Srpen 2013

Divoká noc

31. srpna 2013 v 8:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Dalšího dne se Chaoss, Punkyna a Natasha vydali do osady BvB army, aby zjistili, jestli jsou bojeschopní a zajistili případné spojenectví. ''Pokud vám řeknou, že jsou připraveni bojovat, tak to nestačí, vezměte je když tak do boje, aby vám ukázali, jak schopní opravdu jsou.'' řekl jsem jim, když odcházeli. Otočil jsem se a uviděl Lordistu s MetalKnightem. ''Dane, měli bychom nápad.'' začal Lordista. ''Udělat pařbu, prostě metal, chál, chlast, všechno.'' pokračoval Knight .''Hmm, to nezní až tak špatně.'' přemýšlel jsem nahlas. ''Že jo? Officíálně by to mohlo bejt třeba na oslavu spojenectví s BvB, ale popravdě...není to ten hlavní důvod, prostě pro zábavu.'' ''Dobře, moc dobře to zní, ale kde vezmeme ten metal? Repráky už jaksi nemáme od té doby, co mám srovnali se zemí tu osadu.'' vmísil se do debaty Tommyther, který vše slyšel. ''Repráky? Skočíme pro ně k hoperům a MP3 nebo MP4 přehrávač tu má každej z nás.'' prohlásil Lordista a všichni jsme souhlasně přikývli. ''Tak to jdeme oznámit ostatním.'' řekl jsem.
Nat, Punky a Chaoss přišli k osadě BvB army. Zabouchali na vrata a hlídač jim otevřel. ''Zdravím.'' ujala se slova Nat. ''Jsme z This is WAR! Nevím, jestli jste o nás už slyšeli...'' ''Slyšeli, vy jste ti, co bojují proti Hiphoperům a Direktionerkám, že?'' ''Ano, to jsme my. Zrovna my tři jsme také velcí fanoušci BvB a tak jsme se nabídli, že půjdeme domluvit případné spojenectví s vámi.'' pokračovala Punkyna. ''Dobře, naši budou souhlasit, pojďte dál.'' řekl jim hlídač a otevřel pořádně vrata. ''Hej, tihle jsou z This is WAR, přišli nám nabídnout spojenectví. Zavolejte velitelku". Velitelka vykoukla z okna jednoho domu. ''Tak pojďte nahoru!'' zavolala na ně.
Chaoss s holkama vylezli po schodech nahoru.''Vítám vás, spojenectví samozřejmě přijmeme.'' přivítala je velitelka. ''Počkat počkat, máme rozkazy zjistit, jak jste bojeschopní. Co takhle vzít vás do boje, abychom otestovali vaše schopnosti.'' zarazil ji Chaoss. ''Dobře, chápu, ale přísahám, že jsme opravdu schopní.'' ''Já vám to neberu, jen potřebujem jistotu.'' ''Dobrá, do hodiny budou všichni připraveni.'' souhlasila tedy velitelka a naši lidi se šli porozhlédnout po osadě.
''Tak soudruzi a soudružky. Já a Knight máme nápad. Uděláme pařbu!'' ''A chlast máme?'' ptal se hned Trasher. ''Nemáme, ale ty pro něj se mnou zajdeš. Hopeři toho budou mít dostatek, viz ty Molotovy, co jsme vytvářeli v jedné z jejich základen.'' zasmál se Knight. ''Dobře. Takže Lordista s Tommytherem mají za úkol sehnat repráky a Trasher s Knightem jdou pro ten váš slavnej chlast.'' uzavřel jsem. ''A bude se taky jíst?'' zeptal se Metal, který se už zase cpal nějakým řízkem. ''Tebe jmenujeme generálem kuchyně, budeš grilovat.'' oznámil mu Demonek s úsměvem. ''Takže jdeme na to. Úkoly jsou jasné, do večera to musíme stihnout. ''No problem. Urááááááá!'' křičel Lordista a Knight se přidal. ''Rusáci..ale jak malí.'' prohlásila L stojící vedle mě.
Za hodinu byli všichni členové BvB army připravení. ''To je armáda.'' pochvaloval si Chaoss a pozoroval asi 60 nastoupených. ''Tak jdeme, útok na nejbližší hoperskou osadu.'' řekla Nat. ''Vyrážíme!'' dodala Punkyna a s první částí armády vyšla. Druhou část vedl Chaoss a třetí samozřejmě Natasha. Velitelka s nimi nešela.
Po chvíli přišli k nepřátelské osadě. ''Ukažte nám jak jste schopní! DO ÚTOKU!'' zavelela Punky a se svojí třetinou se rozběhla vyrazit vrata. Vrata okamžitě povolily a armáda se vřítila na překvapené hopery. Hopeři u brány byli okamžitě zabili a všechny 3 části armády pokračovali na svoje strany v útoku. Členové BvB army se většinou nedokázali trefit ani do nepřítele vzdáleného pár metrů. Jejich výhoda bylo pouze množství. Pokračovali dál do osady až Natashina armáda narazila na velký odpor. ''Támhle je kulomet, já ho sejmu!'' křikl nějaký Wild One, ale hned na to schytal kulku a padl mrtev k zemi. ''K zemi k zemi!'' řvala Natasha, ale členové BvB army ji moc neposlouchali, každý jen střílel na kulometčníka, ale nikdo se nebyl schopen trefil.
Všichni padali jako hrušky až nakonec leželi úplně všichni v krvi na zemi. Chaossova skupina si díky Chaossově kulometné podpoře vedla docela dobře, ale i tam se našli takoví, co útočili a neuvědomovali si, že se po nich střílí. A tak byli tihle hned zabiti. ''Natasho, tohle nebyl ten nejlepší nápad. Máme šílený ztráty!'' křičel Chaoss do vysílačky. ''Vždyť všichni přísahali, že jsou schopní a umí bojovat.'' ozvala se Punkyna, když Natasha nic neříkala. ''Pravda, ale kde je Nat. Hej slyšíš?'' stále se neozývala. ''Sakra, snad ji nedostali.'' vyděsila se Punkyna.''Zkusíme se k ní probojovat. Tak pohyb, za mnou!'' zavelel Chaoss a se svojí armádou se stočili ve směru, kudy šla Nat.
''Zdravotnice, pojďte sem některá, hned!'' křičela Am, která měla zrovna hlídku. LitleMonster přiběhla. ''Co se děje?'' ''Violet, pokusila se zabít.'' řekla Am. Litle vlezla dovnitř za ní. Byla v bezvědomí a z ruky jí valila krev. ''Ale kde vzala ten nůž?'' zajímala se Hell. ''Vim já? Asi ho měla u sebe.'' ''A proč ji vlastně ošetřujem, měli sme ji nechat chcípnout, ne?'' prohlásil MrMetal. ''Tu radost jí přece dělat nebudeme. Tady vidíš, že chtěla abychom ji zabili.'' řekla Am ''Pravda.'' ''Tak ji spoutejme tak, aby se ani nepohnula. Z toho jí po čase hrábne.'' navrhla Am po chvíli. A tak, hned jak jí ovázala Litle ruku, ji Cudla s Am spoutaly ruce za záda a připoutali je ke kolíku zaraženým ve skále. Nohy to samé. ''Když nám začne pak nadávat, tak ji třeba uspíme.'' řekla Am rázně. ''Kladivem nebo pažbou?'' zašklebil se Trasher, který se zrovna vrátil. ''Ne, myslím, že myslela takovou tou zdravotnickou blbostí.'' řekla Cudla. A tak ji Litle dala i masku a ukázala jim, jak to spustí, aby se tam pustila ta uspávací látka.
Kolem Natashiny skupiny procházeli hopeři. Několik jich vlezlo mezi ně. Několik členů army se hýbalo a tak je hopeři dorazili. ''Tak jdeme, tihle jsou na sračky, pojďme obklíčit další.'' zavelel jejich šéf a všichni běželi pryč. Jeden z vojáků se probral. Nebyl postřelený, ale dost ho bolela hlava. Začal se plazit dopředu. ''Psssst.'' uslyšel a otočil na tu stranu. Ležela tam Nat a držela se za ruku. ''Všichni jsou mrtví, musíme se dostat k ostatním.'' ''Já bych se chtěl pomstít za své bratry a sestry!'' přerušil ji voják .''Dobře, nejlíp se pomstíme, když zastřelíme jejich velitele. Mám raněnou ruku, budeš to muset ale udělat ty. Zvládneš to?'' zaptala se nejistě. ''Doufám.'' ''Tam si vezmi támhle tu pušku s optikou.'' Voják udělal co řekla a oba se začali plížit pryč. Ještě otočili a naposledy se podívali na mrtvé. ''Velitel sídlí támhle v té budově, musíme se tam dostat přes ty další budovy.'' ukázala Nat. Vylezli po schodech do budovy, když se začala ozývat palba. ''Lehnout!'' křikla Nat a skočila k zemi.
Kolem nich létaly střepy z oken, ale žádná kulka je netrefila. Plazili se budovou až došli na konec k východu z ní. ''Kudy teď?'' zeptal se voják. ''Počkej, až vystřílí pás. Vezmi bundu a dej ji nad sebe.'' řekl Nat a voják poslechnul. Bundu provrtala kulometná palba a pak ticho. ''Jdeme!'' zavelela Nat a vyběhla z budovy do další a on za ní. V druhé budově vyběhli po schodech do patra a voják si lehl s puškou na zem a zamířil na pozici kulometčíka, který je ohrožoval. Ozval se výstřel a kulomet neměl kdo ovládat. Seběhli dolů a dostali se až do budovy nejbližší té, ve které se měl nacházet jejich velitel. Vyšli až do nějakého 2. patra a dívali se do budovy. Z dveří dole vyšel nějaký hoper s dalšíma dvouma. ''To je on? Podívej na tu čepici.'' ukázal voják a Nat přikývla. ''Střílej!''ozvala se rána a hoper se složil na zem. Jeho ochranka se začala rozhlížet kolem, ale za chvíli byli oba mrtví. Rozezněl se poplach.
Z několika budov začali vybíhat hopeři a za chvíli se všimli odstřelovačů v budově.''Musíme zmizet!'' křikla Nat a rozběhla se ze schodů. Voják zahodil svoji těžkou zbraň a běžel za ní. Seběhli do přízemí a doslova sprintovali k východu. Z druhého vchodu se totiž začali valit hopeři. Někdo z nich za nimi hodil granát. ''Tady není druhej východ! Jsme v hajzlu.'' ''Vyskočíme z okna!''
Oba vyskočili z okna, ale bylo to trošku výš než čekali a tak skončili ležící na zemi. Už se chtěli zvednou, ale několik boilerů je obklíčilo.''Zastřelit tuhle špínu!'' zavelel velitel a hopeři na ně namířili. Najednou uslyšeli střelbu a než se stihli podívat, odkud to jde, všichni leželi na zemi. Nat se otočila a uviděla armádu s Chaosem v čele.''Ráda tě vidím.'' řekla mu, když jí pomohl se zvednout. ''A kde jsou ostatní?'' rozhlédl se někdo z BvB army.''Mrtví.'' řekl sklesle jediný přeživší člen Natashiny skupiny. ''Ti co nás napadli chtěli oběhnout vás. Asi teď jdou po Punkyně.'' vzpomněla si Nat. Všichni se rozběhli k ní. Když tam po pár minutách doběhli, uviděli, že ji hopeři už obklíčili a odzbrojili. Nat Chaoss a spol. spustili palbu a všichni z těch, co ji obklíčili, skončili v krvi na zemi. Punky se otočila a úsměvem poděkovala osvoboditelům. Vzala si svou zbraň a začala střílet na ty před ní. Z její skupiny zbyla asi půlka, ale spousta z těch, co byli vyřazeni byli zranění a ne mrtví. Nat s Chaossovou skupinou se přidali a za chvíli rozstříleli nepřátelské jednotky. Pak všichni se otočili a zamířili k východu. U východu na ně ale čekalo několik hoperů. Chaoss, který už toho měl dost zaklekl a začal po nich střílel kulometem. K tomu na ně přiletělo i pár granátů hozených Punkynou a Nat a desítky kulek. Všichni nepřátele byli zabiti a únik byl volný.
Když se konečně dostali do osady BvB army, všichni si oddechli.'' Proč jste nám neřekli, že jste nikdy nebojovali?'' obořila se na velitelku Punkyna.''Přísahali jste, že jste velice schopní.'' ''Já vím, chtěli jsme do boje...'' ''Mnoho z vašich je mrtvých, zbyla jich sotva půlka. Z toho je jich ještě dost zraněných.'' zuřil Chaoss.''Ano ano, je mi to líto. Ale přesto bychom se s vámi chtěli spojit.'' ''Zítra sem pošleme naše lidi a uděláme vám výcvik. Pořádný výcvik a pak se uvidí.''řekla Nat a všichni tři se otočili a odešli.
U nás zatím Lordista s Tommytherem zapojili repráky a začali jsme se dohadovat jaká se pustí hudba. ''Sabaton, Lordi! Nightwish. Amon Amarth! Já chci Within Temptation! Metallicu! Taroooot! Mansona. Helloweeny!" hádali se jeden přes druhého. ''Víte co, pustíme všechno! Uděláme playlist a bude to na přeskáčku.'' zarazil jsem je všechny. S tím naštěstí souhlasili. Výběr pití i jídla byl velký. Metal naložil v koření nějaký maso a jako vždy ignoroval L, která do něj hustila něco o zvířatech. Trasher kdesi sehnal i nějakou tu trávu, přičemž velká většina z nás prohlásila, že se toho ani nedotkne. ''Tím líp, aspoň to budu mít pro sebe.'' chechtal se Trasher.
Nat, Punky a Chaoss přišli k nám. ''Tak co, jak to dopadlo?'' zajímal jsem se. ''Ani se neptej, tvrdili, že jsou schopni bojovat a v boji se ukázali neschopní. Spousta z nich je mrtvá.''řekl Chaoss. ''Zítra tam pošleme někoho, kdo je vycvičí.'' dodala Punkyna. ''Jo, tady se chystá pařba, Lordista s Knightem to vymysleli.'' řekl jsem jim. ''Jo, aspoň zapomenem na to, co se dnes stalo.'' ''Jo to asi jo.''
Večer, když se už začalo stmívat. Lordista, který, jakožto ten, co to celý vymyslel, zapínal song jako první. Všichni jsme tušili, co to asi bude a tak jsme dostali záchvat smíchu, když se místo ''Hard rock hallelujah!'' ozvalo ''Krasnaja armija!'' ''Dane, taky máš ten pocit, že tu budou všichni namol?'' zeptala se mě L. ''Všichni asi ne, ale většina. My, co pít nebudeme to tady musíme ohlídat.'' řekl jsem. ''Vytáhnu ze všech zbraní náboje, aby nedošlo k nějakýmu masakru.'' ''Dobrej nápad.'' odpověděl jsem a začal přepočítávat, kdo asi na mol nebude.
MrMetal s Tomymtherem zůstali u provizorně vyrobeného grillu jen s pivem a věnovali se masu. L, Wamp, Lindit a zdravotnice pít nechtěli a zbytek se uvidí.
Kolem se rozjela debata. Lordista s Knightem se dohadovali s kýmsi o tom, jestli jsou Rusové borci nebo ne. Chaoss s Punky a Nat řešili dnešní události s BvB army a Tommy s Metalem se bavili, který maso mají nejradši. Této debaty jsem se odmítl účastnit a radši šel za L, poslouchat o tom, že by se neměli přežírat masem a trápit tím chudinky zvířátka. Najednou za mnou přišel Demonek. ''Na dej si taky.'' podával mi láhev něčeho. ''Ne díky, já se bez toho obejdu.'' odmítal jsem. ''Prosimtě, jenda flaška tě nezabije.'' ukecával mě Demon. Abych se ho zbavit, flašku mu vzal a napil se. Musím říct, že teda nic moc. Ale Demonek to do mě hodil. Už jsem ani pořádně nevěděl, co dělám a vzal si od něj další. Na alkohol nejsem zvyklej a tak mě to skládalo celkem rychle. Udělalo se mi blbě. Najednou jsem uviděl Trashera, jak mi něco podává. Vzal jsem s to a najednou jsem byl mimo a na zemi.
Uslyšel jsem nějaký rachot, něco jako vrčení. "Zvíře?" pomyslel jsem si. Najednou z lesa začali vybíhat oživlé mrtvoly mrtvých BvB army. Popadl jsem pušku, která byla nejblíž a začal střílet. Zombie se vrhli na některé z našich a začali je požírat. ''Ááááá!'' křičel Demonek, který se hordě neubránil a brzy jeden z nich držel v pazouře jeho srdce, do kterého se vesele zakousl. Bylo jich všude moc. Střílel jsem je, ale za chvíli už byli skoro všichni z našich pokousaní. S hrstkou přeživších jsem se držel v kruhu. Trasher se hystericky smál a střílel je brokovnicí. Těla padala, zvedala se další. Kolem nás projel MrMetal v tanku a kulometem střílel zombíky, které šli proti němu. "Do nich!" řval a jel dál.
S trasherem, Cudlou, Am, Lordistou a L jsme ustopovali davu mrtvol, které měli u huby krev. Některé už neměli končetiny a když měli, tak se po nás sápali. "Fůj!" vykřikla L a couvla asi metr daleko "Ať to na mě nehrabe!" nedaleko ní se najednou zvedla Wamp, neměla oko a pomalu vrávorala na L. "áááááááá!!" ozvalo se L a padla k zemi. "Lio!" vykrikla Amaranthes a začala střílet. Ustřelila mu hlavu a tělo se už nehlo. Bohužel se zvedali další. Mezi nimi i mrtvá L s mrtvolným výrazem nebo Knight bez nohy. Všichni se blízili.
Nedaleko i MrMetala již chytli a nepustili. "Jděte ode mě!" křičel a pak bylo ticho. V dáli ho trasher zahlédl jak vstává z mrtvých. Dál střílel a pomalu jsme ustopovali. Kolem mě začal poskakoval Lordista a řval: ''Kousli mě, tak mě zastřel!'' když jsem mu řekl, že nezastřelím, dal mi ránu a shodil mě na zem. Amarathes vedle mě zakřičela a dál nevím...
Najednou jsem procitnul a díval se do očí Lordisty. Pak mi sebral, co mi dal Trasher a se slovy: ''Dane, už nehul.'' to zahodil. Přišel k nám Trasher a nabídl trávu Lordistovi. Ten odmítl, ale Trasher se nevzdával. ''Vole dej si.'' otravoval pořád, až to Lordista nevydržel a dal mu ránu, Trasher skončil na zemi, ale hned zase vstal a ránu Lordistovi vrátil. Lordista se na nohou udržel a začala rvačka. Lordista pravým hákem flákl Trashera, až mu začala z nosu valit krev. K tomu ho kopl do břicha. Trasher ho chtěl praštit, ale Lordista ho kopl do holeně a to ho uzemnilo. Vrhl se na něj a dal mu ještě jednu ránu. Chtěl toho nechat, Trasher se ale dopálil a chytil ho za nohu, škubnul a Lordista skončil na zemi. Trasher od něj schytal pár ran, po jedné z nich mu z roztrženého rtu začala kapat krev.
Najednou a přiběhl Knight s pistolí v ruce a začal na ně něco řvát. Najednou omylem zmáčl spoušť. Naštěstí L před tím vyndala náboje a tak závěr zbraně udělal jen cvak. To se to rvačky vmísily i L s Wamp.
Za pomoci Metala a Tommyho od sebe rváče dostaly a boj ukončily. Když rvačka skončila remízou, Trasher i Lordista se otočili a každý šel někam jinak.
Sharon, která když viděla, jak jsou všichni namol, zahodila chlast s tím, že s ním nechce radši nic mít a šla za L. Metal, Tommy a Wampirka seděli u ohně a jedli. Lindit seděla opodál s Litle a Maggot. Víc si toho nepamatuju, leda to, že jsem se něčemu tlemil jak šílenec a seděl na zemi.
Když to začalo vypadat, že se strhne další bitka, tentokrát mezi Chaosem a Trasherem, nejspíš ze stejného důvodu jako u Lordisty, L to nevydržela a zasáhla. Sharon ji sledovala, ale pak se jí udělalo zle a utekla pryč.
L vběhla mezi opilce a křičela: ''Tak a dost, už toho nechte!''ale vzápětí toho začala litovat. Ožralci kolem ní totiž udělali kruh a obklíčili ji. Někdo jí spoutal ruce za zády a odtáhli ji někam pryč. Tam jí svázali i nohy a dali roubík. Sharon se po chvíli vrátila k ohni. ''Kde je Liadesque?'' ''Nevim, nedíval sem se.'' odpověděl Metal, dojedl kus masa a zapil to pivem. Pak se s Tommytherem pustili do debaty na téma Rammstein, protože zrovna začal hrát Haifisch. ''Třeba to vzdala a šla spát'' řekl Wampirka. ''Ráno uvidíme.'' řekla Sharon a sedla si za ní. Komusi začalo být dost zle a tak ho šli zkontrolovat zdravotnice, už se pak nevrátili. Lindit se tedy připojila k Metalovi, Tommymu, Sharon a Wamp k ohni. ''Tak, můžeme si zapnout co budeme chtít, všichni jsou užralí nebo spí.'' prohlásil Tommy.''Sabaton?''mrkl na něj Metal. ''Jo!'' Tommy vstal a pustil jejich nejoblíbenější skupinu. Sharon řekla, že nic nenamítá, pokud si zase za chvíli bude moct pustit něco ona.
Dojedli co zbylo, dopili pivo, co zbylo a Tommy s Metalem si vzali hlídku. Sharon s Wamp zůstaly vzhůru taky. Vzhůru bylo ještě pár lidí, ale tomu se nedalo říkat vzhůru...ti byli totiž ožralí nebo takovej polospánek. Celou noc se nic zajímavého nedělo, asi teda, krom toho, že se mi udělalo hodně zle a třísknul jsem sebou do trávy.
Ráno se ti čtyři rozhodli porozhlédnout se kolem a spočítat, jestli někdo nechybí. ''Kde je ta L?'' vzpomněla si Sharon. ''Radši se po ní podíváme.'' řekl Metal. Po chvíli hledání jí našli dost naštvanou v poutech. Sundali jí roubík a po salvě nadávek na pitomý ožralce, se od ní dozvěděli, co se vlastně stalo. ''Ale hlavně, ať se mi neomlouvají, nebo umřu smíchy.'' chechtala se L při té představě. Nechali všechny spát a jen posbírali lahve alkoholu, co zbyly a nalili to do ohně. ''Pro jistotu.'' řekla Sharon.
Když všichni vstali, udělal se oběd, ale většina z nás neměla chuť nic jíst, takže většinu, jako obvykle, sežral MrMetal. "To byl ale hodně blbej sen," pronesl jsem zatímco Metal dojídal. "To nebyl sem," řekl s plnou pusou. "Ne?" "Ne," zakroutil hlavou Metal. "To se ti jen podařilo v jeden večer se opít i zhulit," usmál se při pohledu na můj výraz v obličeji. "Chceš?" zeptal se mě po chvíli, když zjistil, že mu ještě něco na stole zbývá. "Ne, díky," řekl jsem a vstal. "Jo, a nakonec se nikdo teda neztratil," dodal. "Jen pár z vás asi celej den neuvidíme," tlemil se Metal. "Vtipné," pronesl jsem jedovatě a odcházel

Poprava

27. srpna 2013 v 8:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Pár dní po objasnění, kdo je neznámý bojovník, kdy jsme zjistili, že chce konec války a že je to žena, která si říká Violet, jsme se rozhodli ji konečně ulovit a zbavit se jí jednou pro vždy. Při odpolední poradě Tommy navrhnul, že bychom jí mohli ukázat, že válku neskončíme a ona možná zasáhneme a my ji dostaneme. Jeho nápad byl schválen a začalo se jednat, jak jí to dokážeme.''Pošleme několik lidí napadnout nějakou osadu, ta potvora se to hned dozví a zkusí je napadnout a odstřelovač ji sestřelí.'' navrhl Tommyther. ''Nebo by jí mohl prostřelit nohy, abychom ji mohli umučit k smrti.'' zasmál se Knight, který si stále pamatovat, jak ho porazila. ''Dobře, Amaranthes, vezmi několik lidí včetně Lordisty a vyrazte zaútočit na nějakou osadu.' 'řekl jsem. Nabídl se Tommyther, Lordista, Natasha, Cudlinkaja, Lindit, Demonek, Punkyna a Chaoss. ''Nezapomeňte, že jde jen o to ji nalákat a zabít, o tu napadenou osadu moc nejde. Vyberte nějakou menší.'' doporučil jim MrMetal.
Celý tým se připravil a odešel. ''Knighte, Fobosi, máte hlídku.'' oznámil jsem a oba přikývli. ''Metale, jak jsme na tom se skladem?'' zeptal se Trasher. ''opravdě ani nevim, dlouho sem tam nedělal pořádek, je tam hromada čehosi.'' zasmál se MrMetal a jedl zbytek masa od oběda. Ale trasher tak vesele nevypadl. ''Tak se tam můžeme jít podívat, stejně se nudím.'' navrhla L. A tak jsme spolu s Trasherem, Metalem a Liadeque odešli do skladu.
Tým s Amaranthes v čele přiběhl k malé osadě jednosměrek. Lordista vylezl na kopec a vybral si výhodnou odstřelovačskou pozici. ''Jednosměrky, to bude pohoda.'' pravil Tommyther a nabil zbraň. Všichni se rozběhli k osadě, vyrazili vrata a začali střílet zmatené jednosměrky. Ty padaly jedna přes druhou. Z jednoho domu vyběhlo asi pět ozbrojených, ale pro naše lidi to nebyl žádný problém.
Za chvíli ležela většina jednosměrek v krvi na zemi a několik dalších se vyděšeně krčilo dál. ''Zdá se mi to, nebo neočekávali žádnej útok?'' zeptala se s úsměvem Punky.' 'Ne, myslím že se ti to nezná. Bereme zajatce?'' odpověděl jí Chaoss. ''Myslím, že zajatci nejsou třeba.'' řekla s klidem Am a tak Chaoss tu skupinku zděšených kravek postřílel. ''Nevim, ale myslím, že tady Violet není.'' řekl Lordista sklesle. ''Tak půjdeme do další, tohle mě nějak baví.'' zasmála se Cudla. ''Dobrej nápad.'' souhlasili ostatní
Mezitím jsme s ostatníma třídili věci ve skladu. ''Metale, nezdá se ti, že to s tím masem už přeháníš?'' zeptala se znechuceně L, když objevila asi tři krabice masa. ''Nepřeháním, jen beru, co najdu.'' usmál se Metal a prohlížel si krabice se svým oblíbeným jídlem. Radši jsem vzniklou situaci nekomentoval, a to ani trasher. L totiž začala vyprávět o týraní zvířat, při které si Metal zacpal uši a dokola opakoval: "Bla bla bla..."
Knight s Fobosem seděli na hlídce, když za nima něco dopadlo na zem a všude se začal rozlízat kouř. "Kouřák! A doprdele.'' křičel Knight a popadl zbraň. Najednou je oba někdo uzemnil a omráčil paralyzérem.
''Ne vážně, měl bys jíst i jiný jídlo, než jen to maso.'' řekl jsem Metalovi, když L skončila a postavila se k němu uraženě zády."Je to barbar, ten to nepochopí!" vykřikla ''Jednou ze z toho...'' ''Pssst.'' přerušil mě Trasher. ''Slyším kouřák, někdo na nás útočí.'' ''Plynovky, rychle!'' křikl Metal a všem nám podal plynovku a zbraň. Vyšli jsme ze skladu a uviděli omráčenou Wampirku ležící na zemi a nějakou postavu o kus dál. ''Obklíčíme ho.'' řekl jsem.
Oběhli jsme ho a obklíčili. ''Violet, no teda fakt nečekané. Teď nám ale už nezdrhneš!'' houkl na ni Trasher, když poznal fialový plášť. Violet na nic nečekala a rozběhla se na Liadesque, kterou střelila. Metal s Trasherem po ní vystartovali a podařilo se jim ji uzemnit. ''Zdravotnice! Rychle!'' hulákal jsem a klečel s Liadesque s kulkou v břiše v náruči.
Těm dvou se podařilo Violet spoutat a stále ji drželi na zemi. "Máš to marný, zlato," řekl jeden z kluků, když se Violet snažila vyškubnout. "Do hajzlu! Kreténi! Ani nevíte, co jste..." trasher ji z nějakého šátku vytvořil roubík. "A bude ticho," řekl spokojeně.
Za chvíli přiběhla Litlemonster s Magot a pustili se do ošetřování L, která ale ztratila vědomí. ''Doprdele, my ji asi ztrácíme!" vykřikl jsem. "Rychle, dělejme něco, nebo o ni přijdeme!'' zděsila se Litle a společně s Magot se pustila do oživování. Opatrně jsme ji položili do stabilizované polohy a zatímco Little zastavovala krvácení, Maggot se dala do masáže srdce. Položila ruce na její hrudník a začala stlačovat. "Bude to dobré," šeptala si pro sebe Little a dávala L na obličej dýchací přístroj, aby nemuselo dojít k dýchaní z úst do úst. ''Máme ji zpátky, to bylo jen tak tak.'' oddechla si Magot, když L začala pravidelně dýchat a i krvácení přestalo a podívala se na mě. ''Uff. Tak se o ni postarejte, já musím vyřídit ještě jednu záležitost.'' řekl jsem jim a šel k Trasherovi s Metalem a Violet.
Tam už stáli i Knight s Fobosem. ''Promiň, zaútočila rychle a vyřadila nás.'' omluvil se Knight a Fobos přikyvoval. ''Jo, v pohodě, hlavně že všichni žijeme." řekl jsem jim. ''A co uděláme s ní?'' ukázala Sharon, která zrovna přišla, na Violet. ''Pověste tu čubku, než nám zase zdrhne!'' rozkázal jsem naštvaně. Kluci zvedli Violet, která se sice bránila, ale drželi ji pevně, takže se jí nic nepovedlo. Fobos přehodil přes strom lano a udělal na něm smyčku. Knight ze skladu dovalil sud. Vysadili jsme Violet na špalek a dali jí smyčku na krk. Všichni jsme si stoupli okolo a Trasher, který měl odkopnout sud, se připravil a čekal na můj rozkaz. Violet byla klidná. Zřejmě už byla se smrtí smířená.
Najednou se probrala Liadesque: ''Co-kde to jsem?'' zeptala se zmateně. ''Violet tě postřelila, ale neboj, kulka je venku a ostatní se už Violet chystají popravit.'' oznámila jí Litlemonster. ''Co? Ať ji nepopravujou, to jako kvůli mně? Ne,ne, vzkažte jim, ať ji nechají naživu. Vždyť přeci jenom bojovala za konec války a to byl docela dobrej úmysl.'' pravila L a Little kývla
Rychle se rozběžela k nám. ''Ne-nepopravujte, L vzkazuje, ať ji necháte žít!'' ''Tak dobře, sundejte ji dolů.'' zavelel jsem. ''Ale nasrat.'' rozčílil se Trasher a zkopl sud. Violet se začala dusit, ale Metal odsekl provaz nožem. Sundali jsme jí provaz z krku a odvedli ji do cely. ''Vy jste fakt blbí, až vám zase zdrhne, tam vám to tady připomenu.'' nadával vztekle Trasher. ''Klid, hele,
její úmysl nebyl zlej, chtěla ukončit zabíjení, jen nechápala důvod, a ty se jen chceš mstít za tu nohu.''řekla mu Sharon.
Tým Amaranthes postupoval k další osadě. Stejný plán, takže Lordista opět vylezl na vyvýšené místo a ostatní zaútočili. Nikdo z nich nevěděl, že Violet nepříjde. Rozvalili vrata a vrhli se postřílet jednosměrky. Skončilo to úplně stejně, jako u osady předchozí. ''Co kdybychom si tady ty osady nechali, jako základny, sklady nebo něco podobného?'' navrhl Chaoss.''Jo to bychom mohli, zakreslím to do mapy a pak se sem vrátíme, až splníme misi.'' odpověděla Amaranthes. ''Tak na další.'' řekl Demonek. Očividně je to všechny bavilo.
Vrthli do další osady, tentokrát větší. ''Tohle bude taky pohoda. Jednosměrky si asi zvykly na to, že bojujeme jen s Hoperama a je necháváme na pokoji.'' smál se Tommyther. ''Tak nějak to bude.'' souhlasil Lordista. Za chvíli byla i tato osada dobytá. ''Hele, co kdybychom si s těma jednosměrkama trochu užili?" zeptal se Demonek najednou a všem bylo jasné, co má na mysli. ''Se mnou nepočítej. Já jednosměrky střílim, toho bych se jinak nedotkl ani lopatou.'' zarazil ho Tommy. ''Tak já si užiju sám.'' řekl v klidu Demonek. ''Tak u toho bejt nechci.'' prohlásila Natasha s odporem. ''Já taky ne.'' souhlasila Cudla. ''Nikdo u toho nechceme být.'' uzavřel Lordista. ''Pojďme splnit misi, jednosměrek si užiješ někdy jindy.'' rozkázala Amaranthes rázně, aby ukončila tu nejapnou debatu. "Jenom chvilku," mrkl na ní Demonek a někam odběhl. "Jak malej," pomyslela si Amaranthes.
Po chvíli chůze a pátrání objevili další osadu. ''Zdá se mi to, nebo tam nevidím žádný plakáty 1E ani Bobra?'' řekl Tommyther. ''Máš pravdu, to je BvB.'' podíval se Lordista dalekohledem. ''Hurá, konečně. BvB Army!'' radovala se Natasha. ''Počkej, nejdřív to oznámíme Danovi, ten rozhodne jestli se s nimi spojíme nebo ne, ale předpokládám, že bude souhlasit.'' pravila Am a Nat plná nadšení souhlasila. Všichni se otočili a šli zpět domů k jeskyni.
''Hele, už se vrací.'' hlásila Tera. Amaranthes s týmem dorazili do základny a Am začala: ''Violet jsme sice nenašli, ale zato jsme objevili osadu BvB Army.'' ''Že jste Violet nenašli je mi jasné, máme ji totiž v cele. A s BvB bysme se mohli spojit. Pošlu tam někoho, aby zjistit, jestli jsou bojeschopní.'' řekl jsem. ''My tam s Nat a Chaossem půjdeme.'' nabídla se Punky. ''Dobře, ale až zítra. Už bude skoro tma.'' řekl jsem. "Teď si někdo vemte hlídku u cely Violet, nevíme jestli ta mrcha nemá někde spojence," "Jdu na to, šéfe!" vykřikl Chaoss, který měl zřejmě stejnou radost jako Nat, že jsme našli nové lidi a rozběhl se ven s nějakým popěvkem. "Wampirko, Demonku, vy dva na hlídku," kývl jsem na dva jedince sedící u stěny. "Dobře," kývla Wamp a odešla v doprovodu Demonka. "Tak to máme, zítra se uvidí," řekl jsem Amaranthes. "Co víme vůbec o BvB?" zeptala se "Budou něco jako LP?" "To nevím, zjistíme zítra. Teď se můžeme pouze dohadovat o tom, co tu dělají a jestli pomůžou," řekl jsem. "Jdu spát, v té mapě máš zakreslené ty dobyté osady," řekla Am, podala mi mapu a odešla...

Mr Violet

23. srpna 2013 v 8:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Několik týdnů po bombě, kterou jsme měli v jeskyni a kvůli které málem zemřeli 4 z našich, jsem svolal poradu. ''Měli bychom tu dvě věci na probrání, zaprvé: naši zajatci. Co s nimi uděláme?'' zeptal jsme se. ''Zastřelil, pověsit, rozsekat, nechat chcípnout hladem, utopit, nechat prorůst bambusem...'' vyjmenovával Chaoss návrhy. ''Dobře, takže je nějak popravíme?'' zeptal jsem, abych ho přerušil a ostatní kývli. ''Ale měli bysme si nechat jednoho nebo dva jako informátory.'' navrhla Sharon. ''Jo a ještě tam máme tu jednosměrku. Co s ní?'' zajímal se Demonek. ''Jo takhle, ta už pět dní nejedla.'' zasmál se MrMetal. ''Tu taky popravíme, co s ní jinýho?'' řekl Lordista. ''Dobře, koho teda necháme naživu?'' zeptal jsem se. ''Navrhovala bych tu hoperku a pak ještě jednoho týpka, ti dva vždycky mluvili, když jsem se jich na něco ptala.'' navrhla Punkyna. ''Dobře, tak ty dva, ostatní popravit.'' souhlasila Amaranthes. ''Postřílíme je, nebo něco jiného?'' přemýšlel Fobos nahlas. ''Postřílet, to je nejjednodušší.'' řekl Knight. ''A ta druhá věc?'' připomněla mi Wampirka. ''Jo, jde o toho neznámého odstřelovače, nebo co to bylo. Měli bysme zjistit, o koho jde. Zajatci vypověděli, že útočí denně, většinou zastřelí velitele a pár dalších a zmizí.'' ''Uděláme 2 týmy a ty půjdou pátrat.'' napadlo Trashera a dodal: ''První tým bych si vzal já plus tři další. Druhej tým ať vede kdo chce.'' ''Já si vezmu druhej tým, jestli můžu.'' nabídla Amaranthes. ''Dobře, sestavte si týmy, jak chcete, ale nezapomeňte, chceme vědět, kdo to je, ne ho rovnou zabít. Takže ne, že ho prostě odstřelíte z dálky. A teď jdeme popravovat.'' řekl jsem a následovaný ostatními jsem vyšel ven.
''My přivedeme vězně, vy si nachystejte popravčí četu.'' řekla Punkyna. Na popravčí četu se přihlásili Knight, Chaoss, MrMetal, Fobos a Trasher. ''A místo?'' zeptala se Lindit. ''Támhle u té skály, to už nepatří k nám.'' ukázal Lordista. Za chvíli Punkyna s několika dalšíma přivedli hopery a jednosměrku. ''Ke skále!'' rozkázala jim L.
Před skálou stálo patnáct vězňů. Holky jim začaly zavazovat oči. Četa si stoupla naproti. Ostatní se nashromáždili za ně a čekali. ''Nabít!'' zavelej jsem. ''Zamířit! Pal!'' Každý z pěti popravčích
vystřílel zásobník. ''Tak a teď je spálíme.'' řekl Lordista a společně s pár lidmi je naházeli na hromadu a polil jakousi hořlavinou. Cudlinkaja přihodila hořící větev a začalo to hořet. ''To je aspoň táborák.'' usmíval se Demonek. ''Teda, na tom bych si špekáček neopekl.'' řekl MrMetal. ''Tak to asi nikdo.'' dodal Lordista, který stál poblíž.
Po popravě se dva týmy, které měly pátrat po neznámém odstřelovači, začali připravovat. První tým vedl Trasher a tvořili ho Knight, Chaoss a Natasha. Druhý tým vedený Amaranthes tvořili Punkyna, Wampirka a Liadesque. ''Máte dostatek jídla a všeho ostatního? Budete pryč asi dost dlouho.'' zajímala se Sharon. ''Ano, všechno máme, dalekohledy, řízky, všechno prostě.'' ujitil ji Chaoss. ''Ne že tady bez nás budete mít nějakou pařbu.'' pronesl Trasher. ''Nebojte, bude tady nuda.'' zasmál se Demonek. ''Tak hodně štěstí.'' popřál jsem jim a oba týmy odešly, každý na jinou stranu.
''Hele lidi, tady je základna, tady taky a tadyhle taky. V téhle viděli toho zmetka, co po něm jdeme.'' ukazoval po půlhodině chůze Trasher na mapě. ''Tak pojďme sem, tady se utáboříme a pak vyrazíme prozkoumávat. Budeme mít blízko tady tyhle tři základny a pak tady tu čtvrtou kousek dál.'' ukázal Knight. ''Tak jdeme.'' zavelel Trasher a schoval mapu.
Za asi 20 minut dorazili k místu, kde se utábořili. ''Jen aby nás tu nenašli Hopeři.'' strachovala se Nat. ''Neboj se, sem asi těžko půjdou.'' uklidnil ji Chaoss. ''Takže to tady nachystejme a za pár minut vyrazíme pátrat.'' rozkázal Trasher a všichni se pustili do práce.
''Já už nemůžu. Jak ještě dlouho půjdeme?'' sténala Wamp. ''Támhle na tom kopci se utáboříme, na druhé straně by měla být velká základna hoperů. Tam toho neznámého viděli. Punky, pujč mi mapu.'' odpověděla Amaranthes a Punkyna jí podala mapu.''Ano, tady jsme správně, za tím kopce dost velká základna, ano ano. Tak jdeme.'' koukala Am do mapy. Když vylezly na kopec, tak se holky utábořily. ''Hele, támhle vidím základnu, ale nic zvláštního tam teda není.'' ukázala L. ''Budeme muset počkat. Zatím se porozhlédněme tady po tom kopci.'' rozhlédla se Amaranthes.
''Měl bych nápad.'' řekl Chaoss, když bylo vše nachystáno. ''Jakej?'' zeptal se Knight. ''No, jsou tu v okolí 4 osady, a my jsme taky 4, tak každej z nás, ať jde pozorovat jednu a budeme ve spojení vysílačkami, kdyby někdo něco viděl, ti ostatní tam příjdou.'' ''To zní dobře, takže, ty půjdeš sem, Knight tady a Nat semhle. Já si vezmu tu nejdál.'' ukazoval Trasher na mapě. Nat pak rozdala všem vysílačky a sama si taky jednu vzala.
Všichni odešli k 'svým' osadám. Lehli si na vyvýšená místa, aby viděli na základny i kolem nich. Leželi hodinu, dvě, tři, a stále nic.
Holky obcházely kopec a rozhlížely se kolem. ''Měly bychom jít k těm základnám. Kde jsou?'' zeptala se Wamp. ''Jedna je pod náma, pak další o větší kus dál a pak nevim.'' řekla Punkyna, zírajíc na mapu. ''Tak to jdeme obhlídnout?'' navrhla L. ''Asi jo.'' řekla nejistě Amaranthes.
Knight ležel na kopci u základny a díval se dolů. Zdálo se mu, že se něco pohnulo na stráni před ním. Podíval se tam dalekohledem, ale nic neviděl. Chvíli se díval dolů do osady, když najednou jeden z hoperů uvnitř padl na zem, a za ním další a další. Rozezněl se poplach. Naproti Knightovi na stráni se někdo zvednul a bežel pryč. Popadl vysílačku: ''Mám ho, vidím ho, pojďte sem, lidi!'' a rozběhl se za neznámým. Běžel za ním mezi stromy až ho doběhl. Srazil ho na zem, ale neznámý se nevzdával. Chvíli se oba prali, až nakonec Knight začal prohrávat. Ležel na zemi, z nosu mu tekla krev a neznámý ho stále mlátil, až Knight začal ztrácet vědomí.
Najednou z křoví vyběhl Trasher a odhodil neznámého z Knighta dolů a začal s ním bojovat. Trasher nakonec vyhrál a shodil nepřítele na zem, kde mu dal nůž ke krku a chystal se, že ho zabije. Pak mu strhl kápi z hlavy. Zarazil se, hleděl do očí mladé hnědovlasé ženy. ''No ty vole.'' řekl si pro sebe. ''Ženu já nezabiju.'' ''Já klidně!'' křikla Nat, která právě přiběhla. ''Počkej, Dan s ní asi bude chtít mluvit. Zajmeme ji.'' zarazil ji Trasher. Najednou hnědovláska vytáhla Trasherovi z pouzdra u pasu pistoli. ''Zvedni se a dej pryč ten nůž!'' Trasher udělal, co chtěla, protože věděl, že je v prdeli. Hnědovláska ho i přesto střelila do nohy a vystřelila i na Natashu, kterou ale naštěstí minula, a utekla. ''Až tě příště potkám, tak tě zabiju, ty kurvo zasraná!'' zařval za ní Trasher. Z křoví vyběhl Chaoss a rozhlédl se kolem. ''Co se tady sakra stalo?''zeptal se, když uviděl Knighta s krvavým obličejem a Trashera, jak se drží za nohu a nadává.
Holky se vracely z průzkumu.''Hej, taky něco je!''volala Punkyna.''Nějakej kryt, nebo co to je.'' řekla Am, když přišla k ní. ''Jdeme dovnitř?'' zeptala se L a zapla si baterku na pistoli. Ostatní vytáhly baterky a vplížily se dovnitř. ''To je nějaký bydlení, taky někdo žije. Ale kdo?'' rozhlížela se Wamp. ''To zjistíme, dívejte se tady, třeba něco najdeme.'' řekla Am a prohlížela si nějakou poličku. ''Hele, zásobníky, ale nějaký divný, kluci by věděli, do čeho jsou. Pak jeden vezmeme jim ukázat, pokud tu nic jiného nenajdeme.'' ukázala L. ''Hele, další náboje, tady toho je. Tady je všechno.'' zírala Punkyna. ''Tak a nikdo ani hnout!'' ozval se hlas od vchodu. Am, L i Punky se otočily a uviděli ženu ve fialovém plášti, jak drží Wampirku a míří na ni pistolí. ''Položte zbraně a kopněte je ke mně.'' řekla a holky to udělaly. ''Kleknout na zem, ruce nahoru, ať na ně vidím.'' rozkazovala dál. ''Udělejme, co říká, nemáme jinou možnost.'' šeptla Am a L s Punkynou poslechly. Neznámá spoutala Wampirce ruce a donutila ji si taky kleknout, pak spoutala ruce i ostatním. Holky vyděšeně čekaly, co se bude dít.
''Kdo jsi?'' osmělila se zeptat Liadesque. ''Dobře, není podstatný, jak se jmenuju, ale říkejte mi Violet. Jistě chápete proč.'' řekla a ukázala na svůj fialový plášť. ''Už delší dobu sleduju tu vaši takzvanou válku a rozhodla jsme se, že to ukončím. Ničíte tu přírodu, plašíte zvěř a zabíjíte se bezdůvodně navzájem. Vím, kdo vy přesně jste, vy jste začali tuhle válku.'' ''Ano,jsme This is WAR, ano, začali jsme to tady, ale kdybychom to neudělali, udělají to Direktionerky. A bezdůvodně? To si tady opravdu nemyslím.'' bránila Amaranthes. ''Já o vás víc všechno, právě jsem bojovala s několika dalšíma od vás, jak vidíte, nedokázali mě chytit.'' ''A co s námi chcete dělat?'' přerušila ji Punkyna. ''Obávám se...že vás musím zabít.''odpověděla Violet a vzala pistoli a namířila ji na Punkynu.''Ne, počkej!'' křikla Amaranthes. ''Nezabíjej nás, když nás pustíš, vyřídíme našemu Vůdci tvé požadavky a válku ukončíme.'' ''Dobrá, ale jak mi to zaručíte?'' ''Nevím, nic mě nenapadá. Ale slibuji, že to ukončíme.'' ''Tak jo. Běžte, vaše zbraně si tu nechám. Pokud válka skončí, už mě nikdy neuvidíte, pokud bude pokračovat, ještě se vrátim.'' svolila Violet a začala rozpoutávat ruce.
Holky se zvedly a vyběhly pryč. Když zaběhly dostatečně dalo, zeptala se Liadesque: ''Ty chceš vážně ukončit válku?'' ''Blázníš, blafovala jsem, jinak by nás zabila a zbraní máme dost, takže těch pár, co si nechala, nás přece nezabije.''
Mezitím se vrátila Trasherova skupina, Chaoss a Knightem, který měl pomlácený obličej, podpírali Trashera a Nat za nima. ''Co se stalo?'' zeptal jsem se udiveně. ''Ani se radši neptej.'' řekl mi Knight. ''Ta kurva mě sebrala zbraň a bylo o v řiti.'' nadával Trasher. ''Co, jaká, kde?'' nechápala Sharon a tak se slova ujala Natasha: ''Ten neznámý je žena, odhadem o něco starší než Dan, možná jak Trasher, nevím. Knight ji viděl a vydal se za ní, shodil ji na zem, ale nakonec, nevim jak prohrál, Trasher na ni vyrazil, ale když zjistil, že je to žena, rozhodl se ji nezabít a ona mu sebrala zbraň a střelila ho do nohy. A pak utekla.'' ''Aha, jasně a kam běžela nevíte?'' zeptal jsem se. ''Ne, neměl sem čas to nějak sledovat a říkám, až chytím, bude litovat!'' zuřil Trasher. Zdravotnice mu pořádně vyčistily ránu a ovázaly mu nohu.
O několik minut později přiběhly i holky. ''Víme kdo to je, víme co chce.'' hlásila Punkyna. ''Kdo to je už víme, co teda chce?'' zeptala se Hell. ''Ukončit tuhle válku, abychom přestali.'' řekla s vážným pohledem Am. ''Si dělá prdel? Nasrat na nějakou krávu.'' dopálil se MrMetal.''Souhlasím, slibila jsem jí, že to ukončíme a ona nás pustila, ale nechala si naše zbraně.'' ''Ve skladu máme zbraní, pak si tam zajděte a vyberte si.'' pravil Lordista. ''Jo a naše výbava i jídlo zůstaly tam.'' oznámil Chaoss. ''Naše taky.'' přitakala L. ''Jo, my tam zajdeme, Fobosi, Metale, jdete sem mnou?'' nabídl Lordista a oba přitakali. Nat jim podala mapu a s Punky jim ukázaly, kde to nechali.
"Takže teď co?" zeptala se Am. "Objeví se znova, protože se jen tak nevzdáme," řekl jsem "To jí ale možná i došlo," "Budeme se muset dát do nového pátrání," navrhla Lindit. "Jo, to máš pravdu. Ale dneska už ne,"
Stmívalo se a v dáli jsme viděli Lordistu, jak se vrací s ostatníma. Nesli zásoby obou týmů. "Tak tady to je" hlásil Metal. "Hádám, že jste ji nepotkali," řekla Sharon. "Ne, všude bylo ticho a ani noha," mrkl na ní Fobos. "To je asi i dobře, další zraněné nepotřebujeme. Budeme potřebovat lidi," řekl jsem a kluci všechno odnesli. "Co plánujeme?" zeptala se zvědavě Sharon. "Dostat ji," řekl jsem po chvíli mlčení

Bomba

19. srpna 2013 v 9:00 | DevilDan + Tommyther |  This Is WAR
Dlouho se nic nedělo. Pomalu opadával smutek ze ztráty věrného spolubojovníka, ale prostě život šel dál. To pochopila i Natasha, která už nedržela smutek a byla stejně jako ostatní připravena k boji. Uběhl týden a nic se nedělo, proto jsme se rozhodli pro další bitvu.
Rozkázal jsem: ''Zaútočíme na osadu, která je odsud asi 2 kilometry. Liadesque, Wampirko, vy zůstáváte na hlídce.'' Holky přikývl a my ostatní se vydali k osadě
Asi v půlce cesty se z vysílačky ozvalo: ''Zaútočili na nás, musíte se okamžitě vrátit!''. Pak zazněla rána a bylo ticho. ''Slyšeli jste? Vracíme se, pohněte sebou!'' vykřikl Lordista, když viděl, že Tera s Demonkem jsou o pár metrů dál než ostatní.
Když jsme se vrátili do jeskyně, všichni ztuhli. Liadesque a Wampirka byly připoutané k jakési bombě, u které ležela vysílačka. Zvedl jsem ji a řekl ''Kdo jste a co chcete?''. ''Jsme hopeři.'' ozvalo se z vysílačky ''Chceme po vás, aby jste složili všechny zbraně, vyšli před jeskyni a vzdali se nám. Jestli se budete snažit o odpor, tak bombu odpálíme. Právě jsem spustil dvou minutový odpočet. Zastavíte ho tím, že odsouhlasíte moje podmínky.'' ''Nesmíte se vzdát, to nás tu radši nechte.'' ozvala se Liadesque. ''Má pravdu, vzdát se nesmíme.'' řekl trasher souhlasně. ''Ale co bude s nimi?'' vykřikla Nat vyděšeně. ''Všichni odsud vypadněte, já se pokusím tu bombu zneškodnit.'' řekl Tommy. ''Jestli tu zůstáváš ty, tak já taky.'' dodal MrMetal. ''Ne, vypadni odsud!'' nesouhlasil Tommy. ''Hele, na hádky teď není vhodná doba, mohl bych se ti hodit, ostatní vemte, co poberete a běžte pryč.'' tak jsme udělali, jak rozkázal Metal a v jeskyni zůstali jen zajatkyně a Tommy s Metalem.
Po chvíli se Metal zeptal ''Umíš zneškodnit bombu?'' ''Jasně, viděl jsem to v televizi, musíš uříznout červený drát.'' usmál se Tommy a Metal pohlédl na bombu: ''Tady jsou všechny červený!'' ''A doprdele.'' šeptl Tommy a pociťoval, že to asi nezvládnou ''Kašlete na nás, zachraňte se!'' vyháněla je Wamp. ''Ne, já vás tu nenechám.'' řekl Metal rázně, zatímco Tommy přemýšlel. ''Ty hodiny, co to odpočítávaj jsou napojený na tuhle baterii z RC modelu. Stačí přeříznout ten drát, co vede k baterii.'' ''Jdu na to!'' řekl MrMetal. ''Počkat. Ten drát je pod tím plechem.'' ''Dostaneš se k němu?'' ''Jestli máš křížovej šroubovák.'' Tommy po pár vteřinách řekl: ''Takže: já budu krýt holky, ty do tý baterie střelíš. Až to uděláš, tak to začne hořet. Ne moc dlouho, ale hodně.'' řekl a odnesl baterii, jak daleko to drát dovoloval. ''A neměl bys střílet ty? Když jsi to vymyslel...'' zeptal se Metal. ''Už není moc času, tak už střílej sakra!'' zařval Tommy, otočil se k baterii zády a zakryl holky svým tělem. Metal vzal pistoli a střelil. Z baterie vyšlehl velký plamen a přesně zasáhl Tommyho. Ten zakřičel, okamžitě si sundal triko a válením se po zemi uhasil oheň.
Čísla odpočtu zmizely. Metal vyběhl ven a zakřičel: ''Bombu jsme zneškodnili, ale Tommy má popáleniny.'' Maggot k němu přiběhla, co nejrychleji mohla, polila mu popáleniny vodou a říká: ''Nějakou dobu bude muset být v klidu.'' ''Ale...'' řekl Tommy a Maggot ho zarazila ''Žádné odmlouvání!'' ''Máme problém! Jdou sem hopeři!'' zvolal Fobos, který prohlížel okolí.
Bylo jich celkem málo, asi 15. ''Nestřílejte! Chceme s vámi mluvit.'' řekl ten, který šel v čele. ''Co chcete?'' zeptal jsem se. ''Aby jste složili zbraně.'' ''A proč by jsme to měli dělat?'' ''My jsme počítali s tím, že tu bombu možná zneškodníte, tak jsme sem dali ještě jednu, ale mnohem silnější. Takže, jestli nechcete umřít, tak se vzdejte!'' ''Kecáš"' odsekl trasher nevěřícně ''Ty jsi nějakej chytrej ne? Bejt tebou, tak radši držím hubu.'' odvětil mu hoper.'' ''Donuť mě.'' ''Za pět minut tu bombu vyhodíme a já můžu kdykoliv zmáčknout spínač, co mám u sebe a...'' ''Ukaž ho!'' vykřikl trasher znova a Hoper znejistil. ''Ehm, nemám ho tady, ale...'' ''Žádná bomba tu není, pobijte je!!!'' vykřikl Lordista a nabíjel zbraň.
Všichni jsme popadli zbraně a začali střílet, hopeři byli tolik překvapeni, že ani nevystřelili. Byla to rychlá přestřelka. Nedošlo ani k zranění. Když jsme se všichni vzpamatovali, tak jsem svolal poradu. ''Takhle to dál nejde, musíme to tu nějak zabezpečit.'' začala Am ''Nějaké nápady?'' zeptal jsem se. ''Chtělo by to poplašný zařízení. Kousek nad zem natáhneme silikonový drát a nad něj vedle sebe pověsíme dvě plechovky, aby se dotýkali toho drátu. Když o ten drát někdo zavadí, tak do sebe ty plechovky narazí a my to uslyšíme.'' začal Knight ''Můžeme použít i pasti, jaký měl Vietcong.'' dodal Metal ''A jaký to jsou?'' zeptal jsem se. ''Já pár znám. První: další provázek nad zemí, zakopnutí uvolní pojistku z klacku, která je u napružené klády s dřevěnými bodci, která se vymrští přímo na toho nešťastníka, který to spustil. Další je to trochu primitivnější: vykopeme asi 20 cm hlubokou díru metr x metr, po celém dně se dá něco hodně ostrého a celý se to zakryje listím. A poslední, co znám: na pojistku granátu se přiváže drát, který se zase natáhne kus nad zemí, granát se dá do plechovky, která je někde upevněná a když někdo zavadí o drát, tak uvolní pojistku toho granátu a pak už to je všem jasný.'' pokračoval Knight ''A hlavně si musíme domluvit nějaký nenápadný, dobře viditelný znamení, jako třeba dva zkřížený klacky na zemi, aby do toho nešlápnul jeden z nás.'' podotkla Tera ''Takže co potřebujeme?'' zeptal jsem se, když bylo dohodnuto ''Hodně větví, nějaké hřebíky, silikonový provázek a plechovky.'' shrnul Knight. "Dobře, dejme se do práce" řekl jsem.
Vše, co jsme potřebovali jsme sehnali a dali jsme se do práce. ''Tyhle pasti jsou pěkný svinstvo.'' řekl Metal, ''Ty jejich bomby a 'hudba' taky.'' dodal Knight zatímco hledal správná místa na umístění.
Když jsme všechny pasti nastražili, tak jsme je zakreslili do mapy. ''Už se těším, až o ten drát někdo zakopne, ta kláda by dokázala člověka zabít i bez těch bodců.'' radoval se Knight ''Taky jsme museli zabrat, aby jsme ji takhle natáhli.'' podotkl Demonek a Metal kývnul: "Jo, to teda, ale osobně se taky těším až se to vyzkouší v praxi". Knight mi podal mapu, kam zakreslil poslední past. "Tady to je všechno," "Takže konečně bude klid?" zeptala se Sharon, když mi nakoukla přes rameno. "Doufejme..." pronesl jsem.
Když nastala tma, tak jsme po náročném dni šli spát s větším pocitem bezpečí, než kdykoli předtím...

Krádež

16. srpna 2013 v 9:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Jednoho rána za mnou přišla Amaranthes: ''Dochází nám zase jídlo. Asi bychom měli jít nějaké ukrást hoperům. Dochází jak maso, kterým se MrMetal cpe pořád, tak i ostatní jídlo.'' ''Hm, dobře, sežeň si tým a běžte něco ukrást, ze zajatců můžeme dostat, kde mají sklad jídla jestli teda nějakej mají. Pošlu tam Punkynu, aby to zjistila.'' ''Tak jo.'' řekla Am a odešla.
Za chvíli už byla ona i její tým, tvořen Lordistou, Fobosem, Hell a GothicDanem, připraveni. ''Tak skladiště je trochu dál, ale asi to bude stát za to. Velká osada, asi 5 kilometrů támhle tím směrem.'' řekla Punkyna, která vyslechla hopery. ''Tak teda jdeme, kdyby se něco dělo, tak se ozveme.''řekla Amaranthes a s týmem odešla.
Když přišli k osadě, namontovali si na zbraně tlumiče plížili se k ní. Lordista tentokrát neměl
svého Dragunova, ale AK-47. Vplížili se dovnitř a rozhlédli se kolem. ''Moc jich tu teda není.'' řekla Hell. ''Jen abys to nezakřikla, tak jdeme.'' řekl Lordista. ''Snažte se nikoho nezabít, jen když to bude nutné, nemusí o nás vědět.'' upozornila Am. Vplížili se do velké budovy, o níž si mysleli, že je to sklad. ''Tak jsme měli pravdu, tady to je.'' ukázal Gothic na hromadu beden. ''Berte co můžete. Ale pospěšte si.'' rozkázala Am, když všichni začali plnit batohy a tašky.
''A teď rychle pryč.'' řekl Fobos po deseti minutách. Vyběhli ven, každý měl na zádech plnej batoh a Lordista, Fobos a Gothic táhli i tašky. Vyšli potichu z budovy a zamířili k východu. Najednou se za nima ozvalo: ''Ty vole, támhle někdo je, zloději zasraný!'' ''Ví o nás, ví o nás, rychle zdrhat!'' zařval Lordista a všichni se dali do běhu. Za nimi běžela horda hoperů. Běželi lesem a stále si udržovali náskok.
Vběhli na mýtinu. ''A kurva, kam teď?'' pronesl Fobos. ''Támhle ten dřevěnej dům, ale rychle!'' křikla Hell. Rozběhli se k němu. Hopeři přiběhli k mýtině a začali střílet. Lordista otevřel vrata a vběhl dovnitř, následovaný Amaranthes, Gothicem, Fobosem a nakonec Helloweenkou. Ta se ve vratech otočila a začala střílen na hopery. Najednou jí přiletěla kulka do břicha. Fobos jí pomohl lehnout si na zem a Amaranthes jí začala ošetřovat. Ostatní zatím stříleli z oken, ve kterých nebylo sklo. ''Kurva, doprdele!'' řval Lordista, když ho jedna z kulek zasáhla do ramene. Ale střílel dál. ''Amaranthes, jak je na tom Hell?'' ptal se Fobos. ''Kulka není hluboko. Musíme ji vyndat.'' odpověděla Am. ''My vás budeme krýt.'' mrkl na ní Gothic. Lordista právě vyměnil zásobník a začal střílet do několika hoperů, kteří se rozhodli přiblížit se k domu. ''Tak hajzlové, tady máte.'' křičel Lordista, když vtom si všiml přehrávače a repráků za ním na stole. ''Poklad!'' zaradoval se. ''Teď není zrovna nejlepší čas na poslouchání hudby.'' ''Klid, já jen něco pustím.'' řekl a vytáhl svoje vlastní CD. ''Myslím, že vím, co to bude...mně to bylo jasný.'' zasmál se Gothic když uslyšel: ''HARD ROCK HALLELUJAH!'' "Dělám čest své přezdívce," usmál se Lordista a přiskočil znova k oknu. Pokračoval v palbě plný sil a odhodlání.
''Tak a kulka je venku.'' oznámila Amaranthes. Fobos vstal a začal střílet taky. ''Je jich tam nějak moc.'' řekl Gothic. ''Nevzdávejme se. To zvládneme!'' povzbuzovala Amaranthes. Najednou se ozval hlasitý výstřel a GothicDan něco zakřičel a padl na zem. Lordista k němu přiskočil. Měl průstřel v hrudníku a z úst mu valila krev. ''Kámo, to zvládneš.'' řekl mu Lordista, ikdyž viděl, že už není šance. ''De-dejte mi po-pozor na Natashu. A-au, to bolí.'' snažil se mluvit Gothic a ruku si přikládal na ránu ''Ne, ty přežiješ!'' vykřikl Lordista a viděl mrtvolnou barvu jeho tváře, která se ně něho otočila ''Je mrtvý.'' šeptla Amaranthes, která si k němu klekla a stiskla jeho ruku. Když promluvila padla paže na zem bez citu. Nemohla si pomoct a tekly jí slzy, když mu dlaní zavírala oči. Ostatní taky sklopili zrak a mlčeli.
V smrtelném tichu Lordista náhle vyskočil: ''Kurva!'' a pokračoval v palbě z okna. ''Amaranthes! Běž schovat, co jsme ukradli. Někam to schovej prostě.'' řekl Fobos. ''Dobře.'' Am si otřela slzy a pobrala, co mohla. Odběhla s tím někam pryč.
''Fobosi, to nezvládneme, dochází mi munice.'' řekl po několika vyměněných zásobnících Lordista. ''Taky už munice nemám moc.'' odpověděl Fobos. Po chvíli se vrátila Amaranthes: ''Tak, schováno, nikdo to jen tak nenajde.'' ''To je dobře, ale tedˇtu máme jinej problém.'' otočil se na ni Lordista. ''Ty zasraní hopeři obklíčili barák!'' nadával Fobos. ''Tak to jsme v prdeli. Před tím jsme mohli utéct nějakým oknem vzadu, teď už ne.'' ''To nemá cenu!'' Lordista si sedl a opřel se o zeď. Am s Fobosem udělali to stejný. ''A co Hell?'' otočil se na ni Lordista. ''Přežije.'' řekla jen Amaranthes. ''Nebylo by lepší se zastřelit, než aby nás zajali? Já už nechci být zajata.'' zeptala se tiše Hell, když otevřela oči. ''Ne, ze zajetí jsme se vždycky nějak dostali, tak to zvládneme i teď" uklidnil ji Fobos.
Najednou do budovy vletěl oslepovací granát. ''Ááu, nic nevidim.'' nadávala Am. Najednou tam vběhli hopeři: ''Vzdejte se, zahoďte zbraně! Lehnout na zem, ruce za záda!'' křičeli hopeři jeden přes druhého. ''Tahle je zraněná, co s ní, šéfe?'' zeptal se jeden z hoperů a ukázal na Hell. ''Tu nesvazujte, ale vezměte ji taky. A teď vy. Kdepak máte naše jídlo, co ste nám ukradli?'' ''Schovala jsem ho, vy to nikdy nenajdete.'' odsekla Amaranthes. ''Ale najdeme, ty nám to moc ráda řekneš, děvko!'' ''Ty hovado, takhle jí už nikdy neřekneš!'' křičel na něj Fobos. Hoper mu dal ránu pažbou zbraně a Fobos ztratil na chvíli vědomí. ''Odveďte je k nám do osady a vypněte tu retardovanou hudbu.''rozkázal velitel. ''To jsou Lordi, debile!'' podíval se na něj Lordista vztekle ''Drž hubu!'' zakřičel Hoper.
Hopeři naložili Hell na nosítka a ostatní odvedli do jejich osady. ''Tak, a teď nám řekneš, kam jsi schovala naše zásoby! Nechal sem tam několik z nás, pokud nic neřekneš, oni to stejně najdou.'' ''Tak jim popřej hodně štěstí.'' odsekla Am.''Bude to mnohem rychlejší pro nás i pro vás, když budeš mluvit.'' ''Nebudu, smůla!'' ''Jak chceš. Připoutejte ji tady na ten stůl.'' rozkázal hoperům, kteří udělali co rozkázal. ''Tenhle způsob mučení používají v Americe...'' ''Ale drž hubu s Amerikou, stejně to tam Rusové jednou dobyjou! Hahaha.''začal Lordista, ale vtom dostal ránu do břicha, která ho uzemnila a na zemi schytal ještě několik kopanců. ''Odveďte je oba pryč!'' ukázal na Fobose s Lordistou.
Pak hopeři dali, na rozkaz šéfa, Amaranthes na obličej ručník. A začali ho polívat vodou. ''Šéfe, co to má bejt?'' ''Neznáš? Je to pocit, jako kdyby se topila. Není to zrovna příjemné, takže uvidíš, že začne mluvit.'' Po chvíli přestali polívat vodou a velitel se zeptal: ''Tak co, řekneš nám, kams to schovala?'' ''Ne!'' ''Tak znova.'' Hopeři pokračovali ve
Mezitím jsem se už netrpělivě díval na hodinky. ''Kde jsou? Už tu dávno měli být!'' ''Nevim, možná se dostali do problémů, měli bysme jim jít naproti.'' řekl Chaoss nervozně ''Dobře, zavolej ještě někoho, ať si vezme Lordistovu pušku a jde s náma.'' ''Ale kdo? MrMetal s Knightem a Trasherem nepřipadají v úvahu a Tommyther se svojí rukou taky nic moc.'' ''To je jedno, kdokoliv se nabídne.'' ''Dobře, jdu někoho sehnat.'' řekl Chaoss a odešel.
''Tak co, teď už mluvit budeš?'' ''Ztrácíš tady čas, ze mě nic nedostaneš.'' ''Ale jo, chce to jen trpělivost.'' ''Jak chceš...''
Lordista s Fobosem a Helloweenkou byli zavření v tmavé místnosti. ''Achjo! My tady sedíme a Amaranthes mezitím mučí.'' řekla Hell rozlobeně ''Neboj, ta nic neřekne. A co tvoje břicho?'' ''Dobrý, jde to, ale dost to bolí.'' ''Potřebuješ pořádný ošetření.'' řekl Fobos, který stále hledal, jak se odtamtud dostat. ''Přišel jsi na něco?'' ''Ne, nedostaneme se odtud, musíme počkat, až si doma všimnou, že jsme pryč moc dlouho.'' ''Dobře, tak čekejme. Nemáte někdo karty?'' odpověděla Hell znuděně. ''Ne, karty nemáme.'' řekl Lordista ''Škoda, to tu umřeme nudou!"
Za chvíli jsme již já, Chaoss a naše provizorní sniperka Liadesque, běželi lesem. ''Jak že je to daleko?'' ptal se udýchaně Chaoss. ''Pět kilometrů, asi tedy'' ''No super, rozcvička, to jsem přesně potřeboval.'' ''Co si stěžuješ?'' zeptal jsme se ho. ''Takhle hračka váží 10 kilo.'' ''Ten Lordistův slavnej Dragunov váží jenom pět.'' řekla L s úsměvem. ''Hezký, asi bychom měli trošku zpomalit, nebo se tam ani nedostanete.'' řekl jsem. ''Jo, zpomalme!'' řekli oba najednou.
Když jsme se tam konečně dostali, L vylezla na kopec a já s Chaossem jsme přišli k bráně a čekali. ''Uprostřed základny hopeři nějak mučí Amaranthes. Ale kde jsou ostatní nevim.'' řekla L.''Tak jdeme!'' řekl jsem Chaossovi a ten přikývl. Otevřel jsme vrata naráz s výstřelem Lordistovy pušky. Postříleli jsme hopery okolo Amaranthes. Sundali jsme jí ručník z obličeje. ''Co ti to dělali?'' zeptal jsem se jí. ''Ani se neptej. Pujč mi pistoli a jdeme zachránit ostatní.''
A tak jsme ji odpoutali a běželi do budovy, kde byli zavřeni ostatní. Po cestě jsme postříleli několik hoperů. Vyrazili jsme dveře. ''Rád vás vidim.'' řekl nám Lordista. ''My vás taky, ale kde je Gothic?'' řekl jsem, když jsem je očima přepočítal ''Mrtvý.'' odpověděla Hell sklesle. Chaoss ani já jsme z této zprávy nebyli nadšeni a spíš nás zamrazilo. Stáli jsme ve dveřích a zmohli se jenom na pohled na sebe. ''Tak jdeme, není čas na smutek.'' řekl Lordista, který asi měl dost toho, že tam stojíme jako kamenné sloupy a nic se neděje. S Fobosem zvedli nosítka s Helloweenkou a vyrazili jsme pryč.
Po cestě se k nám připojila Liadesque. Lordista se na ni podíval: ''Ty máš moji pušku!'' ''Jo, potřebovali snipera. Tak jsme se nabídla.'' řekl L a asi se bála jeho reakce. ''Dobrá v poho.'' ''Měli bychom jít vzít naši kořist.'' navrhla Amaranthes. ''Dobře, veď nás.'' řekl jí Chaoss.
Když jsme vešli do prostříleného domu a zastřelili hrstku hoperů, kteří tam zůstali, Amaranthes nadzvedla v zadní místnosti část podlahy a pod ní se skrývaly batohy a tašky s jídlem. Každý, kdo jsme mohli jsme si vzali batoh a tašku. Podíval jsem se do rohu vstupní místnosti, kde ležela zakrvácená mrtvola GothicDana. Šel jsem blíž a díval se do jeho tváře. ''Měli by jsme ho vzít pohřbít.'' řekl jsem po chvíli. ''Ano, zabalte ho do něčeho a já ho vezmu.'' nabídl se Chaoss a já přikývl.
Když jsme přišli domů, všichni nás již očekávali. ''Ráda vás vidím, a-ale kde...'' řekla Wampirka a Natasha ji přerušila a vyděsila se:''...kde je GothicDan?!'' ''Gothic, on-on je mrtvý.'' řekl Lordista pomalu ''Panebože, ne!!" vykřikla a skryla tvář do dlaní. "To se nemělo stát!" vzklykala. "Padl v boji, to jistě chtěl jako každý z nás," šel jsem k ní blíž a podal kapesník na otření slz. "Ale proč on!" vykřikla a přes slzy neviděla. "Já ho milovala!" "Já vím," šeptl jsem a Wamp se dívala do země nevědíc, co říct. Nat se mi vrhla kolem krku a plakala dál. "Pojď," řekl jsem jí opatrně odváděl pryč. Wamp šla za námi.
Helloweenku si převzaly zdravotnice a Lordistovi ošetřily ruku. ''Tohle je hrozný, tolik zraněných, tolik mrtvých.'' přišel za mnou Fobos a sedl si ke mě. ''Ano, ale to je hold válka a ve válce bývají oběti.''odpověděl jsem mu. "S tím musel každý z nás počítat" "Jo, pořád lepší zemřít v boji za pořádnou hudbu než zalezlej v koutě," řekl Fobos. "Ale i tak mě to mrzí, za tu dobu, co spolu jsme..." "...jsme přáteli. U Nat a Gothica i víc," "Ale bude v pohodě, ne? Myslím Nat..." "Ano, je prostě jenom smutná," "Měli bychom ho pohřbít teda," zvedl se Fobos po chvíli. "Jo, jdu pro lopaty," "Já pro tělo," mrkl na mě Fobos.
Sešli jsme se kousek od jeskyně, u lesíka na takovém nenápadném místě, kam moc lidí od nás nechodí. "Odpočívej v pokoji," pronesl Fobos sklesle a pomalu odcházel. Hleděl jsem na hrob a dalo se myslet na jediné: "Kdo bude další a co nás ještě čeká?"...

Atentát

12. srpna 2013 v 20:31 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Rozhodli jsme se jít na další akci. Hned ráno byla porada. ''Náš dnešní cíl je trošku dál než obvykle a asi to bude i složitější. Hoperská osada je trošku v terénu, z jedné strany je to samá skála a na druhé straně je stráň posetá stromy a prostě je to složitej terén, a ani nevíme, kde přesně je vchod, možná z druhé strany, ale to by bylo nejlepší nejdřív zjistit, než zaútočíme.'' začal Demonek, který byl s L na průzkumu. ''Aha, tak v tom případě bych navrhoval, aby šel jeden trošku před náma a dělal průzkumníka, co třeba ty Tommy, ty seš rychlej běžec.'' navrhnul Knight a Tommyther souhlasně přikývl. ''A jak je osada velká a kolik je tam tam zhruba hoperů?'' zajímal se Tommyther. ''Moc velká není, docela mála a kolik jich tam je netuším, ale asi docela málo.'' odpověděla L. ''Tak to bude brnkačka.'' smál se Knight. ''Takže je dohodnuto, za 20 minut vyrážíme.'' řekl jsem a tím ukončil poradu.
Po asi půl hodině chůze se odpojil Tommyther a vystartoval dopředu. O chvíli později se odpojili i Lordista s Fobosem, kteří začali šplhat na stráň a hledat si dobrou pozici na odstřelování. Tommyther dosprintoval až na druhou stranu ke skálám, které oběhnul a našel i vchod. Pak se zase o kus vrátil a na jednu ze skal vylezl, aby se podíval, jak to vypadá uvnitř v osadě. Najednou se z vysílačky ozval jeho hlas: ''Lordisto? Tos byl ty?'' ''Ne, co se stalo, já nic nedělal. Stále hledáme nějakej flek na sniperování. '' nechápal Lordista. ''No, v té osadě to jeden z hoperů schytal, přesnou kulku do hlavy, jako od odstřelovače. Už tam mají poplach.'' ''Tak je tu cizí sniper. Já ještě nestřílel'' řekl Lordista. ''Ale jakej? Jednosměrky odstřelovače nemají, nebo snad jo?'' divila se Punky. ''Já se podívám. Když mě už to neustálý běhání nebaví.'' řekl Tommy. My ostatní jsme začali obcházet skály směrem ke vchodu do základny. ''Na protější skále někoho vidim, ale Lordista ho asi netrefí, je dobře schovanej, jdu se podívat, kdo to je.'' řekl najednou Tommy a pak dodal ''Jo a bacha, Hopeři jdou hledat toho snipera, takže vycházejí ven." ''Jo, už je taky vidíme, všimli si vás!'' řekl nám Fobos, ale nemusel ani nic říkat.
Hopeři zapomněli na snipera a rozběhli se na nás. Všichni jsme zalezli do koryta vyschlého potoka, které jsme zrovna přešli. ''Ty vole, to je aspoň zákop.'' řekl MrMetal a všichni jsme stříleli přibíhající hopery. Lordista na stráni střílel taky. Hopeři pochopili, že jsou v nevýhodě a začali se stahovat zpět do osady. Vyběhli jsme z našeho zákopu a běželi směrem k osadě.
Tommyther se blížil k pozici neznámého odstřelovače, podíval se nahoru a zjistil, že už tam nikdo není. Vyběhl tedy výš a dalekohledem se rozhlédl po okolí. ''Tak, támhle seš, ale co jsi zač?'' řekl si pro sebe a rozběhl se za ním. Když se ale po chvíli rozhlédl znovu dalekohledem, už nikoho neviděl. Vrátil se tedy zpět na skálu, lehl si tam a střelbou dolů do osady nás kryl.
Běželi jsme osadou a stříleli hopery. ''Takže se rozdělíme! Chaossi, s Hell, MrMetalem, Lindit a Liadesque běžte napravo! Amaranthes, Sharon, Punky, Gothicu a Knighte a běžte nalevo! Trashere, ty a třeba Tera běžte likvidovat hopery, co se zabarikádujou v domech! Wamp, Demonku, Cudlo a Natasho, vy jdete se mnou přímo doprostřed!'' rozdal jsem rozkazy a tak jsme se rozdělili. ''Hej lidi, vypadá to, že je tam jen ten jeden vchod, takže neutečou.'' řekl Lordista. ''Dobrá, takže dneska bysme mohli nabrat pár zajatců.'' řekl jsem všem vysílačkou. ''Super, to bude mučení.'' radovala se Punky. ''Takže je obklíčíme! Tommy kryj nás, Lordista kryje Amaranthes a její tým.'' řekl Chaoss. ''Já s Terou se postaráme, aby vám nikdo nezdrhl.'' řekl Trasher.
Zatlačili jsme hopery skoro až na konec osady. Týmy Amaranthes a Chaosse je obklíčily z obou stran a my šli zepředu. Hopeři byli obklíčení ze všech stran. ''Tak a teď odhoďte zbraně, a ruce vzhůru, nebo ochutnáte olovo z mýho kulometu!'' zakřičel na ně Chaoss. Hopeři chvíli váhali, ale pak se vzdali. ''Tak ruce na zeď!'' rozkázal jim Knight. ''Amaranthes, ty a tvůj tým posbírejte jejich zbraně, ostatní prohledejte zajatce. Svažte je.'' řekl jsem. MrMetal se najednou otočil a rozběhl se pryč. ''Kam jde?''zeptala se Amaranthes. ''MrMetale, kam běžíš?'' zeptal se Tommy vysílačkou. ''Hoperka, zdrhá tam hoperka, tu si chytím.'' odpověděl za běhu Metal. ''Aha.'' začal se Tommy smát do vysílačky. ''Já to nemyslel takhle, ty vole!'' zařval na něj Metal. Hoperka zaběhla za roh a MrMetal za ní. ''Tak konečná.'' zasmál se, když uviděl na druhé straně uličky Trashera s Terou.
Za chvíli ji přivedli spoutanou k ostatním zajatců. ''Tak asi bysme měli jít, máme šestnáct zajatců plus tahle, takže sedmnáct.'' řekla Natasha. ''Dobře, tak teda půjdeme, pořádně je hlídejte, aby někdo nezdrhl.'' řekl jsem. Tommyther slezl ze skály, Lordista s Fobosem taky opustili svou pozici a vyrazili jsme domů.
Hopery jsme zavřeli do jeskyně a několik z nás je tam hlídalo. ''Dobrá, dostaneme toho z nich co nejvíc, možná i bez mučení, měla bych nápad.'' řekla Punkyna. Vešli jsme tedy do jeskyně a začali pokládat otázky. ''Kdo vám velí?'' ''Nikdo, našeho velitele přece zabil váš sniper.'' ''Nezabil ho náš sniper a tak jsem to ani nemyslel. Chtěl jsem vědět, kdo velí všem hoperům, úplně všem, nějaký vrchní velitel. Kdo?'' když všichni mlčeli, zvedla se Punkyna, chytla a zvedla hoperku. ''Vidím, že tu máte holku, to sem ještě neviděla, jak se vám chlapci bude líbit, když ji umučím k smrti?'' zeptala se s úsměvem. Všichni stále mlčeli a tak jí Punkyna přiložila nůž ke krku. ''Nebo ji mám rovnou zabít?'' zeptala se a lehce jí přitiskla nůž rovnou ke krku, až se objevila trocha krve. V očích hoperky se objevil strach. ''Mám ještě přitlačit?''smála se Punkyna.''Ne, počkej, všechno ti řeknu!'' začal křičet jeden z hoperů. ''Ty debile, drž hubu, stejně nás pak všechny zabi...'' začal mu nadávat další z hoperů, ale než dořekl větu, Trasher ho střelil ho hlavy. Punkyna donutila hoperku kleknout a otočila se na toho hopera. ''Tak co jsi chtěl říct? Tak mluv, nebo ty, ona i všichni ostatní dopadnete jako tady váš kámoš s kulkou v hlavě.'' řekla mu a on začal: ''Vede nás jeden borec, nevim, jak se jmenuje, ale říkáme mu Velký Boss. Sídlí v jedný dost velký základně. Od naší osady, kterou jste dobyli je to asi hodinu chůze směrem na sever. Řídí většinu osad hoperů. Důležití zajatci jsou posíláni k němu na výslechy, a ten váš, jak mu říkáte, Vůdce, ten by tam byl poslán taky. Používá prej dost drsný výslechový metody, ale co vim, tak k ženským zajatcům, kromě jednosměrek samo, se prej chová dobře. A taky prej skoro vůbec nevychází ze základny. Ale neznám ho, nikdy jsem ho naživo neviděl, on nás taky nezná všechny, takže jako víc fakt nevim.'' ''No vidíš, že to jde. Punky s L, dostaňte z nich, jak ten Boss vypadá, my jdeme plánovat.'' řekl jsem a spolu s Trasherem jsme odešli.
''Už bych měl plán. Já a 3 další se převlíkneme za hopery, nebude to nic přijemnýho, ale je to potřeba pro celou akci, a někdo další, nejlépe holka, půjde jako náš vězeň, prostě opravdu jeden z nás. A půjdeme do tábora toho bosse...'' ''Seš sebevrah? Co byste tam jako dělali?'' přerušila ho Wamp. ''Počkej, až to dořeknu. Půjdeme tam a budeme tvrdit, že jsme z toho tábora, kterej jsme dnes dobyli. Že jsme jediní přeživší a že spousta dalších z nás bylo zajato. A že my máme vězně a ptáme se, jestli by nám mohli pomoct vyměnit zajatce. A že bysme Metalisty potom mohli zradit a tak podobně. A Lordista s Fobosem by byli u předání a vůdce hoperů by zabili. Prostě složitej atentát. Tak, kdo se hlásí?'' MrMetal, Tommyther a Metal_Knight, kteří třídili zbraně a munici hoperů se nabídli. ''Výborně a zajatec?'' zeptal jsem se. Chvíli bylo ticho. ''Tak já teda půjdu.'' nabídla se, ne moc ochotně, WTSharon. ''Výborně, tak snad vám to vyjde.'' řekl jsem a Trasher s Metalem, Knightem a Tommym se šli převléct.
Za chvíli se vrátili. Všichni měli hoperský kšiltovky, kalhoty a mikiny. MrMetal si omotal obvazama ruku, jakože byl v bitvě postřelen, Knight si natrhnul trochu kalhoty a Trasher prostřelil kšiltovku. ''Tak jdeme, Sharon vyřešíme až později, až budeme blízko základně.'' řekl Trasher. ''Počkejte, vemte si vysílačky těch hoperů, ať můžeme bejt ve spojení.'' řekl jsem a podal jim 4 vysílačky. A tak odešli.
Došli k dobyté základně a od ní se stočili na sever. Po necelé hodině cesty spatřili za kopcem základnu, zastavili a Tommyther s MrMetalem začali spoutávat Sharon. ''Ježiš, ne tak pevně.'' vyjekla Sharon, když jí na ruce za zády nasadili želízka. ''Sorry, ale musí to vypadat opravdu věrohodně.'' odpověděl jí Tommy. ''Myslím, že si to rozmyslím.'' řekla Sharon. ''Teď už ne, to už nepůjde.'' řekl jí s úsměvem Metal. Opaskem jí připevnili spoutané ruce k tělu. ''Bude to stačit, Trashere?'' ''Ještě nohy a pak zavázat oči.'' ''Cože, děláš si prdel?'' naštvala se Sharon. ''Neštvi, nebo dostaneš i roubík.'' ''No jo furt.'' a tak jí dali pouta i na nohy a zavázali oči. ''Tak, víte co máte dělat?'' zeptal se Trasher. Když všichni přikývli, vyšli k základně. Zabouchali na vrata, z nichž vykoukl hlidač. ''Kdo jste?'' ''Jsme hip hopeři jako vy, byli jsme napadeni těma Metalistama, zachránili jsme se jen my čtyři, ale zato máme zajatce.'' řekl Trasher a ukázal na Sharon. ''Tak pojďte dál.'' řekl hlídač a otevřel vrata.
Vešli do základny. Byla mnohem lepší, než všechny ostatní základny, které jsme doposud viděli. ''Šéfe, tihle jsou z osady, která byla napadena. Oni jediní se odtamtud dostali a chtěli by tuhle zajatkyni vyměnit za zajaté hiphopery.'' ''Dobra dobrá, dejte ji do klece.'' řekl Boss a ukázal na Sharon. ''A my si promluvíme. Pojďte za mnou.'' Sharon byla odvedena pryč a kluci šli za Bossem. ''To nejde tak špatně.'' šeptl Tommy. ''Pšš.'' umlčel ho Knight.
Sedli si do velké místnosti. ''Zavolal bych ty metalisty.'' ''Jak?'' ''Vysílačkou, mají naše lidi i s výbavou.'' ''Dobrá, dobrá, do toho.'' MrMetal vzal vysílačku: ''Halo, slyšíte mě?'' ''Dane, kontaktují nás.'' podával mi Demonek hoperskou vysílačku. ''Ano?'' ''Máme jednu z vašich a vy máte několik našich lidí. Uděláme výměnu?'' ozval se MrMetalův hlas. ''Jednu za šestnáct, není to trochu nefér?'' snažil jsem se, aby to nevyznělo nápadně. ''Nás je spousta, 16 mrtvejch nám nic neudělá, ale obejdete se vy, když vás je 20, bez jednoho?'' ''Dobrá, kdy a kde?'' ''Naše osada, kterou jste dnes dobyli, tak vedle ní, za skálami.'' ''Ano, dobře.'' ''A chci, aby u toho byl ten váš Vůdce, ten DebilDan.'' ozval se Trasherův hlas.''DevilDan, aby bylo jasno. Budu tam pouze, pokud tam bude i váš velitel.'' ''Já tam budu. Za dvě hodiny, ať tam jste nebo je s vaší spolubojovnicí ámen.'' řekl cizí hlas a vysílačka se vypla. ''Řekni Lordistovi s Fobosem, a taky Chaossovi, ať to tam jdou pořádně prohlídnout a najdou si pozici s dobrým výhledem.'' řekl jsem Demonkovi a on odešel.
''A kde budeme bydlet, až proběhne výměna.'' zeptal se Tommyther. ''Dám vám pár lidí a můžete si postavit novou osadu, nebo tu zůstaňte.'' odpověděl Boss a dodal: ''Mám tady ještě nějakou práci, za hodinu a půl, ať jste nachystaní. Teď se běžte třeba projít po naší základně'' A tak Trasher, Metal, Knight i Tommy odešli. Procházeli základnu. ''Tak a teď ještě takovej detail. Až Lordista zastřelí Bosse, jak se odtamtud dostaneme my.'' zajímal se Knight, když poodešli z doslechu hoperů. ''To nevim, uvidíme na místě. Doufám, že se nic neposere.'' odpověděl Trasher.
''Tak vyrážíme, všichni víte, o máte dělat? Já, Liadesque a Amaranthes půjdeme jakože vyměnit zajatce. Hlídat naše zajatce bude Wamp s Lindit a Terou. Ostatní, což je Demonek, Punkyna, Natasha, GothicDan, Cudlinkaja a Hell, vy budete zalezlí v křoví a kdyby se mělo něco podělat, tak vystartujete přímo do boje. Lordista s Fobosem zastřelí toho jejich Bosse, Chaoss s kulometem bude pro případ nouze dělat krycí palbu Demonkovi a spol. Rozumíte všichni?'' shrnul jsem celý plán. ''Ano!'' dostalo se mi hromadné odpovědi. ''Dobře, takže za půl hodiny vyrážíme.''
Velký Boss přišel k bráně, Trasher, Knight, Metal i Tommyther už byli spolu s několika dalšími hopery připraveni. Tommy držel Sharon za pouta na rukou. Tentokrát už neměla ruce za zády. ''Můžeme vyrazit?'' zeptal se Boss a když všichni přikývli, dodal: ''Tak tedy jdeme.''
Všichni byli na svých pozicích a napjatě jsme očekávali příchod Hoperů. ''Už jdou.'' hlásil Lordista, ležící přímo naproti na skále. ''Všichni připraveni?'' zeptal jsem se. ''Já ano.'' odpověděl Chaoss, ležicí s kulometem na vedlejší skále ''My taky.'' dodal i Demonek, který se skupinou seděl v křoví pod Chossovou skálou. ''Dobře, L s Am, za chvíli půjdeme.''
Hopeři přišli až skoro úplně k nám a zastavili se. Já s holkama jsme jim vyšli naproti. ''Je jich asi 20, v prostředku jsou Trasher a ostatní, vidím i Sharon.'' hlásil Fobos s dalekohledem v ruce. ''Támhle ten vysokej s jizvou na tváři je ten Vůdce?'' zeptal se Lordista a Fobos mu odpověděl, že ano. ''Mířím mu na hlavu.'' ''Lordisto, čekej.'' řekl mu Chaoss. ''Já vim, vždyť čekám. ''Šli jsme k hoperům. ''Pozor, mám podezření, že není vše úplně v pořádku.'' hlásil Lordista.
''Psst, Sharon.'' špitl Knight a vtiskl jí do dlaně klíčky od pout. MrMetal s Trasherem se po sobě podívali. ''Něco se děje.'' šeptl Trasher. Hoperský Boss se na ně najednou otočil s pistolí v ruce a několikrát vystřelil. Trasher, MrMetal i Tommyther se složili k zemi. Najednou vyskočil Knight a vyrazil Bossovi pistoli z ruky. Hoper se po něm ohnal a shodil jej na zem. Jeho M4 odletěla kus dozadu. ''A kurva, máme problém!'' řval Lordista do vysílačky. Demonek se skupinou vyskočili z křoví a rozběhli se k hoperům, Chaoss spustil krycí palbu. ''Á sakra!'' zařval Fobos, když jeho dalekohled zasáhla kulka a jeden ze střepů se mu zabodnul do tváře. ''Je tu sniper, musíme ho zlikvidovat.'' řekl Lordista. Já, Liadesque a Amaranthes jsme vytáhli zbraně a začali střílet do hoperů vepředu.
Boss vytáhl nůž, Metal_Knight se přetočil, vyskočil a s nože v ruce vystartoval proti Bossovi. Škrábl ho do ramene. Boss se ohnal nožem a prosekl Knightovi mikinu až na tělo. Ten se pokusil Bosse kopnout, ale skončilo to jen říznutím do nohy. Knight se ale nevzdával. Rozběhl se opět na Bosse a sekl ho přes celou tvář. Boss ho nakopl do břicha a tím ho uzemnil. Knight se jen neúspěšně bránil. Hoper ho bodnul do boku. ''A teď chcípneš!'' řekl mu Boss a napřáhl ruku s nožem. Najednou vyskočila Sharon, která se zatím mohla jen dívat a podřízla Bossovi krk.
Lordista sledoval okolní vyvýšeniny a hledal odstřelovače.''Na třech hodinách, na tom kopci se něco pohnulo.'' ukázal Fobos. Lordista tam namířil. ''Tady seš ty zmetku.'' řekl, vystřelil a zasáhl cíl. Mrtvé tělo se začalo válet z kopce dolů a jeho zbraň za ním.
Demonek, Punkyna, Natasha, GothicDan, Cudlinkaja a Hell vbíhali z boku do hoperů. Jeden z nich se otočil a začal na ně střílet. Cudlinkaja spadla na zem a chytla se za nohu. Ostatní se
zastavili a opětovali palbu.
''Díky.'' řekl Knight, když mu Sharon pomohla vstát. Měl šrámy na obličeji i po celém těle a nemohl se moc dobře udržet na nohou. Oba se otočili na Trashera s Metalem a Tommytherem. Tommyther se držel za ruku, Trasher měl prostřelenej bok a kulku v noze, ale nejvážněji zasažen byl MrMetal. Ten byl v bezvědomí, z břicha mu valila krev a měl od kulky škrábnutý stehno. Sharon se nad ním sklonila. ''Žije, ale potřebuje okamžitě ošetřit.'' To už jsme tam přišli já, L a Amaranthes. L vytáhla lékarničku, kterou jí před tím dala Maggot, kdyby se něco stalo, a podala ji Sharon.
Já s Am jsme šli za Trasherem, Tommym a Knightem. Pak k nám došla i Demonkova skupina. Demonek s Gothicem podpírali Cudlu. Položili ji na zem. ''To se moc nepovedlo.'' řekl Lordista, když slezli s Fobosem dolů. Hned za nima přišel i Chaoss. ''Tak jsme tu všichni. Běžte někdo do té polozničené osady a najděte tam aspoň čtvery nosítka.'' řekla Sharon. Lordista, Chaoss, Demonek, Natasha a Hell se otočili a rozběhli se k osadě. Po chvíli se vrátili, na nosítka jsme naložili MrMetala, Knighta, Cudlu a Trashera. Poslední zraněný, Tommyther, mohl jít sám, protože měl jen prostřelenou ruku.
Po návratu domů si Magot s LitleMonster převzali zraněné za pomoci Sharon a Liadesque. My ostatní jsme zavřeli hopery zpět do jeskyně. ''Co s nima uděláme? A co uděláme s tou jednosměrnou? Ta už je tu dlouho a furt nic.'' zeptala se Tera.''Ještě nevím, zatím je nechme zavřené v jeskyni.'' odpověděl jsem. Za chvíli vyšel ven Tommyther s obvázanou rukou. ''Hej, Tommy, ale ty jsi nám ještě neřekl, co byl zač ten sniper, co jsi ho viděl při útoku na tu osadu.''řekla mu Amaranthes. ''Jo, nebyl čas. Nevim kdo to byl, měl fialovej plášť a kápi na hlavě. Obličej sem neviděl. V ruce měl odstřelovací pušku M21 s tlumičem, pak jsem si všiml, že měl Francouzský samopal, FA-MAS. Jo a pak měl myslím Luparu...totiž upilovanou brokovnici. To je taková ta dvouhlavňovka, nejlepší pro boj v domech a tak. A taky dost rychle běžel. Víc jsem neviděl.'' ''Tak ale kdo to může sakra bejt?'' zeptala se Wampirka. ''Nevim, na jednosměrku je moc dobrej, hoper to není. Ale však my to snad brzy zjistíme.'' řekl GothicDan.
''Bude večer, nechcete někdo rozdělat oheň a udělat večeři?'' přerušila nás Amaranthes. ''Dobrej nápad, jdu na to.''řekl Lordista. ''A docházejí nám zásoby, brzo bude muset být nějaká čorkaakce.'' řekl Chaoss.
Po večeři jsme šli všichni spát a měli jsme aspoň trochu radost ze smrti hoperskýho bosse.

Teror noci

11. srpna 2013 v 6:10 | DevilDan |  This Is WAR
Od doby, co jsme našli v táboře štěnici, se vždycky střídala dvoučlenná hlídka. Bylo nám jasné, že Hopeři nebo i Jednosměrky informace chtějí a udělají cokoliv, aby je dostali. Pro jistotu byl i zákaz chodit někam osamotě. Vždycky alespoň dva. Ne, že bych nikomu už nevěřil, ale tak kdyby někdo použil vydírání mohl by dostat, co chce.
Ten den byl celkem slunečný. Na hlídce se právě vystřídala dvojice Demonek s Terou a nastoupil Tommyther a Lordista. Najednou oba zbystřili a připravili zbraně. Z houští, ale vyběhl jenom Fobos s Gothicem. "Něco jsme našli!" křičeli, protože vraceli z průzkumu. Lordista i Tommy přestali mířit. "A co to přesně je?" zeptal se Tommy. "Já to hned povím," řekl Fobos a spěchal za mnou.
"Tady jsou ty svině," řekl a ukázal na místo v ještě nezmapovaném území. "Nemůžeš to minout, napřed se musí kolem velkýho rybníka a pak kousek takovým lesíkem a narazíš na osadu," vysvětloval mi GothicDan. "Kolik je tam tak lidí?" zeptal jsem se. "To fakt nevím, hele," pokrčil Gothic rameny. "Ale netipuju to na moc," Zamyslel jsem se: "Chaosi!" houkl jsme na Chaosse stojícího nedaleko a povídající si s Hell. "Vem, Hell, Lindit, Cudlu a Wamp a pojdťe sem," Chaoss přikývyl.
Do pěti minut byli u mě. "Máme tu malý úkol," začal jsem. "Hádám, že bude tak na den. Půjdeme semhle," ukázal jsem prstem na místo na mapě. "A co tam je?" zeptala se Hell. "Osada, menší osada Hoperů," řekl jsem. Wamp se usmála: "Konečně nějaká akcička, kde se nezapojí tolik lidí!" "Ano, půjdete se mnou, myslím, že do večera bychom se měli vrátit,"
Došli jsme si pro zbraně. "Vemem asi i nože ne? Když je to v přírodě," navrhla Hell a já kývnul. Připraveni jsme se chystali k odchodu. "Amaranthes, máš to tu na povel. Do večera bychom měli být zpátky," "Rozumím," řekla Am "Kdyby ne tak někoho do té oblasti vyšlu na pomoc," kývla na mě a pak jen zamávala, což jí oplatila Lindit s Wamp, které byly radostí bez sebe.
Lesem jsme prošli celkem snadno a rychle. Větší část už každý z nás znal. "Neměl tu být rybník?" zeptala se Cudlinkaja a dívala se po krajině. "Měl," řekl jsem a vyndaval mapu, kterou jsem vzal sebou. "Já se jdu kouknout támhle," řekl Chaoss a společně s Hell a Wamp odešli. "Ale šli jsme správně," rozčilovala se Cudla, která se mnou koukala do mapy. "Možná je to jenom o kus dál," řekl jsem a vyšel do krajiny. Cudla šla za mnou. Najednou se ozval řev zprava. "Lindit!" vykřikla Cudla a oba jsme se rozběhli tím směrem. "Zdrhat! Zdrhat!" křičel na nás Chaoss a ohazoval svou zbraň. "Co?" zeptal jsem a nechápal. To se za ním už vyřídily i holky "Vosy!!" křičela Wampirka.
V tu chvíli jsem už běželi všichni. "Stát!" zařičela najednou Cudla, ale bylo pozdě. "Hele, našli jsem ten rybník," smál se Chaoss a škrábal se ven. "Ha ha ha, jo jediná pozitivní věc," řekl jsem a pomáhal Lindit. "Mě spíš zajímá co teď," pronesla Hell. "No, asi takhle jsme bez zbraní a bez mapy," řekl jsem a zmuchlal mokrý papír do kuličky. "Ne, můžu se vrátit pro mou pistoli," mrkl na mě Chaoss. "A máme nože," "Nebo se můžeme otočit a jít domů," navrhla Lindit. "Brzy bude tma," řekla Helloweenka. "nebylo by dobrý zůstávat v lese," "Dane? Tak co teď?" otočil se na mě Chaoss. "Jdeme dál," řekl jsem rázně.
Na krajinu padla noc. Náhle jsme v dáli uviděli světla. "Pšš," ztišil jsem ostatní a zastavil. "Hopeři," šeptla Lindit a byla jako myška, i když jí celou cestu pusa jela jako kolovrátek. "Chaossi, pistol," kývl jsem na Chaosse. "Co chceš dělat?" zeptal se mě. "Já s Cudlou odvrátíme pozornost, vy jděte zadem," řekl jsem a Cudla mlčky kývla.
Hell a Wampirka vedené Chaosse se plížili trávou směrem k zadnímu vchodu. Všichni byli připraveni vytáhnout nože, ale bylo ticho. Náhle uslyšeli výstřel. "Honem!" pochopil Chaoss, zvedl se a utíkal ke vchodu. "Víš co jsme nedomysleli?" řekla udýchaně Hell u vchodu. "Jak se sem dostane Cudlinkaja a Dan," "To domyslíme pak," řekl Chaoss a hledal skrýš. "Támhle!" ukázal na menší kůlnu. Vyrazil zámek. "A sakra..." pronesl když kouknul dovnitř. "Hafíci," šeptla Lindit. Její "hafíci" měli velikost ovčáckého vlčáka a byli vycvičeni jenom na jedno - zabít. Chaoss rychle zavřel, ale i tak se začal ozývat štěkot. Hell se rozhlížela. "Támhle!" rozběhli se k budově.
Cudla si nasbírala nějaké šutry. Jenco jsem vystřelil, nastala panika. Čekali jsme na místě a pozorovali, co se bude dít. "Maj psi!" vykřikla Cudla. Začalo se ozývat štěkání a řev hoperů: "Kdo to střílel?!" "Nevim, šéfe," ozývali se z dálky hlasy. Pohledy hoperů se zadívaly do tmy. Rozsvítily se baterky. "Utekli, nic tam není," řekl jeden a chtěl zajít dovnitř. "TeĎ!" Cudla vylezla z úkrytu a hodila na hopery šutr. "Co to...?" Můj druhý výstřel tentokrát zasáhl velitele. "Vypuť psi!" vykřikl a bolestí. "A-Ano šéfe!"
"Měli bychom se vzdálit," řekla Cudla jelikož jsme ani jeden rozkaz o psech neslyšeli. "Jo, a pak se musíme dostat za Chaossem" Ozvalo se zavytí. "Do prdele! Jdeme!" rozkázal jsem Cudle, která posbírala pár kamenů a rozběhla se za mnou.
Chaoss za sebou zavřel dveře. "Co budeme dělat?!" šílela Wamp. "Hlavně ticho," vykukoval z okýnka Chaoss. "Oni nás stejně najdou," pronesla Hell. "Ty bestie nás vyčuchaj všude. Nesmrdíme stejně jako Hopeři," "Já bych teda vynechala to slovo smrdíme," usmála se Lindit. "V jejich smradu se jim fakt nevyrovnáme," "No, tak!" ztišila to Wamp. "Všude je tma," hlásil Chaoss. "Je tu někde něco užitečnýho?" Wamp se dívala do polic. "Jídlo leda a nějaký obvazy, ale zbraně žádný," "To je v háji," povzdechla si Hell a sedla si na jednu z beden.
"Někdo tu byl," zahlásil hoper veliteli. "Psiska mají vypáčenej zámek," "Váš pět si vemte každej jednoho psa a obcházejte tábor. My je dostaneme," Lindit byla přimáčklá na dveřích a poslouchala. "To jsou ale kurvy!" "No tak..." Hell zakroutila hlavou a jedla jablko, co vyndala z košíku. "Drží nás tu jak krysy," Wampirka se začala dívat po baterce. "Takže fakt jako půjdeme ven a zkusíme je zneškodnit?" zeptala se a ostatní se zamysleli. "Já bych počkala do rána," pronesla Hell. "To už zandaj psi," "Hlavně ráno za náma Am pošle posily," připomněla Lindit. "Jo, ale furt máme dva z týmu tam venku," "To je pravda," vstala Hell. "Nemůžeme je nechat na pospas těm trhačům," "Takže jdeme ven?" zeptala se Lindit "Jo!" řekl Chaoss.
Cudlinkaja se snažila držet se u mě. Několikrát jsem cítil její ruku na rameni, když mě ve tmě nahmatávala a nebo se snažila chytnout, aby se neztratila. Otáčel jsem se s pistolí v ruce. V dálce se jen leskly oči psů a byl slyšet jejich vzteklý dech a štěkot. Zastavit by znamenalo padnout jim na pospas. "Dane!" vykřikla najednou Cudla. Upadla. Na kolenou zadýchaná hleděla na mě a do očí se jí řinul pláč. "PojĎ, honem," pomáhal jsem jí rychle vstát. "Kotník," šeptla. Rychle jsem vystřelil do dálky mezi psi a doufal, že je to zastaví. "Sakra!" "Jsou tu," zašeptala Cudla a snažila se jít s mou podporou.
Chaoss otvíral pomalu dveře. Vchod osvětlila jediná lampička u dveří. "Hlavně potichu," Schovali se za roh jedné budovy a sledovali. "Hell, ty s Lindit jdi tamtudy a my jdeme tudy," domlouval se tiše Chaoss a vyrazili. Wampirce se podařilo přiblížit se za Hopera. Bodla a Hoper se skácel. "Na," podávala Chaossovi kšilt. "Co s tím?" "Třeba ti psi nepoznaj pach cizince," usmála se a navlékla na sebe hoperu mikinu. "Ne, díky, to si na sebe nevemu," odmítl Chaoss a dotáhl Hopera stranou.
"Támhle jsou! Trhej!" vykřikl Hoper a Hell s Lindit se rozběhli cetičkou. "Oheň!" vykřikla Hell a popadla jednu petrolejku, co visela u vchodu. Jen co se hafan přiblížil, praštila ho po čumáku. Rychle se otočil a běžel pryč. "Uf," oddychla si Lindit a dívala se do všech stran. "Snad dobrý," řekla Hell a najednou ji zamrazilo v zádech. Po celé osadě se rozlehl ženský výkřik. "Cudla..." zbledla Lindit a podívala se na Hell.
Chaoss najednou zastavil. "Začínám se bát," řekla Wampirka a sledovala každej pohyb. Lekla se i krysy, co proběhla kolem. "Klid," řekl jí Chaoss klidně. "Co by se mohlo stát," Ani jeden z nich nezaregistroval jednoho ze psů přímo za sebou. Wamp vykřikla a couvla ke zdi, když hafan zezadu zaútočil na Chaosse. "Pomoc!" vykřikla zatímco si Chaoss bránil rukama hlavu a snažil se psisko přeprat. Marně. Ztuhlá strach si Wamp přeci jenom vzpomněla na nůž co měla u opasku. Vzala ho do ruky a se zavřenýma očima bodla psa do hřbetu. Bodala asi třikrát než zvíře přestalo trhat Chaossův kabát. Ten neváhal, otočil se na záda a bestii kopl. Pes se zakousl a Chaoss vykřikl bolestí. "Co mám dělat? Co mám dělat!" křičela Wampirka a hledala cosi.
Jeden ze tří psů se zakousl do Cudlinina lýtka. Její výkřik plný bolesti vyděsil snad každého v osadě, ale hopeři z toho měli radost. Vystřelil jsem na psa v zadu. Padl na zem, ale byla tu i špatná zpráva, došly náboje! Ovšem i tak byla zbraň nebezpečná, druhý pes, který se po mě vrhal dostal zásah přímo zbraní do palice. Několikrát za sebou. Všude byla krev a zbývalo jediné. Nůž. Pes dostal zásah do hřbetu a vrhl se pro mě. Zatímco Cudla ležela vedla vedle, těžce oddechovala a ztrácela vědomí z bolesti a ztráty krve, doufal jsem, že zbylí dva psi jsou zneškodněni. Třetí však ještě ne. Zakousl se do pravé paže. Levou jsem nahmatával nůž, který spadl kousek ode mě. Věděl jsem, že chce jít po krku. Z posledních sil se natáhla Cudlinkaja a strčila mi nůž blíž. Netrvalo to ani minutu a psovi projelo ostří mozkem. A to několikrát za sebou. Krev stříkala všude kolem, tedy nejvíc hlavně na mě.
Hell s Lindit běželi směrem k Chaossovi a Wamp. Cestou málem vrazili do Hopera. "A sakra! Pop..." "Ticho bude!" vykřikla Hell a podřízla ho. "Jdeme," Lindit si sebrala ze země jeho zbraň. "Wamp už jsme tu!" Lindit začala střílet a pes spadl k zemi. "Jak jsi na tom?" zeptala se Hell. "J-já dobrý," vykoktala Wamp a podávala Lindit obvazy, co ukradli. "BuĎ rád, že seš naživu," pronesla Lindit a dívala se na rány od drápů na jeho zádech. "Náhodou já jsem," ujistil ji Chaoss a posadil se. "Bestie zuřivá! Doufám, že nemá vzteklinu!" "Jo, máš pravdu, ty už jsi vzteklej dost," usmála se Lindit, "Ne nemá," ujistila ho Hell.
Pokusil jsem se posadil a podíval se na Cudlu. Tma už opadla a v trávě byla rosa. Ještě dýchala. Strhl jsem již dost poškubaný rukáv a zastavil krvácení z lýtka. Dalo se jen počkat na záchranu.
Chaosse posadili na lavičku blízko skladiště a holky se vydaly do ulic, tentokrát s puškama. "Jedn na krysy, nemám to podat zbytku těch bestii?" zeptala se Hell. "Podej, bylo by nebezpečný je tu nechat nebo si je brát sebou," řekla Lindit a Hell se vydala k jejich "boudě" kde vypáčili zámek. Wampirka zatím rychle proběhla osadou. "Nikde nikdo, čisto," mrkla na Lindit. "Takže teď počkáme na Am?" zeptal se Chaoss. "Jo," řekla Hell "A můžem zatím vybrat, co vemem sebou,"
"Danieli!" třásla se mnou Amaranthes. "Co se to tu kurva stalo!" vykřikl MrMetal a kopl do jednoho ze psů. "Radši se neptej," řekl jsem. "Kde jsou ostatní?" zeptala se Am zatímco Maggot prohlížela Cudlu. "Dole v osadě," řekl jsem "snad naživu," "Natasho, Gothicu, vy pojďte se mnou," zavelela Amaranthes a vydala se do osady. "A já?" zeptal se Metal. "Ty mi pomůžeš," řekla Maggot. "A co s těma psama?" "Nech je ležet," odpověděl jsem mu. "Já prostě nepochopim proč si ti kreténi nemohli pořídit čivavu!" "Do tý bychom jednou kopli a bylo by po ní," řekl jsem, Metal se jenom ještě jednou kouknul na psí zabijáky a pak mi pomohl vstát. "Už asi chápeš proč já radši kočky," řekl mi.
"Halo!" vykřikla Amaranthes. "Jste tu někdo?" "Tady!" Wampirka k nim doběhla a dovedla je za ostatníma. "Je Cudla v pohodě? Slyšeli jsme výkřiky," "Bude v pořádku," řekla Natasha. "Co s tou osadou?" zeptal se Chaoss zatímco ho Nat s Gothicem odváděli pryč. "Vezmeme, co potřebujeme a dál se dohodneme až doma," řekla Amaranthes.
Vydali jsme se domů. Nat s Gothicem podpírali Chaosse, který měl slušnej obtisk zubů na noze. Cudlu nesli Metal s Maggot na nosítkách. Ostatní utrpěli jen menší zranění a já měl tedy tu ruku, ale žádná tragedie. "Nejvíc mě vyděsilo to, že řekneš do večera zpět a nic," řekla mi Am po cestě. "Kdo měl vědět, že budou mít psi?" "A vůbec, to jste šli beze zbraní?" "Nejsem blázen," řekl jsem jí "jen jsme je trošku otopili," Metal se rozesmál. "To je dobrý teda," "Měli jste se vrátit," řekla Am. "My se rozhodli, že ne," řekl jsem a to už jsme byli u základny. "Budu se hodně divit, jestli budete mít ještě rádi psi," pronesl Lordista, když viděl Cudlu a Chaosse. "Já taky," řekla Wamp. "Ale tak teď se o tom už bavit nebudeme ne?" "Jo, jdeme spát," řekla Lindit a odešla. Wamp a Hell ji následovaly. Am stále kroutila nechápavě hlavou. "Omluv mě, půjdu taky," řekl jsem. "Příště to dopadne už dobře," ujistil jsem jí...

Zrádce

8. srpna 2013 v 23:33 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Poté, co se všichni ranění z těžké porážky, kterou jsme utrpěli asi před měsícem a půl, plně zotavili, začali jsme plánovat další akci. Hned ráno jsem svolal poradu, kde se mělo rozhodnout, jaká akce to bude. ''Tak vzhledem k tomu, že jídla i ostatních potřebných věcí máme dostatek, navrhoval bych normální útok.'' prohlásil Chaoss. ''Ale chtělo by to něco menšího než minule, nechtěl bych, aby to dopadlo stejně.'' souhlasil jsem. ''No to mi ani nepřipomínejte, tejden se serem s tím TankDozerem, jen aby ho mohli zničit v prvním boji.'' řekl MrMetal. ''Asi půlhodinu
chůze od nás na západ, si hopíci staví další základnu, asi za týden to bude kompletní. Je to taková malá základnička, to by neměl být problém srovnat se zemí.'' navrhla Liadesque a všichni s jeho návrhem souhlasili. ''Oni mi zničili novej TankDozer, já jim zničim novou základnu.'' dodal MrMetal s chutí pomstít se ''Dobře, sejdeme se odpoledne ve 2 hodiny.''ukončil jsem poradu.
Ve dvě hodiny byli všichni připravení a mohli jsme vyrazit. Když jsme se přiblížili k základně, Lordista si zalezl do křoví na vyvýšeném místě a my ostatní jsme se začali plížit k nepříteli. Strážní věž tam nebyla, protože si asi zatím nestihli dostavět. Vplížili jsme se dovnitř a zlikvidovali stráž. Někteří hopeři zrovna stavěli nějakou budovu, jiní nosili skla do oken a podobný materiál.''Tak tohle je jasný vítěztví, nemají čas se ani bránit. Hahahaha!!'' křikl Tommyther a začal střílet na nic netušící hopery. My ostatní se přidali a za chvíli leželi všichni ''stavitelé'' mrtví na zemi. Pokračovali jsme dál, když se rozezněl poplach.''No to to trvalo. Já jim du naproti''ušklíbl se MrMetal a rozběhl se doprostřed základny. Někteří, se rozběhli za ním, zatímco ostatní běželi jiným směrem.
Kupodivu jsme narazili na větší odpor, než se vůbec čekalo. Proti nám vyběhlo asi 30 dobře ozbrojených hoperů. ''No tyvole, co to kurva je?!'' zíral MetalKnight na nepřítelovu početní převahu a organizovanost. ''Nepřátel se nelekejme a na počet nehleďme!'' prohlásil Chaoss a
zalehl i se svým kulometem za hromadu cihel. Kulomet si o ni opřel a spustil palbu. Prvních
deset přibíhajících skončilo na zemi, ostatní se skryli. Přiběhlo dalších 20 nepřátel. ''Ale ty
hajzlové nevypadaj překvapeně.'' řekl Trasher.
MrMetal se zatím probíjel stále dopředu, následovaný Tommytherem, Punkynou, Fobosem, Terou a Wampirkou. Mezi ním a ostatními byl ale asi 50-ti metrový odstup.''Těch kurev je tu nějak moc.'' řekl si sám pro sebe MrMetal, když zabil už asi dvacátého a stále příbíhali další. Hopeři stříleli i ze střech budov. MrMetal byl nucen zastavit a skrýt se za hromadou štěrku.
''Nejsem si jista, jestli tohle zvládnem.'' řekla mi Amaranthes, když hoperů stále neubývalo.''Nesmíme ustoupit!'' řekl jsem jí a vyměnil zásobník. Byli jsme dobře kryti, takže zatím nikdo nebyl zraněný.
MrMetal se zatím sám bránil velké početní převaze a začínalo mu být jasné, že to nemá šanci
zvládnout. Skupina, vedená Tommytherem totiž narazila na odpor z boku a museli zastavit. Metal se rozhodl, že ustoupí, otočil se ale řekl jen: ''A kurva..'' Hopeři ho totiž obklíčili. ''Odhoď zbraň!'' zařval jeden z hoperů. ''No jo furt.'' řekl otráveně a fláknul SCARem o zem.''Ani to nezkoušej!'' houkl hoper, když Metal přiblížil ruku k pouzdru s pistolí. ''Kleknou!'' ''Tak to nasrat. Si zaprášim kalhoty'' odsekl drze a Hoper ho praštil pažbou zbraně do kolena.''Au'' zařval MrMetal a klekl si.''A jak ste doprdele mohli bejt tak připravený?'' ''Hahaha, přesně jsme věděli, kdy zaútočíte. Ta stavba je jen na oko, celý je to připravený. Všiml sis, že se stavělo jen na kraji? A ti, které ste postříleli, byli jen zajatci hlavně Jednosměráci a jednosměrky, jen oblečený v hip hopovým oblečení. Hahaha!'' ''Jak jste to kurva mohli vědět, že příjdem dnes?'' ''Neznáš pojem informátor a zrádce?'' ''Lžeš! U nás není zrádce!'' ''Ale je.'' ''A kdo to teda je?'' ''Hm, vzhledem k tomu, že tě stejně popravíme, tak ti to říct můžu. Je to, ehm, jak se jmenuje, jo už vim, je to....'' než stihl doříct, ze střechy nižšího baráčku za ním, seskočila Punkyna a podřízla mu krk. Ostatní hopery postříleli Tommy, Fobos, Wamp a Tera. ''Díky. Kde je Dan a ostatní?'' zeptal se MrMetal. ''Stále bojují a koukám, že my budeme muset taky.'' řekl Fobos a ukázal na další hordu hoperů, kteří běželi k nim.
Já a ostatní jsme byli pomalu zatlačováni k ústupu.''Ustoupíme nebo ještě bojujeme?'' zeptala
se Sharon.''Já už neustoupím! K ústupu mě donutí jen vážné zranění někoho z vás!''řekl jsem rázně za účelem povzbuzení morálky spolubojovníků. Trasher s brokovnicí běhal v domech kolem nás a střílel vše, na co narazil. ''Bacha, granát!'' zařval kdosi a granát odhodil. MrMetal a spol zaujali vhodné pozice a stříleli přibíhající. ''Seru na to, je čas na granáty.'' řekl MrMetal a hodil mezi hopery granát.''Účinné.'' řekl jen Tommy, když asi 10 hoperů odletělo, někteří bez končetin, do stran, a udělal to samý.
Za chvíli z jedné z budov vyběhl Trasher a křičel: ''Hej, pojďte někdo se mnou, našel sem něco úžasného!'' Sharon s Gothicem ho tedy následovali zpět do budovy.''Tady to je.'' ukázal Trasher na skříň plnou chlastu. ''To si děláš prdel, nám jde vo život a ty myslíš jen na tohle?!''rozčílila se Sharon, ale Gothic pochopil: ''Neznáš planoucího ducha alkoholu?'' ''Ne, o to je.'' ''Uvidíš, nemáte někdo nějaký hadr?'' ''Tady je jen tričko s Eminemem.'' ukázala Sharon na další polici. ''No super, rozthejte ho, otevřete ty lahve a nacpěte ty kusy hadru tam.''Oba udělali, co Trasher pravil a za chvíli vyběhli s lahvemi v náruči z budovy za námi.''Máme pro všechny, každej si jednu vemte a počkejte, až se k vám dostane zapalovač, pak zapalte ten hadr a hoďte to mezi hopery.''rozkázal Trasher, vytáhl zapalovač a zapálil svůj. Hodil ho mezi hopery, když se lahev roztříštila o zem, hořící alkohol se rostříkl na hopery, kteří začali hořet taky. Dále hořely i budovy a ostatní okolí. Když jsme hodili asi osmou lahev, hopeři se dali na útěk. A my za nimi. Ti, co měli ještě mocnou zbraň u sebe nás následovali.''Někdo se mnou, pomoct těm na druhé straně!''křikla Hell a Chaoss, L a Amaranthes se odpojili a běželi s ní. My ostatní jsme museli přibrzdit, protože kolem hořely budovy a všude byl kouř.''Zpátky, ať se toho nenadejcháte.''řekl vysílačkou Lordista.''Tohle je teď moje práce.''dodal a začal střílet po hoperech, kteří utíkali z osady pryč. Trasher vylezl na střechu jedné z budov, přeskočil ohradu a vydal se lovit hopery, které Lordista nemohl trefit, neboť běželi přímo za ohradou.
MrMetal, Tommy, Punky, Fobos, Wamp a Tera už začínali být zoufalí. Najednou se ozvala rána a několik hoperů začalo hořet a za ní další a hořelo jich mnohem víc.''Co to do prdele bylo?''zeptala se Tera a hned pochopila, když uviděla Hell a její skupinu ''Do nich!''zavelel Fobos a rozběhl se mezi zmatené hopery.
Za chvíli byli všichni hopeři mrtví, jen některým se podařilo utéct.''Je čas hasit!''řekl Lordista a rozstřílel obři nádrž na vodu. Za všech stran se začala valit voda.''Proč hasíme?''zeptal se Chaoss.''Aby se ten oheň moc nerozšířil ven, mohla by chytnout ta louka tady kolem a byl by průser.''odpověděl Lordista. ''Ale vždyť za chvíli bude pršet, čum na tu černou oblohu, pak se to uhasí samo.'' ''Aha, jsem si nevšiml.'' ''To je jedno,''řekl jsem''myslím, že je čas jít.''
Než jsme došli domů, začala průtrž mračen a bouřka. Toho večera za mnou přišel MrMetal: ''Dane, nechtěl sem to zatím říkat před ostatníma, ale asi tu máme zrádce...'' odmlčel se, když uviděl můj nechápavý a nevěřící výraz''...ano, je to asi tak, když mě skoro zajali ti hopeři, jen z nich říkal něco o tom, že o nás věděli a to díky informátorovi z našich řad.'' ''Tak to je v prdeli, kdo to může být?'' odpověděl jsem zdrceně.''Nevím, opravdu nemám tušení.'' ''Tak to musíme zjistit.''řekl jsem jen a naznačil, aby šel za mnou. Svolali jsme poplach a když se všichni dostavili ke mně, před jeskyň, začal jsem mluvit:''Dozvěděl jsme se, že tu máme zrádce.'' všichni s nechápavými výrazy zírali na mě. ''Ano, je tomu tak, nevím, kdo z vás ten zrádce je, ale žádám ho, aby se přiznal. Pak ho nechám jít. Pokud se nikdo nepřizná, zahájim vyšetřování a až zrádce najdu, bude popraven.'' Nepřihlásil se nikdo. ''To sem si myslel...'' řekl jsem, ale Trasher mě přerušil: ''Hej Punkyno, tys před akcí někam šla, kampak?'' ''Jen sem se šla projít, snad si doprdele nemyslíte, že jsem zrádce já?!'' řekla Punky a zněla naštvaně.''Hele, a byla...byla to ona, kdo toho ukecaného hopera zabila.'' ''To byla jen náhoda.'' bránila se Punkyna. MrMetal se na mě podíval a já přikývl. Dal Punkyně na ruce pouta a odvedl ji do cely. ''Snad si opravdu nemyslíš, že jsem zradila?'' zeptala se ho Punkyna.''Já si nemyslím nic, jsi je podezřelá.''odpověděl jí Metal.
Vězení byla taková malá ''místnost'' v jeskynním komplexu, hned u vstupu, opatřená mříží. Byla tam zavřená zajatá velitelka jednosměrek, které nás tehdy chtěly otrávit. ''Děláš si prdel, to mě chceš zavřít k téhle krávě?'' vytřeštila oči Punky.''Nic jiného nemáme.''odpověděl jí Metal, když za ní zaklapla mříž.
''Já tomu nevěřím, podle mě ona není zrádce.'' řekl mi MrMetal později.''Však já taky ne, ale ona je návnada. On se později ukáže pravý zrádce.''odpověděl jsem.''Snad ano. Vezmu si dnes hlídku, pro jistotu sám.'' ''Dobře'' souhlasil jsem ''Kdyby něco, dej vědět, já asi stejně dnes spát nebudu.'' Přikývl a odešel.
Někdy kolem půlnoci, když seděl zamyšleně, opřený o strom, zaslechl MrMetal nějaké zvuky. Vstal a šel se podívat, co se děje. Zamířil k vězení a potichu sledoval, co se dělo. U cely stála Liadesque a páčila zámek, když se jí to podařila a chtěla i s Punkynou odejít, vyšel MrMetal ze své skrýše: ''Co to k sakru dělaš?'' ''Ona není zrádce a já to dokážu!''odpověděla rázně L. ''To nemůžeš. Vzdej se prosím, nechci na tebe mířit zbraní.'' L odložila páčidlo: ''Necháš nás zmizet, my dokážeme zjistit pravdu.'' začala ho překecávat. ''Jsi vzhůru?''ozval se MrMetalův hlas ve vysílačce.''Jistě, děje se něco?'' ''Můžeš přijít sem, k vězení?'' ''Už tam jdu.'' Když jsem tam přišel a uviděl Liadesque, zeptal jsem se:''Tak co se tu děje?'' ''L chce dokázat, že Punky je nevinná.''odpověděl MrMetal.''Dobře a jak to chceš dokázat?'' zeptal jsem se zvědavě. ''To ještě nevím, ale prostě to dokážu!''opověděla L rázně ''Dobře, tak jo, vzhledem k tomu, že si opravdu nemyslím, že vy jste zradily právě vy tak teda dobře. Zkuste odchytit pár hoperů a zjistěte to od nich...jo a tady máte všechno co potřebujete. Jídlo pití, zbraň a taky provaz.'' podal jsem jim brašnu, kterou právě přinesl MrMetal a ten dodal: ''Nalaďte si vysílačku, budeme ve spojení, ale ať to nikdo jinej neslyší, když něco budete potřebovat, tak dejte vědět. A teď, Liadesque vystřel, aby to nebylo nápadný.'' L vystřelila, Punkyna si vzala zbraň od MrMetala a obě zmizely ve tmě. To už začali přibíhat ostatní, kteří slyšeli výstřel...
L s Punky přespaly v malé jeskyni, kterou si našli. Nikam nevedla a byla zakrytá křovím a tak je nikdo nemohl najít. Hned ráno se obě vypravily k táboru, kde jsme bojovali. Z hoperské základny téměř zbylo jen spáleniště. ''No vida, hele, koukám, že to stihlo shořet skoro celý.'' řekla L a Punky přikývla, ale najednou se zarazila.''Psst, támhle někdo je.'' ''Je to hoper, je to víc hoperů a vidíš to co já? Nemají žádnou zbraň.'' ''To je naše šance!''řekla Punky a obě vyběhly ze svého úkrytu. Když je hopeři uviděli, chtěli se dát na útěk, ale Punky vystřelila několikrát do vzduchu a to je zastavilo: ''Pojďte sem, s rukama nad hlavou!'' křikla na ně Liadesque a hopeři poslechli. Bylo jich 16.''Co ste zač?''zeptal se jich Punky.''My sme utekli z té hořící základny, přišli jsme o všechno, tak sme hledali něco zachovalýho tady.'' ''Potřebujeme jich tolik?'' zeptala se Punkyny L.''Já myslím, že ne. Tady těch 5 nechci.'' ukázala na pětici na kraji. L na ně namířila a všechny je postřílela.''Tak a tady vidíte, co se vám stane, když budete dělat problémy, takže lehnout na zem, ruce za záda!'' zavelela zajatcům Punky. Najednou se za holkama ozvalo křupnutí. Obě se otočily a uviděly hopera s pistolí. Ani na vteřinu nezaváhaly a než se stihl vzpamatovat, ležel hoper mrtvý na zemi. Punky si vzala jeho zbraň a L začala svazovat vězně. Všechny je k sobě provazama připojila ''Tak a teď už nezdrhnete, pohyb!''
Mezitím už se vzbudili i ostatní .''Doprdele, jak tě může převést holka?!'' nadával Metalovi
Lordista.''Sakra, dyť ti říkám, byla tma, šel sem se podívat, co je to za hluk a najednou jsem
měl u ksichtu namířenej automat. Co sem měl dělat?'' ''Jo, já přišel těsně před tím, než ty dvě zmizely, L jen vystřelila a my jsme nemohli nic dělat.''dodal jsem. Samozřejmě jsme museli lhát.
Když holky a jejich zajatci přišli do své skrýše, posadili je dozadu a začaly přemýšlet, jak z nich dostanou, co potřebujou vědět. ''Budeme je mučit!''usmála se Punkyna a v jejích očích se objevila jiskřička radosti. ''No dobře, ale jak?'' zeptala se L.''To nech na mě, všechno co potřebujeme nám donesou Metal s Danem.'' odpověděla Punky a L přikývla. Pak se znovu zeptala: ''Jak budeme mučit?'' "Pro začátek něco mírnějšího" řekla Punkyna "Přeci jenom chceme vědět informace tak aby nezdechli hned na začátku.''
Nahoře na stropě skály byl převis a tam všem přivázaly ruce, takže viseli, jen za ruce. ''Jdeme sehnat nějaký dost velký a těžký kámen.'' mrkla Punky na L. Když ho přitáhly, L se zeptala: ''K čemu ho chceš?'' ''No támhle tomu to přivážeme k nohám'' odpověděla Punkyna. ''Cože? Proč? Odpověď nedostala a tak udělala, co řekla společnice. Začali tlačit na kámen a najednou se ozvalo hlasité prasknutí. L se lekla: ''Do prdele co to bylo?!'' ''Jeho ramena to pod tou váhou prostě neunesly'' Mezitím jak Punkyna vysvětlovala, hoper hystericky křičel. L začala mluvit: ''Takže kdo je u nás ten zrádce? Jestli nám to neřekneš, budeme pokračovat a bude to horší.'' Nikdo ani necekl. Punkyna křikla: ''Hej ty vyklop to.'' Hoper odsekl: ''To víš, že jo, budu ti to říkat asi, píčo'' ''Hele chceš něco ukázat? Tvýho kámoše rozřežeme, co ty na to?'' L vzala Punkynu stranou a řekla: ''Vždyť nemáme pilu ani nože" ''Běž za Metalem a přines všechno, co potřebujeme. Ale ať o tobě nikdo neví.'' Punkyna se otočila na hopera: ''Hele řekni nám to a nic se ti nestane a ani neuvidíš svý kámoše umírat" ''Pche. Stejně s nikým tady nic neuděláte!" křičel hoper " Na víc než vykloubení ramen se nezmůžete!"
Asi za hodinu L přitáhla pytel, ve kterém byly nože, pila a papír s tužkou. Začaly vytahovat nůž po noži a lepily na ně lístečky s nápisy. Když bylo všechno připraveno, naházely nože zase zpátky. ''Teď, jdeme na támhle toho, bude vejpůl.'' L ho praštila po hlavě a za chvíli nadávala: ''Je těžkej jako prase sakra! Já se s ním srát nebudu!'' ''Dělej! Přece toho teď nenecháme!''
Po chvilce nadávání vzaly pilu. "Jdeme na to," mrkla Punkyna na L a pomalu začaly řezat. Začaly mezi nohama a pomalu se dostávaly masem výš a výš až k pánvi. Všude byla krev a křik oběti se nedal poslouchat ''Ty vole já už nemůžu,'' vydechla Punkyna a L dodala: ''Stejně se to seklo v pánvi to nemá cenu. Chtělo by to něco, co se dostane přes kost,''
L přišla k hlavnímu hoperovi a zeptala se: ''Budeš mluvit?'' On jen odsekl. Punkyna se hrabala v pytli s noži, jeden vytáhla a řekla: '' Prsty na pravý ruce, tak začneme" Podala nůž L a ta rozřízla ukazováček. Hoper jen vyjekl. Pokračovala. Řezala maso až na ukazováčku nezbylo nic, chtěla přelomit i kost , ale moc to nešlo. Nakonec se ozvalo křupnutí a řev. Podařilo se.
Další nůž nesl název noha. Vybraly si pravou, začaly odkrojovat kusy masa a hoper nepříčetně řval. Pak zařval: ''Dobře, dobře já vám to řeknu! Ale už mě nechte!'' ''Tak mluv!'' zařvala L. Hoper ''Nikdo není zrádce máte štěnici pod stolem, tak jsme vás mohli odposlouchávat a všechno jsme věděli vlastně díky vám všem,''
Najednou začalo něco pípat, vycházelo to od jednoho hopera. L ho prohlídla a zjistila, že to celou dobu nahrával na starej mobil. ''To je fajn, máme důkazy, takže nemusíme nikoho nechávat naživu.'' ''Co uděláme se zbytkem?'' ''Postřílíme,'' Punky vzala zbraň a každej z visících hoperů dostal kulku do hlavy.''Tak se vrátíme a ukážeme ostatním, co jsme zjistili.'' řekla Punky začala sbírat věci, které chtěly vzít sebou.
Seděli jsme uvnitř jeskyně a mluvili jsme s MrMetalem stále o tom samém. Najednou se ozval nějaký řev. Oba jsme se zvedli a šli se podívat, co se děje. Uviděli jsme MetalKnighta s Trasherem, kteří měli zrovna hlídku, jak drží Punkynu s L. Obě měly stoupané ruce za zády.''Co se to tady kurva děje?!'' zeptal se MrMetal.''Hele, koho máme.'' ukázal na ně Trasher. ''Ty vole, vždyť jsme sem přišly s rukama nad hlavou. Musíme vám něco ukázat, máme důkazy, že tu zrádce není!''rozčílila se Punkyna a dodala ''Sundej mi to a pojďte se mnou.'' Knight jí sundal pouta a následovali jsme ji do jeskyně. Punky se ohnula pod stůl a vytáhla zespodu malou věcičku. ''Štěnice! Takže žádnej zrádce, ten debil lhal!'' nadával MrMetal, hodil štěnici na zem a několikrát do ní střelil. Poté jsme si poslechli zvukový záznam z mobilu hopera, vysvětlili ostatním, co se opravdu stalo. Ovšem i nadále nás to drželo na pozoru. Věděli jsme, že se to může stát znova a klidně tu tentokrát zrádce být může.

Vynález

4. srpna 2013 v 20:31 | DevilDan + Tommyther + MrMetal |  This Is WAR
Jednoho dne někdo navrhnul, že bysme mohli jít napadnou a obsadit další základnu hoperů a protože jsme dlouho nic nedobyli, tak všichni radostně souhlasili. Za pár minut jsme byli připraveni a mohli jsme vyrazit.
Došli jsme k táboru který, jak se ukázalo, ležel u kostela se hřbitovem. ''Není jich tam moc, to bude v pohodě. Lordisto, támhle ve věži kostela někdo je, to bude sniper. Víš, co máš dělat.'' řekl Fobos a v tu chvíli se ozvala rána. Z věže spadlo tělo a to způsobilo poplach.
V tom jsme ale vyběhli a než se většina hoperů vzpamatovala, tak už ležela na zemi s několika průstřely. Zbývající dva zůstali v kostele, ale nekladli celkem žádný odpor. ''Jak to, že jich tu bylo tak málo?'' zeptal se Demonek. ''Protože zbytek přichází'' řekla Lindit a ukázala směrem na cestu, která vedla k táboru. ''Chaossi, vlez si do věže! Zajatce nepotřebujem.'' rozkázal jsem a Chaoss zaujal palebnou pozici. Odjistil svůj kulomet a začal střílet. Prach na cestě rychle změnil barvu, stejně jako Chaossova rozžhavená hlaveň. Bylo to jako na střelnici, nepřítel se neměl kam schovat, byl na otevřené krajině. Náhle střelba utichla a já rozkázal Trasherovi s MetalKnightem, ať dorazí přeživší a ať zbytek prohledá tábor.
Najednou se ve vysílačce ozvalo: ''Dane? Tady MrMetal, přijď do dílny. Je to ta velká budova u vchodu.'' ''Jo, vím kterou myslíš, už tam jdu.'' odpověděl jsem a šel za ním. Když jsem tam přišel, MrMetal s Tommytherem už na mě čekali. ''Sleduj, co jsme objevili.'' ukázal Tommyther na starý zaparkovaný buldozer. ''Napadlo mě, že bysme z toho mohli udělat tank. Nebude to nic moc, ale účinný by to bejt mohlo.''dodal MrMetal. ''Dobrý nápad, tank by se hodil.'' ''Super, my už to máme docela naplánovaný, budeme ale potřebovat pomoc. Třeba Trashera, Fobose, Lordistu, Chaosse a MetalKnighta. Pracovat budeme tady v dílně, všechno potřebný tady je.'' ''Dobře, pracujte.'' odpověděl jsem a šel sehnat zmíněné pomocníky.
Rozhodl jsem, že si tu základnu ponecháme, jako záložní, takže zatímco MrMetalův tým pracoval na novém TankDozeru, jak to pojmenoval Tommy, my ostatní se snažili opravovat budovy, které byly během bojů poškozené. Jen vždy tři lidi hlídali naši jeskyň a vězenkyni, velitelku Jednosměrek, které nás podrazily, tam zavřenou.
Když o týden a něco MrMetalův tým rozhlásil, že prototyp je hotov, všichni již netrpělivě čekali před dílnou. Vrata se otevřela a z dílny vyjel úplně změněný buldozer. Celý stroj neměl střechu, kabina byla rozšířena do boků, aby se dovnitř vešla tříčlenná posádka, kterou tvořili MrMetal jako velitel stroje, Tommyther jako střelec a Trasher jako řidič. Velitel, který seděl v levé části kabiny, měl k dispozici periskop pro výhled ze stroje a řídil činnost celého tanku, střelec stál v pravé části a jako zbraň mu sloužily šestiranný granátomet M32 a kulomet M240 přimontovaný ve předku kabiny jen pro střelbu dopředu. Protože při střelbě z primární zbraně - granátometu, musel vždy vykouknout ven a vystřelil, měl střelec na hlavě helmu pro jeho větší bezpečnost.
Čelní sklo bylo nahrazeno ocelovou deskou s průzorem pro řidiče uprostřed. Skla na bocích kabiny byly též nahrazeny ocelovými deskami s průzorem pro velitele a střelce na jejich stranách a střílnami pro ruční zbraně. Zadní stěna nebyla, aby mohla posádka v případě potřeby uniknout lehce z tanku. A taky jim došly ocelové desky. Přední část, neboli čumák, kde se nacházel motor kryla zvednutá radlice a na bocích byly ocelové desky, připevněné na tyčích, aby se motor nezavařil. Nad pásy se nacházely zkoseně přivařené ocelové desky pro větší krytí pásů. Rychlost stroje nebyla nijak úžasná, protože dosahoval rychlosti pouze 20 km/h. Celý byl natřen černou barvou a na bocích kabiny žlutě napsány nápisy: ''METAL NEVER DIE!'' a ''THIS IS WAR!''
Všichni jsme byli TankDozerem nadšeni. ''Měli bychom to otestovat v boji.'' navrhl GothicDan. ''Ano, mohli.''potvrdil jsem a MrMetal dodal''A já už i vím kde.''Myslel tím velkou hoperskou základnu docela blízko základně, ve které jsme se nacházeli.''Nejdůležitější fakt je, že tam nejsou strážní věže, TankDozer je zranitelný z vrchu, v čelních střetech by neměl být problém. Jo a Lordisto, ty nás musíš odněkud krýt, pokud si tank oběhnou, jsme ztraceni'' řekl Tommyther a Lordista přikývl. ''Bude to velká bitva, co kdyby zdravotnice šly taky, aby byly po ruce, když bude někdo zraněn.'' navrhla Satt.''Dobře, to je dobrej nápad, rozdělíme se na tři týmy a každá zdravotnice půjde s jedním z nich. První tým, tvořený mnou, Punkynou, Liadesque, Fobosem, Cudlinkajou, WT-Sharon a Maggot půjde do útoku na levou stranu základny. Druhý tým, tvořený Demonkem, Amaranthes, Satt, Terou, Metal-Knightem a Syslounkou půjde do útoku na pravou stranu základny a třetí tým tvořený Chaossem, Hell, GothicDanem, Wampirkou, Natashou a Litlemonster půjde krytý za tankem přímo doprostřed. Lindin zůstane hlídat jeskyň, aby nás nikdo nevykradl. Tak se běžte připravit, čeká nás těžký boj.'' rozkázal jsem a šel se připravit na bitvu spolu s ostatními.
Za půl hodiny jsme už šli směrem k nepřátelské základně. Zformovali jsme se do týmů a Lordista vylezl na kopec naproti vstupu. TankDozer proboural vstupní bránu základny a ihned se rozezněl poplach. ''Skupina hoperů na dvou hodinách!'' řval MrMetal sledující dění periskopem: ''PAL!'' zavelel, Tommy vykoukl z tanku a rychle vystřílel všech šest granátů.''Dobrá trefa! Je po nich!'' houkl vesele Metal.''Tak jdeme na to! Do útoku! První tým za mnou!''rozkázal jsem a rozběhl se i s týmem na levou stranu základny. Druhý tým, vedený Demonkem se rozběhl na stranou pravou a třetí zůstal a střílel krytý za tankem. Asi 20 hoperů se rozhodlo vyrazit proti tanku přímo, ale Tommy spustil palbu z kulometu. ''Ti chcípaj, hajzlové, dejte si olovo!'' jásal MrMetal. Můj tým narazil na odpor a museli jsme se zastavit. Zahlédl jsem Punkynu jak zaběhla do baráku vedle, ale neměl jsme čas věnovat tomu pozornost. ''Fobos to dostal, Maggot, pojď sem!'' zařvala L a Maggot z lékarničkou v ruce přiběhla.''To je dobrý, jen noha, střílet můžu.'' uklidnil je Fobos a v sedě střílel dál. Hoperů ale neubývalo, přicházeli stále další. Dokonce se jich několik pokusilo oběhnout nás.
Démonkův tým zatím likvidoval za běhu vše, co mu stálo v cestě. Ale i on narazil na odpor a museli se zastavit. Postříleli všechny hopery a běželi dál.''A kurva, kulomet, kulomet!'' zařval
Knight a zakryl se za jedním barákem. Všichni udělali totéž, jen Sys se skryla za barák přímo naproti. Kulometná palba byla mezi oběma domy, které od sebe byly vzdáleny asi 15 metrů. ''MrMetale, potřebujeme tu tank, májí tu kulomet!'' křičel do vysílačky Demonek.''Já toho kulometčíka netrefím, je skrytej za nějakou bariérou.''dodal se Lordista.''Jo, už tam jedem, ale potrvá nám to chvíli!'' odpověděl MrMetal a rozkázal Trasherovi směr jízdy.
Mezitím můj tým stále odolával náporu nepřátel. ''Tohle už dlouho nevydržíme, musíme se stáhnout!'' křičela Cudlinkaja. ''Tank nám nepomůže, ten je jinde!''dodala Sharon. Protože nepřátel přibývalo, rozhodl jsem, že tedy ustoupíme. Zvedl jsem Fobose a táhl ho pryč.''Ááááuuu'' zakvikla Sharon a chytla se za ruku.''Moje ruka, nějakej hajzl mě trefil!'' ''To je v pohodě, já ti to pak ošetřím.''řekla jí Maggot a spolu s L a Cudlinkajou se vydaly za námi.
Démonkův tým stále čekal na tank. Najednou z okna baráku, za kterým stála Syslounka, vyskočil hoper a začal ji škrtit zbraní. ''Sys!''křikla Satt a rozběhla se k ní. ''Počkej, je tam kulo...'' zařval Demonek, ale než stihl doříct, Satt schytala několik kulek a padla na zem. Syslounka se vytrhla hoperovi, ale on ji podrazil nohy, vrazil jí do zad nůž, vystřelil na zbytek Demonkova týmu na druhé straně a trefil Teru, kterou chytil Demonek. Amaranthes hopera zastřelila.
Najednou přijel TankDozer. ''Na dvanácti hodinách, ten kulomet, střílej.'' zavelel MrMetal a Tommy vystřelil, trefil a zabil kulometčíka. Tým 3, stále krytý za tankem se rozdělil. Chaoss s Hell a GothicDanem se otočili a stříleli nepřátele za tankem i vedle tanku a Wampirka s Natashou a Litlemonster se rozběhli k Demonkovi a jeho týmu. ''Satt a Sys jsou mrtvé.'' ozval se smutný hlas Litlemonster z vysílačky, která se pustila do ošetřování Tery.
Najednou se z okna baráku u vstupu do základny vynořil Hoper s raketometem, namířil na Lordistovu pozici a vystřelil.''A kurvaaaaa!'' zařval Lordista a zřítil se dolů. Chaoss, který si všiml první zastřelil raketometčíka a vzal vysílačku: ''Lordisto, jsi tam?! Slyšíš?! Hej, žiješ?!'' chvíli čekal, než se mu dostalo odpovědi: ''Jo, sem tady, spadl sem dolů, ale sem v pořádku, jen jsem, efff, trochu pomlácenej a mám vyvrknutej kotník, sakra!''
Proti Dozeru se rozběhlo několik hoperů.''Tommy, pokrop je!''rozkázal MrMetal, ale místo střelby se ozvalo jen nadávání. ''Tak co je? Proč nestřílíš?'' řval MrMetal.''Protože se ten zasranej krám zasekl!'' zuřil Tommyther, popadl granátomet a začal střílet hopery, jak šílený. Do tanku dopadl granát, ale MrMetal ho naštěstí popadl a ihned vyhodil ven.''Tak tohle je v řiti, Trashere, dej tam zpátečku, musíme ustoupit.'' řekl Metal, když Tommy začal nabíjet.
Já a můj tým sme se pomalu blížili k východu. Liadesque s Cudlinkajou kryly ústup. Cudla to schytala do ruky, ale pořád střílela. ''Už sme skoro tam, pohyb pohyb!'' řekl jsem. Týmy Demonka i Chaosse se spojily a skrytí za tankem ustupovali. Tommyther pořád střílel. ''Dochází mi munice, sakra sakra, posledních šest granátů!'' řval při nabíjení. Vtom z okna naproti vykoukl odstřelovač, ozval se výstřel a tank se zastavil. ''Co to, motor to schytal?! Ale jak mohli prorazit tu radlici a trefit ho?'' divil se Trasher. ''Protože...ten hajzl má BARRETT!'' odpověděl mu vyděšeně MrMetal. Ozvala se další rána a periskop, kterým pozoroval okolí se rozletěl. ''Tak ten nás tady rozstřílí!'' hulákal Tommy. ''Vypadněte, budu vás krýt! Půjdu hned za váma!'' zavelel MrMetal a popadl SCAR.
Sniper střílel na motor, zřejmě ho chtěl zapálit a nechat vybuchnout. Hopeři, kteří si všimli, že kulomet nefunguje se bez starosti rozběhli k tanku. MrMetal vykoukl ven a začal na ně střílet. Prvních několik přibíhajících bylo zasaženo a všichni popadali na zem. Všichni hopeři začali střílet. MrMetal vystřílel zásobník, přebil další a vykoukl znovu z tanku. Najednou schytal kulku do ramene a do ruky, až mu vypadl SCAR ven z tanku. ''A do prdele!'' křikl, když k tomu všemu začal hořet motor. Otočil se a vyskočil ven z tanku. Tank vybuchnul a jedno z pojedových kol u pásů ho srazilo k zemi. Tommy to uviděl, dal Trasherovi granátomet a běžel mu pomoct. Trasher přiběhl až k hořícím troskám a vystřelil poslední granát z granátometu na místo, kde seděl odstřelovač. A kupodivu trefil. Sniper z okna vyletěl i se zbraní. Tommy zvednul MrMetala a spolu s Trasherem ho táhli k východu.
Já i můj tým jsme tam doběhli hned za nimi. Odpojila se jen Liadesque, která jediná nebyla zraněná, ani nikomu nepomáhala v chůzi a běžela k Demonkovi, Knightovi, Chaossovi, Amaranthes, Wampirkou, Gothicem a Natashou, kteří taky nebyli zranění, a rozhodli se krýt ústup. Teru odtáhla z bojiště Litlemonster. Všech osm se jich skrylo za baráky, stříleli na přicházející hopery a čekali, dokud neodejde poslední ze zraněných.''Jsem na suchu, a munici sem ztratil.'' řval Chaoss a vytahoval pistoli. Kousek od nich dopadl granát, který odhodil Knighta, Gothica i Natashu. Chaoss, Demonek a Liadesque k nim přiběhli a pomohli jim na nohy. Všichni tři byli výbuchem a následným odhozením otřeseni a měli v sobě střepy. Každý podpíral jednoho a táhli je z bojiště. Amaranthes s Wampirkou ještě chvíli střílely, Am vytáhla granát, hodila ho proti hoperům a obě se rozhodly ustoupit také. Sebrali jsme Lordistu, který nemohl chodit a ustupovali stále dál a dál do lesa. Někteří hopeři běželi za námi, ale dařilo se nám je nějak odrážet.
Když jsme věděli, že po nás nikdo nejde, zastavili jsme se, abychom si odpočinuli. ''Do prdele, kde je Punkyna?'' vzpomněla si Liadesque. ''Zaběhla do toho baráku, od té doby jsem ji neviděl.'' odpověděl jsem. ''Tak to musíme jít pro ni!'' řekl Demonek a popadl zbraň, L přikývla a než stihl kdokoliv cokoliv říct, oba už byli pryč. ''Vraťte se, co děláte?!'' houkl jsem za nimi, ale asi už mě neslyšeli. ''Oni ví, co dělají.'' snažil se mě uklidnit Chaoss. ''To doufám.'' odpověděl jsme jen. ''Takže, máme spoustu zraněných a dvě mrtvé.'' řekla mi Litlemonster. 'Jsou zranění vážná?'' zeptala se Wampirka.''Lordista spadl z pořádné výšky, takže ten je dost pomlácenej a má vyvrknutej kotník, pak MrMetal, který je v bezvědomí a má prostřelenou dvakrát ruku, Tera to schytala do boku, Gothic, Natasha i Metal_Knight jsou plní střepů z granátu, všichni tři jsou podření a Gothic má navíc rozbitou hlavu, pak Fobos prostřelená noha, Sharon a Cudla mají poraněné ruce a pak někteří mají drobný oděrky.'' ''Tohle zrovna úspěch nebyl.'' litovala Amaranthes.''Co to máš na ruce, oni tě trefili?''zeptal se Chaoss a díval se jí na ruku.''Ale to nic není, jen škrábnutí, ošetřím si to sama.'' ''Do prdele? Kde to sem? Kde je můj tank?'' to se probral MrMetal. ''Ten je na šrot.''odpověděl mu suše Tommy. ''Do hajzlu, za to mi zaplatí!''zařval a chtěl se zvednout, ale skončilo to jen bolestivým zasyčením.
Mezitím vším, Punkyna se snažila obejít hopery, ale narazila na tři hopery, kteří se snažili udělat to samé. Všichni tři za chvíli leželi na zemi, ale střelba prozradila Punkynin úmysl a proto se Punky rozhodla schovat a počkat, co se bude dít. Když kolem ní hopeři jen přeběhli, ještě chvíli čekala a pak vylezla ze svého úkrytu. Podívala se ven, ale tým už tam nebyl a jen kolem běželi hopeři. Rozhodla se kontaktovat tým, ale její vysílačka nefungovala. ''Tak se odtud musím prostřílet sama.'' řekla si pro sebe, nabila M4 a namontovala na ni tlumič. Vyběhla ven z domu a běžela na druhou stranu, pryč od přibíhajících hoperů. Proběhla několika prázdnými domy, ale nakonec narazila na asi 10 hoperů. Neměla šanci a tak se otočila a vběhla do budovy. Hopeři běželi za ní. Punky se skryla za roh a čekala, co se bude dít. ''Vy jděte doprava, my doleva.'' uslyšela a usmála se. Vykoukla zpoza rohu a začala střílet na pětici hoperů, která se k ní blížila. Za 5 sekund už leželi v krvi na zemi. Druhá půlka hoperů se otočila, ale než stihli vystřelil, potkal je stejný osud, jako ty první. Punky zkontrolovala, jestli je čistej vzduch a vyběhla z domu, proběhla uličkou. Rychle zaběhla za roh a kolem ní prošlo několik hoperů. Naneštěstí si jí jeden z nich všiml a upozornil kolegy. Ti zavolali další a nakonec jich Punkynu pronásledovalo asi 20. Vběhla do další budovy a vyběhla do schodů. Hopeři přišli nahoru, ale nikde ji neviděli: ''Tak sakra, kde je ta potvora?'' zeptal se jeden. Další se přiblížil k velké truhle. Ta se otevřela a z ní se vymrštila ruka s nožem. Hoper se s výkřikem složil k zemi, hned na to se zvedla Punky a kryta za víkem truhly začala pálit do hoperů. Když vyprázdnila zásobník, zůstávalo 6 hoperů na živu. Vytáhla proto 2 Magnumy, které pořád nosila za pasem a postřílela i zbylé. Přebila si zásobníky i doplnila náboje do Magnumů a vydala se po schodech dolů. Vyšla z budovy, ale najednou ji obklíčilo několik hoperů ze všech stran.
Demonek s Liadesque se zatím blížili k základně hoperů. ''Myslíš že ještě žije?''zeptala se L. ''Doufám, že jo, třeba ji jen zajali.'' odpověděl Demonek a běželi dál.
Šéf hoperů si s úsměvem prohlížel zajatkyni: ''Dnes je úžasný den, konečně sme těm Metalistům nakopali prdele, dokonce jsme jim i někoho zabili, zničili tu jejich obrněnou bestii a máme tu i zajatce. Pořádně ji spoutejte, protože jestli vám zdrhne, tak mi to zkazí náladu a všechny vás zabiju.'' rozkázal pěti hoperům, takže za chvíli už měla Punky pouta na rukou i na nohou a byla omotaná řetězem.''A co s ní uděláme šéfe?'' ''Jaké jsou naše ztráty?'' ''Asi 100 až 150, proč?'' ''Tak popravit!'' ''Tak proč mě nezastřelíte rovnou?!'' ušklíbla se Punkyna.''Protože to natočíme a ukážeme tvým kámošům.'' zasmál se hoper a otočil se na dalšího hopera: ''Vyřiď ostatním, že v 18:00 bude poprava.'' ten přikývl a odešel informovat ty, co opravovali poničenou základnu a odklízeli mrtvé a trosky. Šéf se zatím vrátil k Punkyně: ''A zítra dobyjeme ten tábor, co už máme dlouhou dobu ve vaší moci a k tobě se přidají i další dementi, co je zajmu.'' Šéf i zbylí hopeři, co tam byli se začali smát. Vtom se ozval výstřel a jednomu z nich proletěla hlavou kulka. A za ní další a další. Nakonec všichni hopeři v místnosti leželi na zemi. Punkyna se otočila a uviděla Demonka a Liadesque. ''Jé, tak ráda vás vidím.'' usmála se na ně a s úsměvěm se podívala na umírajícího šéfa hoperů. ''Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.'' ''Musíme to z ní sundat a zmizet.''řekla L. ''Na sundávání pout a řetězů není čas, za chvíli sem můžou přijít další, třeba slyšeli střelbu.'' opáčil Demonek a vzal Punkynu. Vyběhli z domu a proběhli dírou v ohradě, kterou tam ti dva předtím udělali.
Když přiběhli k nám, všichni jsme měli radost, osvobodili Punkynu z pout a společně jsme se vrátili do tábora, kde jsme prve našli buldozer. ''Počkejte, oni říkali, že nám dobyjou tuhle základnu zítra.'' řekla Punkyna.''Dobře, vezmeme nosítka, abychom mohli lépe nést raněné a půjdeme zpět do jeskyně.'' jak jsem rozhodl, tak jsme i udělali. ''Do té osady jsme naskládali výbušniny. Dokonce to nikdo nemusí odpalovat, dal jsem tam nástražnej drát, až na to šlápnou, bude bum.'' řekl Trasher, když jsme se vrátili zpět domů.
Té noci nikdo nespal moc dobře, zranění kvůli bolesti a my ostatní z lítosti nad ztrátou dvou spolubojovkyň a celkovou prohrou této nešťastné bitvy....