Tommyho pomsta

14. června 2013 v 20:29 | DevilDan + Tommyther + MrMetal |  This Is WAR
....Mezi prvními, kdo se zvedl byl Metal_Knight, který se ale musel ihned začít bránit Heathovi, který ho svalil na zem. Zvedl se Tommyther, který pravým hákem začal boj s Raptorem. Heath začal na zemi brutálně mlátit Knighta do obličeje. Tommyther, který schytal pár silných ran a kterému tekla krev z nosu, přidržel hlavu Raptora kus od země a kopl ho kolenem. Raptor se svalil na zem. Metal_Knight byl již skoro v bezvědomí. K Tommyho botě doklouzal nůž, který mu poslala Jenny. Vzal ho a podřízl nic netušícímu Heathovi krk. Z jeho pouzdra vytáhl pistoli a šel přímo k Raptorovi.
Střelil ho do nohy a řekl: ''Zabíjel jsem pro Punk.'' střelil ho do ramene ''zabíjel jsem pro Rock'' střelil ho do břicha ''Zabíjel jsem pro Metal. Ale tohle, ty zmrde, tohle je za Shada!'' Zamířil mu na hlavu, ale než stihl vystřelit, tak mu kulka z mocné Desert Eagle proletěla kousek pod ramenem. Byl to hoper, který se právě vzpamatoval.
Tommy pustil zbraň a svalil se na zem. Hoper mu mířil na hlavu, ale těsně předtím, než vystřelil, ho Satt svalila a střela těsně minula. Raptor vstal a se silou, kterou mu dodal vztek, kvůli zraněním začal kopat ležícího Tommyho do tváře.Tommy se kryl zdravou levou rukou, ale po druhém kopnutí mu ruka vyskočila z ramene a stal se téměř bezmocný. Od Raptora ještě schytal ránu cihlou do obličeje, ale povalil ho MrMetal.
I když Raptor ležel, kopl MrMetala do břicha, ale náhle uviděl Sharon, která mu vzápětí dala ránu pažbou. Demonek zvedl Tommyho, který měl průstřel pod pravým ramenem a vykloubenou levou ruku, rozbitou hlavu, krev mu tekla z pusy i z nosu, na kterým měl pokřivené brýle s rozbitými sklíčky, které mu pořezali část tváře. MetalKnight na tom byl také zle. Měl pomlácený celý obličej a těžce se držel na nohách.
Mezitím byla naše situace zoufalá. Nikdo nepomýšlel na to, že by se vzdal, přestože jsme všichni tušili, co nás čeká. Lordistovi v křoví došla munice a tak se jen bezmocně díval. Chaoss měl posledních několik nábojů v kulometu. Gothic a Tera byli zranění a nemohli dost dobře bojovat. Tera seděla na zemi a střelbou z pistole kryla jednu stranu. Gothic ležel, jednou rukou si držel ránu a druhou střílel. Honzajer měl bodnou ránu v rameni. S Amaranthes, Liadesque a Sharon jsme si kryli navzájem záda. Náš hlavní cíl byl, pobít jich co nejvíc, než padneme.
Najednou se za hopery ozvalo několik výstřelů a několik hoperů za námi padlo na zem. Ozývaly se výstřely z brokovnice a automatů. Když se střelci dostali k nám, všichni jsme poznali Trashera, Hell a Fobose. Trasher měl pásku přes oko a v jeho tváři jsem viděl jen vztek. Otočil se a několika výstřely uzemnil asi 20 Hoperů, kteří k nám přibíhali. Trasherův příchod nám dodal kuráž, Lordista s nožem v ruce vyskočil ze svého zákrytu a přidal se k nám. Vzal jsem si od jednoho z mrtvých hoperů M4 a i ostatní se přezbrojili. ''Musíme do osady, pomoct Metalovi!'' zavelel jsme a zamířili jsme tam.
Fobos podpíral Teru, Honzajer GothicDana. Společně jsme se dostali až k osadě. Všude ležela mrtvá těla Hoperů i Jednosměrek. Když jsme se probojovali do relativního bezpečí, kde na nás nemohli střílet, podíval jsme se na Trasherovu pásku přes oko. On jen mlčky přikývl. Přebili jsme si zbraně a pokračovali směrem, kde jsme viděli kouř. Když jsme přišli ke zdroji kouře, uviděli jsme okolo hromadu mrtvol. Prach už začal pomalu ustupovat, když jsme tam vběhli. Postříleli jsme hopery, kteří přežili, až na Raptora, kterého jsme spoutali. Pomohli jsme všem našim na nohy. Bojiště utichlo a my jsme se se zraněnými vydali k obvazišti. Když byli ranění ošetřeni, tak jsme se vydali zpět na naši základnu. Raptora jsme spoutaného zavřeli do cely a dohodli jsme se, že ho druhý den popravíme za zradu.
Popravčí četu tvořil Fobos, Punkyna, Tera, MetalKnight a samozřejmě Tommy, který sice měl menší problém s držením zbraně, ale to mu nevadilo.
Další den, ještě dopoledne už nastal plánovaný čas, ale Knight ještě spal. Tommy ho ale okamžitě vzbudil. MrMetal se přihlásil jako vedoucí popravčí čety. Četa si nastoupila se zbraněmi před Raptora, který měl zavázané oči, stál u zdi a jen čekal na povel MrMetala jako všichni ostatní. ''Nabít! Zamířit! Pal!'' zavelel MrMetal a všichni do Raptora našili dávku a složili zbraně. Až na Tommyho, který do jeho břicha vyprázdnil celý zásobník. Poté se kolem mrtvého Raptora naskládalo několik polínek a vše se polilo benzínem. Čekalo se jen než mezi polínka hodím sirku. Když vše chytlo asi metr vysokým plamenem, tak se na Tommyho tváři, poprvé od smrti Shada, objevil úsměv...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wam-pirka wam-pirka | 15. června 2013 v 9:08 | Reagovat

Ani nevím co napsat...

2 MrMetal MrMetal | 15. června 2013 v 9:10 | Reagovat

[1]: :D

3 trasher trasher | 15. června 2013 v 10:27 | Reagovat

Jenom jedna připomínka:
když to ten Raptor už během boje koupil do ramene, nohy a břicha, tak by musel do druhýho dne zákonitě vykrvácet, a žádná
poprava by už se konat nemusela.
Leda že by jsme byly jako indiáni, a zajatce nejprve ošetřili, abysme je potom mohli v plný síle popravit...

4 MrMetal MrMetal | 15. června 2013 v 11:08 | Reagovat

[3]: JO, ošetřili sme ho..já bych to udělal :)

5 trasher trasher | 16. června 2013 v 9:36 | Reagovat

Bude ještě nějaký pokračování ??

6 Tess Tess | 16. června 2013 v 11:03 | Reagovat

Doufám že jo[5]:

7 Tommyther Tommyther | 16. června 2013 v 13:08 | Reagovat

[5]: Zítra.

8 MrMetal MrMetal | 16. června 2013 v 13:52 | Reagovat

[5]:pokračování tohoto dílu už ne...bude zas novej díl..

9 Metal_Knight Metal_Knight | 19. června 2013 v 17:56 | Reagovat

Super díl, akorát jsme mohli tomu zrádcovi dopřát bolestivější smrt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama