Teror noci

11. srpna 2013 v 6:10 | DevilDan |  This Is WAR
Od doby, co jsme našli v táboře štěnici, se vždycky střídala dvoučlenná hlídka. Bylo nám jasné, že Hopeři nebo i Jednosměrky informace chtějí a udělají cokoliv, aby je dostali. Pro jistotu byl i zákaz chodit někam osamotě. Vždycky alespoň dva. Ne, že bych nikomu už nevěřil, ale tak kdyby někdo použil vydírání mohl by dostat, co chce.
Ten den byl celkem slunečný. Na hlídce se právě vystřídala dvojice Demonek s Terou a nastoupil Tommyther a Lordista. Najednou oba zbystřili a připravili zbraně. Z houští, ale vyběhl jenom Fobos s Gothicem. "Něco jsme našli!" křičeli, protože vraceli z průzkumu. Lordista i Tommy přestali mířit. "A co to přesně je?" zeptal se Tommy. "Já to hned povím," řekl Fobos a spěchal za mnou.
"Tady jsou ty svině," řekl a ukázal na místo v ještě nezmapovaném území. "Nemůžeš to minout, napřed se musí kolem velkýho rybníka a pak kousek takovým lesíkem a narazíš na osadu," vysvětloval mi GothicDan. "Kolik je tam tak lidí?" zeptal jsem se. "To fakt nevím, hele," pokrčil Gothic rameny. "Ale netipuju to na moc," Zamyslel jsem se: "Chaosi!" houkl jsme na Chaosse stojícího nedaleko a povídající si s Hell. "Vem, Hell, Lindit, Cudlu a Wamp a pojdťe sem," Chaoss přikývyl.
Do pěti minut byli u mě. "Máme tu malý úkol," začal jsem. "Hádám, že bude tak na den. Půjdeme semhle," ukázal jsem prstem na místo na mapě. "A co tam je?" zeptala se Hell. "Osada, menší osada Hoperů," řekl jsem. Wamp se usmála: "Konečně nějaká akcička, kde se nezapojí tolik lidí!" "Ano, půjdete se mnou, myslím, že do večera bychom se měli vrátit,"
Došli jsme si pro zbraně. "Vemem asi i nože ne? Když je to v přírodě," navrhla Hell a já kývnul. Připraveni jsme se chystali k odchodu. "Amaranthes, máš to tu na povel. Do večera bychom měli být zpátky," "Rozumím," řekla Am "Kdyby ne tak někoho do té oblasti vyšlu na pomoc," kývla na mě a pak jen zamávala, což jí oplatila Lindit s Wamp, které byly radostí bez sebe.
Lesem jsme prošli celkem snadno a rychle. Větší část už každý z nás znal. "Neměl tu být rybník?" zeptala se Cudlinkaja a dívala se po krajině. "Měl," řekl jsem a vyndaval mapu, kterou jsem vzal sebou. "Já se jdu kouknout támhle," řekl Chaoss a společně s Hell a Wamp odešli. "Ale šli jsme správně," rozčilovala se Cudla, která se mnou koukala do mapy. "Možná je to jenom o kus dál," řekl jsem a vyšel do krajiny. Cudla šla za mnou. Najednou se ozval řev zprava. "Lindit!" vykřikla Cudla a oba jsme se rozběhli tím směrem. "Zdrhat! Zdrhat!" křičel na nás Chaoss a ohazoval svou zbraň. "Co?" zeptal jsem a nechápal. To se za ním už vyřídily i holky "Vosy!!" křičela Wampirka.
V tu chvíli jsem už běželi všichni. "Stát!" zařičela najednou Cudla, ale bylo pozdě. "Hele, našli jsem ten rybník," smál se Chaoss a škrábal se ven. "Ha ha ha, jo jediná pozitivní věc," řekl jsem a pomáhal Lindit. "Mě spíš zajímá co teď," pronesla Hell. "No, asi takhle jsme bez zbraní a bez mapy," řekl jsem a zmuchlal mokrý papír do kuličky. "Ne, můžu se vrátit pro mou pistoli," mrkl na mě Chaoss. "A máme nože," "Nebo se můžeme otočit a jít domů," navrhla Lindit. "Brzy bude tma," řekla Helloweenka. "nebylo by dobrý zůstávat v lese," "Dane? Tak co teď?" otočil se na mě Chaoss. "Jdeme dál," řekl jsem rázně.
Na krajinu padla noc. Náhle jsme v dáli uviděli světla. "Pšš," ztišil jsem ostatní a zastavil. "Hopeři," šeptla Lindit a byla jako myška, i když jí celou cestu pusa jela jako kolovrátek. "Chaossi, pistol," kývl jsem na Chaosse. "Co chceš dělat?" zeptal se mě. "Já s Cudlou odvrátíme pozornost, vy jděte zadem," řekl jsem a Cudla mlčky kývla.
Hell a Wampirka vedené Chaosse se plížili trávou směrem k zadnímu vchodu. Všichni byli připraveni vytáhnout nože, ale bylo ticho. Náhle uslyšeli výstřel. "Honem!" pochopil Chaoss, zvedl se a utíkal ke vchodu. "Víš co jsme nedomysleli?" řekla udýchaně Hell u vchodu. "Jak se sem dostane Cudlinkaja a Dan," "To domyslíme pak," řekl Chaoss a hledal skrýš. "Támhle!" ukázal na menší kůlnu. Vyrazil zámek. "A sakra..." pronesl když kouknul dovnitř. "Hafíci," šeptla Lindit. Její "hafíci" měli velikost ovčáckého vlčáka a byli vycvičeni jenom na jedno - zabít. Chaoss rychle zavřel, ale i tak se začal ozývat štěkot. Hell se rozhlížela. "Támhle!" rozběhli se k budově.
Cudla si nasbírala nějaké šutry. Jenco jsem vystřelil, nastala panika. Čekali jsme na místě a pozorovali, co se bude dít. "Maj psi!" vykřikla Cudla. Začalo se ozývat štěkání a řev hoperů: "Kdo to střílel?!" "Nevim, šéfe," ozývali se z dálky hlasy. Pohledy hoperů se zadívaly do tmy. Rozsvítily se baterky. "Utekli, nic tam není," řekl jeden a chtěl zajít dovnitř. "TeĎ!" Cudla vylezla z úkrytu a hodila na hopery šutr. "Co to...?" Můj druhý výstřel tentokrát zasáhl velitele. "Vypuť psi!" vykřikl a bolestí. "A-Ano šéfe!"
"Měli bychom se vzdálit," řekla Cudla jelikož jsme ani jeden rozkaz o psech neslyšeli. "Jo, a pak se musíme dostat za Chaossem" Ozvalo se zavytí. "Do prdele! Jdeme!" rozkázal jsem Cudle, která posbírala pár kamenů a rozběhla se za mnou.
Chaoss za sebou zavřel dveře. "Co budeme dělat?!" šílela Wamp. "Hlavně ticho," vykukoval z okýnka Chaoss. "Oni nás stejně najdou," pronesla Hell. "Ty bestie nás vyčuchaj všude. Nesmrdíme stejně jako Hopeři," "Já bych teda vynechala to slovo smrdíme," usmála se Lindit. "V jejich smradu se jim fakt nevyrovnáme," "No, tak!" ztišila to Wamp. "Všude je tma," hlásil Chaoss. "Je tu někde něco užitečnýho?" Wamp se dívala do polic. "Jídlo leda a nějaký obvazy, ale zbraně žádný," "To je v háji," povzdechla si Hell a sedla si na jednu z beden.
"Někdo tu byl," zahlásil hoper veliteli. "Psiska mají vypáčenej zámek," "Váš pět si vemte každej jednoho psa a obcházejte tábor. My je dostaneme," Lindit byla přimáčklá na dveřích a poslouchala. "To jsou ale kurvy!" "No tak..." Hell zakroutila hlavou a jedla jablko, co vyndala z košíku. "Drží nás tu jak krysy," Wampirka se začala dívat po baterce. "Takže fakt jako půjdeme ven a zkusíme je zneškodnit?" zeptala se a ostatní se zamysleli. "Já bych počkala do rána," pronesla Hell. "To už zandaj psi," "Hlavně ráno za náma Am pošle posily," připomněla Lindit. "Jo, ale furt máme dva z týmu tam venku," "To je pravda," vstala Hell. "Nemůžeme je nechat na pospas těm trhačům," "Takže jdeme ven?" zeptala se Lindit "Jo!" řekl Chaoss.
Cudlinkaja se snažila držet se u mě. Několikrát jsem cítil její ruku na rameni, když mě ve tmě nahmatávala a nebo se snažila chytnout, aby se neztratila. Otáčel jsem se s pistolí v ruce. V dálce se jen leskly oči psů a byl slyšet jejich vzteklý dech a štěkot. Zastavit by znamenalo padnout jim na pospas. "Dane!" vykřikla najednou Cudla. Upadla. Na kolenou zadýchaná hleděla na mě a do očí se jí řinul pláč. "PojĎ, honem," pomáhal jsem jí rychle vstát. "Kotník," šeptla. Rychle jsem vystřelil do dálky mezi psi a doufal, že je to zastaví. "Sakra!" "Jsou tu," zašeptala Cudla a snažila se jít s mou podporou.
Chaoss otvíral pomalu dveře. Vchod osvětlila jediná lampička u dveří. "Hlavně potichu," Schovali se za roh jedné budovy a sledovali. "Hell, ty s Lindit jdi tamtudy a my jdeme tudy," domlouval se tiše Chaoss a vyrazili. Wampirce se podařilo přiblížit se za Hopera. Bodla a Hoper se skácel. "Na," podávala Chaossovi kšilt. "Co s tím?" "Třeba ti psi nepoznaj pach cizince," usmála se a navlékla na sebe hoperu mikinu. "Ne, díky, to si na sebe nevemu," odmítl Chaoss a dotáhl Hopera stranou.
"Támhle jsou! Trhej!" vykřikl Hoper a Hell s Lindit se rozběhli cetičkou. "Oheň!" vykřikla Hell a popadla jednu petrolejku, co visela u vchodu. Jen co se hafan přiblížil, praštila ho po čumáku. Rychle se otočil a běžel pryč. "Uf," oddychla si Lindit a dívala se do všech stran. "Snad dobrý," řekla Hell a najednou ji zamrazilo v zádech. Po celé osadě se rozlehl ženský výkřik. "Cudla..." zbledla Lindit a podívala se na Hell.
Chaoss najednou zastavil. "Začínám se bát," řekla Wampirka a sledovala každej pohyb. Lekla se i krysy, co proběhla kolem. "Klid," řekl jí Chaoss klidně. "Co by se mohlo stát," Ani jeden z nich nezaregistroval jednoho ze psů přímo za sebou. Wamp vykřikla a couvla ke zdi, když hafan zezadu zaútočil na Chaosse. "Pomoc!" vykřikla zatímco si Chaoss bránil rukama hlavu a snažil se psisko přeprat. Marně. Ztuhlá strach si Wamp přeci jenom vzpomněla na nůž co měla u opasku. Vzala ho do ruky a se zavřenýma očima bodla psa do hřbetu. Bodala asi třikrát než zvíře přestalo trhat Chaossův kabát. Ten neváhal, otočil se na záda a bestii kopl. Pes se zakousl a Chaoss vykřikl bolestí. "Co mám dělat? Co mám dělat!" křičela Wampirka a hledala cosi.
Jeden ze tří psů se zakousl do Cudlinina lýtka. Její výkřik plný bolesti vyděsil snad každého v osadě, ale hopeři z toho měli radost. Vystřelil jsem na psa v zadu. Padl na zem, ale byla tu i špatná zpráva, došly náboje! Ovšem i tak byla zbraň nebezpečná, druhý pes, který se po mě vrhal dostal zásah přímo zbraní do palice. Několikrát za sebou. Všude byla krev a zbývalo jediné. Nůž. Pes dostal zásah do hřbetu a vrhl se pro mě. Zatímco Cudla ležela vedla vedle, těžce oddechovala a ztrácela vědomí z bolesti a ztráty krve, doufal jsem, že zbylí dva psi jsou zneškodněni. Třetí však ještě ne. Zakousl se do pravé paže. Levou jsem nahmatával nůž, který spadl kousek ode mě. Věděl jsem, že chce jít po krku. Z posledních sil se natáhla Cudlinkaja a strčila mi nůž blíž. Netrvalo to ani minutu a psovi projelo ostří mozkem. A to několikrát za sebou. Krev stříkala všude kolem, tedy nejvíc hlavně na mě.
Hell s Lindit běželi směrem k Chaossovi a Wamp. Cestou málem vrazili do Hopera. "A sakra! Pop..." "Ticho bude!" vykřikla Hell a podřízla ho. "Jdeme," Lindit si sebrala ze země jeho zbraň. "Wamp už jsme tu!" Lindit začala střílet a pes spadl k zemi. "Jak jsi na tom?" zeptala se Hell. "J-já dobrý," vykoktala Wamp a podávala Lindit obvazy, co ukradli. "BuĎ rád, že seš naživu," pronesla Lindit a dívala se na rány od drápů na jeho zádech. "Náhodou já jsem," ujistil ji Chaoss a posadil se. "Bestie zuřivá! Doufám, že nemá vzteklinu!" "Jo, máš pravdu, ty už jsi vzteklej dost," usmála se Lindit, "Ne nemá," ujistila ho Hell.
Pokusil jsem se posadil a podíval se na Cudlu. Tma už opadla a v trávě byla rosa. Ještě dýchala. Strhl jsem již dost poškubaný rukáv a zastavil krvácení z lýtka. Dalo se jen počkat na záchranu.
Chaosse posadili na lavičku blízko skladiště a holky se vydaly do ulic, tentokrát s puškama. "Jedn na krysy, nemám to podat zbytku těch bestii?" zeptala se Hell. "Podej, bylo by nebezpečný je tu nechat nebo si je brát sebou," řekla Lindit a Hell se vydala k jejich "boudě" kde vypáčili zámek. Wampirka zatím rychle proběhla osadou. "Nikde nikdo, čisto," mrkla na Lindit. "Takže teď počkáme na Am?" zeptal se Chaoss. "Jo," řekla Hell "A můžem zatím vybrat, co vemem sebou,"
"Danieli!" třásla se mnou Amaranthes. "Co se to tu kurva stalo!" vykřikl MrMetal a kopl do jednoho ze psů. "Radši se neptej," řekl jsem. "Kde jsou ostatní?" zeptala se Am zatímco Maggot prohlížela Cudlu. "Dole v osadě," řekl jsem "snad naživu," "Natasho, Gothicu, vy pojďte se mnou," zavelela Amaranthes a vydala se do osady. "A já?" zeptal se Metal. "Ty mi pomůžeš," řekla Maggot. "A co s těma psama?" "Nech je ležet," odpověděl jsem mu. "Já prostě nepochopim proč si ti kreténi nemohli pořídit čivavu!" "Do tý bychom jednou kopli a bylo by po ní," řekl jsem, Metal se jenom ještě jednou kouknul na psí zabijáky a pak mi pomohl vstát. "Už asi chápeš proč já radši kočky," řekl mi.
"Halo!" vykřikla Amaranthes. "Jste tu někdo?" "Tady!" Wampirka k nim doběhla a dovedla je za ostatníma. "Je Cudla v pohodě? Slyšeli jsme výkřiky," "Bude v pořádku," řekla Natasha. "Co s tou osadou?" zeptal se Chaoss zatímco ho Nat s Gothicem odváděli pryč. "Vezmeme, co potřebujeme a dál se dohodneme až doma," řekla Amaranthes.
Vydali jsme se domů. Nat s Gothicem podpírali Chaosse, který měl slušnej obtisk zubů na noze. Cudlu nesli Metal s Maggot na nosítkách. Ostatní utrpěli jen menší zranění a já měl tedy tu ruku, ale žádná tragedie. "Nejvíc mě vyděsilo to, že řekneš do večera zpět a nic," řekla mi Am po cestě. "Kdo měl vědět, že budou mít psi?" "A vůbec, to jste šli beze zbraní?" "Nejsem blázen," řekl jsem jí "jen jsme je trošku otopili," Metal se rozesmál. "To je dobrý teda," "Měli jste se vrátit," řekla Am. "My se rozhodli, že ne," řekl jsem a to už jsme byli u základny. "Budu se hodně divit, jestli budete mít ještě rádi psi," pronesl Lordista, když viděl Cudlu a Chaosse. "Já taky," řekla Wamp. "Ale tak teď se o tom už bavit nebudeme ne?" "Jo, jdeme spát," řekla Lindit a odešla. Wamp a Hell ji následovaly. Am stále kroutila nechápavě hlavou. "Omluv mě, půjdu taky," řekl jsem. "Příště to dopadne už dobře," ujistil jsem jí...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MrMetal MrMetal | 11. srpna 2013 v 8:16 | Reagovat

Good job, very good job

2 trasher trasher | 11. srpna 2013 v 9:08 | Reagovat

To je problém vzít si s sebou takovou drobnost jako pepřovej sprej ?

3 MrMetal MrMetal | 11. srpna 2013 v 10:29 | Reagovat

[2]:odkdy máme pepřáky? ještě tam o nich nebyla ani zmínka...nemáme je...k čemu taky...

4 DevilDan DevilDan | 11. srpna 2013 v 11:27 | Reagovat

[2]: Kdyby jsi šel s náma ty, tak bychom je měli. Jenže nám chyběl někdo, tak chytrej, aby si na ně vzpomněl...a jak říká Metal my je nemáme

5 MrMetal MrMetal | 11. srpna 2013 v 11:33 | Reagovat

on totiž ne každej tahá sebou všechno od nožů až po pepřáky...ne každej tahá plnou polní se vším, co máme...holky už vůbec ne, Chaoss má plno práce s nábojovými pásy do kulometu a Dan velí, takže taky nemůže tahat všechno xD

6 DevilDan DevilDan | 11. srpna 2013 v 11:54 | Reagovat

[5]: A hlavně, my nepočítali, že se budeme koupat

7 trasher trasher | 11. srpna 2013 v 12:48 | Reagovat

A co jsem dělal že jsem tam nebyl ?

8 MrMetal MrMetal | 11. srpna 2013 v 13:17 | Reagovat

[7]:na akci jsi nebyl...ani já ne, já byl jen v týmu jako posila...

9 Metal_Knight Metal_Knight | 11. srpna 2013 v 13:17 | Reagovat

Dobrej díl, ale zarazila mě jedna věta:"Hell s Lindit běželi směrem k Chaossovi a Lindit."
A v prvním díle byla nějaká zmínka o tom, že jsme se učili vrhat noži, tak jste jich pár po těch čoklech mohli hodit

10 DevilDan DevilDan | 11. srpna 2013 v 16:51 | Reagovat

[9]: Pardon, záměna jmen...se stane

11 Metal_Knight Metal_Knight | 11. srpna 2013 v 18:09 | Reagovat

[10]: Však jasný, jsme jenom lidi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama