Atentát

12. srpna 2013 v 20:31 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Rozhodli jsme se jít na další akci. Hned ráno byla porada. ''Náš dnešní cíl je trošku dál než obvykle a asi to bude i složitější. Hoperská osada je trošku v terénu, z jedné strany je to samá skála a na druhé straně je stráň posetá stromy a prostě je to složitej terén, a ani nevíme, kde přesně je vchod, možná z druhé strany, ale to by bylo nejlepší nejdřív zjistit, než zaútočíme.'' začal Demonek, který byl s L na průzkumu. ''Aha, tak v tom případě bych navrhoval, aby šel jeden trošku před náma a dělal průzkumníka, co třeba ty Tommy, ty seš rychlej běžec.'' navrhnul Knight a Tommyther souhlasně přikývl. ''A jak je osada velká a kolik je tam tam zhruba hoperů?'' zajímal se Tommyther. ''Moc velká není, docela mála a kolik jich tam je netuším, ale asi docela málo.'' odpověděla L. ''Tak to bude brnkačka.'' smál se Knight. ''Takže je dohodnuto, za 20 minut vyrážíme.'' řekl jsem a tím ukončil poradu.
Po asi půl hodině chůze se odpojil Tommyther a vystartoval dopředu. O chvíli později se odpojili i Lordista s Fobosem, kteří začali šplhat na stráň a hledat si dobrou pozici na odstřelování. Tommyther dosprintoval až na druhou stranu ke skálám, které oběhnul a našel i vchod. Pak se zase o kus vrátil a na jednu ze skal vylezl, aby se podíval, jak to vypadá uvnitř v osadě. Najednou se z vysílačky ozval jeho hlas: ''Lordisto? Tos byl ty?'' ''Ne, co se stalo, já nic nedělal. Stále hledáme nějakej flek na sniperování. '' nechápal Lordista. ''No, v té osadě to jeden z hoperů schytal, přesnou kulku do hlavy, jako od odstřelovače. Už tam mají poplach.'' ''Tak je tu cizí sniper. Já ještě nestřílel'' řekl Lordista. ''Ale jakej? Jednosměrky odstřelovače nemají, nebo snad jo?'' divila se Punky. ''Já se podívám. Když mě už to neustálý běhání nebaví.'' řekl Tommy. My ostatní jsme začali obcházet skály směrem ke vchodu do základny. ''Na protější skále někoho vidim, ale Lordista ho asi netrefí, je dobře schovanej, jdu se podívat, kdo to je.'' řekl najednou Tommy a pak dodal ''Jo a bacha, Hopeři jdou hledat toho snipera, takže vycházejí ven." ''Jo, už je taky vidíme, všimli si vás!'' řekl nám Fobos, ale nemusel ani nic říkat.
Hopeři zapomněli na snipera a rozběhli se na nás. Všichni jsme zalezli do koryta vyschlého potoka, které jsme zrovna přešli. ''Ty vole, to je aspoň zákop.'' řekl MrMetal a všichni jsme stříleli přibíhající hopery. Lordista na stráni střílel taky. Hopeři pochopili, že jsou v nevýhodě a začali se stahovat zpět do osady. Vyběhli jsme z našeho zákopu a běželi směrem k osadě.
Tommyther se blížil k pozici neznámého odstřelovače, podíval se nahoru a zjistil, že už tam nikdo není. Vyběhl tedy výš a dalekohledem se rozhlédl po okolí. ''Tak, támhle seš, ale co jsi zač?'' řekl si pro sebe a rozběhl se za ním. Když se ale po chvíli rozhlédl znovu dalekohledem, už nikoho neviděl. Vrátil se tedy zpět na skálu, lehl si tam a střelbou dolů do osady nás kryl.
Běželi jsme osadou a stříleli hopery. ''Takže se rozdělíme! Chaossi, s Hell, MrMetalem, Lindit a Liadesque běžte napravo! Amaranthes, Sharon, Punky, Gothicu a Knighte a běžte nalevo! Trashere, ty a třeba Tera běžte likvidovat hopery, co se zabarikádujou v domech! Wamp, Demonku, Cudlo a Natasho, vy jdete se mnou přímo doprostřed!'' rozdal jsem rozkazy a tak jsme se rozdělili. ''Hej lidi, vypadá to, že je tam jen ten jeden vchod, takže neutečou.'' řekl Lordista. ''Dobrá, takže dneska bysme mohli nabrat pár zajatců.'' řekl jsem všem vysílačkou. ''Super, to bude mučení.'' radovala se Punky. ''Takže je obklíčíme! Tommy kryj nás, Lordista kryje Amaranthes a její tým.'' řekl Chaoss. ''Já s Terou se postaráme, aby vám nikdo nezdrhl.'' řekl Trasher.
Zatlačili jsme hopery skoro až na konec osady. Týmy Amaranthes a Chaosse je obklíčily z obou stran a my šli zepředu. Hopeři byli obklíčení ze všech stran. ''Tak a teď odhoďte zbraně, a ruce vzhůru, nebo ochutnáte olovo z mýho kulometu!'' zakřičel na ně Chaoss. Hopeři chvíli váhali, ale pak se vzdali. ''Tak ruce na zeď!'' rozkázal jim Knight. ''Amaranthes, ty a tvůj tým posbírejte jejich zbraně, ostatní prohledejte zajatce. Svažte je.'' řekl jsem. MrMetal se najednou otočil a rozběhl se pryč. ''Kam jde?''zeptala se Amaranthes. ''MrMetale, kam běžíš?'' zeptal se Tommy vysílačkou. ''Hoperka, zdrhá tam hoperka, tu si chytím.'' odpověděl za běhu Metal. ''Aha.'' začal se Tommy smát do vysílačky. ''Já to nemyslel takhle, ty vole!'' zařval na něj Metal. Hoperka zaběhla za roh a MrMetal za ní. ''Tak konečná.'' zasmál se, když uviděl na druhé straně uličky Trashera s Terou.
Za chvíli ji přivedli spoutanou k ostatním zajatců. ''Tak asi bysme měli jít, máme šestnáct zajatců plus tahle, takže sedmnáct.'' řekla Natasha. ''Dobře, tak teda půjdeme, pořádně je hlídejte, aby někdo nezdrhl.'' řekl jsem. Tommyther slezl ze skály, Lordista s Fobosem taky opustili svou pozici a vyrazili jsme domů.
Hopery jsme zavřeli do jeskyně a několik z nás je tam hlídalo. ''Dobrá, dostaneme toho z nich co nejvíc, možná i bez mučení, měla bych nápad.'' řekla Punkyna. Vešli jsme tedy do jeskyně a začali pokládat otázky. ''Kdo vám velí?'' ''Nikdo, našeho velitele přece zabil váš sniper.'' ''Nezabil ho náš sniper a tak jsem to ani nemyslel. Chtěl jsem vědět, kdo velí všem hoperům, úplně všem, nějaký vrchní velitel. Kdo?'' když všichni mlčeli, zvedla se Punkyna, chytla a zvedla hoperku. ''Vidím, že tu máte holku, to sem ještě neviděla, jak se vám chlapci bude líbit, když ji umučím k smrti?'' zeptala se s úsměvem. Všichni stále mlčeli a tak jí Punkyna přiložila nůž ke krku. ''Nebo ji mám rovnou zabít?'' zeptala se a lehce jí přitiskla nůž rovnou ke krku, až se objevila trocha krve. V očích hoperky se objevil strach. ''Mám ještě přitlačit?''smála se Punkyna.''Ne, počkej, všechno ti řeknu!'' začal křičet jeden z hoperů. ''Ty debile, drž hubu, stejně nás pak všechny zabi...'' začal mu nadávat další z hoperů, ale než dořekl větu, Trasher ho střelil ho hlavy. Punkyna donutila hoperku kleknout a otočila se na toho hopera. ''Tak co jsi chtěl říct? Tak mluv, nebo ty, ona i všichni ostatní dopadnete jako tady váš kámoš s kulkou v hlavě.'' řekla mu a on začal: ''Vede nás jeden borec, nevim, jak se jmenuje, ale říkáme mu Velký Boss. Sídlí v jedný dost velký základně. Od naší osady, kterou jste dobyli je to asi hodinu chůze směrem na sever. Řídí většinu osad hoperů. Důležití zajatci jsou posíláni k němu na výslechy, a ten váš, jak mu říkáte, Vůdce, ten by tam byl poslán taky. Používá prej dost drsný výslechový metody, ale co vim, tak k ženským zajatcům, kromě jednosměrek samo, se prej chová dobře. A taky prej skoro vůbec nevychází ze základny. Ale neznám ho, nikdy jsem ho naživo neviděl, on nás taky nezná všechny, takže jako víc fakt nevim.'' ''No vidíš, že to jde. Punky s L, dostaňte z nich, jak ten Boss vypadá, my jdeme plánovat.'' řekl jsem a spolu s Trasherem jsme odešli.
''Už bych měl plán. Já a 3 další se převlíkneme za hopery, nebude to nic přijemnýho, ale je to potřeba pro celou akci, a někdo další, nejlépe holka, půjde jako náš vězeň, prostě opravdu jeden z nás. A půjdeme do tábora toho bosse...'' ''Seš sebevrah? Co byste tam jako dělali?'' přerušila ho Wamp. ''Počkej, až to dořeknu. Půjdeme tam a budeme tvrdit, že jsme z toho tábora, kterej jsme dnes dobyli. Že jsme jediní přeživší a že spousta dalších z nás bylo zajato. A že my máme vězně a ptáme se, jestli by nám mohli pomoct vyměnit zajatce. A že bysme Metalisty potom mohli zradit a tak podobně. A Lordista s Fobosem by byli u předání a vůdce hoperů by zabili. Prostě složitej atentát. Tak, kdo se hlásí?'' MrMetal, Tommyther a Metal_Knight, kteří třídili zbraně a munici hoperů se nabídli. ''Výborně a zajatec?'' zeptal jsem se. Chvíli bylo ticho. ''Tak já teda půjdu.'' nabídla se, ne moc ochotně, WTSharon. ''Výborně, tak snad vám to vyjde.'' řekl jsem a Trasher s Metalem, Knightem a Tommym se šli převléct.
Za chvíli se vrátili. Všichni měli hoperský kšiltovky, kalhoty a mikiny. MrMetal si omotal obvazama ruku, jakože byl v bitvě postřelen, Knight si natrhnul trochu kalhoty a Trasher prostřelil kšiltovku. ''Tak jdeme, Sharon vyřešíme až později, až budeme blízko základně.'' řekl Trasher. ''Počkejte, vemte si vysílačky těch hoperů, ať můžeme bejt ve spojení.'' řekl jsem a podal jim 4 vysílačky. A tak odešli.
Došli k dobyté základně a od ní se stočili na sever. Po necelé hodině cesty spatřili za kopcem základnu, zastavili a Tommyther s MrMetalem začali spoutávat Sharon. ''Ježiš, ne tak pevně.'' vyjekla Sharon, když jí na ruce za zády nasadili želízka. ''Sorry, ale musí to vypadat opravdu věrohodně.'' odpověděl jí Tommy. ''Myslím, že si to rozmyslím.'' řekla Sharon. ''Teď už ne, to už nepůjde.'' řekl jí s úsměvem Metal. Opaskem jí připevnili spoutané ruce k tělu. ''Bude to stačit, Trashere?'' ''Ještě nohy a pak zavázat oči.'' ''Cože, děláš si prdel?'' naštvala se Sharon. ''Neštvi, nebo dostaneš i roubík.'' ''No jo furt.'' a tak jí dali pouta i na nohy a zavázali oči. ''Tak, víte co máte dělat?'' zeptal se Trasher. Když všichni přikývli, vyšli k základně. Zabouchali na vrata, z nichž vykoukl hlidač. ''Kdo jste?'' ''Jsme hip hopeři jako vy, byli jsme napadeni těma Metalistama, zachránili jsme se jen my čtyři, ale zato máme zajatce.'' řekl Trasher a ukázal na Sharon. ''Tak pojďte dál.'' řekl hlídač a otevřel vrata.
Vešli do základny. Byla mnohem lepší, než všechny ostatní základny, které jsme doposud viděli. ''Šéfe, tihle jsou z osady, která byla napadena. Oni jediní se odtamtud dostali a chtěli by tuhle zajatkyni vyměnit za zajaté hiphopery.'' ''Dobra dobrá, dejte ji do klece.'' řekl Boss a ukázal na Sharon. ''A my si promluvíme. Pojďte za mnou.'' Sharon byla odvedena pryč a kluci šli za Bossem. ''To nejde tak špatně.'' šeptl Tommy. ''Pšš.'' umlčel ho Knight.
Sedli si do velké místnosti. ''Zavolal bych ty metalisty.'' ''Jak?'' ''Vysílačkou, mají naše lidi i s výbavou.'' ''Dobrá, dobrá, do toho.'' MrMetal vzal vysílačku: ''Halo, slyšíte mě?'' ''Dane, kontaktují nás.'' podával mi Demonek hoperskou vysílačku. ''Ano?'' ''Máme jednu z vašich a vy máte několik našich lidí. Uděláme výměnu?'' ozval se MrMetalův hlas. ''Jednu za šestnáct, není to trochu nefér?'' snažil jsem se, aby to nevyznělo nápadně. ''Nás je spousta, 16 mrtvejch nám nic neudělá, ale obejdete se vy, když vás je 20, bez jednoho?'' ''Dobrá, kdy a kde?'' ''Naše osada, kterou jste dnes dobyli, tak vedle ní, za skálami.'' ''Ano, dobře.'' ''A chci, aby u toho byl ten váš Vůdce, ten DebilDan.'' ozval se Trasherův hlas.''DevilDan, aby bylo jasno. Budu tam pouze, pokud tam bude i váš velitel.'' ''Já tam budu. Za dvě hodiny, ať tam jste nebo je s vaší spolubojovnicí ámen.'' řekl cizí hlas a vysílačka se vypla. ''Řekni Lordistovi s Fobosem, a taky Chaossovi, ať to tam jdou pořádně prohlídnout a najdou si pozici s dobrým výhledem.'' řekl jsem Demonkovi a on odešel.
''A kde budeme bydlet, až proběhne výměna.'' zeptal se Tommyther. ''Dám vám pár lidí a můžete si postavit novou osadu, nebo tu zůstaňte.'' odpověděl Boss a dodal: ''Mám tady ještě nějakou práci, za hodinu a půl, ať jste nachystaní. Teď se běžte třeba projít po naší základně'' A tak Trasher, Metal, Knight i Tommy odešli. Procházeli základnu. ''Tak a teď ještě takovej detail. Až Lordista zastřelí Bosse, jak se odtamtud dostaneme my.'' zajímal se Knight, když poodešli z doslechu hoperů. ''To nevim, uvidíme na místě. Doufám, že se nic neposere.'' odpověděl Trasher.
''Tak vyrážíme, všichni víte, o máte dělat? Já, Liadesque a Amaranthes půjdeme jakože vyměnit zajatce. Hlídat naše zajatce bude Wamp s Lindit a Terou. Ostatní, což je Demonek, Punkyna, Natasha, GothicDan, Cudlinkaja a Hell, vy budete zalezlí v křoví a kdyby se mělo něco podělat, tak vystartujete přímo do boje. Lordista s Fobosem zastřelí toho jejich Bosse, Chaoss s kulometem bude pro případ nouze dělat krycí palbu Demonkovi a spol. Rozumíte všichni?'' shrnul jsem celý plán. ''Ano!'' dostalo se mi hromadné odpovědi. ''Dobře, takže za půl hodiny vyrážíme.''
Velký Boss přišel k bráně, Trasher, Knight, Metal i Tommyther už byli spolu s několika dalšími hopery připraveni. Tommy držel Sharon za pouta na rukou. Tentokrát už neměla ruce za zády. ''Můžeme vyrazit?'' zeptal se Boss a když všichni přikývli, dodal: ''Tak tedy jdeme.''
Všichni byli na svých pozicích a napjatě jsme očekávali příchod Hoperů. ''Už jdou.'' hlásil Lordista, ležící přímo naproti na skále. ''Všichni připraveni?'' zeptal jsem se. ''Já ano.'' odpověděl Chaoss, ležicí s kulometem na vedlejší skále ''My taky.'' dodal i Demonek, který se skupinou seděl v křoví pod Chossovou skálou. ''Dobře, L s Am, za chvíli půjdeme.''
Hopeři přišli až skoro úplně k nám a zastavili se. Já s holkama jsme jim vyšli naproti. ''Je jich asi 20, v prostředku jsou Trasher a ostatní, vidím i Sharon.'' hlásil Fobos s dalekohledem v ruce. ''Támhle ten vysokej s jizvou na tváři je ten Vůdce?'' zeptal se Lordista a Fobos mu odpověděl, že ano. ''Mířím mu na hlavu.'' ''Lordisto, čekej.'' řekl mu Chaoss. ''Já vim, vždyť čekám. ''Šli jsme k hoperům. ''Pozor, mám podezření, že není vše úplně v pořádku.'' hlásil Lordista.
''Psst, Sharon.'' špitl Knight a vtiskl jí do dlaně klíčky od pout. MrMetal s Trasherem se po sobě podívali. ''Něco se děje.'' šeptl Trasher. Hoperský Boss se na ně najednou otočil s pistolí v ruce a několikrát vystřelil. Trasher, MrMetal i Tommyther se složili k zemi. Najednou vyskočil Knight a vyrazil Bossovi pistoli z ruky. Hoper se po něm ohnal a shodil jej na zem. Jeho M4 odletěla kus dozadu. ''A kurva, máme problém!'' řval Lordista do vysílačky. Demonek se skupinou vyskočili z křoví a rozběhli se k hoperům, Chaoss spustil krycí palbu. ''Á sakra!'' zařval Fobos, když jeho dalekohled zasáhla kulka a jeden ze střepů se mu zabodnul do tváře. ''Je tu sniper, musíme ho zlikvidovat.'' řekl Lordista. Já, Liadesque a Amaranthes jsme vytáhli zbraně a začali střílet do hoperů vepředu.
Boss vytáhl nůž, Metal_Knight se přetočil, vyskočil a s nože v ruce vystartoval proti Bossovi. Škrábl ho do ramene. Boss se ohnal nožem a prosekl Knightovi mikinu až na tělo. Ten se pokusil Bosse kopnout, ale skončilo to jen říznutím do nohy. Knight se ale nevzdával. Rozběhl se opět na Bosse a sekl ho přes celou tvář. Boss ho nakopl do břicha a tím ho uzemnil. Knight se jen neúspěšně bránil. Hoper ho bodnul do boku. ''A teď chcípneš!'' řekl mu Boss a napřáhl ruku s nožem. Najednou vyskočila Sharon, která se zatím mohla jen dívat a podřízla Bossovi krk.
Lordista sledoval okolní vyvýšeniny a hledal odstřelovače.''Na třech hodinách, na tom kopci se něco pohnulo.'' ukázal Fobos. Lordista tam namířil. ''Tady seš ty zmetku.'' řekl, vystřelil a zasáhl cíl. Mrtvé tělo se začalo válet z kopce dolů a jeho zbraň za ním.
Demonek, Punkyna, Natasha, GothicDan, Cudlinkaja a Hell vbíhali z boku do hoperů. Jeden z nich se otočil a začal na ně střílet. Cudlinkaja spadla na zem a chytla se za nohu. Ostatní se
zastavili a opětovali palbu.
''Díky.'' řekl Knight, když mu Sharon pomohla vstát. Měl šrámy na obličeji i po celém těle a nemohl se moc dobře udržet na nohou. Oba se otočili na Trashera s Metalem a Tommytherem. Tommyther se držel za ruku, Trasher měl prostřelenej bok a kulku v noze, ale nejvážněji zasažen byl MrMetal. Ten byl v bezvědomí, z břicha mu valila krev a měl od kulky škrábnutý stehno. Sharon se nad ním sklonila. ''Žije, ale potřebuje okamžitě ošetřit.'' To už jsme tam přišli já, L a Amaranthes. L vytáhla lékarničku, kterou jí před tím dala Maggot, kdyby se něco stalo, a podala ji Sharon.
Já s Am jsme šli za Trasherem, Tommym a Knightem. Pak k nám došla i Demonkova skupina. Demonek s Gothicem podpírali Cudlu. Položili ji na zem. ''To se moc nepovedlo.'' řekl Lordista, když slezli s Fobosem dolů. Hned za nima přišel i Chaoss. ''Tak jsme tu všichni. Běžte někdo do té polozničené osady a najděte tam aspoň čtvery nosítka.'' řekla Sharon. Lordista, Chaoss, Demonek, Natasha a Hell se otočili a rozběhli se k osadě. Po chvíli se vrátili, na nosítka jsme naložili MrMetala, Knighta, Cudlu a Trashera. Poslední zraněný, Tommyther, mohl jít sám, protože měl jen prostřelenou ruku.
Po návratu domů si Magot s LitleMonster převzali zraněné za pomoci Sharon a Liadesque. My ostatní jsme zavřeli hopery zpět do jeskyně. ''Co s nima uděláme? A co uděláme s tou jednosměrnou? Ta už je tu dlouho a furt nic.'' zeptala se Tera.''Ještě nevím, zatím je nechme zavřené v jeskyni.'' odpověděl jsem. Za chvíli vyšel ven Tommyther s obvázanou rukou. ''Hej, Tommy, ale ty jsi nám ještě neřekl, co byl zač ten sniper, co jsi ho viděl při útoku na tu osadu.''řekla mu Amaranthes. ''Jo, nebyl čas. Nevim kdo to byl, měl fialovej plášť a kápi na hlavě. Obličej sem neviděl. V ruce měl odstřelovací pušku M21 s tlumičem, pak jsem si všiml, že měl Francouzský samopal, FA-MAS. Jo a pak měl myslím Luparu...totiž upilovanou brokovnici. To je taková ta dvouhlavňovka, nejlepší pro boj v domech a tak. A taky dost rychle běžel. Víc jsem neviděl.'' ''Tak ale kdo to může sakra bejt?'' zeptala se Wampirka. ''Nevim, na jednosměrku je moc dobrej, hoper to není. Ale však my to snad brzy zjistíme.'' řekl GothicDan.
''Bude večer, nechcete někdo rozdělat oheň a udělat večeři?'' přerušila nás Amaranthes. ''Dobrej nápad, jdu na to.''řekl Lordista. ''A docházejí nám zásoby, brzo bude muset být nějaká čorkaakce.'' řekl Chaoss.
Po večeři jsme šli všichni spát a měli jsme aspoň trochu radost ze smrti hoperskýho bosse.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Metal_Knight Metal_Knight | 12. srpna 2013 v 21:29 | Reagovat

Tak to byl fakt skvělej díl, myslím že jeden z nejlepších.

2 wam-pirka wam-pirka | 12. srpna 2013 v 21:59 | Reagovat

Já věděla že se zapomnělo na toho snipera :-) Píšete delší díly což není špatný člověk si řekne přečtu kousek na zbytek nemá čas a nakonec to čte dvakrát...:D
Jinak vidím že nejsem jediná kdo používá k určování směru hodiny:D

3 MrMetal MrMetal | 12. srpna 2013 v 22:32 | Reagovat

[1]:díky

[2]:xD hodiny používaj pokud vím i vojáci, takže... xD

4 DevilDan DevilDan | 12. srpna 2013 v 22:33 | Reagovat

[1]: Jeden z nejlepších padá nějak často...

5 wam-pirka wam-pirka | 12. srpna 2013 v 22:57 | Reagovat

[3]: tak to fakt nevim kde jsem to chytla...
[4]: a nepada to od  ruznych lidi?
srry za chyby pisu to z blbeho mista:D

6 MrMetal MrMetal | 13. srpna 2013 v 7:02 | Reagovat

[5]: hmmmm, z filmu či knížky?
ale tak jako, já nevim, co se vám na tom tak extra líbí...

7 DevilDan DevilDan | 13. srpna 2013 v 13:29 | Reagovat

[5]: To je jedno od koho to padá...ale prostě to padá

8 Metal_Knight Metal_Knight | 13. srpna 2013 v 22:07 | Reagovat

[7]: Každýmu se líbí něco jinýho, takže je jasný, že každej označí jako nejlepší nějakej jinej.

9 WTSharon WTSharon | 21. srpna 2013 v 10:35 | Reagovat

Taky se mi hodně tenhle díl líbil. Bylo tam dost akce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama