Divoká noc

31. srpna 2013 v 8:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Dalšího dne se Chaoss, Punkyna a Natasha vydali do osady BvB army, aby zjistili, jestli jsou bojeschopní a zajistili případné spojenectví. ''Pokud vám řeknou, že jsou připraveni bojovat, tak to nestačí, vezměte je když tak do boje, aby vám ukázali, jak schopní opravdu jsou.'' řekl jsem jim, když odcházeli. Otočil jsem se a uviděl Lordistu s MetalKnightem. ''Dane, měli bychom nápad.'' začal Lordista. ''Udělat pařbu, prostě metal, chál, chlast, všechno.'' pokračoval Knight .''Hmm, to nezní až tak špatně.'' přemýšlel jsem nahlas. ''Že jo? Officíálně by to mohlo bejt třeba na oslavu spojenectví s BvB, ale popravdě...není to ten hlavní důvod, prostě pro zábavu.'' ''Dobře, moc dobře to zní, ale kde vezmeme ten metal? Repráky už jaksi nemáme od té doby, co mám srovnali se zemí tu osadu.'' vmísil se do debaty Tommyther, který vše slyšel. ''Repráky? Skočíme pro ně k hoperům a MP3 nebo MP4 přehrávač tu má každej z nás.'' prohlásil Lordista a všichni jsme souhlasně přikývli. ''Tak to jdeme oznámit ostatním.'' řekl jsem.
Nat, Punky a Chaoss přišli k osadě BvB army. Zabouchali na vrata a hlídač jim otevřel. ''Zdravím.'' ujala se slova Nat. ''Jsme z This is WAR! Nevím, jestli jste o nás už slyšeli...'' ''Slyšeli, vy jste ti, co bojují proti Hiphoperům a Direktionerkám, že?'' ''Ano, to jsme my. Zrovna my tři jsme také velcí fanoušci BvB a tak jsme se nabídli, že půjdeme domluvit případné spojenectví s vámi.'' pokračovala Punkyna. ''Dobře, naši budou souhlasit, pojďte dál.'' řekl jim hlídač a otevřel pořádně vrata. ''Hej, tihle jsou z This is WAR, přišli nám nabídnout spojenectví. Zavolejte velitelku". Velitelka vykoukla z okna jednoho domu. ''Tak pojďte nahoru!'' zavolala na ně.
Chaoss s holkama vylezli po schodech nahoru.''Vítám vás, spojenectví samozřejmě přijmeme.'' přivítala je velitelka. ''Počkat počkat, máme rozkazy zjistit, jak jste bojeschopní. Co takhle vzít vás do boje, abychom otestovali vaše schopnosti.'' zarazil ji Chaoss. ''Dobře, chápu, ale přísahám, že jsme opravdu schopní.'' ''Já vám to neberu, jen potřebujem jistotu.'' ''Dobrá, do hodiny budou všichni připraveni.'' souhlasila tedy velitelka a naši lidi se šli porozhlédnout po osadě.
''Tak soudruzi a soudružky. Já a Knight máme nápad. Uděláme pařbu!'' ''A chlast máme?'' ptal se hned Trasher. ''Nemáme, ale ty pro něj se mnou zajdeš. Hopeři toho budou mít dostatek, viz ty Molotovy, co jsme vytvářeli v jedné z jejich základen.'' zasmál se Knight. ''Dobře. Takže Lordista s Tommytherem mají za úkol sehnat repráky a Trasher s Knightem jdou pro ten váš slavnej chlast.'' uzavřel jsem. ''A bude se taky jíst?'' zeptal se Metal, který se už zase cpal nějakým řízkem. ''Tebe jmenujeme generálem kuchyně, budeš grilovat.'' oznámil mu Demonek s úsměvem. ''Takže jdeme na to. Úkoly jsou jasné, do večera to musíme stihnout. ''No problem. Urááááááá!'' křičel Lordista a Knight se přidal. ''Rusáci..ale jak malí.'' prohlásila L stojící vedle mě.
Za hodinu byli všichni členové BvB army připravení. ''To je armáda.'' pochvaloval si Chaoss a pozoroval asi 60 nastoupených. ''Tak jdeme, útok na nejbližší hoperskou osadu.'' řekla Nat. ''Vyrážíme!'' dodala Punkyna a s první částí armády vyšla. Druhou část vedl Chaoss a třetí samozřejmě Natasha. Velitelka s nimi nešela.
Po chvíli přišli k nepřátelské osadě. ''Ukažte nám jak jste schopní! DO ÚTOKU!'' zavelela Punky a se svojí třetinou se rozběhla vyrazit vrata. Vrata okamžitě povolily a armáda se vřítila na překvapené hopery. Hopeři u brány byli okamžitě zabili a všechny 3 části armády pokračovali na svoje strany v útoku. Členové BvB army se většinou nedokázali trefit ani do nepřítele vzdáleného pár metrů. Jejich výhoda bylo pouze množství. Pokračovali dál do osady až Natashina armáda narazila na velký odpor. ''Támhle je kulomet, já ho sejmu!'' křikl nějaký Wild One, ale hned na to schytal kulku a padl mrtev k zemi. ''K zemi k zemi!'' řvala Natasha, ale členové BvB army ji moc neposlouchali, každý jen střílel na kulometčníka, ale nikdo se nebyl schopen trefil.
Všichni padali jako hrušky až nakonec leželi úplně všichni v krvi na zemi. Chaossova skupina si díky Chaossově kulometné podpoře vedla docela dobře, ale i tam se našli takoví, co útočili a neuvědomovali si, že se po nich střílí. A tak byli tihle hned zabiti. ''Natasho, tohle nebyl ten nejlepší nápad. Máme šílený ztráty!'' křičel Chaoss do vysílačky. ''Vždyť všichni přísahali, že jsou schopní a umí bojovat.'' ozvala se Punkyna, když Natasha nic neříkala. ''Pravda, ale kde je Nat. Hej slyšíš?'' stále se neozývala. ''Sakra, snad ji nedostali.'' vyděsila se Punkyna.''Zkusíme se k ní probojovat. Tak pohyb, za mnou!'' zavelel Chaoss a se svojí armádou se stočili ve směru, kudy šla Nat.
''Zdravotnice, pojďte sem některá, hned!'' křičela Am, která měla zrovna hlídku. LitleMonster přiběhla. ''Co se děje?'' ''Violet, pokusila se zabít.'' řekla Am. Litle vlezla dovnitř za ní. Byla v bezvědomí a z ruky jí valila krev. ''Ale kde vzala ten nůž?'' zajímala se Hell. ''Vim já? Asi ho měla u sebe.'' ''A proč ji vlastně ošetřujem, měli sme ji nechat chcípnout, ne?'' prohlásil MrMetal. ''Tu radost jí přece dělat nebudeme. Tady vidíš, že chtěla abychom ji zabili.'' řekla Am ''Pravda.'' ''Tak ji spoutejme tak, aby se ani nepohnula. Z toho jí po čase hrábne.'' navrhla Am po chvíli. A tak, hned jak jí ovázala Litle ruku, ji Cudla s Am spoutaly ruce za záda a připoutali je ke kolíku zaraženým ve skále. Nohy to samé. ''Když nám začne pak nadávat, tak ji třeba uspíme.'' řekla Am rázně. ''Kladivem nebo pažbou?'' zašklebil se Trasher, který se zrovna vrátil. ''Ne, myslím, že myslela takovou tou zdravotnickou blbostí.'' řekla Cudla. A tak ji Litle dala i masku a ukázala jim, jak to spustí, aby se tam pustila ta uspávací látka.
Kolem Natashiny skupiny procházeli hopeři. Několik jich vlezlo mezi ně. Několik členů army se hýbalo a tak je hopeři dorazili. ''Tak jdeme, tihle jsou na sračky, pojďme obklíčit další.'' zavelel jejich šéf a všichni běželi pryč. Jeden z vojáků se probral. Nebyl postřelený, ale dost ho bolela hlava. Začal se plazit dopředu. ''Psssst.'' uslyšel a otočil na tu stranu. Ležela tam Nat a držela se za ruku. ''Všichni jsou mrtví, musíme se dostat k ostatním.'' ''Já bych se chtěl pomstít za své bratry a sestry!'' přerušil ji voják .''Dobře, nejlíp se pomstíme, když zastřelíme jejich velitele. Mám raněnou ruku, budeš to muset ale udělat ty. Zvládneš to?'' zaptala se nejistě. ''Doufám.'' ''Tam si vezmi támhle tu pušku s optikou.'' Voják udělal co řekla a oba se začali plížit pryč. Ještě otočili a naposledy se podívali na mrtvé. ''Velitel sídlí támhle v té budově, musíme se tam dostat přes ty další budovy.'' ukázala Nat. Vylezli po schodech do budovy, když se začala ozývat palba. ''Lehnout!'' křikla Nat a skočila k zemi.
Kolem nich létaly střepy z oken, ale žádná kulka je netrefila. Plazili se budovou až došli na konec k východu z ní. ''Kudy teď?'' zeptal se voják. ''Počkej, až vystřílí pás. Vezmi bundu a dej ji nad sebe.'' řekl Nat a voják poslechnul. Bundu provrtala kulometná palba a pak ticho. ''Jdeme!'' zavelela Nat a vyběhla z budovy do další a on za ní. V druhé budově vyběhli po schodech do patra a voják si lehl s puškou na zem a zamířil na pozici kulometčíka, který je ohrožoval. Ozval se výstřel a kulomet neměl kdo ovládat. Seběhli dolů a dostali se až do budovy nejbližší té, ve které se měl nacházet jejich velitel. Vyšli až do nějakého 2. patra a dívali se do budovy. Z dveří dole vyšel nějaký hoper s dalšíma dvouma. ''To je on? Podívej na tu čepici.'' ukázal voják a Nat přikývla. ''Střílej!''ozvala se rána a hoper se složil na zem. Jeho ochranka se začala rozhlížet kolem, ale za chvíli byli oba mrtví. Rozezněl se poplach.
Z několika budov začali vybíhat hopeři a za chvíli se všimli odstřelovačů v budově.''Musíme zmizet!'' křikla Nat a rozběhla se ze schodů. Voják zahodil svoji těžkou zbraň a běžel za ní. Seběhli do přízemí a doslova sprintovali k východu. Z druhého vchodu se totiž začali valit hopeři. Někdo z nich za nimi hodil granát. ''Tady není druhej východ! Jsme v hajzlu.'' ''Vyskočíme z okna!''
Oba vyskočili z okna, ale bylo to trošku výš než čekali a tak skončili ležící na zemi. Už se chtěli zvednou, ale několik boilerů je obklíčilo.''Zastřelit tuhle špínu!'' zavelel velitel a hopeři na ně namířili. Najednou uslyšeli střelbu a než se stihli podívat, odkud to jde, všichni leželi na zemi. Nat se otočila a uviděla armádu s Chaosem v čele.''Ráda tě vidím.'' řekla mu, když jí pomohl se zvednout. ''A kde jsou ostatní?'' rozhlédl se někdo z BvB army.''Mrtví.'' řekl sklesle jediný přeživší člen Natashiny skupiny. ''Ti co nás napadli chtěli oběhnout vás. Asi teď jdou po Punkyně.'' vzpomněla si Nat. Všichni se rozběhli k ní. Když tam po pár minutách doběhli, uviděli, že ji hopeři už obklíčili a odzbrojili. Nat Chaoss a spol. spustili palbu a všichni z těch, co ji obklíčili, skončili v krvi na zemi. Punky se otočila a úsměvem poděkovala osvoboditelům. Vzala si svou zbraň a začala střílet na ty před ní. Z její skupiny zbyla asi půlka, ale spousta z těch, co byli vyřazeni byli zranění a ne mrtví. Nat s Chaossovou skupinou se přidali a za chvíli rozstříleli nepřátelské jednotky. Pak všichni se otočili a zamířili k východu. U východu na ně ale čekalo několik hoperů. Chaoss, který už toho měl dost zaklekl a začal po nich střílel kulometem. K tomu na ně přiletělo i pár granátů hozených Punkynou a Nat a desítky kulek. Všichni nepřátele byli zabiti a únik byl volný.
Když se konečně dostali do osady BvB army, všichni si oddechli.'' Proč jste nám neřekli, že jste nikdy nebojovali?'' obořila se na velitelku Punkyna.''Přísahali jste, že jste velice schopní.'' ''Já vím, chtěli jsme do boje...'' ''Mnoho z vašich je mrtvých, zbyla jich sotva půlka. Z toho je jich ještě dost zraněných.'' zuřil Chaoss.''Ano ano, je mi to líto. Ale přesto bychom se s vámi chtěli spojit.'' ''Zítra sem pošleme naše lidi a uděláme vám výcvik. Pořádný výcvik a pak se uvidí.''řekla Nat a všichni tři se otočili a odešli.
U nás zatím Lordista s Tommytherem zapojili repráky a začali jsme se dohadovat jaká se pustí hudba. ''Sabaton, Lordi! Nightwish. Amon Amarth! Já chci Within Temptation! Metallicu! Taroooot! Mansona. Helloweeny!" hádali se jeden přes druhého. ''Víte co, pustíme všechno! Uděláme playlist a bude to na přeskáčku.'' zarazil jsem je všechny. S tím naštěstí souhlasili. Výběr pití i jídla byl velký. Metal naložil v koření nějaký maso a jako vždy ignoroval L, která do něj hustila něco o zvířatech. Trasher kdesi sehnal i nějakou tu trávu, přičemž velká většina z nás prohlásila, že se toho ani nedotkne. ''Tím líp, aspoň to budu mít pro sebe.'' chechtal se Trasher.
Nat, Punky a Chaoss přišli k nám. ''Tak co, jak to dopadlo?'' zajímal jsem se. ''Ani se neptej, tvrdili, že jsou schopni bojovat a v boji se ukázali neschopní. Spousta z nich je mrtvá.''řekl Chaoss. ''Zítra tam pošleme někoho, kdo je vycvičí.'' dodala Punkyna. ''Jo, tady se chystá pařba, Lordista s Knightem to vymysleli.'' řekl jsem jim. ''Jo, aspoň zapomenem na to, co se dnes stalo.'' ''Jo to asi jo.''
Večer, když se už začalo stmívat. Lordista, který, jakožto ten, co to celý vymyslel, zapínal song jako první. Všichni jsme tušili, co to asi bude a tak jsme dostali záchvat smíchu, když se místo ''Hard rock hallelujah!'' ozvalo ''Krasnaja armija!'' ''Dane, taky máš ten pocit, že tu budou všichni namol?'' zeptala se mě L. ''Všichni asi ne, ale většina. My, co pít nebudeme to tady musíme ohlídat.'' řekl jsem. ''Vytáhnu ze všech zbraní náboje, aby nedošlo k nějakýmu masakru.'' ''Dobrej nápad.'' odpověděl jsem a začal přepočítávat, kdo asi na mol nebude.
MrMetal s Tomymtherem zůstali u provizorně vyrobeného grillu jen s pivem a věnovali se masu. L, Wamp, Lindit a zdravotnice pít nechtěli a zbytek se uvidí.
Kolem se rozjela debata. Lordista s Knightem se dohadovali s kýmsi o tom, jestli jsou Rusové borci nebo ne. Chaoss s Punky a Nat řešili dnešní události s BvB army a Tommy s Metalem se bavili, který maso mají nejradši. Této debaty jsem se odmítl účastnit a radši šel za L, poslouchat o tom, že by se neměli přežírat masem a trápit tím chudinky zvířátka. Najednou za mnou přišel Demonek. ''Na dej si taky.'' podával mi láhev něčeho. ''Ne díky, já se bez toho obejdu.'' odmítal jsem. ''Prosimtě, jenda flaška tě nezabije.'' ukecával mě Demon. Abych se ho zbavit, flašku mu vzal a napil se. Musím říct, že teda nic moc. Ale Demonek to do mě hodil. Už jsem ani pořádně nevěděl, co dělám a vzal si od něj další. Na alkohol nejsem zvyklej a tak mě to skládalo celkem rychle. Udělalo se mi blbě. Najednou jsem uviděl Trashera, jak mi něco podává. Vzal jsem s to a najednou jsem byl mimo a na zemi.
Uslyšel jsem nějaký rachot, něco jako vrčení. "Zvíře?" pomyslel jsem si. Najednou z lesa začali vybíhat oživlé mrtvoly mrtvých BvB army. Popadl jsem pušku, která byla nejblíž a začal střílet. Zombie se vrhli na některé z našich a začali je požírat. ''Ááááá!'' křičel Demonek, který se hordě neubránil a brzy jeden z nich držel v pazouře jeho srdce, do kterého se vesele zakousl. Bylo jich všude moc. Střílel jsem je, ale za chvíli už byli skoro všichni z našich pokousaní. S hrstkou přeživších jsem se držel v kruhu. Trasher se hystericky smál a střílel je brokovnicí. Těla padala, zvedala se další. Kolem nás projel MrMetal v tanku a kulometem střílel zombíky, které šli proti němu. "Do nich!" řval a jel dál.
S trasherem, Cudlou, Am, Lordistou a L jsme ustopovali davu mrtvol, které měli u huby krev. Některé už neměli končetiny a když měli, tak se po nás sápali. "Fůj!" vykřikla L a couvla asi metr daleko "Ať to na mě nehrabe!" nedaleko ní se najednou zvedla Wamp, neměla oko a pomalu vrávorala na L. "áááááááá!!" ozvalo se L a padla k zemi. "Lio!" vykrikla Amaranthes a začala střílet. Ustřelila mu hlavu a tělo se už nehlo. Bohužel se zvedali další. Mezi nimi i mrtvá L s mrtvolným výrazem nebo Knight bez nohy. Všichni se blízili.
Nedaleko i MrMetala již chytli a nepustili. "Jděte ode mě!" křičel a pak bylo ticho. V dáli ho trasher zahlédl jak vstává z mrtvých. Dál střílel a pomalu jsme ustopovali. Kolem mě začal poskakoval Lordista a řval: ''Kousli mě, tak mě zastřel!'' když jsem mu řekl, že nezastřelím, dal mi ránu a shodil mě na zem. Amarathes vedle mě zakřičela a dál nevím...
Najednou jsem procitnul a díval se do očí Lordisty. Pak mi sebral, co mi dal Trasher a se slovy: ''Dane, už nehul.'' to zahodil. Přišel k nám Trasher a nabídl trávu Lordistovi. Ten odmítl, ale Trasher se nevzdával. ''Vole dej si.'' otravoval pořád, až to Lordista nevydržel a dal mu ránu, Trasher skončil na zemi, ale hned zase vstal a ránu Lordistovi vrátil. Lordista se na nohou udržel a začala rvačka. Lordista pravým hákem flákl Trashera, až mu začala z nosu valit krev. K tomu ho kopl do břicha. Trasher ho chtěl praštit, ale Lordista ho kopl do holeně a to ho uzemnilo. Vrhl se na něj a dal mu ještě jednu ránu. Chtěl toho nechat, Trasher se ale dopálil a chytil ho za nohu, škubnul a Lordista skončil na zemi. Trasher od něj schytal pár ran, po jedné z nich mu z roztrženého rtu začala kapat krev.
Najednou a přiběhl Knight s pistolí v ruce a začal na ně něco řvát. Najednou omylem zmáčl spoušť. Naštěstí L před tím vyndala náboje a tak závěr zbraně udělal jen cvak. To se to rvačky vmísily i L s Wamp.
Za pomoci Metala a Tommyho od sebe rváče dostaly a boj ukončily. Když rvačka skončila remízou, Trasher i Lordista se otočili a každý šel někam jinak.
Sharon, která když viděla, jak jsou všichni namol, zahodila chlast s tím, že s ním nechce radši nic mít a šla za L. Metal, Tommy a Wampirka seděli u ohně a jedli. Lindit seděla opodál s Litle a Maggot. Víc si toho nepamatuju, leda to, že jsem se něčemu tlemil jak šílenec a seděl na zemi.
Když to začalo vypadat, že se strhne další bitka, tentokrát mezi Chaosem a Trasherem, nejspíš ze stejného důvodu jako u Lordisty, L to nevydržela a zasáhla. Sharon ji sledovala, ale pak se jí udělalo zle a utekla pryč.
L vběhla mezi opilce a křičela: ''Tak a dost, už toho nechte!''ale vzápětí toho začala litovat. Ožralci kolem ní totiž udělali kruh a obklíčili ji. Někdo jí spoutal ruce za zády a odtáhli ji někam pryč. Tam jí svázali i nohy a dali roubík. Sharon se po chvíli vrátila k ohni. ''Kde je Liadesque?'' ''Nevim, nedíval sem se.'' odpověděl Metal, dojedl kus masa a zapil to pivem. Pak se s Tommytherem pustili do debaty na téma Rammstein, protože zrovna začal hrát Haifisch. ''Třeba to vzdala a šla spát'' řekl Wampirka. ''Ráno uvidíme.'' řekla Sharon a sedla si za ní. Komusi začalo být dost zle a tak ho šli zkontrolovat zdravotnice, už se pak nevrátili. Lindit se tedy připojila k Metalovi, Tommymu, Sharon a Wamp k ohni. ''Tak, můžeme si zapnout co budeme chtít, všichni jsou užralí nebo spí.'' prohlásil Tommy.''Sabaton?''mrkl na něj Metal. ''Jo!'' Tommy vstal a pustil jejich nejoblíbenější skupinu. Sharon řekla, že nic nenamítá, pokud si zase za chvíli bude moct pustit něco ona.
Dojedli co zbylo, dopili pivo, co zbylo a Tommy s Metalem si vzali hlídku. Sharon s Wamp zůstaly vzhůru taky. Vzhůru bylo ještě pár lidí, ale tomu se nedalo říkat vzhůru...ti byli totiž ožralí nebo takovej polospánek. Celou noc se nic zajímavého nedělo, asi teda, krom toho, že se mi udělalo hodně zle a třísknul jsem sebou do trávy.
Ráno se ti čtyři rozhodli porozhlédnout se kolem a spočítat, jestli někdo nechybí. ''Kde je ta L?'' vzpomněla si Sharon. ''Radši se po ní podíváme.'' řekl Metal. Po chvíli hledání jí našli dost naštvanou v poutech. Sundali jí roubík a po salvě nadávek na pitomý ožralce, se od ní dozvěděli, co se vlastně stalo. ''Ale hlavně, ať se mi neomlouvají, nebo umřu smíchy.'' chechtala se L při té představě. Nechali všechny spát a jen posbírali lahve alkoholu, co zbyly a nalili to do ohně. ''Pro jistotu.'' řekla Sharon.
Když všichni vstali, udělal se oběd, ale většina z nás neměla chuť nic jíst, takže většinu, jako obvykle, sežral MrMetal. "To byl ale hodně blbej sen," pronesl jsem zatímco Metal dojídal. "To nebyl sem," řekl s plnou pusou. "Ne?" "Ne," zakroutil hlavou Metal. "To se ti jen podařilo v jeden večer se opít i zhulit," usmál se při pohledu na můj výraz v obličeji. "Chceš?" zeptal se mě po chvíli, když zjistil, že mu ještě něco na stole zbývá. "Ne, díky," řekl jsem a vstal. "Jo, a nakonec se nikdo teda neztratil," dodal. "Jen pár z vás asi celej den neuvidíme," tlemil se Metal. "Vtipné," pronesl jsem jedovatě a odcházel
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tommyther Tommyther | 31. srpna 2013 v 9:31 | Reagovat
2 wam-pirka wam-pirka | 31. srpna 2013 v 15:08 | Reagovat

Nejvtipnější díl co byl...:-)

3 Metal_Knight Metal_Knight | 31. srpna 2013 v 22:22 | Reagovat

[1]: Mně zase tohle, jak jsem četl tu kalbu: http://www.youtube.com/watch?v=45vmbjDvbK8
ale stejně tenhle díl měl něco do sebe - konec prázdnin se přece musí zapít
A ty Danovy halucinace :D :D :D

4 MrMetal MrMetal | 1. září 2013 v 8:18 | Reagovat

[3]:já to psal podle našeho rozlučáku...tam to vypadalo podobně, jen tam bylo mín holek a ke rvačce nedošlo...a trávu tam taky nikdo neměl...ale jinak to bylo stejný xD hlavně to, že sem tam jen žral a nic nechlastal skoro xD

5 Metal_Knight Metal_Knight | 1. září 2013 v 8:46 | Reagovat

[4]: Tak to jo, ale  jestli se na vašem rozlučáku hrál jenom metal, tak takovej chci taky

6 MrMetal MrMetal | 1. září 2013 v 15:53 | Reagovat

[5]:nehrál, repráky tam nebyly vůbec...nebyla tam elektrika...ale jediný, co tam hrálo metal byl...sme si pustili aspon z mobilu, když byly všichni na sračky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama