Při výslechu

20. června 2013 v 8:01 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Uplynulo již několik hodin po té, co jsme se probrali v cele. Teď mělo nastat to, na co se nikdo netěšil - mučení a výslech.
K celám přišlo několik Hoperů a jejich velitel s kšiltovkou na hlavě postupně ukazoval na lidi v celách a něco říkal ostatním: ''Tenhle půjde první!'' rozkázal a ukázal na Tommythera. Dva hopeři mu sundali pouta z nohou i řetěz z krku a odvedli ho. Přišli do nějaké místnosti a Tommyho posadili na židli a připoutali. ''Já vím, kdo jsi'' řekl velitel ''Ty jsi ten skrček, co byl u smrti Raptora a Heatha, což bylí mí kamoši, takže mi za jejich smrt zaplatíš.'' ''To si jen myslíš, debile.''odsekl mu Tommy a hoper ho začal bít. ''Ty srabe, buď chlap a sundej mi ty pouta, uvidíme, kdo koho bude mlátit!'' ''Zavřete ho tam!''zavelel velitel a ukázal na dveře na druhé straně místnosti. Dva hopeři mu sundali pouta, chytili ho a odvedli ho. Tommy se ocitl v tmavé místnosti a najednou tam začal vnikat slzný plyn. Když ho hopeři po chvíli vytáhli ven, lehl na zem a kašlal a slzel. Po chvíli přestal kašlat, otočil se na velitele hoperů a řekl: ''A víš, že se kšiltovky nosí kšiltem dopředu?'' Hopera to rozzuřilo a začal Tommyho na zemi kopat a mlátit. Když s mlácením skončil, sledoval s úsměvem ležícího Tommyho. Ten se najednou zvedl a chtěl mu dát pěstí, ale hoper na nic nečekal, vytáhl taser a Tommyho definitivně uzemnil a pak mu dal ještě několik ran. Do cely ho dotáhli v polobezvědomí.
Zatímco v Tommyho případě se jednalo pouze o mstu, nás čekal opravdový výslech.
Na řadu přišli Metal_Knight, Demonek, Fobos a GothicDan. Postupně je zavírali do stejné místnosti jako Tommythera, ale přidali vysokofrekvenční zvuk a silné světlo. Když Fobose přivedli zpět do cely, řekl mi: 'Ti hopeři jsou ale svině, tohle jsem teda nečekal" "Jak to probíhalo?" "Bylo tam silný oslepujíí světlo a vysokofrekveční zvuk, fujtajbl, ještěže je to už za mnou a co vím, tak nikdo nic neřekl. Ale teď asi přijdete na řadu vy ostatní.'' A měl pravdu.
Teď čekalo mučení nás ostatní. Mě, MrMetala, Lordistu, Chaose, Trashera a Honzajera.
Když nás všechny vedli na výslech, zeptal se mě MrMetal: ''Hele, všiml sis, že na mučení nebyla ještě ani jediná holka? Myslíš, že budou slušní a nechají je na pokoji?'' Jeden z hoperů ho slyšel a odpověděl: ''Holky to čeká taky, ale jiný a mírnější mučení. Žádná bolest, nejsme až takový hajzlové.'' ''Nejsem si jist, jestli vám máme věřit'' namítl Lordista. ''Sklapněte!'' zavrčel další hoper. Prošli jsme dveřmi a vešli do velké místnosti, kde bylo několik dveří. Každého z nás převzali 2 hopeři a odvedli nás každého do jiných dveří. Sebou měli tasery, autobaterie a obušky.
Připoutali mě za ruce a nohy ke zdi. "Tak jdeme na to šéfíku," promluvil posměšně ten jeden. "tebe si vychutnám, hele," zatímco omotával elektrody kolem mých kotníků jelikož mi před spoutání poručili zout si boty. Nesnesitelný pocit se začal šířit mým tělem jako bych v sobě měl tisíce jehel a špendlíků. Připadalo mi, že mi vykloubili ruce, ale přitom na ně nesáhli ani jednou. Hlava byla jako by měla prasknout, cítil jsem bolest díky níž jsem měl pocit, že se pozvracím. A nakonec jazyk. Měl jsem pocit, že už nepromluvím jelikož bez jazyku se mluvit nedá, ale obavy byly falešné. "Tak co, pokecáme ne?" zeptal se druhý hoper a odpoutával mě. "Takže ta banda dětiček je tvoje armáda?" zasmál se hoper. "Dětiček? Pokud se podívám kolem, tka jsou děti spíš ti tvoji," postřehl jsem, že druhý hoper má za zády taser. "Jo, tak. Mým je všem 19 nebo kolem 20 let," ušklíbl se. "Těm tvým teče ještě mlíko po bradě a chtěli by bojovat. Teda ten jednookej a ten vlasatej, o byl s tebou v cele, ti vypadaj starší, ale jinak. pche, třeba ti dva, co napsali na zeď SMRT HIPHOPU, dětičky," "A co vy? Zmlátíte Tommyho a za co jako? Říkáte, že je dítě, ale děti se nebijí ne?" "Dej mu ránu a odvěť ho, ten bude asi dál akorát tak machrovat," šeptl hoper a odcházel.
Hodili mě zpátky do cely, cítil jsem stále tu bolest po jehlách a tekla mi krev z nosu, protože hoper si nemohl odpustit kopanec. "Honzajera si pěkně podali za ten nápis," informoval Fobos. "Takže Demona asi taky," dodal a díval se z mříží. "Do prdele! Svině zasraný!" ozývalo se po celém vězení. "Trasher?" zeptal jsem se. "Spíš Lordista, co jsem zaslechl, tak jim místo informací začal pomlouvat Ameriku," mrkl na mě Fobos. "Dobře jim tak," pronesl jsem.
Nakonec bohužel došlo i na holky. Sledoval jsem, jak je všechny odvádí. Hopeři je přivedli do velké místnosti, kde je připoutali a postupně je brali na mučení, první šla WTSharon. Když do místnosti vešla, uviděla malou klec visící nad vodní nádrží. Hopeři ji připoutali do klece a spustili do vody. Po půl minutě klec z vody vytáhli. ''Tak co, jak se ti to líbilo?'' ''Na koupaliště je to moc malý.'' ušklíbla se Sharon.''Řekni nás vše o té vaší skupině, nebo tě tam spustíme znova!'' řekl jí hoper ''Nic ti neřeknu!'' odsekla a hopeři ji spustili do vody. Když ji po minutě vytáhli, zalapala po dechu a hoper se jí zeptal: ''Tak co, už nám řekneš, co chceme vědět?'' ''Nikdy!'' ''Jak chceš. Ponořte ji tam znovu!''zavelel. Ale ani na potřetí Sharon nic neřekla. "Dejte mi sem tamhle tu!" vykřikl hoper a ukázal na Litle. "Maličká nám jistě něco poví," ušklíbl se. "Minutu?" zeptal se hlavní spouštěč. A velitel kývl. "Tak zpívej skřivánku," Litle se rozhlížela, kapala z ní voda a měla strach, že půjde do vody znova. "Vede nás Devil," řekla Litle. "Víc nevím, jsem tam nová," koktala a trochu se už třásla zimou i strachem. "Určitě lže," "Ona je fakt nová," pronesla Hell najednou. "Dejte sem tu dýňačku," poručil hoper, který si v cele všiml její kresby. "Ne, ne, ne. Ještě mi namočíte moje jediné tričko s kapelou Helloween," bránila se Helloweenka. "Co to je?" zeptal se hoper u nádrže. "Jedna metalová kapela z Německa. Moje nejoblíbenější. Počkejte! Já vám něco pustím!" Hlavní hoper kývl na druhého a ten jí zavřel a ponořil. "Tak co, slečinko?" "No, moje nejoblíbenější kapela je Helloween," řekla Hell. "Grrr! Dejte tam jinou nebo se z týhle fakt už poseru!" Postupně se v kleci všechny vystřídaly. "A zase nic!" rozčiloval se velitel. "Upadla vám čepice," ušklíbla se Lindit, když jí odváděli do cely. Velitel se napřáhl, ale neuhodil. "Vypadni s ní někam do prdele!"
"Udělali ti něco?" zeptal se Gothic Natashy. "Ne, jenom nás nořily do vody, ale nikdo nic neprozradil," řekla Natasha. "Tak to mě uteklo jenom to, že DevilDan je šéf a že Fobos už není dítě, ale jinak nic. Akorát si je teda asi dost vychutnali," povídal Gothic a Nat si zatím ždímala vlasy.
"Zajímalo by mě jestli dodrželi slib," pronesl najednou Fobos. "Jakej slib?" zeptal jsem se. "Ten s těma holkama, že je nebudou bít!" "Snad ano," "Myslíš, že půjdeme druhý kolo?" "Já nevím, ale vlastně se nic nedozvěděli takže asi ano," odpověděl jsem. "No, tak doufám, že mě nebudou dávat šoky," zahuhlal Fobos už v polospánku. Všude byla tma a jen jednou se ozval výkřik: "Sakra!" to si Wampirka uvědomila, že v cele nemá lampičku, ale jinak všichni spali nebo alespoň byli zticha.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lindit Lindit | 20. června 2013 v 10:26 | Reagovat

"...začal jim pomlouvat Ameriku" :DDD

2 MrMetal MrMetal | 20. června 2013 v 19:04 | Reagovat

[1]:jojo, Lordista je ''antiameričan'' ten by tam nejradši atomovku poslal :D

3 Cudlinkaja Cudlinkaja | 20. června 2013 v 20:23 | Reagovat

"..No, moje nejoblíbenější kapela je Helloween," řekla Hell. "Dejte tam jinou nebo se z týhle fakt už poseru!" ..to je super :DD

4 Metal_Knight Metal_Knight | 20. června 2013 v 21:42 | Reagovat

[2]:  No toto a na mě si nikdo ani nevzpoměl :D :D :D :D
Jinak super díl, nejvíc mě dostalo "Upadla vám čepice," ušklíbla se Lindit, když jí odváděli do cely. :D :D :D

5 DevilDan DevilDan | 21. června 2013 v 0:00 | Reagovat

[4]: Reklamace u metala, mučení světlem a zvukem psal on a já nevím, jak to víc rozebrat...
Jinak díky všem za pochvaly

6 MrMetal MrMetal | 21. června 2013 v 6:35 | Reagovat

[4]:sorry chlape, já fakt nevěděl, jak to rozepsat....

7 trasher trasher | 21. června 2013 v 13:53 | Reagovat

Sory že se k tomu vracím, ale štve mě,
že já jsem bez voka ale Demonek patrně
po svejch zraněních žádný trvalý následky nemá. Ale je pravda, že zlomit vaz si asi nemoh, protože on je bezpáteřní :p

8 MrMetal MrMetal | 21. června 2013 v 13:55 | Reagovat

[7]:cože? jak to myslíš?

9 trasher trasher | 21. června 2013 v 14:01 | Reagovat

A s těma "dětičkama", právě proto jsem chtěl aby s náma bojoval i Chazz- a MaxCavalera, aby tam bylo víc nás dospělejch borců...

10 DevilDan DevilDan | 21. června 2013 v 14:09 | Reagovat

[9]: Trashere, tak mi je popiš...já ty lidi jaksi neznám a ani do WARu už nepíšou, tak já nevím...to si klidně můžu vymyslet nějakou fiktivní postavu

[8]: Metale, ale na jednu stranu je fakt, že moc následků po zranění nemáme

11 MrMetal MrMetal | 21. června 2013 v 14:43 | Reagovat

[9]:Ty 2 borce neznám, nikdy sem o nich neslyšel..a to sem už nějakou dobu ve WARu...

[10]: mno, to je pravda, no...ale já mám tak akorát jizvu na břiše a na rameni..

12 Metal_Knight Metal_Knight | 22. června 2013 v 18:00 | Reagovat

[6]: Jo, v pohodě, já jsem to nemyslel vážně, jenom jako takovou okrajovou záležitost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama