Zrada

31. července 2013 v 20:15 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Když jsme přišli k jejich táboru, uvítali nás celkem dobře. Některé jednosměrky se za
námi zvědavě otáčely, jiné si nás vůbec nevšímaly. U jedné z budov už čekala jejich velitelka.''Vítám vás, přijímáte mír?'' ''Ano,''odpověděl jsem ''proto jsme tu, ale nepočítejte
s tím, že bychom bojovali po vašem boku.'' ''Nebojte, s tím se ani nepočítalo, dáme vám zásoby jídla a zbraní. ''Dobře a dál?'' zeptal se Fobos. ''Dál nic, prostě na sebe nebudeme útočit. To je vše. Takhle se můžeme věnovat válce s hopery. Zavedeme vás do skladiště, můžete si vzít, co budete chtít.'' ''A my vám máme dát co?'' zajímala se Tera. ''Zatím nic, až se vám zase začne dařit, tak nám to nějak vrátíte.'' To Teře stačilo a tak přikývla.''Dobrá, vezmeme si, co potřebujeme a vrátíme se domů'' řekl jsem. ''Nemusíte chodit hned, můžete tu zůstat a počkat, až upečeme čerstvý pečivo, můžete si vzít.'' ''Ne, díky, není třeba.''odpověděl jsem ale Tera se na mě podívala ''Já bych si i dala, klidně běžte, já s holkama tu počkáme. Hele, kdyby nás jednosměrky chtěly zabít, už by to udělaly.'' ''Tak dobře, my jdeme.'' a tak sme se otočili a odešli.
Hned, jak jsme zmizeli v lesích, Jednosměrky zporozněly. Tera, Sharon i Punkyna si toho všimly, ale už bylo pozdě, jednosměrky je najednou obklopily ze všech stran, zabavily jim zbraně a svázaly ruce.''Tak to je v hajzlu. Vy kurvy!'' ulevila si WTSharon. ''Ale proč jste nás nezradily už předtím, když tu byli ostatní?'' zeptala se Tera. ''Nebojte, na ty taky dojde. To jídlo je votrávený.'' zašklebila se jednosměrka, když viděla zděšení v jejích očích. Holky věděly, že je zle. Tera najednou vyskočila a rozběhla se ven z brány. Jednosměrky několikrát vystřelily a vyběhly za ní. Sharon s Punkynou už to štěstí neměly a nepodařilo se jim dostat se z osady.
Když jsme přišli k jeskyni, uviděli jsme dvě ohniště. I jednoho Amaranthes ohřívala guláš a u druhého MrMetal pekl naložený maso. ''Nějak rychle, ne? A kde máte zbytek?''zeptal se Metal, když nás uviděl. ''Jo, neseme nějaký jídlo, ale jak tak koukám, tak budu stejně jedinej, kdo to bude jíst. Jo a holky tam zůstaly, za chvíli by měly být zpět.'' ''Aha, ještě Lia prohlásila, že to maso jíst nebude, ale ta teď někam zmizela, nejspíš zase zkoumat jeskyň.'' ''No dobře.''řekl jsem a pustili jsme se do jídla. Většina lidí si pochutnávala na masu nebo guláši, který si Lordista velice pochvaloval.
O chvíli později najedou vyskočila z křoví Tera s želízky na rukou.''Nejezte to, nejezte to jídlo od jednosměrek, je to otrávenýýýý!'' zakřičela a vyčerpaně lehla na zem. Většina z nás rychle vyskočila na nohy. Amaranthes s Maggot běžely k Teře, MrMetal rychlostí blesku odhodil lžíci než si uvědomil, že nic od jednosměrek nejedl a pohlédl na mě. "A do prdele," pronesl, když si všiml, že jsem bledý jako stěna a zřejmě jsem jediný, kdo to jedl. Srdce mi rychle bušilo, bylo mi zle takže jsem se posadil. Sledoval, jak Tera otvírá oči a kroutí hlavou. "Ten jed musí ven nebo je po tobě," pronesl Lordista. "Ne, to je dobrý, to se vstřebá. Zas tolik jsem toho snědl," lhal jsem nebo jsem spíš byl smířen s tím, že do večera zemřu na otravu. "Tak a dost nebudu se s tebou hádat," naštvala se Maggot, která jako jediná ze zdravotnic byla přítomna. "Jediná možnost je vyvolat zvracení," pronesl trasher. "Možná budu hnusnej, ale mě prostě baví ta situace, že nás nakonec převezou ty krávy a zlikvidujou," usmál se Lordista "A taky vidím další výhodu v tom jíst maso," Byl jsem asi sinalejší než předtím. Představa, že teď budou vymýšlet, jak se vyvolá zvracení, i když jsem jim řekl, že budu v pohodě, byla děsivá. "Ne, říkám, že budu v pohodě," pronesl jsem znova a motala se mi hlava. "Ticho!" vykřikla Maggot rázně. "Lordisto, Trashere, chytnout," "Co? Proč?" "Protože pochybuju, že si strčíš prsty do krku sám od sebe," Můj výraz byl zdřejmě nepopsatelný, stejně asi jako Lordisty nebo MrMetala, kteří na sebe pohlédli a Metal odpřísáhnul, že ode dneška jí jenom maso, maso a zase jenom maso. "To-to né!" "Lordisto, drž mu ruce, jdeme na to," Proč jsem měl pocit, že je pak všechny zabiju bylo jasné. Ono je dost podivný, ponižující pocit, když vás jeden spolubojovník drží, aby jste se nebránili, Maggot se snaží donutit vás otevřít ústa a třetí...no, radši nic. Jediná výhoda byla, že se zvracející reflex dostavil hned. "Maso, maso, moje maso," odříkával Mrmetal, když se na mě podíval. "Dej s masem pokoj, já už se teď budu taky chodit jenom pást s koňma," řekl jsem.
Sharon s Punkynou byly hlídány 6 jednosměrkami i samotnou velitelkou. ''Proč jsme jste nás zradily?'' ptala se naštvaně Punkyna. ''To byl od začátku náš plán, nalákat vás sem, dát vám otrávené jídlo a někoho z vás si tu ponechat jako vězně.'' ''Svině, děvky, až se odtud dostanu, tak vás zabiju!'' rozzuřila se Punkyna, pak najednou vyskočila a řetězem mezi pouty chytla krk velitelky. Sharon jí sebrala pistoli a dala jí ji hlavě. ''Tak a nikdo ani hnout, nebo vaše šéfka chcípne! Odhoďte zbraně!'' Jednosměrky to udělaly a holky i s velitelkou začaly směřovat k bráně. U brány zastavily, protože uviděly, jak se vrací jednosměrky, které běžely za Terou. Ty také zastavily a namířily na ně. ''Zahoďte zbraně nebo ji zabijeme!'' zopakovala Sharon to, co už jednou řekla. Jednosměrky v obavě o život své velitelky zahodily zbraně a Sharon s Punkynou a zajatkyní mohly pokračovat dál. Když došly z dohledu osady, sedly si na chvíli a holky donutily zajatkyni, aby jim sundala želízka, které měly stále na rukou a pak ji jimi spoutaly a pokračovaly v cestě domů.
Všichni jsme byli rádi, že je vidíme. A někteří byli nadšení, když viděli, koho to holky zajaly. ''S tebou si to vyřídíme později.'' řekl jí Trasher a Punkyna ji odvedla do jeskyně. ''Dobře, jídlo, co jsme si nabrali teď jsme vyhodili, ale co uděláme s tím předchozím, které jsme si u jednosměrek nakradli už předtím?'' zeptal se Fobos.''To nejspíš otrávený nebude, ale pro jistotu bych to dal pokaždé ochutnat té jejich velitelce, když už ji tu máme.'' řekl Tommyther. ''Jo to je dobrý nápad,'' souhlasil jsem a stále mi nebylo úplně nejlíp. Pak jsme všichni, až na hlídku, šli spát.
O několik dní později měla být naplánována nová akce a tak jsem svolal poradu. ''Hlavním cílem této mise je napadnout je, porazit je a vzít si od nich všechno a osadu případně použít jako takovou menší základnu, pozorovatelnu nebo skladiště.'' začal jsem a Trasher pokračoval: ''Mělo by tam být jen pár hoperů, nemusíme chodit všichni, jen je domlátíme a odtáhneme si všechnu jejich výbavu, co se nám hodí, sem.'' ''Tak v tom případě bych navrhoval, aby šli jen kluci, když budeme tahat věci až sem. Holky můžou zůstat v záloze, kdyby se náhodou něco podělalo.'' navrhl Tommyther. ''Hele, my to zvládneme.'' zarazila ho Helloweenka. ''On má pravdu, zůstaňte tady, my vás potom zavoláme.'' ''Tak aspoň některé z nás můžou jít, stačí, když budeme krýt, a zabezpečíme tu základnu.''namítla Wampirka. ''Tak dobře,'' souhlasil jsem ''ty, Liadesque a Satt, vy půjdete s náma taky. Amaranthes, ty mi dohlídni na základnu, kdyby se něco dělo, kontaktujte nás vysílačkou,'' ''Nápodobně,'' přikývla Amaranthes a já, Trasher, MrMetal, Tommyther, MetalKnight, Chaoss, Lordista, Fobos, GothicDan, Demonek, Wampirka, Liadesque a Satanyka jsme se ozbrojili a vyrazili na cestu.
Po půl hodině rychlé chůze jsme přišli k hoperské základně, ale nikde nikdo nebyl. ''To je divný, nikdo nehlídá vchod, nikdo není ve strážní věži, nikde žádnej hluk, oni to tady snad opustili.'' divila se Wampirka. ''Je to možný, ale buďte opatrní.'' odpověděl jsem a pokračovali jsme směrem k bráně. Pomalu jsme vstoupili dovnitř, ale pořád žádná známka toho, že by tam někdo byl. ''Tak prohledáme jednotlivé budovy! MrMetal a Wampirka támhle. Tommyther, Satt, Demonek ta! Trasher, Fobos, MetalKnight tam do té a GothicDan s Chaossem do té poslední tam vzadu.'' rozkázal jsem a ukazoval na jednotlivé budovy. ''Jo a Lordisto, ty vylezeš nahoru do té strážní věže a budeš hlídat.'' Já s Liadesque jsme zamířili do menší budovy hned u vchodu. Najednou se ozvalo několik výbuchů a budovy, do kterých jsem poslal lidi, se začali řítit. Otočili jsme se a ve stejnou chvíli se ozvaly výstřely a proletěla mi ramenem kulka.
Lordista zalehl se svým Dragunovem za malou zídku a namířil na strážní věž, odkud přišly výstřely. Střelec vstal a ve stejnou chvíli dostal Lordistovu kulku do hlavy a zřítil se, i s jeho M4, dolů. L popadla vysílačku. ''Holky, potřebujeme tu pomoc, vemte zdravotnice, nosítka a všechno ostatní, jedna z vás, ať zůstane a hlídá a pospěšte si!'' a rozběhla se k Lordistovi, který už byl u trosek první budovy a přemýšlel, jak se tam dostat. ''Halo, slyšíte nás?'' ozvalo se zevnitř. ''Jo, jdeme pro vás, jste v pohodě?!'' odpověděla L.''Ale jo, jen sme trochu pomlácení a Demonek má rozbitou hlavu jinak jo!'' ''Myslim, že ten výbuch je měl jen zavalit, kdyby tam bylo výbušniny víc, tak by to nepřežili.'' řekl Lordista a začal jako bagr prohrabávat trosky.
Za 15 minut k nám doslova dosprintovaly holky. ''Tak co se děje?'' zeptala se Amaranthes. ''Zavalilo je to.''řekl jsem a ukázal na trosky.''Tak jdeme!'' zavelela Am a všechny se rozběhly k troskám.
Mezitím se už Lordistovi s Liadesque podařilo prokopat se k Tommymu, Demonkovi a Satt, které si převzaly zdravotnice.''Jak jsou na tom?'' zeptal jsem se, když se podařilo vyhrabat i MrMetala
s Wampirkou. ''Wamp je v pohodě, ale MrMetal má rozseklou nohu, asi o nějakej šutr, pak má vykloubený rameno a je dost pomlácenej. Vypadá to, že všechno to schytal on. A ty dej sem tu ruku, já ti tu kulku vyndám.'' řekla Little. Zatímco mi vytahovala kulku, ostatní dostali ven Trashera, Fobose a MetalKnighta. Knighta v bezvědomí ošetřovala Maggot, protože ztrácel dost krve z otevřených ran. Fobos s Trasherem sice byli při vědomí ovšem krve a odřenin měli taky dost. Syslounce s nimi pomáhala Natasha. "Docela mě zajímá, jak s tou nohou dojdu domů," pronesl Fobos s bolestivým výrazem v tváři. "To byl ten vás blbej nápad, aby šli jenom kluci," obořila se na mě Sharon, "co kdyby to dopadlo hůř?" "Myslím, že hůř už to nešlo," řekl jsem a přepočítával lidi. "Ještě Gothic a Chaoss," řekla mi Lindit. "Tady!" zařval Gothic, kterej měl pár šrámů a asi dostal ránu do hlavy. Plazil se pomalu z trosek zatímco Lindit a Cudla se rozběhly vytáhnout i Chaosse, který zas takové štěstí neměl.
"Měli bychom vyrazit než se setmí," řekla Punkyna a dívala se na obzor. "Jo, vyrazíme," řekl Lordista a pomáhal s nosítkama.
Natasha šla vedle Gothica. Dost si povídali, protože Nat měla velkou radost z toho, že žije, ale to je dostalo daleko za ostatní. "Kudy teď?" zeptala se Natasha a Gothic určil směr. Náhle se ozval výstřel a Natasha padla k zemi. Gothic nabil pistoli a rozhlédl se. Nikoho neviděl a tak se sklonil k Natashe. Kulka zasáhla lýtko, takže Natasha krvácela a byla v bezvědomí zřejmě z pádu. Gothic rychle vyndal z kapes šátek, který nejčastěji nosil za kalhotama a snažil se krvácení zastavit. "Natasho," oslovil ji. "Notak, prober se," vzal ji do náruče a snažil se ji tichým slovem a cloumáním probrat. Otevřela pomalu oči a dívala se na něj. Gothic k ní sklonil hlavu a rty se dotkly. Natasha položila ruce kolem jeho krku a Gothic dostal ještě jeden polibek, který ale přerušil další výstřel. Pomalu položil oslabenou družku na zem a začal střílet.
"Sakra!" vykřil Lordista najednou. "slyšíte to?" "Není tu Nat a Gothic!" vykřikla Wampirka a podívala se na mě. "Wamp, Am," pojĎte za mnou. "Lordisto, máš to na povel," rozběhli jsme se tam odkud se ozývali výstřely.
Gothic, kterého kulka škrábla do levé nohy jednou ruku táhl po zemi natashu, která upadla znova do bezvědomí kvůli ztrátě krve. V druhé ruce držel pistoli a bránil sebe i dívku. Dovlekl ji pod jeden strom, kam ji položil a rozběhl se zlikvidovat útočníky.
Na krajinu padla tma. Gothic běžel proti nám s pistolí a za každým podivným zvukem se ohlédl. Najednou stál proti mě a hlaveň pistole mi držel na čele mezi očima. "To jsme my! Nestřílej!" vykřikla Wamp a Gothic s mírným vyděšením upustil zbraň. "Promiň," vykoktal a couvl. "Kde máš Natashu?" zeptal jsem se. "Kousek odsud, je zraněná,"
Došli jsme pro natashu a vypravili se do tábora s tím, že holky podpíraly Nat, která se trochu probrala a Gothic kulhal vedle nich. "Tak jo, zvládli jsme to!" vítal nás Lordista. "Nikoho jsme neztratili ani nezabili atd." "To je dobře, odveď je prosím tě ke zdravotnicím," požádala Wamp Lordistu a ten poslechl.
Jedno bylo jasné. Byl to hodně náročný den a zraněných tentokrát bylo opravdu požehnaně. "Příště to bude lepší," řekla L na povzbuzení a šla si lehnout...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 trasher trasher | 31. července 2013 v 22:20 | Reagovat

Asi nejlepší díl ze všech !
Jenom pochybuju, Dane,
že bys to vyzvracel tak rychle jak
píšeš. Asi ten dávivej reflex bude
zrovna u tebe dost slabej, ale
o tom ví svoje někdo jinej...

2 DevilDan DevilDan | 1. srpna 2013 v 0:05 | Reagovat

[1]:  Děkujeme...
Hm, tak berme, že mi bylo blbě už z toho jedu...a jestli to chceš vyzkoušet, tak přijeĎ a dáme tu scénu naživo...
Jinak to byl vtip, že tě to napadne
A dotyčně zmíněná osoba, neví nic...

3 MrMetal MrMetal | 1. srpna 2013 v 9:28 | Reagovat

"Maso, maso, moje maso," ale tohle jsi Dane prostě zabil... xDDDDDDDDDD

4 Metal_Knight Metal_Knight | 1. srpna 2013 v 11:04 | Reagovat

Super díl, ten se fakt povedl.
Akorát mi příjde divný, že jsme jednosměrkám tak lehce naletěli.

5 MrMetal MrMetal | 1. srpna 2013 v 11:23 | Reagovat

[4]: no jo no, ale mě prostě nic jinýho nenapadlo...já bych osobně tu jednosměrku, co k nám přišla, okamžitě zastřelil...

6 DevilDan DevilDan | 1. srpna 2013 v 15:08 | Reagovat

[4]: hold jsme byli vsichni asi zhuleny tak jsme.moc nepremyslell...
nebo to ber tak ze jsme proste chteli napred zlikvidovat hopery tak.jsme se chteli zbavit tech mrch...no a mir nam neprisel.jako spatnej napad
A ono...koho by napadlo ze otravi jidlo?

7 trasher trasher | 1. srpna 2013 v 22:10 | Reagovat

[2]:
Až chytneme ty co to maj na svědomí,
tak nejlepší odplata by byla mučení trychtýřem s vodou 8-)

8 MrMetal MrMetal | 2. srpna 2013 v 11:09 | Reagovat

[7]:a to je co? máme zajatou šéfku těch mrch...furt tam je a aby se na ni nezapomnělo, tak sem se o ní zmínil i v další epizodě, která ještě nevyšla...ale možná z ní udělám nějakou návnadu...tak co je zač to s tím trychtýřem?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama