Poprava

27. srpna 2013 v 8:00 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Pár dní po objasnění, kdo je neznámý bojovník, kdy jsme zjistili, že chce konec války a že je to žena, která si říká Violet, jsme se rozhodli ji konečně ulovit a zbavit se jí jednou pro vždy. Při odpolední poradě Tommy navrhnul, že bychom jí mohli ukázat, že válku neskončíme a ona možná zasáhneme a my ji dostaneme. Jeho nápad byl schválen a začalo se jednat, jak jí to dokážeme.''Pošleme několik lidí napadnout nějakou osadu, ta potvora se to hned dozví a zkusí je napadnout a odstřelovač ji sestřelí.'' navrhl Tommyther. ''Nebo by jí mohl prostřelit nohy, abychom ji mohli umučit k smrti.'' zasmál se Knight, který si stále pamatovat, jak ho porazila. ''Dobře, Amaranthes, vezmi několik lidí včetně Lordisty a vyrazte zaútočit na nějakou osadu.' 'řekl jsem. Nabídl se Tommyther, Lordista, Natasha, Cudlinkaja, Lindit, Demonek, Punkyna a Chaoss. ''Nezapomeňte, že jde jen o to ji nalákat a zabít, o tu napadenou osadu moc nejde. Vyberte nějakou menší.'' doporučil jim MrMetal.
Celý tým se připravil a odešel. ''Knighte, Fobosi, máte hlídku.'' oznámil jsem a oba přikývli. ''Metale, jak jsme na tom se skladem?'' zeptal se Trasher. ''opravdě ani nevim, dlouho sem tam nedělal pořádek, je tam hromada čehosi.'' zasmál se MrMetal a jedl zbytek masa od oběda. Ale trasher tak vesele nevypadl. ''Tak se tam můžeme jít podívat, stejně se nudím.'' navrhla L. A tak jsme spolu s Trasherem, Metalem a Liadeque odešli do skladu.
Tým s Amaranthes v čele přiběhl k malé osadě jednosměrek. Lordista vylezl na kopec a vybral si výhodnou odstřelovačskou pozici. ''Jednosměrky, to bude pohoda.'' pravil Tommyther a nabil zbraň. Všichni se rozběhli k osadě, vyrazili vrata a začali střílet zmatené jednosměrky. Ty padaly jedna přes druhou. Z jednoho domu vyběhlo asi pět ozbrojených, ale pro naše lidi to nebyl žádný problém.
Za chvíli ležela většina jednosměrek v krvi na zemi a několik dalších se vyděšeně krčilo dál. ''Zdá se mi to, nebo neočekávali žádnej útok?'' zeptala se s úsměvem Punky.' 'Ne, myslím že se ti to nezná. Bereme zajatce?'' odpověděl jí Chaoss. ''Myslím, že zajatci nejsou třeba.'' řekla s klidem Am a tak Chaoss tu skupinku zděšených kravek postřílel. ''Nevim, ale myslím, že tady Violet není.'' řekl Lordista sklesle. ''Tak půjdeme do další, tohle mě nějak baví.'' zasmála se Cudla. ''Dobrej nápad.'' souhlasili ostatní
Mezitím jsme s ostatníma třídili věci ve skladu. ''Metale, nezdá se ti, že to s tím masem už přeháníš?'' zeptala se znechuceně L, když objevila asi tři krabice masa. ''Nepřeháním, jen beru, co najdu.'' usmál se Metal a prohlížel si krabice se svým oblíbeným jídlem. Radši jsem vzniklou situaci nekomentoval, a to ani trasher. L totiž začala vyprávět o týraní zvířat, při které si Metal zacpal uši a dokola opakoval: "Bla bla bla..."
Knight s Fobosem seděli na hlídce, když za nima něco dopadlo na zem a všude se začal rozlízat kouř. "Kouřák! A doprdele.'' křičel Knight a popadl zbraň. Najednou je oba někdo uzemnil a omráčil paralyzérem.
''Ne vážně, měl bys jíst i jiný jídlo, než jen to maso.'' řekl jsem Metalovi, když L skončila a postavila se k němu uraženě zády."Je to barbar, ten to nepochopí!" vykřikla ''Jednou ze z toho...'' ''Pssst.'' přerušil mě Trasher. ''Slyším kouřák, někdo na nás útočí.'' ''Plynovky, rychle!'' křikl Metal a všem nám podal plynovku a zbraň. Vyšli jsme ze skladu a uviděli omráčenou Wampirku ležící na zemi a nějakou postavu o kus dál. ''Obklíčíme ho.'' řekl jsem.
Oběhli jsme ho a obklíčili. ''Violet, no teda fakt nečekané. Teď nám ale už nezdrhneš!'' houkl na ni Trasher, když poznal fialový plášť. Violet na nic nečekala a rozběhla se na Liadesque, kterou střelila. Metal s Trasherem po ní vystartovali a podařilo se jim ji uzemnit. ''Zdravotnice! Rychle!'' hulákal jsem a klečel s Liadesque s kulkou v břiše v náruči.
Těm dvou se podařilo Violet spoutat a stále ji drželi na zemi. "Máš to marný, zlato," řekl jeden z kluků, když se Violet snažila vyškubnout. "Do hajzlu! Kreténi! Ani nevíte, co jste..." trasher ji z nějakého šátku vytvořil roubík. "A bude ticho," řekl spokojeně.
Za chvíli přiběhla Litlemonster s Magot a pustili se do ošetřování L, která ale ztratila vědomí. ''Doprdele, my ji asi ztrácíme!" vykřikl jsem. "Rychle, dělejme něco, nebo o ni přijdeme!'' zděsila se Litle a společně s Magot se pustila do oživování. Opatrně jsme ji položili do stabilizované polohy a zatímco Little zastavovala krvácení, Maggot se dala do masáže srdce. Položila ruce na její hrudník a začala stlačovat. "Bude to dobré," šeptala si pro sebe Little a dávala L na obličej dýchací přístroj, aby nemuselo dojít k dýchaní z úst do úst. ''Máme ji zpátky, to bylo jen tak tak.'' oddechla si Magot, když L začala pravidelně dýchat a i krvácení přestalo a podívala se na mě. ''Uff. Tak se o ni postarejte, já musím vyřídit ještě jednu záležitost.'' řekl jsem jim a šel k Trasherovi s Metalem a Violet.
Tam už stáli i Knight s Fobosem. ''Promiň, zaútočila rychle a vyřadila nás.'' omluvil se Knight a Fobos přikyvoval. ''Jo, v pohodě, hlavně že všichni žijeme." řekl jsem jim. ''A co uděláme s ní?'' ukázala Sharon, která zrovna přišla, na Violet. ''Pověste tu čubku, než nám zase zdrhne!'' rozkázal jsem naštvaně. Kluci zvedli Violet, která se sice bránila, ale drželi ji pevně, takže se jí nic nepovedlo. Fobos přehodil přes strom lano a udělal na něm smyčku. Knight ze skladu dovalil sud. Vysadili jsme Violet na špalek a dali jí smyčku na krk. Všichni jsme si stoupli okolo a Trasher, který měl odkopnout sud, se připravil a čekal na můj rozkaz. Violet byla klidná. Zřejmě už byla se smrtí smířená.
Najednou se probrala Liadesque: ''Co-kde to jsem?'' zeptala se zmateně. ''Violet tě postřelila, ale neboj, kulka je venku a ostatní se už Violet chystají popravit.'' oznámila jí Litlemonster. ''Co? Ať ji nepopravujou, to jako kvůli mně? Ne,ne, vzkažte jim, ať ji nechají naživu. Vždyť přeci jenom bojovala za konec války a to byl docela dobrej úmysl.'' pravila L a Little kývla
Rychle se rozběžela k nám. ''Ne-nepopravujte, L vzkazuje, ať ji necháte žít!'' ''Tak dobře, sundejte ji dolů.'' zavelel jsem. ''Ale nasrat.'' rozčílil se Trasher a zkopl sud. Violet se začala dusit, ale Metal odsekl provaz nožem. Sundali jsme jí provaz z krku a odvedli ji do cely. ''Vy jste fakt blbí, až vám zase zdrhne, tam vám to tady připomenu.'' nadával vztekle Trasher. ''Klid, hele,
její úmysl nebyl zlej, chtěla ukončit zabíjení, jen nechápala důvod, a ty se jen chceš mstít za tu nohu.''řekla mu Sharon.
Tým Amaranthes postupoval k další osadě. Stejný plán, takže Lordista opět vylezl na vyvýšené místo a ostatní zaútočili. Nikdo z nich nevěděl, že Violet nepříjde. Rozvalili vrata a vrhli se postřílet jednosměrky. Skončilo to úplně stejně, jako u osady předchozí. ''Co kdybychom si tady ty osady nechali, jako základny, sklady nebo něco podobného?'' navrhl Chaoss.''Jo to bychom mohli, zakreslím to do mapy a pak se sem vrátíme, až splníme misi.'' odpověděla Amaranthes. ''Tak na další.'' řekl Demonek. Očividně je to všechny bavilo.
Vrthli do další osady, tentokrát větší. ''Tohle bude taky pohoda. Jednosměrky si asi zvykly na to, že bojujeme jen s Hoperama a je necháváme na pokoji.'' smál se Tommyther. ''Tak nějak to bude.'' souhlasil Lordista. Za chvíli byla i tato osada dobytá. ''Hele, co kdybychom si s těma jednosměrkama trochu užili?" zeptal se Demonek najednou a všem bylo jasné, co má na mysli. ''Se mnou nepočítej. Já jednosměrky střílim, toho bych se jinak nedotkl ani lopatou.'' zarazil ho Tommy. ''Tak já si užiju sám.'' řekl v klidu Demonek. ''Tak u toho bejt nechci.'' prohlásila Natasha s odporem. ''Já taky ne.'' souhlasila Cudla. ''Nikdo u toho nechceme být.'' uzavřel Lordista. ''Pojďme splnit misi, jednosměrek si užiješ někdy jindy.'' rozkázala Amaranthes rázně, aby ukončila tu nejapnou debatu. "Jenom chvilku," mrkl na ní Demonek a někam odběhl. "Jak malej," pomyslela si Amaranthes.
Po chvíli chůze a pátrání objevili další osadu. ''Zdá se mi to, nebo tam nevidím žádný plakáty 1E ani Bobra?'' řekl Tommyther. ''Máš pravdu, to je BvB.'' podíval se Lordista dalekohledem. ''Hurá, konečně. BvB Army!'' radovala se Natasha. ''Počkej, nejdřív to oznámíme Danovi, ten rozhodne jestli se s nimi spojíme nebo ne, ale předpokládám, že bude souhlasit.'' pravila Am a Nat plná nadšení souhlasila. Všichni se otočili a šli zpět domů k jeskyni.
''Hele, už se vrací.'' hlásila Tera. Amaranthes s týmem dorazili do základny a Am začala: ''Violet jsme sice nenašli, ale zato jsme objevili osadu BvB Army.'' ''Že jste Violet nenašli je mi jasné, máme ji totiž v cele. A s BvB bysme se mohli spojit. Pošlu tam někoho, aby zjistit, jestli jsou bojeschopní.'' řekl jsem. ''My tam s Nat a Chaossem půjdeme.'' nabídla se Punky. ''Dobře, ale až zítra. Už bude skoro tma.'' řekl jsem. "Teď si někdo vemte hlídku u cely Violet, nevíme jestli ta mrcha nemá někde spojence," "Jdu na to, šéfe!" vykřikl Chaoss, který měl zřejmě stejnou radost jako Nat, že jsme našli nové lidi a rozběhl se ven s nějakým popěvkem. "Wampirko, Demonku, vy dva na hlídku," kývl jsem na dva jedince sedící u stěny. "Dobře," kývla Wamp a odešla v doprovodu Demonka. "Tak to máme, zítra se uvidí," řekl jsem Amaranthes. "Co víme vůbec o BvB?" zeptala se "Budou něco jako LP?" "To nevím, zjistíme zítra. Teď se můžeme pouze dohadovat o tom, co tu dělají a jestli pomůžou," řekl jsem. "Jdu spát, v té mapě máš zakreslené ty dobyté osady," řekla Am, podala mi mapu a odešla...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Metal_Knight Metal_Knight | 27. srpna 2013 v 12:56 | Reagovat

Pěknej díl, s BVB to bude zase trochu zajímavější.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama