Červenec 2013

Zrada

31. července 2013 v 20:15 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Když jsme přišli k jejich táboru, uvítali nás celkem dobře. Některé jednosměrky se za
námi zvědavě otáčely, jiné si nás vůbec nevšímaly. U jedné z budov už čekala jejich velitelka.''Vítám vás, přijímáte mír?'' ''Ano,''odpověděl jsem ''proto jsme tu, ale nepočítejte
s tím, že bychom bojovali po vašem boku.'' ''Nebojte, s tím se ani nepočítalo, dáme vám zásoby jídla a zbraní. ''Dobře a dál?'' zeptal se Fobos. ''Dál nic, prostě na sebe nebudeme útočit. To je vše. Takhle se můžeme věnovat válce s hopery. Zavedeme vás do skladiště, můžete si vzít, co budete chtít.'' ''A my vám máme dát co?'' zajímala se Tera. ''Zatím nic, až se vám zase začne dařit, tak nám to nějak vrátíte.'' To Teře stačilo a tak přikývla.''Dobrá, vezmeme si, co potřebujeme a vrátíme se domů'' řekl jsem. ''Nemusíte chodit hned, můžete tu zůstat a počkat, až upečeme čerstvý pečivo, můžete si vzít.'' ''Ne, díky, není třeba.''odpověděl jsem ale Tera se na mě podívala ''Já bych si i dala, klidně běžte, já s holkama tu počkáme. Hele, kdyby nás jednosměrky chtěly zabít, už by to udělaly.'' ''Tak dobře, my jdeme.'' a tak sme se otočili a odešli.
Hned, jak jsme zmizeli v lesích, Jednosměrky zporozněly. Tera, Sharon i Punkyna si toho všimly, ale už bylo pozdě, jednosměrky je najednou obklopily ze všech stran, zabavily jim zbraně a svázaly ruce.''Tak to je v hajzlu. Vy kurvy!'' ulevila si WTSharon. ''Ale proč jste nás nezradily už předtím, když tu byli ostatní?'' zeptala se Tera. ''Nebojte, na ty taky dojde. To jídlo je votrávený.'' zašklebila se jednosměrka, když viděla zděšení v jejích očích. Holky věděly, že je zle. Tera najednou vyskočila a rozběhla se ven z brány. Jednosměrky několikrát vystřelily a vyběhly za ní. Sharon s Punkynou už to štěstí neměly a nepodařilo se jim dostat se z osady.
Když jsme přišli k jeskyni, uviděli jsme dvě ohniště. I jednoho Amaranthes ohřívala guláš a u druhého MrMetal pekl naložený maso. ''Nějak rychle, ne? A kde máte zbytek?''zeptal se Metal, když nás uviděl. ''Jo, neseme nějaký jídlo, ale jak tak koukám, tak budu stejně jedinej, kdo to bude jíst. Jo a holky tam zůstaly, za chvíli by měly být zpět.'' ''Aha, ještě Lia prohlásila, že to maso jíst nebude, ale ta teď někam zmizela, nejspíš zase zkoumat jeskyň.'' ''No dobře.''řekl jsem a pustili jsme se do jídla. Většina lidí si pochutnávala na masu nebo guláši, který si Lordista velice pochvaloval.
O chvíli později najedou vyskočila z křoví Tera s želízky na rukou.''Nejezte to, nejezte to jídlo od jednosměrek, je to otrávenýýýý!'' zakřičela a vyčerpaně lehla na zem. Většina z nás rychle vyskočila na nohy. Amaranthes s Maggot běžely k Teře, MrMetal rychlostí blesku odhodil lžíci než si uvědomil, že nic od jednosměrek nejedl a pohlédl na mě. "A do prdele," pronesl, když si všiml, že jsem bledý jako stěna a zřejmě jsem jediný, kdo to jedl. Srdce mi rychle bušilo, bylo mi zle takže jsem se posadil. Sledoval, jak Tera otvírá oči a kroutí hlavou. "Ten jed musí ven nebo je po tobě," pronesl Lordista. "Ne, to je dobrý, to se vstřebá. Zas tolik jsem toho snědl," lhal jsem nebo jsem spíš byl smířen s tím, že do večera zemřu na otravu. "Tak a dost nebudu se s tebou hádat," naštvala se Maggot, která jako jediná ze zdravotnic byla přítomna. "Jediná možnost je vyvolat zvracení," pronesl trasher. "Možná budu hnusnej, ale mě prostě baví ta situace, že nás nakonec převezou ty krávy a zlikvidujou," usmál se Lordista "A taky vidím další výhodu v tom jíst maso," Byl jsem asi sinalejší než předtím. Představa, že teď budou vymýšlet, jak se vyvolá zvracení, i když jsem jim řekl, že budu v pohodě, byla děsivá. "Ne, říkám, že budu v pohodě," pronesl jsem znova a motala se mi hlava. "Ticho!" vykřikla Maggot rázně. "Lordisto, Trashere, chytnout," "Co? Proč?" "Protože pochybuju, že si strčíš prsty do krku sám od sebe," Můj výraz byl zdřejmě nepopsatelný, stejně asi jako Lordisty nebo MrMetala, kteří na sebe pohlédli a Metal odpřísáhnul, že ode dneška jí jenom maso, maso a zase jenom maso. "To-to né!" "Lordisto, drž mu ruce, jdeme na to," Proč jsem měl pocit, že je pak všechny zabiju bylo jasné. Ono je dost podivný, ponižující pocit, když vás jeden spolubojovník drží, aby jste se nebránili, Maggot se snaží donutit vás otevřít ústa a třetí...no, radši nic. Jediná výhoda byla, že se zvracející reflex dostavil hned. "Maso, maso, moje maso," odříkával Mrmetal, když se na mě podíval. "Dej s masem pokoj, já už se teď budu taky chodit jenom pást s koňma," řekl jsem.
Sharon s Punkynou byly hlídány 6 jednosměrkami i samotnou velitelkou. ''Proč jsme jste nás zradily?'' ptala se naštvaně Punkyna. ''To byl od začátku náš plán, nalákat vás sem, dát vám otrávené jídlo a někoho z vás si tu ponechat jako vězně.'' ''Svině, děvky, až se odtud dostanu, tak vás zabiju!'' rozzuřila se Punkyna, pak najednou vyskočila a řetězem mezi pouty chytla krk velitelky. Sharon jí sebrala pistoli a dala jí ji hlavě. ''Tak a nikdo ani hnout, nebo vaše šéfka chcípne! Odhoďte zbraně!'' Jednosměrky to udělaly a holky i s velitelkou začaly směřovat k bráně. U brány zastavily, protože uviděly, jak se vrací jednosměrky, které běžely za Terou. Ty také zastavily a namířily na ně. ''Zahoďte zbraně nebo ji zabijeme!'' zopakovala Sharon to, co už jednou řekla. Jednosměrky v obavě o život své velitelky zahodily zbraně a Sharon s Punkynou a zajatkyní mohly pokračovat dál. Když došly z dohledu osady, sedly si na chvíli a holky donutily zajatkyni, aby jim sundala želízka, které měly stále na rukou a pak ji jimi spoutaly a pokračovaly v cestě domů.
Všichni jsme byli rádi, že je vidíme. A někteří byli nadšení, když viděli, koho to holky zajaly. ''S tebou si to vyřídíme později.'' řekl jí Trasher a Punkyna ji odvedla do jeskyně. ''Dobře, jídlo, co jsme si nabrali teď jsme vyhodili, ale co uděláme s tím předchozím, které jsme si u jednosměrek nakradli už předtím?'' zeptal se Fobos.''To nejspíš otrávený nebude, ale pro jistotu bych to dal pokaždé ochutnat té jejich velitelce, když už ji tu máme.'' řekl Tommyther. ''Jo to je dobrý nápad,'' souhlasil jsem a stále mi nebylo úplně nejlíp. Pak jsme všichni, až na hlídku, šli spát.
O několik dní později měla být naplánována nová akce a tak jsem svolal poradu. ''Hlavním cílem této mise je napadnout je, porazit je a vzít si od nich všechno a osadu případně použít jako takovou menší základnu, pozorovatelnu nebo skladiště.'' začal jsem a Trasher pokračoval: ''Mělo by tam být jen pár hoperů, nemusíme chodit všichni, jen je domlátíme a odtáhneme si všechnu jejich výbavu, co se nám hodí, sem.'' ''Tak v tom případě bych navrhoval, aby šli jen kluci, když budeme tahat věci až sem. Holky můžou zůstat v záloze, kdyby se náhodou něco podělalo.'' navrhl Tommyther. ''Hele, my to zvládneme.'' zarazila ho Helloweenka. ''On má pravdu, zůstaňte tady, my vás potom zavoláme.'' ''Tak aspoň některé z nás můžou jít, stačí, když budeme krýt, a zabezpečíme tu základnu.''namítla Wampirka. ''Tak dobře,'' souhlasil jsem ''ty, Liadesque a Satt, vy půjdete s náma taky. Amaranthes, ty mi dohlídni na základnu, kdyby se něco dělo, kontaktujte nás vysílačkou,'' ''Nápodobně,'' přikývla Amaranthes a já, Trasher, MrMetal, Tommyther, MetalKnight, Chaoss, Lordista, Fobos, GothicDan, Demonek, Wampirka, Liadesque a Satanyka jsme se ozbrojili a vyrazili na cestu.
Po půl hodině rychlé chůze jsme přišli k hoperské základně, ale nikde nikdo nebyl. ''To je divný, nikdo nehlídá vchod, nikdo není ve strážní věži, nikde žádnej hluk, oni to tady snad opustili.'' divila se Wampirka. ''Je to možný, ale buďte opatrní.'' odpověděl jsem a pokračovali jsme směrem k bráně. Pomalu jsme vstoupili dovnitř, ale pořád žádná známka toho, že by tam někdo byl. ''Tak prohledáme jednotlivé budovy! MrMetal a Wampirka támhle. Tommyther, Satt, Demonek ta! Trasher, Fobos, MetalKnight tam do té a GothicDan s Chaossem do té poslední tam vzadu.'' rozkázal jsem a ukazoval na jednotlivé budovy. ''Jo a Lordisto, ty vylezeš nahoru do té strážní věže a budeš hlídat.'' Já s Liadesque jsme zamířili do menší budovy hned u vchodu. Najednou se ozvalo několik výbuchů a budovy, do kterých jsem poslal lidi, se začali řítit. Otočili jsme se a ve stejnou chvíli se ozvaly výstřely a proletěla mi ramenem kulka.
Lordista zalehl se svým Dragunovem za malou zídku a namířil na strážní věž, odkud přišly výstřely. Střelec vstal a ve stejnou chvíli dostal Lordistovu kulku do hlavy a zřítil se, i s jeho M4, dolů. L popadla vysílačku. ''Holky, potřebujeme tu pomoc, vemte zdravotnice, nosítka a všechno ostatní, jedna z vás, ať zůstane a hlídá a pospěšte si!'' a rozběhla se k Lordistovi, který už byl u trosek první budovy a přemýšlel, jak se tam dostat. ''Halo, slyšíte nás?'' ozvalo se zevnitř. ''Jo, jdeme pro vás, jste v pohodě?!'' odpověděla L.''Ale jo, jen sme trochu pomlácení a Demonek má rozbitou hlavu jinak jo!'' ''Myslim, že ten výbuch je měl jen zavalit, kdyby tam bylo výbušniny víc, tak by to nepřežili.'' řekl Lordista a začal jako bagr prohrabávat trosky.
Za 15 minut k nám doslova dosprintovaly holky. ''Tak co se děje?'' zeptala se Amaranthes. ''Zavalilo je to.''řekl jsem a ukázal na trosky.''Tak jdeme!'' zavelela Am a všechny se rozběhly k troskám.
Mezitím se už Lordistovi s Liadesque podařilo prokopat se k Tommymu, Demonkovi a Satt, které si převzaly zdravotnice.''Jak jsou na tom?'' zeptal jsem se, když se podařilo vyhrabat i MrMetala
s Wampirkou. ''Wamp je v pohodě, ale MrMetal má rozseklou nohu, asi o nějakej šutr, pak má vykloubený rameno a je dost pomlácenej. Vypadá to, že všechno to schytal on. A ty dej sem tu ruku, já ti tu kulku vyndám.'' řekla Little. Zatímco mi vytahovala kulku, ostatní dostali ven Trashera, Fobose a MetalKnighta. Knighta v bezvědomí ošetřovala Maggot, protože ztrácel dost krve z otevřených ran. Fobos s Trasherem sice byli při vědomí ovšem krve a odřenin měli taky dost. Syslounce s nimi pomáhala Natasha. "Docela mě zajímá, jak s tou nohou dojdu domů," pronesl Fobos s bolestivým výrazem v tváři. "To byl ten vás blbej nápad, aby šli jenom kluci," obořila se na mě Sharon, "co kdyby to dopadlo hůř?" "Myslím, že hůř už to nešlo," řekl jsem a přepočítával lidi. "Ještě Gothic a Chaoss," řekla mi Lindit. "Tady!" zařval Gothic, kterej měl pár šrámů a asi dostal ránu do hlavy. Plazil se pomalu z trosek zatímco Lindit a Cudla se rozběhly vytáhnout i Chaosse, který zas takové štěstí neměl.
"Měli bychom vyrazit než se setmí," řekla Punkyna a dívala se na obzor. "Jo, vyrazíme," řekl Lordista a pomáhal s nosítkama.
Natasha šla vedle Gothica. Dost si povídali, protože Nat měla velkou radost z toho, že žije, ale to je dostalo daleko za ostatní. "Kudy teď?" zeptala se Natasha a Gothic určil směr. Náhle se ozval výstřel a Natasha padla k zemi. Gothic nabil pistoli a rozhlédl se. Nikoho neviděl a tak se sklonil k Natashe. Kulka zasáhla lýtko, takže Natasha krvácela a byla v bezvědomí zřejmě z pádu. Gothic rychle vyndal z kapes šátek, který nejčastěji nosil za kalhotama a snažil se krvácení zastavit. "Natasho," oslovil ji. "Notak, prober se," vzal ji do náruče a snažil se ji tichým slovem a cloumáním probrat. Otevřela pomalu oči a dívala se na něj. Gothic k ní sklonil hlavu a rty se dotkly. Natasha položila ruce kolem jeho krku a Gothic dostal ještě jeden polibek, který ale přerušil další výstřel. Pomalu položil oslabenou družku na zem a začal střílet.
"Sakra!" vykřil Lordista najednou. "slyšíte to?" "Není tu Nat a Gothic!" vykřikla Wampirka a podívala se na mě. "Wamp, Am," pojĎte za mnou. "Lordisto, máš to na povel," rozběhli jsme se tam odkud se ozývali výstřely.
Gothic, kterého kulka škrábla do levé nohy jednou ruku táhl po zemi natashu, která upadla znova do bezvědomí kvůli ztrátě krve. V druhé ruce držel pistoli a bránil sebe i dívku. Dovlekl ji pod jeden strom, kam ji položil a rozběhl se zlikvidovat útočníky.
Na krajinu padla tma. Gothic běžel proti nám s pistolí a za každým podivným zvukem se ohlédl. Najednou stál proti mě a hlaveň pistole mi držel na čele mezi očima. "To jsme my! Nestřílej!" vykřikla Wamp a Gothic s mírným vyděšením upustil zbraň. "Promiň," vykoktal a couvl. "Kde máš Natashu?" zeptal jsem se. "Kousek odsud, je zraněná,"
Došli jsme pro natashu a vypravili se do tábora s tím, že holky podpíraly Nat, která se trochu probrala a Gothic kulhal vedle nich. "Tak jo, zvládli jsme to!" vítal nás Lordista. "Nikoho jsme neztratili ani nezabili atd." "To je dobře, odveď je prosím tě ke zdravotnicím," požádala Wamp Lordistu a ten poslechl.
Jedno bylo jasné. Byl to hodně náročný den a zraněných tentokrát bylo opravdu požehnaně. "Příště to bude lepší," řekla L na povzbuzení a šla si lehnout...

Nový domov

28. července 2013 v 20:12 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Uplynulo několik týdnů od našeho napadení a většina lidí se již plně zotavila ze svých
zranění. Jen Punkyna byla stále v komatu. Helloweenka se na ni každý den chodila dívat, ale
žádná změna bohužel nenastala.
Jednoho dne za mnou přišel MrMetal. ''Kontrolovali jsme s MetalKnightem skladiště,
máme nedostatek munice do některých zbraní, není dostatek jídla a chybí několik dalších
surovin.'' ''Dobře''odpověděl jsem mu ''svolám poradu, ty zatím naplánuj, co s tím můžeme
udělat.'' MrMetal přikývl a odešel.
Za pár minut se všichni, kteří mohli, dostavili na poradu a MrMetal si vzal slovo.''Máme
nedostatek munice do některých zbraní, takže jsem naplánoval menší změny.'' Nakonec se dohodlo, že většina z nás se ozbrojí útočnými puškami SCAR a M4, které jsme si ve velkém i s municí nakradli u hoperů. Ze zbývajících zbraní zůstali jen: Tera, která si AK-47 chtěla ponechat, Lordista, který měl do svýho SVD munice ještě dostatek, Chaoss s kulometem měl munice také stále docela dost, Tommyther s G36 a Fobos s UMP.45 taky, P90 si ponechala jen Liadesque, Natasha dostala MrMetalovu zbývající munici a nechala si MP5 a nakonec Trasher a Satanyka s brokovnicemi. ''A co jídlo?''zeptal se Lordista. ''Někdo bude chodit na lov a my vegetariáni si nakrademe jídlo u hoperů a jednosměrek.'' řekl jsem. ''To začneme zase napadat jednosměrky, vždyť nás už nechaly být.'' zeptala se Natasha. ''Nechali nás jen proto, že po nich jdou Hopeři a nemají na nás čas.'' odpověděl Fobos. ''Přesně tak'' přikývnul jsem. ''a toho my právě využijeme. Lordisto, Chaossi, Fobosi, vy běžte teď na lov. Liadesque, Tera, WTSharon, Lindit a Natasha, vy půjdete sehnat nějaké jídlo. Běžte do osady hoperů nebo jednosměrek a doneste co poberete. MrMetale s Knightem, vy běžte dát dohromady skladiště.'' vydal jsem rozkazy a zmínění odešli.
''A co my ?'' zeptal se Trasher.''Ty a Amaranthes, vy dva pojďte se mnou, rozvrhneme nějaké akce. A vy zbylí běžte dělat něco užitečného, pomoct do skladu, ale 2 ať vždy hlídají základnu. Jo a potřebujem někoho, kdo nám bude zakreslovat do mapy.'' ''Já klidně půjdu.'' nabídla se Cudlinkaja a tak jsme všichni 4 odešli dovnitř.
''Máš nějakej plán?'' zeptal se mě Trasher. ''já jen, že bych se strašně rád pomstil.'' ''Ne, žádná msta, to je pořád to samý, napadneme je, oni se nám pomstí, my se zase pomstíme jim. O to tady přece nejde. Tohle je normální válka.'' ''No jo furt, ale napadnout je chceme, nebo ne?'' ''Měli bychom, pak získáme další munici a chtělo by to více druhů zbraní.'' ''No jo, ale hopeři používají jen pár druhů zbraní.'' ''Však začneme napadat znova i Jednosměrky, ty mají více druhů zbraní.'' ''To je pravda.'' dodala Amaranthes. ''Takže, tady je osada hoperů, tady je další, tadyhle dál je jedna osada jednosměrek a tady další hoperská.'' řekla Amaranthes a postupně ukazovala na mapě a Cudlinkaja postupně zakreslovala.''Tady v té jsou s největší pravděpodobností Liadesque a její tým a kradou tam to jídlo. Tahle je totiž nejblíž.'' "Dobře, já bych napadnul tady tu hoperskou, ta je docela blízko a pak zaútočil na jednosměrky.'' řekl Trasher a já i Amaranthes jsme přikývli.
Lordistův lovecký tým si mezitím našel pozici v keřích na okraji lesa s výhledem na velkou mýtinu. Fobos s Chaossem si vzali ukořistěné odstřelovačky R700 a všichni 3 čekali na kořist a tiše kecali o tom, jaké zvíře by bylo nejlepší chytit.
MrMetal s Knightem se hrabali ve skladu a každou chvíli nacházeli něco zajímavého.''Hele,
zásobník do Desert eaglu.'' ukázal Knight svůj nález v jedné z krabic.''Ale my přece Deserty nepoužíváme.'' odpověděl mu MrMetal. ''Asi ho někdo našel a nevěděl z čeho je, tak ho hodil
sem.'' ''Nejspíš to tak bude.'' ''A hele, tady máme i deserty a hned několik.'' ''Jojo, hopeři
je poztráceli, ale proč máme tolik SCARů, nás přece tolik není. Naskládáme je do krabic a někam to schováme, zásoba zbraní se vždycky hodí.''
Liadesque, Tera, WTSharon, Lindit a Natasha se dostaly až k hoperské základně ''Tak jo holky, nezapomeňte, že sem jdeme pro jídlo, nemáme v úmyslu tu bojovat. Pokud bude potřeba někoho zabít, udělejte to tiše,'' řekla L a namontovala si na pistoli tlumič. Holky se vplížily do osady. Tera s Natashou zabily hlídače o odtáhly jejich těla o kus dál. ''A co teď, kde je sklad?'' zašeptala Sharon.''To zjistíme.'' odpověděla L.''A jak asi, to se jich chceš zeptat nebo co?''zeptala se Natasha. ''Jo,'' odpověděla L a naznačila, ať jdou ostatní za ní.
Došly na roh jedné budovy, kde stál jeden hoper sám s cigaretou v ruce. Liadesque se k němu
přiblížila, zakryla mu rukou ústa, na záda mu přitiskla hlaveň pistole a táhla ho dozadu. Když se dostali do rohu, kde je nikdo nemohl vidět, shodila L hopera na zem a zeptala se: ''Kde tu máte skladiště?'' ''Na druhé straně osady, ale nedá se tam dostat odtamtud, takže musíte přes celou osadu.''odpověděl zmateně hoper a L ho omráčila rukojetí pistole.''To nestačí, za chvíli se probere.'' namítla Lindit.''Pravda.'' kývla L a hopera střelila do hlavy. ''Ale co teď, když je sklad na druhé straně? Tam se přece nedostaneme.''řekla WTSharon. ''Neboj, já mám plán,'' uklidnila ji Liadesque.
Lordista, Fobos a Chaoss pořád leželi ve křoví a čekali na kořist.''Jaký zvíře byste ulovili nejradši?'' zeptal se Lordista. ''Cokoliv, třeba i králíka, ale prostě aby bylo co jíst,'' odpověděl
mu Chaoss.''Jak dlouho ještě myslíte, že tady budeme takhle ležet?'' zeptal se Fobos.''Tak to ti neřeknu, prostě nepůjdeme pryč dřív, než něco neulovíme.'' odpověděl Lordista a Fobos přikývl. Leželi a kecali tam asi 10 minut, když tu náhle Chaoss vykřikl. ''Divočáci! Spousta divočáků!'' ale pak si uvědomil, že je mohl vyplašit a tak rychle zmlkl. Lordista si dal optiku k oku a zadaroval se: ''Hooostina!'' a vystřelil na jednoho divočáka, kterého kulka zabila. Chaoss vystřelil taky, ale jeho cíl přežil a snažil se běžet dál, ale Fobosův výstřel ho definitivně uzemnil. Ostatní divočáci utekli pryč. Všichni tři lovci vyskočili a rozběhli se podívat na kořist. ''To je krása, bude guláš!''radoval se Lordista a prohlížel svůj úlovek. Pak vzali oba kance a odešli domů.
''A jakej plán?''zajímala se Natasha. ''Lindit, Tera a ty půjdete ven před tábor a udělejte randál. Třeba hoďte do osady granáty, tím vylákáte hopery ven a já a Sharon půjdeme v klidu pro zásoby'' ''To by šlo a jak se dostanete ven?'' zeptala se ještě Tera.''To vymyslíme, ale neboj, my se chytit nenecháme. Hlavně ať nedostanou vás, takže utíkejte kamkoliv.'' Holky přikývly a ty tři z nich se otočily a vytratili se ven z osady.''Jak se chceš dostat ven?'' zeptala se WTSharon. ''Nevim, to vymyslíme až pak, snad se něco najde.''
Za pět minut se ozvaly dva výbuchy hned po sobě a několik výstřelů. Rozezněl se poplach a hopeři okamžitě běželi k východu. Sharon s L počkaly, až přeběhnou všichni a vyrazily směrem ke skladu. Liadesque měla pravdu, nikde nikdo nebyl, ale stejně se obě snažily být opatrné. Když přišly ke skladu, nikdo naštěstí nehlídal a tak potichu vklouzly dovnitř. ''Sklad je velký'' řekla Sharon ''kde to jídlo může bejt?'' ''Hledejme.''odpověděla Liadesque a prohlížela několik beden.''Zbraně, munice, všelijaký jiný blbosti a hele, mám to!''řekla Sharon po chvíli.''Ovoce, zelenina, pečivo, koření, sýry, brambory.'' vyjmenovávala svoje nálezy.'' L se usmála a začala plnit svůj batoh a Sharon udělala totéž. Batohy už byly téměř plné, když se začal ozývat hluk, hopeři ve vrátili. Sharon vykoukla ven a uviděla, jak se bránou vrací spousta hoperů. ''Rychle, musíme pryč!'' zavolala na Liadesque. Ta přikývla, usmála se a popadla žebřík. Opřela ho o ohradu, vylezla nahoru a skočila na druhou stranu. Sharon začala stoupat taky. ''Sakra, tam je bahno.'' vyjekla, když se podívala dolů. ''Buď ráda, že tu nejsou šutry, skákej!'' pobíhla ji L. Sharon skočila a obě se rozběhly pryč.''Počkej, musíme počkat ještě na ostatní.'' vzpomněla si Sharon. Liadesque vytáhla vysílačku: ''Tero, Lindit, Natasho, jste v pořádku?'' ''Jo, jsme, kde se sejdeme?'' ''Asi až doma.'' ''Dobře.''
Když sme s Trasherem a Amaranthes naplánovali mise, vyšli jsme ven a uviděli, že se stmívá. MrMetal s Metalknighem a Tommytherem zrovna zapalovali oheň. GothicDan spal opřený o strom, Demonek poctivě hlídal. ''Vrátil se už někdo?'' zeptal jsem se ho. ''Ještě ne, ale už by
snad měli být všichni zpět.'' ''Dobře, dejme jim ještě chvíli. A kde jsou ostatní?'' ''Satt, Hell
a Wampirka se zdravotnicemi jsou uvnitř, myslím, že u Punkyny.'' odpověděl Tommyther.''Je
s ní něco nového?'' zeptal jsem se znovu, ale Tommy jen zamítavě zavrtěl hlavou.
Za deset minut přišly Tera, Lindit a Natasha. ''Sharon a Liadesque už jdou.'' oznámila Tera a
sedla si k ohni. A opravdu, za pár minut přiběhla Sharon s L. ''Neseme nějaký jídlo!''zvolala
Liadesque.''Dobře, dejte to dovnitř.'' řekla Amaranthes. ''Ještě Lordista, Fobos a Chaoss, kde
se flákaj?'' zeptal se Trasher. ''Ti jsou furt na lovu, kdoví jestli vůbec něco ulovili.'' odpověděl
Knight.
Za 20 minut se lovci vrátili.''Hola! Jsme tu a máme úlovky!'' zvolal Lordista.''Je to těžký, jak kráva.'' funěl Chaoss. ''Vlastně je to těžký jak divoký prase.'' opravil ho s úsměvem Fobos.''Krásný úlovek. Co s tím uděláme?'' zeptal se nadšeně MrMetal. ''Guláš!'' odpověděli
všichni tři společně. ''A kdo ho uvaří?'' zajímal se Trasher. ''Já se toho ujmu, ale potřebuju
nějaký pomocníky.''nabídla Amaranthes. ''A já to maso naporcuju'' nabídl se Tommyther. ''A
já s Hell ti pomůžeme s vařením.'' řekla Wampirka, která vylezla ven. ''A v čem se bude vařit?'' uvědomil si Lordista.''Neboj, máme ve skladu velkej kotel.'' ujistil ho MrMetal.
Té noci jsme si s Trasherem vzali hlídku, protože jsme věděli, že ostatní potřebují odpočinek a že je tu velké nebezpečí, že na nás zaútočí vykradení hopeři. Noc ovšem byla klidná a tichá.
Dalšího dne, hned ráno se Amaranthes, Hell, Wampirka a Tommyther pustili do přípravy guláše. Trasher, MrMetal a MetalKnight se nabídli, že půjdou vykrást nějakou nepřátelskou osadu. Bylo rozhodnuto, že tentokrát půjdou k Jednosměrkám. My, kteří jsme vyfasovali naše nové zbraně útočné pušky SCAR a M4, jsme se šli učit střílet do lesa a brzy jsme se s nimi naučili dobře zacházet.
Za dvě hodiny, právě k obědu se vrátil Trasher s Metalem a Knightem. Všichni tři se pobaveně usmívali. ''Co ste tam našli?'' zeptal se GothicDan. ''Čokoládu, spoustu čokolády.'' usmál se Mrmetal. ''A taky buřty, chleba a pár zbraní.'' dodal Trasher.''No, výborně a co je to do za zbraně?'' zajímal se Lordista. ''Tři útočný pušky Steyr AUG.'' odpověděl Knight. ''No výborně, ty jsou dost dobrý.'' ''Tak to hoďte do skladu, oběd je hotov.'' ukončila debatu Amaranthes, která právě dovařila.
Celé odpoledne, ani dva následující dny se nic nedělo. O 2 dny později mě v noci probudila LitleMonster.''Co-co se děje?'' zeptal jsem se zmateně.''Jde o Punkynu. ''Děje se s ní něco?'' zeptal jsme se nervozně. ''Jo, probrala se!'' vykřikla nadšeně Litle, až to probudilo ostatní. Všichni jsme vyskočili a běželi tam. U ní už stála WTSharon, která měla zrovna hlídku a mluvila s ní. ''Punkyno, rád tě vidim.''řekl jsem jí.''Já tebe taky. Kde to jsme?'' ''Je to jeskyň, pamatuješ, že náš tábor spálili, že? Tak jsme si našli tohle, je to méně nápadné.'' odpověděl Chaoss.''A kdy bude nějaká mise?'' ptala se Punky. ''Tak to počkej,'' zarazila ji Syslounka ''ty v nejbližší době na žádnou misi nepůjdeš. Před chvílí ses probrala z komatu.'' ''Půjdu.'' ''Ne, ty prostě nikam nepůjdeš, aspoň jeden den, nebo tě nechám přivázat.'' Syslounka dořekla a Punkyna tedy jen kývla. ''A co je dál nového?'' ''Nic moc, napadli nás hopeři, ale to už bylo před delší dobou.''řekl MrMetal. "Teď jsme vykradli pár osad, kvůli jídlu a munici a chystáme útočit zase i na jednosměrky," "Aha, no já doufám, že vám brzy s těma útokama pomůžu," usmála se.
O několik dní později, když už Punkyna byla úplně mezi námi mě odpoledne zavolali Lordista s Demonkem, kteří měli zrovna hlídku. ''Támhle,'' podal mi Lordista dalekohled ''to je nějaká jednosměrka. Mám to zastřelit?'' V tu chvíli přišel MrMetal ''Já myslim, že jednosměrky škoda není.'' ''Ne, zajměte ji a doveďte sem, Lordisto, kryj je, kdyby se o něco pokusila, tak klidně střílej.'' rozkázal jsem a dalekohledem pozorovat, jak běží k osamocené jednosměrce. Ta zvedla ruce a vzdala se bez jakéhokoliv odporu, nechala si spoutat ruce a prohledat, kvůli zbrani. Když ji dovedli do tábora, MrMetal oznámil: ''Zbraň jsme u ní nenašli a chce mluvit s Vůdcem.'' ''Ty vole, zastřelte ji někdo za tu drzost!'' vmísil se do toho Trasher a v očích jednosměrky se objevil strach. ''Klid člověče, odveďte ji dovnitř, já tam hned příjdu," řekl jsem ''Co může chtít, tohle jednosměrky ještě nikdy neudělaly.'' zeptal se Lordista.''To nevim, ale hned to zjistim.'' odpověděl jsem mu a šel dovnitř za jednosměrkou.
''Tak co chceš?'' zeptal jsem se, když jsem si sedl naproti ní. ''Byla jsem vyslána, abych vás požádala o přiměří,'' začala Jednosměrka a mírně se jí třásl hlas. ''máme oba silného nepřítele, ty hiphopery, kteří nás jednou porazí oba, když budeme válčit i mezi sebou...'' ''Tak to ne, nás ti hopeři neporazí, nás ne!'' přerušil jsem ji a pozoroval, jak se snažila protáhnout ruce želízky, které na nich měla. ''Do-dobře, ale jistě chápete, že když se spojíme, budou na tom obě strany lépe. My vám můžeme dodat jídlo, zbraně a jiný materiál, my máme všeho zatím dostatek.'' ''No dobře no. Ale pokud se nás pokusíte podrazit, tak vás postřílíme jak škodnou.'' ''Tak jo, pokud byste chtěl, mohl byste jít se mnou do naší osady a poradit se s velitelkou.'' Já jen přikývl, vyšli jsme ven a já ostatním řekl o návrhu na příměří a o návrhu, abych šel k nim do osady.
''Počkej, počkej'' zarazil mě MrMetal ''nemůžeme pustit našeho velitele k někomu, s kým jsme do nedávna ještě válčili, samotného. Ať jde někdo s tebou.'' dopověděl a jednosměrka přikývla ''Ano, pokud nám nevěříte, klidně ať vás jde víc.'' ''Dobrá tedy, vezmu sebou Trashera, Fobose, Tommythera, WTSharon, Teru a Punkynu. Nevím, kdy se vrátíme.'' ''Dobře, my se dáme do vaření večeře.'' řekla Amaranthes a my se vydali za jednosměrkou.

Cesta do jeskyně část 5

22. července 2013 v 21:34 | DevilDan |  This Is WAR
Jak jsem řekl, tak jsme udělali. Jeden tým vedl Lordista, který se v jeskyni vyznal, tvořili ho Chaoss, Demonek, Natasha a Cudlinkaja. Druhý tým tvořený Amaranthes, Satanykou, Sharon a Wampirkou, vedla Liadesque. Zbylí členové, tedy Fobos, Gothic, Tera, Helloweenka a Lindit šli se mnou. Úkol byl jasný - zlikvidovat zbylých 16 hoperů.
Já s ostatními jsme se rozhodli, že půjdeme směrem k naší základně, abychom mohli dohlédnout na raněné. Hell, Gothic a Lindit šli asi dva metry za námi a najednou Hell vykřikla. Rozběhli jsme se k nim, ale než jsme pořádně zjistili, co se stalo, byli pryč. "Hell!" vykřikla Tera a dívala se kolem. "To snad není možný!" vykřikla po chvíli a sedla si na kámen. "Co se stalo?" zeptal jsem se. "Jsou tu miliony chodeb." začala "mám pocit, že oni mají taky mapu," "Jo, Lordista ji někde ztratil," pronesl Fobos a oba jsme se na něj podívali. "Tak to je potom v prdeli!" vykřikla Tera. "Už nejsme ve výhodě!" "A co teď?" zeptal se Fobos. "Jdeme je hledat nebo jdem k základně?" "Jdeme dál," řekl jsem.
Lindit se probrala na místě, které zabrali hopeři. Bylo jich asi pět a dokonale hlídali všechno kolem. "ss, gothicu," šeptla nenápadně, ale GOthic si jí nevšímal. Nakonec kopla do menšího kamínku, který vyletěl a praštil Dana do hlavy. "Au!" Gothic se otočil na Lindit za sebou. "Co je?!" "Kde to jsme?" zeptala se Lindit. "Nevím, probral jsem se před chvílí, pamatuju si jenom na ránu do hlavy," šeptal Gothic a nájednou ho chytil jeden hoper za triko a otočil si ho na sebe. "Ticho bude vy metaloví krysy!" zařval a pustil ho. "Co jste zase chytrého vymysleli?" zeptala se Lindit ironicky. "Pche, to by tě zajímalo, co, ty děvko malá," zasyčel hoper a namířil na ní zbraní. "Neblbni," zastavil ho jeho kolega. "Jestli sháníte velitele, tak ten je mrtvý," řekl Gothic a než se nadál dostal jednu přes hubu. "Chytrý pokus, ale nevyšel," zasmál se hoper a odkráčel i s tím druhým.
"Slyšíte to?" zeptal se Chaoss a Lordista zastavil. "Schovat!" zařval a skupina zalezla do jedný z chodbiček. Tiše poslouchali kroky a pak zaútočili. Hopeři nestihli ani zareagovat a pět z nich se ani ne do pěti minut koupalo ve vlastní krvi nebo křičelo bolestí. Jeden se rozhodl utéct. Chaoss s Cudlinkajou se za ním rozběhli. "Vraťte se!" křičel za nima Lordista "Blázni!" "Není lepší ho zlikvidovat než čekat, že si přivede posily?" zeptala se Nat. "To netvrdím, ale nevím jestli ti dva najdou cestu zpátky,"
Fobos se najednou zastavil a připravil zbraň. Ozval se výstřel a někdo padl na zem. Tera se ohlédla. "Takže jednoho máme," zajásala. "jo, ještě 15," řekl jsem a chvíli bylo ticho. "Někdo sem běží," reagoval Fobos a nabil zbraň. Najednou se zezadu vynořili Chaoss a Cudla. Cudla vykřikla a lehla na zem jelikož Fobos vystřelil. "To jsme jenom my," řekl udýchaný Chaoss a pomohl vstát Cudlinkaje. "Ježiš, já se lekl! Mohl jsem vás zastřelit!" Fobos jenom kroutil hlavou. "Co tu děláte?" zeptal jsem se. "Jeden hoper nám utekl," řekla Cudla a podívala se za Fobose. "Koukám, už je po něm," "Když už jste tady, tak pojďte" řekla Tera a vyrazili jsme dál.
Amaranthes se Satanykou se vracely k ostatním ze svého týmu. "Kousek odstud mají hopeři základnu" řekla Am. "A mají zajatce," dodala Satanyka a podívala se na L. "No, na co čekáme?" zeptala se L. "Jdeme na ně!"
Hell se zatím taky probrala a sledovala okolní dění. "Tak kde je náš velitel?" zeptal se hoper GOthica. "Mrtvej, kolikrát ti to mám říkat?" zeptal se Gothic už otrávený ze stálého opakování. "Nelži!" "No, tak si trhni nohou, no," řekl GothicDan a vytrhl se z jeho sevření. Hoper se zdál být naštvaný taky. Došel si pro svou pistoli a nabil. "To neuděláš..." pronesl Gothic a dostal strach. "NE!" vykřikla Hell s Lindit a zavřely oči. Ozvala se rána a pád. "PojĎte, padáme odsud," řekla Sharon, která holky rozvazovala. "Co to...?" "Pojďte, přišli jsme vás zachránit a pobít tyhle krysy!" pobízela je Sharon. Po cestě sebrali nějaké zbraně a sama Hell byla příčina smrti jednoho z hoperů.
Lordista, Natasha a Demonek pokračovali dál. "Dál bych už nechodil," pronesl Lordista. "Nemyslím si, že by se ty svině dostaly až tam," "Takže se vrátíme?" zeptala se Natasha. "Jo, k naší základně, tam bychom se pak měli i sejít, podle domluvy s ostatními týmy,"
Vyrazili. Šli asi půl hodiny a pak se ozval výstřel. Lordista vykřikl, protože jednu ránu koupil. Natasha s Demonkem se pokusili útočníka dostat. "Počkej tu," rozkázal Demon Natashe a sám se rozběhl za Hoperem. Natasha si klekla k Lordistovi a pokoušela se něčím zastavit krvácení z ramene, kam ho zasáhl. Za chvíli se vrátil Demonek. "Zlikvidován,"
Blížili jsme se k naší základně a uslyšeli, že se něco děje. "Honem!" vykřikl jsem a rozběhli jsem se na místo. Byli tam čtyři hopeři a proti nim sám trasher. Než si však útočníci všimli, že jsme se tam objevili, leželi mrtví na zemi. "Jste v pořádku?" zeptala se Tera a dívala se kolem. Zranění byli dál pouze Tommy a Metal. "Furt stejně," řekl Trasher
Do dvou hodin se vrátili i ostatní. "Takže jsou všichni mrtví," sečetl naše oběti Fobos. "Což bereme jako výhru," "Ano, to tedy bereme," souhlasil jsem a teĎ nás čekalo jediné. Postarat se o zraněné a o to, aby se tento útok už neopakoval...

Cesta do jeskyně část 4

8. července 2013 v 9:00 | DevilDan + Lordista |  This Is WAR
''KURVA!....KURVA! KURVA!! KURVA!!!'' Lordista se zastavil u stěny chodby a začal do ní mlátit hlavou. ''Co se děje?'' zeptala se Lia. ''MAPA!'' zařval Lordista na celou chodbu.
''Nemám ji, doprdele! Musel sem ji vytrousit když jsem utíkal'' ''To nevadí'' řekl Fobos ''Stejně to tady známe jako svý boty'' ''My ano ale jestli ji našli" objasnil mu Lordista.
''Rychle'' řekla Lia a rozběhla se chodbou....
Vůdce hoperů pomalu přecházel po chodbě a prohlížel si mapu, kterou našli na zemi ''Hmm'' prohlásil uznale ''Někdo se očividně činil, tohle vypadá zajímavě, jestli tohle je ta chodba, kterou sestřelili, tak mohli jít teoreticky jenom na jedno jediné místo'' a zapíchl prst do rožku mapy, kde se Lordistovým škrabopisem krčilo: "Dům ozvěn". ''Kluci'' zvolal ''posbírejte si věci a vyrážíme'' na ta slova se asi třicet zbývajících hoperů sebralo a vydalo se za ním...
Honzajer seděl nahoře na římse a čekal, najednou se zespodu ozval hluk a někdo zařval ''Heej je tam někdo?'' ''Jo, jsem tady'' zařval dolů Honzajer, hodil lano a vytáhl pistoli. Po pár minutách se nad okrajem vynořila Lordistova hlava.
Honzajer mu podal ruku a vytáhl ho nahoru. Chvilku po něm následovala Lia a pak Fobos.
'''Zbytek je vzadu?'' zeptala se Lia ''Jo je, i s Punkynou," odpověděl Honzajer, "je to už hezkých pár hodin, co jsme tudy prošli a..."
V ten okamžik se skácel k zemi a za ním stál velitel hoperů vytrhávaje mu nůž z krku.
Lia se na něj okamžitě vrhla zatímco Lordista vytáhl svůj nůž a běžel přeříznout lano, které nechali tak volně viset dolů, už po něm lezli čtyři další hopeři. Odřízl ho a hopeři se sesypali na zem.
Lia mezitím zápasila s velitelem hoperů, ale silou se mu nemohla vyrovnat ''Tak a teď tě mám ty děvko!'' zařval vítězně hoper, pozvedl nůž, a padnul, jak mu zezadu Fobos vrazil ten svůj mezi lopatky. ''Díky'' oddechla si Lia. Ale jak se teď dostaneme dolů?" ''Někdo musí slézt k našim a vytáhnout sem nové lano'' řekl Fobos ''OK, já jdu'' řekl Lordista a začal se na rukou spouštět přes okraj srázu.
Tera se probudila když jí Lordista dal ruku na rameno. ''Vstávej, potřebuju lano, tak 60 metrů máme nějaké?'' ''Jo támhle vzadu'' mávla rukou k místu a protřela si oči. ''Dobře, vzbuď ostatní a řekni jim ať se vybaví a přijdou zpátky ke srázu'' řekl a vytratil se...
Tera se protáhla a vstala, došla ke mě a zacloumala mnou, otevřel jsem oči a podíval se na ni: ''Je potřeba probudit všechny bojeschopné a vyzbrojit je, pak máme přijít za Lordistou ke srázu'' Vstal jsem tedy a začal obcházet spící a budit je společně s Terou.
Lordista se zatím vysápal zpátky nahoru a uvázal lano. ''Takže'' zeptal se ''Mno chvíli jsme do těch dole stříleli, a pár jsme jich i trefili a potom se rozprchli do těch chodbiček'' ''Ach jo, budeme to tady muset celé prohledat'' prohlásil Lordista. Mezitím už se dole začali shromažďovat ti, které jsem vybral pro boj.
Vylezli jsme nahoru a já se zeptal : ''Co MrMetal a Tommy? A našli jste Trashera?''
Odpovědi se ujala Lia: ''MrMetal je celkem vzato v pořádku, Tommy je na tom hodně špatně ale myslíme že to přežije a Trasher zůstal s nimi v naší bývalé základně'' ''Dobře a...''
''A...'' skočila mi Lia do řeči ''Honzajer je mrtvý...'' řekla a poodstoupila stranou se sklopenou hlavou...
Přehodili jsme lano a slezli se na druhou stranu kromě Metal-knighta, který se uvolil, že zůstane a lano vytáhne...
''Tak jo'' řekl Lordista ''tady se jich válí dvanáct, na základně jich Trasher postřílel šest, na tři se sesypal strop, když ho MrMetal sestřelil a Lia jich devatenáct zabila v té studni a ještě velitel je mrtvý tady nahoře''. ''Takže jich je ještě šestnáct jestli dobře počítám, takže bychom se měli rozdělit na tři týmy a vyrazit..." řekl jsem.