Pomsta

23. června 2013 v 9:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Dalšího dne, hned ráno jsme se zašel podívat na Punkynu.''Jak to s ní vypadá?'' zeptal jsme se zdravotnic, hned jak jsem tam přišel. ''Nic moc, je stále v komatu, ani se nepohnula.'' odpověděla smutně LitleMonster a já jen přikývl, otočil se a odešel. Vyšel jsem ven před náš nový 'dům' a uviděl sedícího MrMetala, jak se s nepřítomným výrazem opírá o strom. ''Co se děje?'' zeptal jsme se. ''Mohl jsem tomu zabránit.'' odpověděl. ''Cože? čemu?'' nechápal jsem. ''Stál jsme ani ne 2 metry vod ní, kdybych ji při tom pádu chytil, nebyla by teď v komatu.'' řekl. ''Ne, ty za to nemůžeš, nemohl jsi čekat, že vás sledovali.'' ''Ale mohl sem si jich všimnout, vždyť neměli maskovací hadry. Ale však já ji pomstím!'' s těmito slovy vstal a bez dalšího vysvětlení odešel.
''Lordisto, Satt, pojďte sem!'' zakřičel najednou a za chvíli ti dva přišli. MrMetal jim něco povídal a pak se všichni otočili a zamířili si to do jeskyně.
O několik minut později vylezli plně vyzbrojení. Satt měla Punkyninu P90 s tlumičem, MrMetal měl svojí MP5 s tlumičem a oba měli na zádech brokovnice a batohy plné něčeho. Lordista měl svůj Dragunov a oblečení s maskovacím vzorem. Všichni zamířili směrem k základně hoperů. ''Kam jako jdete?!'' zavolal jsem na ně a všichni tři se otočili. ''Pomstít Punkynu!'' odpověděl MrMetal, všichni se zase otočili a odcházeli. Nemělo cenu se snažit je zastavit. Mohl jsem jen doufat, že dělají správnou věc a vrátí se živí a zdraví.
Když přišli k nepřátelskému táboru, Lordista se odpojil, aby vylezl na kopec a našel výhodnou pozici na krytí. MrMetal se Satt sundali batohy, a vytáhli C4 a pak vnikli do tábora. Hlídky byly větší než při předchozích akcích, ale samopaly s tlumiči si s nimi poradily. Rozmístili pár náloží, kromě skladu, ze kterého si chtěli vzít nějakou další výbavu, a pokračovali dál do tábora. ''Nedávej C4 na viditelný místo, pokud si jich všimnou, jsme ztraceni.'' upozornil MrMetal Satanyku.''Hele, to vypadá jako velitelská budova.'' ukázala po chvíli Satt na vysokou budovu. ''Hm, tam C4 nedávej, velitele chci živého.'' odpověděl jí Metal. Najednou z rohu vyběhli dva hopeři, ale než si stačili všimnout, Satt je oba zastřelila a odtáhla jejich těla.
Když vypotřebovali všechnu C4, začali se plížit zpátky. Jen co se dostali k východu, mávli na Lordistu, který vytáhl odpalovač. Satt s Metalem si nasadili plynovky a tlumené zbraně vyměnili za brokovnice. V táboře se ozvalo několik výbuchů. Ti dva tam naházeli několik kouřáků a vběhli dovnitř. Všude byly trosky. Odkudsi vyběhl hořící hoper, doběhl ke kaluži vody a uhasil se v ní. Ale moc mu to nepomohlo, protože když zvedl hlavu, uviděl MrMetalovu brokovnici.
Ozval se výstřel a hoper bez hlavy lehl na zem. Všude byla samá krev a prach. Občas uviděli plazícího se raněného hopera, kterého zastřelili.
Najednou za nimi vyskočil hoper se SCARem. Satt se otočila, ale než stihla vystřelit, Lordista ji předběhl. Hoperovi proletěla hlavou kulka, on padl mrtev v zemi a na zeď za ním se rozprskla krev. ''Do velitelské budovy!'' zavelel MrMetal a oba se rozběhli tím směrem. Lordista se pousmál, protože věděl, že zabíjení všech polomrtvých hoperů je teď na něm. Když přiběhli do velitelské budovy, uviděli, že výbuch ji dost poškodil. ''Aby to s náma nespadlo.'' lekla se Satt. ''Klid, vypadá to ještě dost stabilně.'' řekl Mrmetal. Když vešli dovnitř, uviděli ležícího hopera v kaluži krve a jen s jednou rukou. ''Nechme ho vykrvácet, jdeme nahoru.'' řekl MrMetal, oba si sundali plynovky a začali stoupat po schodech. V patře zabodli ještě několik hoperů. Když vešli do místnosti velitele, uviděli ho, jak se vyděšeně dívá z okna. ''Ruce vzhůru!'' zařval na něj MrMetal. Velitel byl už tak vyděšený, že se okamžitě vzdal. Satt mu zavázala oči a připoutala ho na židli. ''Chci od tebe slyšet jen jednu věc, pak tě necháme jít.'' řekl mu MrMetal. ''O-opravdu? A c-co chceš vědět?'' zeptal se hoper a třásl se mu hlas.''Jaký jsi vydal rozkaz, když jsi poslal těch dvacet, aby nás vystopovali?'' ''Ře-řekl jsem jim, ať-ať vás zajmou.'' koktal hoper. ''Vážně, a proč teda střelili jednu z našich a tvrdili, že nás zabijou všechny?!'' zeptala se Satt naštvaně. ''Do-dobře, tak já vám to řeknu, pokud mě nezabijete.'' řekl sklesle hoper. ''Nezabijeme, tak už krucinál mluv!'' zavrčel na něj MrMetal. ''Ře-řekl jsem jim, a-aby vás po-postříleli za tu drzost se k nám v-vloupat.'' Satt s Metalem se na sebe podívali. ''Ty hajzle!'' zařvala Satt a ustřelila mu brokovnicí nohu. Krev se rozprskla na všechny strany a hoper začal řvát bolestí. MrMetal ho několikrát praštil pažbou do obličeje, až se mu spustila krev z nosu. ''Prosím, prosím, nezabíjejte mě.'' škemral hoper o slitování. ''Jedna z nás je v komatu a ty za ni zaplatíš!'' křikla Satt a ustřelila mu i druhou nohu. Krev byla po celé místnosti a Satt se radostně usmívala. Hoper upadl do bezvědomí z vysoké ztráty krve. ''Ukončeme to.'' řekl MrMetal a oba do něj vystříleli všechny broky, co v brokovnicích měli. Podívali se na svoje oblečení, které bylo celé od krve. ''Díky bože, že sem si nevzal svoje oblíbené triko Sabaton.'' řekl MrMetal a Satt se na něj s úsměvem podívala. ''Pojďme už.'' řekl MrMetal, ale Satt ho zastavila. ''Ještě oheň.'' řekla, vytáhla zapalovač a zapálila záclony. ''Od toho by to mělo chytnout celý.'' řekla a oba seběhli po schodech dolů a vyšli z domu, kde zapálili ještě několik dřevěných domků a ohradní plot.
Lordista si na kopci oddechl, když je uviděl a seběhl za nimi dolů.''Proč máte celý oblečení od krve?'' zeptal se. ''Víš, soudruhu, takhle to dopadá, když má Satt k dispozici svázaného velitele hoperů a brokovnici.'' pousmál se MrMetal. Všichni tři pak zamířili do skladu. Nacpali batohy zbraněmi, municí, jídlem a Lordista vzal lopatu. ''K čemu to chceš?'' zeptala se Satt. ''Tak lopata se hodí vždycky.'' odpověděl a Satt souhlasně přikývla. ''Tak jdeme, víc toho nepobereme,'' řekl MrMetal. ''Počkej, tady těch věcí je přece škoda.'' řekl Lordista a ukázal na hromadu zbraní jako M4, SCAR a Colt 1911. Byly tam dokonce i dvě odstřelovací pušky R700. ''Je to sice americký, ale tyhle zbraně jsou dobrý.'' řekl MrMetal. ''Vytáhněme to tedy všechno před tábor a pak se proto vrátíme. ''Sundali batohy a vyskládali ty zbraně i munici před tábor. Poté běželi zpět k nám do našeho domova. Lordista s několika dalšíma se vrátili pro ty zbraně. Uložili je do jeskyně a vytáhli jídlo, které nakradli a uspořádali jsme menší hostinu. Po delší době to byl velký úspěch.
Už se stmívalo, když jsem dojedli a debaty utichly. MrMetal, Satt i Lordista měli radost z dobře vykonané práce a nikdo se jim nedivil, přeci jenom za Punkynu měl chuť pomstít se každý z tábora. "Třeba se nám zase začne dařit," řekl mi Lordista, když odcházel spát. "Třeba ano," přikývl jsem. Už spali vlastně téměř všichni a popravdě, tentokrát se i všem podařilo usnout bez obav a špatných myšlenek z toho, co se dnes dělo...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 23. června 2013 v 20:43 | Reagovat

"Někdy" mám problém vyznat se v těch zbraních... Poznám tak vzduchovku a kulomet.

2 DevilDan DevilDan | 23. června 2013 v 21:53 | Reagovat

[1]: To nejsi jediná...

3 trasher trasher | 23. června 2013 v 23:10 | Reagovat

Já bych toho hlavního hopera klidně nechal jít, ale nasadil bych mu na obě nohy španělskou botu a na cestu mu dal pistol
s jedním nábojem. Po pár hodinách bloudění
po lese s tímhle "doplňkem" na nohách
by to rád skončil sám. A my by jsme se pomstili, ale přitom dodrželi svý slovo...

4 WTSharon WTSharon | 24. června 2013 v 2:31 | Reagovat

Oči mě bolí už, četla jsem 6 dílů najednou, protože jsem tu dlouho nebyla. Ale je to výborný, některé scény fakt stály za zasmání, hlavně můj výstup s Tommym a taky je dobře, že máme tak trochu první pár! :)

5 Tommyther Tommyther | 24. června 2013 v 7:35 | Reagovat

[4]:Tak určitě :D

6 MrMetal MrMetal | 24. června 2013 v 7:37 | Reagovat

[1]:dobře, nebudu tam psat M4, SCAR a Colt M1911, ale útočné pušky M4 a SCAR a pistole Cotl 1911 (já furt zapomínám, že existují lidi, co nehrajou střílečky)

[3]: hm, to není špatnej nápad, to někdy uděláme...ikdyž, mě je docela volný, jestli držím slovo, který sem dal hoperovi, co vydal rozkaz nás pozabíjet..

[4]: díky :-D

7 DevilDan DevilDan | 24. června 2013 v 10:10 | Reagovat

[6]: Nevadí, nehráči si je buď najdou na googlu nebo jim to (jako mě) bude jedno...

8 trasher trasher | 24. června 2013 v 10:39 | Reagovat

[6]: Já hraju střílečky, ale nejvíc ty,
kde se používaj bizardní zbraně co vůbec nejsou z tohoto světa ;-)

9 MrMetal MrMetal | 24. června 2013 v 12:58 | Reagovat

[7]:mno, tak rozdíl mezi samopalem, psitolí a brokovnicí poznáte snad všichni, nebo ne?

[8]:hm, já právě tady ty Modern Warfare..vymyšlený zbraně z budoucnosti moc nemusim..

10 DevilDan DevilDan | E-mail | Web | 27. června 2013 v 12:28 | Reagovat

[7]: Tak já můžu říct, že jako jo poznám, ale je mi to jedno, protože ze zbraní mě spíš vždycky zajímali historické zbraně - meče, dýky, luky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama