsme se vydali k jeskyni, protože i tera byla zraněná. Jak jsme se blížili uviděli jsme Wampírku: "Kde jste proboha byli??" zeptala se zděšeně "To byla ví jak hodina!" "Neboj, trochu jsme operovali," pronesl Demonek a obešel jí. "Cože?" zeptala se Wampirka a od jeskyně se blížil i Lodista. "Zaútočili na nás," řekla tera. "A Punkyna to schytala," Wampirka si dala ruku před ústa a něvěděla, co říct. "A je živá?" zeptal se Lordista. "Bude v pohodě," dal mu ruku na rameno Metal a šel si prohlédnout jeskyni.
Am, Gothic a Honzajer se vrátili ještě s pár ukradenými věcmi a ustrali Punkyně improvizované lůžku v zadní části jeskyně. Všichni jsme o ní měli strach a přemýšleli jsme o nadcházející noci. "Doufejme, že večer bude klidný," pronesl Gothic a sedl si vedle Natashy. "Snad..." dodal jsem a už jenom přemýšlel. Stoupl jsem si ke vchodu a díval se do lesní krajiny.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wam-pirka wam-pirka | 22. června 2013 v 11:23 | Reagovat

Pár dní tu nejsem a vy napíšete tři pokračování...

2 MrMetal MrMetal | 22. června 2013 v 11:48 | Reagovat

[1]:tak určitě...ale přes víkend nic nebude, až v pondělí vydáme další epizodu...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama