Cesta do jeskyně část 5

22. července 2013 v 21:34 | DevilDan |  This Is WAR
Jak jsem řekl, tak jsme udělali. Jeden tým vedl Lordista, který se v jeskyni vyznal, tvořili ho Chaoss, Demonek, Natasha a Cudlinkaja. Druhý tým tvořený Amaranthes, Satanykou, Sharon a Wampirkou, vedla Liadesque. Zbylí členové, tedy Fobos, Gothic, Tera, Helloweenka a Lindit šli se mnou. Úkol byl jasný - zlikvidovat zbylých 16 hoperů.
Já s ostatními jsme se rozhodli, že půjdeme směrem k naší základně, abychom mohli dohlédnout na raněné. Hell, Gothic a Lindit šli asi dva metry za námi a najednou Hell vykřikla. Rozběhli jsme se k nim, ale než jsme pořádně zjistili, co se stalo, byli pryč. "Hell!" vykřikla Tera a dívala se kolem. "To snad není možný!" vykřikla po chvíli a sedla si na kámen. "Co se stalo?" zeptal jsem se. "Jsou tu miliony chodeb." začala "mám pocit, že oni mají taky mapu," "Jo, Lordista ji někde ztratil," pronesl Fobos a oba jsme se na něj podívali. "Tak to je potom v prdeli!" vykřikla Tera. "Už nejsme ve výhodě!" "A co teď?" zeptal se Fobos. "Jdeme je hledat nebo jdem k základně?" "Jdeme dál," řekl jsem.
Lindit se probrala na místě, které zabrali hopeři. Bylo jich asi pět a dokonale hlídali všechno kolem. "ss, gothicu," šeptla nenápadně, ale GOthic si jí nevšímal. Nakonec kopla do menšího kamínku, který vyletěl a praštil Dana do hlavy. "Au!" Gothic se otočil na Lindit za sebou. "Co je?!" "Kde to jsme?" zeptala se Lindit. "Nevím, probral jsem se před chvílí, pamatuju si jenom na ránu do hlavy," šeptal Gothic a nájednou ho chytil jeden hoper za triko a otočil si ho na sebe. "Ticho bude vy metaloví krysy!" zařval a pustil ho. "Co jste zase chytrého vymysleli?" zeptala se Lindit ironicky. "Pche, to by tě zajímalo, co, ty děvko malá," zasyčel hoper a namířil na ní zbraní. "Neblbni," zastavil ho jeho kolega. "Jestli sháníte velitele, tak ten je mrtvý," řekl Gothic a než se nadál dostal jednu přes hubu. "Chytrý pokus, ale nevyšel," zasmál se hoper a odkráčel i s tím druhým.
"Slyšíte to?" zeptal se Chaoss a Lordista zastavil. "Schovat!" zařval a skupina zalezla do jedný z chodbiček. Tiše poslouchali kroky a pak zaútočili. Hopeři nestihli ani zareagovat a pět z nich se ani ne do pěti minut koupalo ve vlastní krvi nebo křičelo bolestí. Jeden se rozhodl utéct. Chaoss s Cudlinkajou se za ním rozběhli. "Vraťte se!" křičel za nima Lordista "Blázni!" "Není lepší ho zlikvidovat než čekat, že si přivede posily?" zeptala se Nat. "To netvrdím, ale nevím jestli ti dva najdou cestu zpátky,"
Fobos se najednou zastavil a připravil zbraň. Ozval se výstřel a někdo padl na zem. Tera se ohlédla. "Takže jednoho máme," zajásala. "jo, ještě 15," řekl jsem a chvíli bylo ticho. "Někdo sem běží," reagoval Fobos a nabil zbraň. Najednou se zezadu vynořili Chaoss a Cudla. Cudla vykřikla a lehla na zem jelikož Fobos vystřelil. "To jsme jenom my," řekl udýchaný Chaoss a pomohl vstát Cudlinkaje. "Ježiš, já se lekl! Mohl jsem vás zastřelit!" Fobos jenom kroutil hlavou. "Co tu děláte?" zeptal jsem se. "Jeden hoper nám utekl," řekla Cudla a podívala se za Fobose. "Koukám, už je po něm," "Když už jste tady, tak pojďte" řekla Tera a vyrazili jsme dál.
Amaranthes se Satanykou se vracely k ostatním ze svého týmu. "Kousek odstud mají hopeři základnu" řekla Am. "A mají zajatce," dodala Satanyka a podívala se na L. "No, na co čekáme?" zeptala se L. "Jdeme na ně!"
Hell se zatím taky probrala a sledovala okolní dění. "Tak kde je náš velitel?" zeptal se hoper GOthica. "Mrtvej, kolikrát ti to mám říkat?" zeptal se Gothic už otrávený ze stálého opakování. "Nelži!" "No, tak si trhni nohou, no," řekl GothicDan a vytrhl se z jeho sevření. Hoper se zdál být naštvaný taky. Došel si pro svou pistoli a nabil. "To neuděláš..." pronesl Gothic a dostal strach. "NE!" vykřikla Hell s Lindit a zavřely oči. Ozvala se rána a pád. "PojĎte, padáme odsud," řekla Sharon, která holky rozvazovala. "Co to...?" "Pojďte, přišli jsme vás zachránit a pobít tyhle krysy!" pobízela je Sharon. Po cestě sebrali nějaké zbraně a sama Hell byla příčina smrti jednoho z hoperů.
Lordista, Natasha a Demonek pokračovali dál. "Dál bych už nechodil," pronesl Lordista. "Nemyslím si, že by se ty svině dostaly až tam," "Takže se vrátíme?" zeptala se Natasha. "Jo, k naší základně, tam bychom se pak měli i sejít, podle domluvy s ostatními týmy,"
Vyrazili. Šli asi půl hodiny a pak se ozval výstřel. Lordista vykřikl, protože jednu ránu koupil. Natasha s Demonkem se pokusili útočníka dostat. "Počkej tu," rozkázal Demon Natashe a sám se rozběhl za Hoperem. Natasha si klekla k Lordistovi a pokoušela se něčím zastavit krvácení z ramene, kam ho zasáhl. Za chvíli se vrátil Demonek. "Zlikvidován,"
Blížili jsme se k naší základně a uslyšeli, že se něco děje. "Honem!" vykřikl jsem a rozběhli jsem se na místo. Byli tam čtyři hopeři a proti nim sám trasher. Než si však útočníci všimli, že jsme se tam objevili, leželi mrtví na zemi. "Jste v pořádku?" zeptala se Tera a dívala se kolem. Zranění byli dál pouze Tommy a Metal. "Furt stejně," řekl Trasher
Do dvou hodin se vrátili i ostatní. "Takže jsou všichni mrtví," sečetl naše oběti Fobos. "Což bereme jako výhru," "Ano, to tedy bereme," souhlasil jsem a teĎ nás čekalo jediné. Postarat se o zraněné a o to, aby se tento útok už neopakoval...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 WTSharon WTSharon | 22. července 2013 v 22:02 | Reagovat

Po dlouhé době jsme se dočkali fajn dílu..

2 DevilDan DevilDan | 23. července 2013 v 4:40 | Reagovat

[1]: Hele, tu dobu čekání si vyřiďte s Lordistou

3 Tess Tess | 23. července 2013 v 13:12 | Reagovat

Nedivte se že nepíšu a už prostě nevím co napsat stejne se pořád opakuju:D :-)  :-)  :-)

4 WTSharon WTSharon | 24. července 2013 v 12:18 | Reagovat

[2]: Nejde tu o dobu, jde o smysl..

5 Tommyther Tommyther | 25. července 2013 v 11:47 | Reagovat

[3]: Ty jsi Lordista??? Jestli jo, tak: Když jsme začínali, tak jsme psali delší díly a každej den, ty píšeš jeden krátkej díl za 14 dní a po 4 dílech ti dojdou nápady?

6 Lordista Lordista | 25. července 2013 v 16:01 | Reagovat

mno takže abych se k tomu taky vyjádřil:
tak za prvé Tommy: nápadů bylo dost, ale psát pořád to stejné dokola s drobnými změnami je o ničem - tolik k docházení nápadů. jo a připadají ti části 1-3 krátký? Mně ne - čtyřka jo budiž.
WT Sharon: to je otázka úhlu pohledu mně zase nedává mysl pár věcí tady ale neřeším to, protože to Dan v podstatě napsal za mě za což jsem mu vděčný.
a za třetí pro všechny!
Věřím že se někomu dobře kecá o tom jak ostatní pomalu píšou když tráví na kompu 18 hodin denně ale ne všichni tento luxus sdílejí, viz třeba já dyž vstávám o šesti do práce a vracím se ve čtyři sedřenej jako kůň chvilu su na kompu (třeba do deviti do desiti) a du spat a na nějaký psaní epizody už moc energie a hlavně funkčních částí mozku nezbývá - to je ostatně vidět na té čtyřce
protože tu sem opravdu v polospánku smolil aby něco bylo....takže asi takhle

7 WTSharon WTSharon | 25. července 2013 v 19:57 | Reagovat

[6]: já tím jako chtěla říct, že i když to trvalo déle, že je to fajn :)

8 Tommyther Tommyther | 25. července 2013 v 23:25 | Reagovat

[6]: A když teda nemůžeš psát tak proč nic neřekneš? Nebo máš problém napsat mně, Danovi nebo Metalovi, ať ti s tím pomůžem? Chápu, že ti to třeba nejde, nejsou nápady , čas atd., ale proč teda nic neřekneš? 18 hodin denně tu teda fakt nejsem, dělání epizody nám s Metalem dalo 2 hodiny (z toho hodina kecání o nepotřebnejch věcech), když jsme nespěchali. Kdyby bylo nutný, dáme to klidně za půl hodiny. (jasně, jsme na to dva, ale...)

9 Tess Tess | 26. července 2013 v 8:15 | Reagovat

[5]: NE! já myslím komenty že už tolik nekomentuju příspěvky stejně ze mě vždycky vyleze chvála...

10 Lordista Lordista | 26. července 2013 v 15:44 | Reagovat

[8]: ale já to řekl -.- načež se do mě všichni pustili jak to mají napsat a co tam má být ;-)

11 Tommyther Tommyther | 26. července 2013 v 19:05 | Reagovat

[10]: Hele, nebudu soudit, jak ti kdo pomoh a co ti kdo řek, ale všichni asi ne, když o tom nic nevím...

12 DevilDan DevilDan | 27. července 2013 v 14:22 | Reagovat

[10]:  Prosím tě, pomlč...jako jo čas každej nemá, ale nevykládej, že si tak málo na kompu, když často jsi online do 4 ráno...
Jinak ano, jako není problém říct, buď že není čas, nápad, nálada, aby to někdo napsal...myslím, že já i Tommy nejsme ty typy, co tě za tohle pošlou do prdele...ale to ne
K tomu, co tu povídáš, co tam mělo bejt atd. ona se těžko dodělává epizoda na pokračování, když nevím, jak to ten přede mnou chtěl a popravdě stejně jsme se moc nedozvěděli, jen o těch týmech, které dal dohromady MrMetal
A víc člověka nasere, když mu po půl měsíci někdo napíše "hele, my to nemáme, musíš to napsat ty..." jako jo já asi vypadám jako superman, co nemusí jíst, pít ani spát a sedí furt jen u kompu, ale opak je pravdou...
A ještě něco, Lordisto, nikdo tě do psaní epizody nenutil a chtěli jsme po tobě 1...to žes jí rozkouskoval na 5 dlouhých částí je tvůj boj...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama