Pátrání

5. června 2013 v 0:42 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Druhý den ráno jsme se rozhodli vyrazit hledat ztraceného Tommythera. V táboře zůstaly jen Wam-pirka a WT-Sharon. Šly s námi i naše zdravotnice pro jistotu, že kdyby byl Tommy zraněný, tak by mohla být podána lékařská péče.
Došli jsme až k místu, kde jsme skončili předchozí den. Nikde nic. ''Co kdyby ho drželi v té štole? Tam jsme přece včera nebyli.'' zeptala se Lindit. ''To je pravda! Jak to, že nás to nenapadlo už včera?'' odpověděl Honzajer uviden tím, že jsme zapomněli na štolu. ''Pojďme tam tedy.'' řekl jsem a šli jsme tím směrem. Když jsme došli na místo, nikde nikdo nebyl a bylo podezřelé ticho.
Vstoupili jsme dovnitř a uviděli spoušť. Na zemi leželo několik mrtvých Jednosměrek a všude byly prázdné nábojnice. ''Co se tady proboha stalo?'' zeptala se Amaranthes a dívala se kolem sebe. ''Někdo je napadl.'' odpověděl GothicDan. ''Ale kdo?'' přidala se Punkyna. ''To netuším'' řekl Gothic. ''Myslíte, že je ještě tady?'' zeptala se Hell a zastavila se.''Asi ne'' řekl jsem ''pojďme to tu prohledat.'' Bylo to pravděpodobně skladiště zbraní, ale útočníci je vykradli. ''Nikdo nepřežil'' řekla mi po chvíli Satt. ''Ti, co napadli tuhle štolu, museli být ti samí, co napadli nás s Tommym'' dodal Shade. ''Pravděpodobně, ale kdo to může být?'' odpověděl jsem otázkou a díval se po společnících. Nikdo nic neříkal, protože nikdo neměl ani tušení.
Zbylo několik zbraní, co už útočníci nejspíš nepobrali a tak jsme si je vzali my. ''Pokračujeme v pátrání?'' zeptal se MrMetal. ''Dobře, můžete pokračoval, ale my se vrátíme do základny, dát tam zbraně a popřemýšlet o této události.'' řekl jsem mu. ''OK, Shade, Metal_Knight, Satt a Hell. Půjdete se mnou?'' zeptal se. Všichni zmínění přikývli a vydali se s MrMetalem dál do lesa.
Ostatní v čele se mnou jsme šli zpět do tábora. Před táborem jsme se zarazili. ''Proč nikdo nehlídá?'' zeptala se Liadesque překvapeně. ''Asi se jim nechce," prohlásil Trasher. ''Nemyslím si, Wampirka a Sharon jsou spolehlivé.'' namítl jsem a vytáhl zbraň. Ostatní udělali to samé a vešli jsme do tábora. Nikde nikdo nebyl. ''Tak sakra, kde jsou?'' otázala se Amaranthes.
Trasher, který vešel do jedné z místností, nás zavolal k sobě. Když jsme tam vstoupili, uviděli jsme Sharon a Wampirku s želízky na rukou a na nohou, se zavázanýma očima a roubíky. Sundali jsme jim roubíky a pásky přes oči. S želízky byl problém. Trasher přinesl nůž a zatímco se je snažil vypáčit, Wampirka nám vyprávěla, co se stalo: ''Sharon hlídala bránu a já seděla u stolu, kreslila si a měla puštěnou hudbu. Najednou mě někdo chytil a zavázal mi oči. Zvedl mě a někdo mi držel ruce. Nasadili mi klepeta a dali roubík. Pak mě odvedli sem a spoutali i nohy. Slyšela jsem jak dovedli i WTSharon. No a pak nám dali na uši sluchátka, ale zajímavý je, že nám pustili metal a ne svoji hudbu.'' ''Hm, takže nic nevíš'' řekla Punkyna. ''Ne, ani nevím, proč nás neodvedli nebo nezabili.'' ''Buď ráda.'' pronesl jsem tiše.
Do místonosti přišel Demonek s GothicDanem v patách: ''Máme problém. Vykradli nám sklad.'' ''A na zdi je podivný nápis.'' dodal Gothic.''To je v hajzlu, ale máme ty zbraně, co jsme vzali ve štole a taky jsme byli všichni pryč, takže nám zbraně zůstaly, ale co je tam za nápis?'' zeptal jsme se. ''METALISTI, PŘÍŠTĚ ZEMŘETE!''odpověděl Demonek. ''Haha, to tak, co si o sobě myslí?''dopálila se Amaranthes.''Ani nevíme, kdo to je, nedělejme závěry, možná jsou nebezpečnější, než si myslíme'' řekl jsem. Trasherovi se povedlo sundat holkám želízka.
Rozhodl jsem se zkontrolovat skladiště. Všechny zbraně byly pryč, ale munice tam bylo pořád dost, což všechny uklidnilo.
O několik hodin později se vrátili MrMetal a jeho skupina, Shade nesl G36. Natasha, která byla na hlídce se na zbraň znepokojeně podívala: ''Ta je Tommytherova?'' ''Ano, ale Tommyho jsme nenašli'' odpověděl smutně Shade. ''Tady se stala špatná věc, vykradli nám skladiště, ale nikoho nezabili, jen Sharon s Wampirkou spoutali a nechali je tady.'' ''Tak kde je Tommyther, pokud to byli ti samí, tak co s ním udělali?'' ptala se Satt a Natasha pokrčila rameny. Na noc jsem nechal pro jistotu na stráži víc lidí. Tu noc se ale všem opravdu špatně spalo, hlavně se strachem, protože jsme rozhodně nebyli v bezpečí...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wam-pirka wam-pirka | 5. června 2013 v 13:02 | Reagovat

Sem napnutá jak to skončí... Jediný co mě napadá je že je tu ještě jedna skupinka metalistů a ta útočí na nás:-)Ale nechci dělat závěry

2 Lindit Lindit | 5. června 2013 v 14:38 | Reagovat

[1]: Nebo Hiphopeři :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama