Přepadení

1. června 2013 v 16:18 | DevilDan |  This Is WAR
Celý týden se nic nedělo. Ano sice jsme nepřestali posílat zvědy do okolí a střídali jsme se na hlídce. Ale prostě byla nuda a nic se nedělo.
Na hlídce byl zrovna MetalKnight a Tera. Náhle se něco mihlo v křoví. "Viděl jsi to?" zeptala se Tera a Knight zpozorněl. "Jo, něco tam je" Oba se zamysleli a pak se shodli, že to byl králík, ale mýlili se. Asi za deset minut Knight zahlédl postavu. "Jsme přepadení, svolej ostatní!" Tera běžela do středu tábora a křičela. Všichni byli do 5 minut připraveni a bylo zvláštní, že ti co usínali nudou byli rychleji připravení než ti, co byli vzhůru.
Amaranthes se dostala k Knightovi a Teře a začali střílet. Ostatní se brzy připojili a Jednosměrky padaly jako hrušky na zem. "Je jich víc!" zakřičel najednou CHaoss a ukazoval na druhou stranu tábora. "Demone, Wampirko, Trashere, za Chaossem," snažil jsem se rozdělit lidi a sám jsem běžel s nima.
Za chvíli se nám podařilo oba vchody vyčistit. "Zajímalo by mě, co to bylo," řekla Tera a dívala se na mě. "Jsou to jednosměrky, moc promyšlené to nebylo," řekl jsem a náhle jsme uviděli jednu slečinku utíkat od našeho skladiště. "Za ní!" vykřil Tommy a vyběhl společně s Terou.
Běželi do lesa a jak se vzdalovali od tábora, byli blíž cíly. Tommy vystřelil a jednosměrka padla na zem. "co je to?" zeptala se Tera a dívala se před sebe. Byla to tajná štola. "že by skladiště?" zeptal se Tommy a dělal si křížek v mapě. "Nahlásíme to a uvidíme, co na to Dan a spol."
"Tady to je, tajná jeskyně" řekl Tommy a ukazoval mi mapu. "Ráno tam někoho vyšleme a uvidíme," řekl jsem zatímco ostatní uklízeli spoušť po útoku. "Postarám se o to" mrkl na mě Tommy a odešel pomoci s opravou vrat...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 1. června 2013 v 20:51 | Reagovat

Teď jen krátce a skončí to napnutě:-) uvidíme co se najde...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama