Mr Violet

23. srpna 2013 v 8:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Několik týdnů po bombě, kterou jsme měli v jeskyni a kvůli které málem zemřeli 4 z našich, jsem svolal poradu. ''Měli bychom tu dvě věci na probrání, zaprvé: naši zajatci. Co s nimi uděláme?'' zeptal jsme se. ''Zastřelil, pověsit, rozsekat, nechat chcípnout hladem, utopit, nechat prorůst bambusem...'' vyjmenovával Chaoss návrhy. ''Dobře, takže je nějak popravíme?'' zeptal jsem, abych ho přerušil a ostatní kývli. ''Ale měli bysme si nechat jednoho nebo dva jako informátory.'' navrhla Sharon. ''Jo a ještě tam máme tu jednosměrku. Co s ní?'' zajímal se Demonek. ''Jo takhle, ta už pět dní nejedla.'' zasmál se MrMetal. ''Tu taky popravíme, co s ní jinýho?'' řekl Lordista. ''Dobře, koho teda necháme naživu?'' zeptal jsem se. ''Navrhovala bych tu hoperku a pak ještě jednoho týpka, ti dva vždycky mluvili, když jsem se jich na něco ptala.'' navrhla Punkyna. ''Dobře, tak ty dva, ostatní popravit.'' souhlasila Amaranthes. ''Postřílíme je, nebo něco jiného?'' přemýšlel Fobos nahlas. ''Postřílet, to je nejjednodušší.'' řekl Knight. ''A ta druhá věc?'' připomněla mi Wampirka. ''Jo, jde o toho neznámého odstřelovače, nebo co to bylo. Měli bysme zjistit, o koho jde. Zajatci vypověděli, že útočí denně, většinou zastřelí velitele a pár dalších a zmizí.'' ''Uděláme 2 týmy a ty půjdou pátrat.'' napadlo Trashera a dodal: ''První tým bych si vzal já plus tři další. Druhej tým ať vede kdo chce.'' ''Já si vezmu druhej tým, jestli můžu.'' nabídla Amaranthes. ''Dobře, sestavte si týmy, jak chcete, ale nezapomeňte, chceme vědět, kdo to je, ne ho rovnou zabít. Takže ne, že ho prostě odstřelíte z dálky. A teď jdeme popravovat.'' řekl jsem a následovaný ostatními jsem vyšel ven.
''My přivedeme vězně, vy si nachystejte popravčí četu.'' řekla Punkyna. Na popravčí četu se přihlásili Knight, Chaoss, MrMetal, Fobos a Trasher. ''A místo?'' zeptala se Lindit. ''Támhle u té skály, to už nepatří k nám.'' ukázal Lordista. Za chvíli Punkyna s několika dalšíma přivedli hopery a jednosměrku. ''Ke skále!'' rozkázala jim L.
Před skálou stálo patnáct vězňů. Holky jim začaly zavazovat oči. Četa si stoupla naproti. Ostatní se nashromáždili za ně a čekali. ''Nabít!'' zavelej jsem. ''Zamířit! Pal!'' Každý z pěti popravčích
vystřílel zásobník. ''Tak a teď je spálíme.'' řekl Lordista a společně s pár lidmi je naházeli na hromadu a polil jakousi hořlavinou. Cudlinkaja přihodila hořící větev a začalo to hořet. ''To je aspoň táborák.'' usmíval se Demonek. ''Teda, na tom bych si špekáček neopekl.'' řekl MrMetal. ''Tak to asi nikdo.'' dodal Lordista, který stál poblíž.
Po popravě se dva týmy, které měly pátrat po neznámém odstřelovači, začali připravovat. První tým vedl Trasher a tvořili ho Knight, Chaoss a Natasha. Druhý tým vedený Amaranthes tvořili Punkyna, Wampirka a Liadesque. ''Máte dostatek jídla a všeho ostatního? Budete pryč asi dost dlouho.'' zajímala se Sharon. ''Ano, všechno máme, dalekohledy, řízky, všechno prostě.'' ujitil ji Chaoss. ''Ne že tady bez nás budete mít nějakou pařbu.'' pronesl Trasher. ''Nebojte, bude tady nuda.'' zasmál se Demonek. ''Tak hodně štěstí.'' popřál jsem jim a oba týmy odešly, každý na jinou stranu.
''Hele lidi, tady je základna, tady taky a tadyhle taky. V téhle viděli toho zmetka, co po něm jdeme.'' ukazoval po půlhodině chůze Trasher na mapě. ''Tak pojďme sem, tady se utáboříme a pak vyrazíme prozkoumávat. Budeme mít blízko tady tyhle tři základny a pak tady tu čtvrtou kousek dál.'' ukázal Knight. ''Tak jdeme.'' zavelel Trasher a schoval mapu.
Za asi 20 minut dorazili k místu, kde se utábořili. ''Jen aby nás tu nenašli Hopeři.'' strachovala se Nat. ''Neboj se, sem asi těžko půjdou.'' uklidnil ji Chaoss. ''Takže to tady nachystejme a za pár minut vyrazíme pátrat.'' rozkázal Trasher a všichni se pustili do práce.
''Já už nemůžu. Jak ještě dlouho půjdeme?'' sténala Wamp. ''Támhle na tom kopci se utáboříme, na druhé straně by měla být velká základna hoperů. Tam toho neznámého viděli. Punky, pujč mi mapu.'' odpověděla Amaranthes a Punkyna jí podala mapu.''Ano, tady jsme správně, za tím kopce dost velká základna, ano ano. Tak jdeme.'' koukala Am do mapy. Když vylezly na kopec, tak se holky utábořily. ''Hele, támhle vidím základnu, ale nic zvláštního tam teda není.'' ukázala L. ''Budeme muset počkat. Zatím se porozhlédněme tady po tom kopci.'' rozhlédla se Amaranthes.
''Měl bych nápad.'' řekl Chaoss, když bylo vše nachystáno. ''Jakej?'' zeptal se Knight. ''No, jsou tu v okolí 4 osady, a my jsme taky 4, tak každej z nás, ať jde pozorovat jednu a budeme ve spojení vysílačkami, kdyby někdo něco viděl, ti ostatní tam příjdou.'' ''To zní dobře, takže, ty půjdeš sem, Knight tady a Nat semhle. Já si vezmu tu nejdál.'' ukazoval Trasher na mapě. Nat pak rozdala všem vysílačky a sama si taky jednu vzala.
Všichni odešli k 'svým' osadám. Lehli si na vyvýšená místa, aby viděli na základny i kolem nich. Leželi hodinu, dvě, tři, a stále nic.
Holky obcházely kopec a rozhlížely se kolem. ''Měly bychom jít k těm základnám. Kde jsou?'' zeptala se Wamp. ''Jedna je pod náma, pak další o větší kus dál a pak nevim.'' řekla Punkyna, zírajíc na mapu. ''Tak to jdeme obhlídnout?'' navrhla L. ''Asi jo.'' řekla nejistě Amaranthes.
Knight ležel na kopci u základny a díval se dolů. Zdálo se mu, že se něco pohnulo na stráni před ním. Podíval se tam dalekohledem, ale nic neviděl. Chvíli se díval dolů do osady, když najednou jeden z hoperů uvnitř padl na zem, a za ním další a další. Rozezněl se poplach. Naproti Knightovi na stráni se někdo zvednul a bežel pryč. Popadl vysílačku: ''Mám ho, vidím ho, pojďte sem, lidi!'' a rozběhl se za neznámým. Běžel za ním mezi stromy až ho doběhl. Srazil ho na zem, ale neznámý se nevzdával. Chvíli se oba prali, až nakonec Knight začal prohrávat. Ležel na zemi, z nosu mu tekla krev a neznámý ho stále mlátil, až Knight začal ztrácet vědomí.
Najednou z křoví vyběhl Trasher a odhodil neznámého z Knighta dolů a začal s ním bojovat. Trasher nakonec vyhrál a shodil nepřítele na zem, kde mu dal nůž ke krku a chystal se, že ho zabije. Pak mu strhl kápi z hlavy. Zarazil se, hleděl do očí mladé hnědovlasé ženy. ''No ty vole.'' řekl si pro sebe. ''Ženu já nezabiju.'' ''Já klidně!'' křikla Nat, která právě přiběhla. ''Počkej, Dan s ní asi bude chtít mluvit. Zajmeme ji.'' zarazil ji Trasher. Najednou hnědovláska vytáhla Trasherovi z pouzdra u pasu pistoli. ''Zvedni se a dej pryč ten nůž!'' Trasher udělal, co chtěla, protože věděl, že je v prdeli. Hnědovláska ho i přesto střelila do nohy a vystřelila i na Natashu, kterou ale naštěstí minula, a utekla. ''Až tě příště potkám, tak tě zabiju, ty kurvo zasraná!'' zařval za ní Trasher. Z křoví vyběhl Chaoss a rozhlédl se kolem. ''Co se tady sakra stalo?''zeptal se, když uviděl Knighta s krvavým obličejem a Trashera, jak se drží za nohu a nadává.
Holky se vracely z průzkumu.''Hej, taky něco je!''volala Punkyna.''Nějakej kryt, nebo co to je.'' řekla Am, když přišla k ní. ''Jdeme dovnitř?'' zeptala se L a zapla si baterku na pistoli. Ostatní vytáhly baterky a vplížily se dovnitř. ''To je nějaký bydlení, taky někdo žije. Ale kdo?'' rozhlížela se Wamp. ''To zjistíme, dívejte se tady, třeba něco najdeme.'' řekla Am a prohlížela si nějakou poličku. ''Hele, zásobníky, ale nějaký divný, kluci by věděli, do čeho jsou. Pak jeden vezmeme jim ukázat, pokud tu nic jiného nenajdeme.'' ukázala L. ''Hele, další náboje, tady toho je. Tady je všechno.'' zírala Punkyna. ''Tak a nikdo ani hnout!'' ozval se hlas od vchodu. Am, L i Punky se otočily a uviděli ženu ve fialovém plášti, jak drží Wampirku a míří na ni pistolí. ''Položte zbraně a kopněte je ke mně.'' řekla a holky to udělaly. ''Kleknout na zem, ruce nahoru, ať na ně vidím.'' rozkazovala dál. ''Udělejme, co říká, nemáme jinou možnost.'' šeptla Am a L s Punkynou poslechly. Neznámá spoutala Wampirce ruce a donutila ji si taky kleknout, pak spoutala ruce i ostatním. Holky vyděšeně čekaly, co se bude dít.
''Kdo jsi?'' osmělila se zeptat Liadesque. ''Dobře, není podstatný, jak se jmenuju, ale říkejte mi Violet. Jistě chápete proč.'' řekla a ukázala na svůj fialový plášť. ''Už delší dobu sleduju tu vaši takzvanou válku a rozhodla jsme se, že to ukončím. Ničíte tu přírodu, plašíte zvěř a zabíjíte se bezdůvodně navzájem. Vím, kdo vy přesně jste, vy jste začali tuhle válku.'' ''Ano,jsme This is WAR, ano, začali jsme to tady, ale kdybychom to neudělali, udělají to Direktionerky. A bezdůvodně? To si tady opravdu nemyslím.'' bránila Amaranthes. ''Já o vás víc všechno, právě jsem bojovala s několika dalšíma od vás, jak vidíte, nedokázali mě chytit.'' ''A co s námi chcete dělat?'' přerušila ji Punkyna. ''Obávám se...že vás musím zabít.''odpověděla Violet a vzala pistoli a namířila ji na Punkynu.''Ne, počkej!'' křikla Amaranthes. ''Nezabíjej nás, když nás pustíš, vyřídíme našemu Vůdci tvé požadavky a válku ukončíme.'' ''Dobrá, ale jak mi to zaručíte?'' ''Nevím, nic mě nenapadá. Ale slibuji, že to ukončíme.'' ''Tak jo. Běžte, vaše zbraně si tu nechám. Pokud válka skončí, už mě nikdy neuvidíte, pokud bude pokračovat, ještě se vrátim.'' svolila Violet a začala rozpoutávat ruce.
Holky se zvedly a vyběhly pryč. Když zaběhly dostatečně dalo, zeptala se Liadesque: ''Ty chceš vážně ukončit válku?'' ''Blázníš, blafovala jsem, jinak by nás zabila a zbraní máme dost, takže těch pár, co si nechala, nás přece nezabije.''
Mezitím se vrátila Trasherova skupina, Chaoss a Knightem, který měl pomlácený obličej, podpírali Trashera a Nat za nima. ''Co se stalo?'' zeptal jsem se udiveně. ''Ani se radši neptej.'' řekl mi Knight. ''Ta kurva mě sebrala zbraň a bylo o v řiti.'' nadával Trasher. ''Co, jaká, kde?'' nechápala Sharon a tak se slova ujala Natasha: ''Ten neznámý je žena, odhadem o něco starší než Dan, možná jak Trasher, nevím. Knight ji viděl a vydal se za ní, shodil ji na zem, ale nakonec, nevim jak prohrál, Trasher na ni vyrazil, ale když zjistil, že je to žena, rozhodl se ji nezabít a ona mu sebrala zbraň a střelila ho do nohy. A pak utekla.'' ''Aha, jasně a kam běžela nevíte?'' zeptal jsem se. ''Ne, neměl sem čas to nějak sledovat a říkám, až chytím, bude litovat!'' zuřil Trasher. Zdravotnice mu pořádně vyčistily ránu a ovázaly mu nohu.
O několik minut později přiběhly i holky. ''Víme kdo to je, víme co chce.'' hlásila Punkyna. ''Kdo to je už víme, co teda chce?'' zeptala se Hell. ''Ukončit tuhle válku, abychom přestali.'' řekla s vážným pohledem Am. ''Si dělá prdel? Nasrat na nějakou krávu.'' dopálil se MrMetal.''Souhlasím, slibila jsem jí, že to ukončíme a ona nás pustila, ale nechala si naše zbraně.'' ''Ve skladu máme zbraní, pak si tam zajděte a vyberte si.'' pravil Lordista. ''Jo a naše výbava i jídlo zůstaly tam.'' oznámil Chaoss. ''Naše taky.'' přitakala L. ''Jo, my tam zajdeme, Fobosi, Metale, jdete sem mnou?'' nabídl Lordista a oba přitakali. Nat jim podala mapu a s Punky jim ukázaly, kde to nechali.
"Takže teď co?" zeptala se Am. "Objeví se znova, protože se jen tak nevzdáme," řekl jsem "To jí ale možná i došlo," "Budeme se muset dát do nového pátrání," navrhla Lindit. "Jo, to máš pravdu. Ale dneska už ne,"
Stmívalo se a v dáli jsme viděli Lordistu, jak se vrací s ostatníma. Nesli zásoby obou týmů. "Tak tady to je" hlásil Metal. "Hádám, že jste ji nepotkali," řekla Sharon. "Ne, všude bylo ticho a ani noha," mrkl na ní Fobos. "To je asi i dobře, další zraněné nepotřebujeme. Budeme potřebovat lidi," řekl jsem a kluci všechno odnesli. "Co plánujeme?" zeptala se zvědavě Sharon. "Dostat ji," řekl jsem po chvíli mlčení
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 WTSharon WTSharon | 23. srpna 2013 v 11:44 | Reagovat

To vypadá velice dobře. Za mě 1..

2 Metal_Knight Metal_Knight | 23. srpna 2013 v 14:43 | Reagovat

No ty vole, mě zbila holka :D :D :D :D
Dane, nechceš se stát komikem?
Jinak super díl, zase se ta válka nějak oživila. Thumbs up.

3 MrMetal MrMetal | 23. srpna 2013 v 16:30 | Reagovat

[2]:sory, sem psal já...tak třeba ovládá nějaký bojový umění, mno...jako to nebylo úplně v plánu, ale tak nějak se to tam dostalo, mno xD a díky

4 wam-pirka wam-pirka | 23. srpna 2013 v 20:02 | Reagovat

No comment... Další skvělý díl...

5 Metal_Knight Metal_Knight | 23. srpna 2013 v 20:42 | Reagovat

[3]: Jo, v pohodě, konečně jsem se trochu zasmál :)

6 DevilDan DevilDan | 25. srpna 2013 v 14:37 | Reagovat

[2]: Nevím, stejně máme jinej smysl pro humor....jinak ano tohle psal MrMetal, moje jsou jiné komické scény, ale v jiným epizodách

7 wam-pirka wam-pirka | 26. srpna 2013 v 9:01 | Reagovat

[6]: Třeba to jak jsi "zvracel"?:-)

8 trasher trasher | 26. srpna 2013 v 13:27 | Reagovat

Jak by se tady zas morově hodil ten pepřák !

9 DevilDan DevilDan | 27. srpna 2013 v 9:13 | Reagovat

[7]: Jo to jsem psal já...

[8]: Ten nevedeme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama