V cele

18. června 2013 v 22:44 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Když jsem otevřel oči, uviděl jsem vedle sebe jen Fobose. Měli jsme pouta na rukou i nohou a řetěz na krku. ''Co se stalo?'' zeptal jsme se ho.''Když jsme zaběhli za ten roh, čekali tam Hopeři s tasery a ty, Punkyna a MrMetal jste to schytali a okamžitě se složili. Pak vystřelili z taseru další a několik jich přišlo i zezadu. Nakonec jsme zbyli jen já, Metal_Knight, Satt, dva Linkineři a Cudlinkaja. Pak nás obklíčili další hopeři s normálníma zbraněma a bylo to v hajzlu. Takhle debilně nás spoutali a rozdělili nás nějak náhodně do cel po dvou, prej abychom se o nic nepokusili.'' odpověděl naštvaně.''Co asi dělají ostatní a co tady budou ti hopeři s námi dělat?'' zeptal jsem se spíš sám sebe...
MrMetal, který byl v cele s Liadesque hned vedle, seděl na zemi a zamyšleně se díval ven z mříží. ''Co tam vidíš?'' zeptala se Liadesque.''Mno, sleduju jejich výzbroj a zjišťuju, že všechny jejich zbraně pocházejí z USA. Třeba hned támhle M4, tu znáš, tu používá i pár lidí od nás, ale jen pár. Nebo támhle ta velká pistole, Desert Eagle, izraelsko americká pistole, tu tady mají všichni, když se podíváš.'' ''Aha, hele, támhle ten Deserta nemá.'' odpověděla L.''Jo, ta pistole, co má on je Colt 1911, a ten je taky americkej. A hele, támhle na plakátu sou americký auta.'' ''Ježiši, co s tou amerikou všichni mají?!''povzdechla si Liadesque.
Ve další cele byl Trasher s Helloweenkou.''Hovada, hajzlové, kreténi'' nadával Trasher ''Debilní svině! Ty jejich trapný kšilty jim narvu do prdele!'' ''Klid, člověče,''odpověděla mu Hell, malující si obrázek dýně a kytary: ''Stejně ti to nadávání nepomůže.'' ''Však já se odtud dostanu a až se tak stane, tak za tohle zaplatí, já je pobiju do jednoho!'' zuřil Trasher a mlátil pouty o zeď a omítka lítala na všechny strany.''Tak klid, najdi si nějakou zábavu, jako já. Můžu ti půjčit tužku i papír, mám toho dost, našla jsem to támhle v rohu v té skříňce.'' ''Ne, díky, já zkusím přijít na to, jak odtud ven.''
Cudlinkaja seděla smutně v cele. Bylo jí líto, že plán nevyšel, otočila se proto na svoji spoluvězenkyni Punkynu: ''Promiň, nechtěla jsem, aby se toto stalo, opravdu jsem si myslela, že utečem.'' ''Ha, já bych si tím tak jista nebyla. Určitě tě nedali k nám jen tak náhodou a bylo přesně plánováno, že se tohle stane!'' odsekla Punkyna, která už tak byla nasraná z toho, že ji spoutali, naštvaně. ''Opravdu ne, přísahám...''řekla Cudlinkaja, ale Punkynin naštvaný pohled ji zarazil.''Nejspíš jí to zajetí leze na nervy'' pomyslela si, vzala tužku a začala si kreslit na zeď, protože papír nenašla...
Demonek sledoval Honzajera, který cosi vytesával do zdi kamenem. "Co to děláš?" zeptal se. "Nečum a pomoz mi," odvětil Honzajer. "Na protest jim tu nechám dárek" usmál se Honzajer zatímco Demon hledal kámen. "Dárek?" "SMRT HIPHOPU, na celé týhle stěně," s jiskrama v očích mával rukama, ale hned se dal zase do práce.
Wampirka vytáhla z brašničky přes rameno, kterou měla zakrytou bundou knížku. Podívala se na Jenny, která planula smutkem a strachem. "Chceš si taky číst?" zeptala se jí. "Číst?" Jenny nechápala. "Jo, nosím si sebou vždycky tak 2-3 knížky," usmála se Wamp a podávala jí jednu knížku. "Díky, alespoň nebude nuda," povzdechla si Jenny.
V cele naproti Honzajera a Demona stála u mříží LittleMonster: "Co to tam dělaj?" Tera zvedla hlavu, protože jí Litle vyrušila z dívání se do podlahy. "Nevím, něco tam je" Tera se zadívala "SM...hm asi že hopeři smrdí nebo tak něco," Litle se usmála: "To sedí," Tera se posadila zpátky. "Doufám, že někoho napadne, jak ven nebo tu prosedím důlek" vzdychla Tera.
"Hele, mě něco napadlo!" vykřikla Sharon. "Co?" zeptala se Amaranthes. "Kdybychom se odsud nedostali tak ať máme dokumentaci ne?" Sharon vyrhla ze svého sešitu, kam si psávala povídky popsané stránky a začala psát. "Co sepisuješ?" Amaranthes jí nakoukla přes rameno. "Náš příběh" šeptla Sharon a Am si přisedla.
Lordista se vracel od mříží: "Blé, samá Amerika!" Knight se zamyslel: "Já radši Rusko," řekl a Lordista si sedl na zem "jo, to já taky. Třeba taková Aria je skvělá kapela, znáš?" "jj, velice dobře" mrkl Knight. "Umím i rusky, to moc lidí vod nás neumí," pochlubil se Lordista. "Hm, to je zajímavá informace," řekl Knight. "Ti hopeři, není náhodou hip hop z Ameriky nebo tak něco?" "No, z Ruska není ani náhodou," pronesl Lordista. "Takže to je možný a nebo tam vyráběj ty děsný kšilty a kaťata," "Nakonec tu bude veselo!" jásal Knight. "Já bych totiž řekl, že to bude Made in China!"
"Jo, tak támhle ti se asi dost baví!" vykřikla naštvaně Satt, která viděla Lordistu a Knightem, jak se smějí. "No, to je možný, oni si dost rozumí," řekla Lindit. "Tohle je v háji!" Satanyka se přestala prát s řetězy a otočila se k mřížím zády. "Ale když jsme u toho, tak bychom si asi mohly taky rozumět" mrkla na ní Lindit. "Jo! ty jsi vlastně taky bronie!" vzpomněla si Satt a Lindit kývla. "jo, když jsem k vám přišla, tak jsem měla triko s Pinkey Pie!" "Jo! Ale já teda mám nejradši Princeznu Lunu," řekla Satt a zdálo se, že z ní opadlo naštvání. Po chvíli povídání si o první sérii poníků a o tom, že se těší na novou, co se zrovna natáčí, Satt pravila: "Nikdy jsem si nemyslela, že u metalistů najdu další Bronie!" "Pravda, takovej MrMetal nebo Dan nechápou, co na tom vidíme," řekla Lindit. "No jo, oni radši Hvězdnou bránu a tak,"
"Tak o budeme dělat?" zeptal se Chaoss po chvíli mlčení. Tommy chodil sem a tam po cele. "Chce to pilku nebo pilník," "Jasně! V bochníku chleba," dodal Chaoss. "To není vtipné," řekl Tommy a zastavil se. "Já vím, taky odsud chci vypadnout," "No, ty hlavně budeš moc velkej optimista a srandista," "To je spíš Demonek," namítl Chaoss. "Ty vole, ještě že jsem neskončil v cele s ním!" pomyslel si Tommy. "To bych se asi zbláznil," "Hele, čum klidně do zdi, ale já jdu přemýšlet, jak se odsud dostaneme," Chaoss kývl a Tommy pokračoval v chůzi.
Gothic nakukoval z mříží. "Máme štěstí," řekl po chvíli. "To nechápu, jsme tu zavření, nevíme, co je s ostatníma a co s námi udělali a máme štěstí?" nechápala Natasha. "Jo, ta cela před námi je prázdná," "No a?" Gothic k ní sedl na podlahu cely. "Mě něco napadlo," "Co?" Gothic jí položil dlaň na ruku a přiblížil se pohledem. Dívali se na sebe než se spojili jejich rty. To byl jeho nápad, konečně si užít chvíli ticha a klidu. "Neblbni, uvidí nás," zastavila ho Nat. "Ne! Prosím tě, jenom se líbáme," Natasha se sice chtěla chovat rozumě a vymýlet plán útěku nebo tak něco, ale nemohla odolat. Za chvíli byla v jeho objetí, oči i rty se spojovali a za chvíli oba zapomněli, že jsou v cele a věznění v cele. Jen ta pouta a řetězy byly trochu na obtíž.
"Hele, Dane, mám pocit, že bychom měli být v klidu," řekl mi Fobos. "Nemyslím si, že by někoho zabili. Spíš nás chtěj jako zajatce nebo na výslech," "To je pravda," přikývl jsem "Mrtvoly by jim byly na nic," ustoupil jsem od mříží do kouta, kde jsem se posadil. "Ta podlaha je dost chladná," řekl Fobos po chvíli "Hlavně tu není, co dělat. Jenom čekat," šeptl jsem. "No to ne! Já mám toto, trochu poezie," vytáhl nějakou knížečku. "Pro pobavení budu předčítat," "Jo, ticho dost deprimuje," řekl jsem a věděl jsem, že po nás něco budou chtít, a že pobyt v poutech a v cele není to nejhorší, co nás čeká...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 19. června 2013 v 8:43 | Reagovat

Vy jste ta nejroztodivnější skupinka na kterou jsem kdy narazila...

2 ? ? | 19. června 2013 v 10:25 | Reagovat

[1]:Jak to jako myslíš?

3 Tess Tess | 19. června 2013 v 13:49 | Reagovat

[2]: V dobrým neboj...

4 Lindit Lindit | 19. června 2013 v 19:33 | Reagovat

Jak nás mohli chytit hopeři sakra ? :D to v těch jejich kalhotech až na zem nezakopli? o.O

5 MrMetal MrMetal | 19. června 2013 v 21:16 | Reagovat

Mno, hopeři sou lepší, než jednosměrky, ti maj aspoň nějakej ten mozek...a jednosměrky nás chytly kdysi taky...

6 Lordista Lordista | 20. června 2013 v 18:39 | Reagovat

po dlouhé době díl u kerýho sem se zasmál :) gratulace

7 XD XD | 20. června 2013 v 20:57 | Reagovat

Takovejchle scén s GothicDanem a Natashou by mohlo bejt víc XD

8 DevilDan DevilDan | 21. června 2013 v 0:02 | Reagovat

[6]: Tak já se o ten smích budu pokoušet víc...

9 DevilDan DevilDan | 21. června 2013 v 0:05 | Reagovat

[7]: No nevím no...možná
On je spíš problém, kam je vrazit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama