Zrádce

8. srpna 2013 v 23:33 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Poté, co se všichni ranění z těžké porážky, kterou jsme utrpěli asi před měsícem a půl, plně zotavili, začali jsme plánovat další akci. Hned ráno jsem svolal poradu, kde se mělo rozhodnout, jaká akce to bude. ''Tak vzhledem k tomu, že jídla i ostatních potřebných věcí máme dostatek, navrhoval bych normální útok.'' prohlásil Chaoss. ''Ale chtělo by to něco menšího než minule, nechtěl bych, aby to dopadlo stejně.'' souhlasil jsem. ''No to mi ani nepřipomínejte, tejden se serem s tím TankDozerem, jen aby ho mohli zničit v prvním boji.'' řekl MrMetal. ''Asi půlhodinu
chůze od nás na západ, si hopíci staví další základnu, asi za týden to bude kompletní. Je to taková malá základnička, to by neměl být problém srovnat se zemí.'' navrhla Liadesque a všichni s jeho návrhem souhlasili. ''Oni mi zničili novej TankDozer, já jim zničim novou základnu.'' dodal MrMetal s chutí pomstít se ''Dobře, sejdeme se odpoledne ve 2 hodiny.''ukončil jsem poradu.
Ve dvě hodiny byli všichni připravení a mohli jsme vyrazit. Když jsme se přiblížili k základně, Lordista si zalezl do křoví na vyvýšeném místě a my ostatní jsme se začali plížit k nepříteli. Strážní věž tam nebyla, protože si asi zatím nestihli dostavět. Vplížili jsme se dovnitř a zlikvidovali stráž. Někteří hopeři zrovna stavěli nějakou budovu, jiní nosili skla do oken a podobný materiál.''Tak tohle je jasný vítěztví, nemají čas se ani bránit. Hahahaha!!'' křikl Tommyther a začal střílet na nic netušící hopery. My ostatní se přidali a za chvíli leželi všichni ''stavitelé'' mrtví na zemi. Pokračovali jsme dál, když se rozezněl poplach.''No to to trvalo. Já jim du naproti''ušklíbl se MrMetal a rozběhl se doprostřed základny. Někteří, se rozběhli za ním, zatímco ostatní běželi jiným směrem.
Kupodivu jsme narazili na větší odpor, než se vůbec čekalo. Proti nám vyběhlo asi 30 dobře ozbrojených hoperů. ''No tyvole, co to kurva je?!'' zíral MetalKnight na nepřítelovu početní převahu a organizovanost. ''Nepřátel se nelekejme a na počet nehleďme!'' prohlásil Chaoss a
zalehl i se svým kulometem za hromadu cihel. Kulomet si o ni opřel a spustil palbu. Prvních
deset přibíhajících skončilo na zemi, ostatní se skryli. Přiběhlo dalších 20 nepřátel. ''Ale ty
hajzlové nevypadaj překvapeně.'' řekl Trasher.
MrMetal se zatím probíjel stále dopředu, následovaný Tommytherem, Punkynou, Fobosem, Terou a Wampirkou. Mezi ním a ostatními byl ale asi 50-ti metrový odstup.''Těch kurev je tu nějak moc.'' řekl si sám pro sebe MrMetal, když zabil už asi dvacátého a stále příbíhali další. Hopeři stříleli i ze střech budov. MrMetal byl nucen zastavit a skrýt se za hromadou štěrku.
''Nejsem si jista, jestli tohle zvládnem.'' řekla mi Amaranthes, když hoperů stále neubývalo.''Nesmíme ustoupit!'' řekl jsem jí a vyměnil zásobník. Byli jsme dobře kryti, takže zatím nikdo nebyl zraněný.
MrMetal se zatím sám bránil velké početní převaze a začínalo mu být jasné, že to nemá šanci
zvládnout. Skupina, vedená Tommytherem totiž narazila na odpor z boku a museli zastavit. Metal se rozhodl, že ustoupí, otočil se ale řekl jen: ''A kurva..'' Hopeři ho totiž obklíčili. ''Odhoď zbraň!'' zařval jeden z hoperů. ''No jo furt.'' řekl otráveně a fláknul SCARem o zem.''Ani to nezkoušej!'' houkl hoper, když Metal přiblížil ruku k pouzdru s pistolí. ''Kleknou!'' ''Tak to nasrat. Si zaprášim kalhoty'' odsekl drze a Hoper ho praštil pažbou zbraně do kolena.''Au'' zařval MrMetal a klekl si.''A jak ste doprdele mohli bejt tak připravený?'' ''Hahaha, přesně jsme věděli, kdy zaútočíte. Ta stavba je jen na oko, celý je to připravený. Všiml sis, že se stavělo jen na kraji? A ti, které ste postříleli, byli jen zajatci hlavně Jednosměráci a jednosměrky, jen oblečený v hip hopovým oblečení. Hahaha!'' ''Jak jste to kurva mohli vědět, že příjdem dnes?'' ''Neznáš pojem informátor a zrádce?'' ''Lžeš! U nás není zrádce!'' ''Ale je.'' ''A kdo to teda je?'' ''Hm, vzhledem k tomu, že tě stejně popravíme, tak ti to říct můžu. Je to, ehm, jak se jmenuje, jo už vim, je to....'' než stihl doříct, ze střechy nižšího baráčku za ním, seskočila Punkyna a podřízla mu krk. Ostatní hopery postříleli Tommy, Fobos, Wamp a Tera. ''Díky. Kde je Dan a ostatní?'' zeptal se MrMetal. ''Stále bojují a koukám, že my budeme muset taky.'' řekl Fobos a ukázal na další hordu hoperů, kteří běželi k nim.
Já a ostatní jsme byli pomalu zatlačováni k ústupu.''Ustoupíme nebo ještě bojujeme?'' zeptala
se Sharon.''Já už neustoupím! K ústupu mě donutí jen vážné zranění někoho z vás!''řekl jsem rázně za účelem povzbuzení morálky spolubojovníků. Trasher s brokovnicí běhal v domech kolem nás a střílel vše, na co narazil. ''Bacha, granát!'' zařval kdosi a granát odhodil. MrMetal a spol zaujali vhodné pozice a stříleli přibíhající. ''Seru na to, je čas na granáty.'' řekl MrMetal a hodil mezi hopery granát.''Účinné.'' řekl jen Tommy, když asi 10 hoperů odletělo, někteří bez končetin, do stran, a udělal to samý.
Za chvíli z jedné z budov vyběhl Trasher a křičel: ''Hej, pojďte někdo se mnou, našel sem něco úžasného!'' Sharon s Gothicem ho tedy následovali zpět do budovy.''Tady to je.'' ukázal Trasher na skříň plnou chlastu. ''To si děláš prdel, nám jde vo život a ty myslíš jen na tohle?!''rozčílila se Sharon, ale Gothic pochopil: ''Neznáš planoucího ducha alkoholu?'' ''Ne, o to je.'' ''Uvidíš, nemáte někdo nějaký hadr?'' ''Tady je jen tričko s Eminemem.'' ukázala Sharon na další polici. ''No super, rozthejte ho, otevřete ty lahve a nacpěte ty kusy hadru tam.''Oba udělali, co Trasher pravil a za chvíli vyběhli s lahvemi v náruči z budovy za námi.''Máme pro všechny, každej si jednu vemte a počkejte, až se k vám dostane zapalovač, pak zapalte ten hadr a hoďte to mezi hopery.''rozkázal Trasher, vytáhl zapalovač a zapálil svůj. Hodil ho mezi hopery, když se lahev roztříštila o zem, hořící alkohol se rostříkl na hopery, kteří začali hořet taky. Dále hořely i budovy a ostatní okolí. Když jsme hodili asi osmou lahev, hopeři se dali na útěk. A my za nimi. Ti, co měli ještě mocnou zbraň u sebe nás následovali.''Někdo se mnou, pomoct těm na druhé straně!''křikla Hell a Chaoss, L a Amaranthes se odpojili a běželi s ní. My ostatní jsme museli přibrzdit, protože kolem hořely budovy a všude byl kouř.''Zpátky, ať se toho nenadejcháte.''řekl vysílačkou Lordista.''Tohle je teď moje práce.''dodal a začal střílet po hoperech, kteří utíkali z osady pryč. Trasher vylezl na střechu jedné z budov, přeskočil ohradu a vydal se lovit hopery, které Lordista nemohl trefit, neboť běželi přímo za ohradou.
MrMetal, Tommy, Punky, Fobos, Wamp a Tera už začínali být zoufalí. Najednou se ozvala rána a několik hoperů začalo hořet a za ní další a hořelo jich mnohem víc.''Co to do prdele bylo?''zeptala se Tera a hned pochopila, když uviděla Hell a její skupinu ''Do nich!''zavelel Fobos a rozběhl se mezi zmatené hopery.
Za chvíli byli všichni hopeři mrtví, jen některým se podařilo utéct.''Je čas hasit!''řekl Lordista a rozstřílel obři nádrž na vodu. Za všech stran se začala valit voda.''Proč hasíme?''zeptal se Chaoss.''Aby se ten oheň moc nerozšířil ven, mohla by chytnout ta louka tady kolem a byl by průser.''odpověděl Lordista. ''Ale vždyť za chvíli bude pršet, čum na tu černou oblohu, pak se to uhasí samo.'' ''Aha, jsem si nevšiml.'' ''To je jedno,''řekl jsem''myslím, že je čas jít.''
Než jsme došli domů, začala průtrž mračen a bouřka. Toho večera za mnou přišel MrMetal: ''Dane, nechtěl sem to zatím říkat před ostatníma, ale asi tu máme zrádce...'' odmlčel se, když uviděl můj nechápavý a nevěřící výraz''...ano, je to asi tak, když mě skoro zajali ti hopeři, jen z nich říkal něco o tom, že o nás věděli a to díky informátorovi z našich řad.'' ''Tak to je v prdeli, kdo to může být?'' odpověděl jsem zdrceně.''Nevím, opravdu nemám tušení.'' ''Tak to musíme zjistit.''řekl jsem jen a naznačil, aby šel za mnou. Svolali jsme poplach a když se všichni dostavili ke mně, před jeskyň, začal jsem mluvit:''Dozvěděl jsme se, že tu máme zrádce.'' všichni s nechápavými výrazy zírali na mě. ''Ano, je tomu tak, nevím, kdo z vás ten zrádce je, ale žádám ho, aby se přiznal. Pak ho nechám jít. Pokud se nikdo nepřizná, zahájim vyšetřování a až zrádce najdu, bude popraven.'' Nepřihlásil se nikdo. ''To sem si myslel...'' řekl jsem, ale Trasher mě přerušil: ''Hej Punkyno, tys před akcí někam šla, kampak?'' ''Jen sem se šla projít, snad si doprdele nemyslíte, že jsem zrádce já?!'' řekla Punky a zněla naštvaně.''Hele, a byla...byla to ona, kdo toho ukecaného hopera zabila.'' ''To byla jen náhoda.'' bránila se Punkyna. MrMetal se na mě podíval a já přikývl. Dal Punkyně na ruce pouta a odvedl ji do cely. ''Snad si opravdu nemyslíš, že jsem zradila?'' zeptala se ho Punkyna.''Já si nemyslím nic, jsi je podezřelá.''odpověděl jí Metal.
Vězení byla taková malá ''místnost'' v jeskynním komplexu, hned u vstupu, opatřená mříží. Byla tam zavřená zajatá velitelka jednosměrek, které nás tehdy chtěly otrávit. ''Děláš si prdel, to mě chceš zavřít k téhle krávě?'' vytřeštila oči Punky.''Nic jiného nemáme.''odpověděl jí Metal, když za ní zaklapla mříž.
''Já tomu nevěřím, podle mě ona není zrádce.'' řekl mi MrMetal později.''Však já taky ne, ale ona je návnada. On se později ukáže pravý zrádce.''odpověděl jsem.''Snad ano. Vezmu si dnes hlídku, pro jistotu sám.'' ''Dobře'' souhlasil jsem ''Kdyby něco, dej vědět, já asi stejně dnes spát nebudu.'' Přikývl a odešel.
Někdy kolem půlnoci, když seděl zamyšleně, opřený o strom, zaslechl MrMetal nějaké zvuky. Vstal a šel se podívat, co se děje. Zamířil k vězení a potichu sledoval, co se dělo. U cely stála Liadesque a páčila zámek, když se jí to podařila a chtěla i s Punkynou odejít, vyšel MrMetal ze své skrýše: ''Co to k sakru dělaš?'' ''Ona není zrádce a já to dokážu!''odpověděla rázně L. ''To nemůžeš. Vzdej se prosím, nechci na tebe mířit zbraní.'' L odložila páčidlo: ''Necháš nás zmizet, my dokážeme zjistit pravdu.'' začala ho překecávat. ''Jsi vzhůru?''ozval se MrMetalův hlas ve vysílačce.''Jistě, děje se něco?'' ''Můžeš přijít sem, k vězení?'' ''Už tam jdu.'' Když jsem tam přišel a uviděl Liadesque, zeptal jsem se:''Tak co se tu děje?'' ''L chce dokázat, že Punky je nevinná.''odpověděl MrMetal.''Dobře a jak to chceš dokázat?'' zeptal jsem se zvědavě. ''To ještě nevím, ale prostě to dokážu!''opověděla L rázně ''Dobře, tak jo, vzhledem k tomu, že si opravdu nemyslím, že vy jste zradily právě vy tak teda dobře. Zkuste odchytit pár hoperů a zjistěte to od nich...jo a tady máte všechno co potřebujete. Jídlo pití, zbraň a taky provaz.'' podal jsem jim brašnu, kterou právě přinesl MrMetal a ten dodal: ''Nalaďte si vysílačku, budeme ve spojení, ale ať to nikdo jinej neslyší, když něco budete potřebovat, tak dejte vědět. A teď, Liadesque vystřel, aby to nebylo nápadný.'' L vystřelila, Punkyna si vzala zbraň od MrMetala a obě zmizely ve tmě. To už začali přibíhat ostatní, kteří slyšeli výstřel...
L s Punky přespaly v malé jeskyni, kterou si našli. Nikam nevedla a byla zakrytá křovím a tak je nikdo nemohl najít. Hned ráno se obě vypravily k táboru, kde jsme bojovali. Z hoperské základny téměř zbylo jen spáleniště. ''No vida, hele, koukám, že to stihlo shořet skoro celý.'' řekla L a Punky přikývla, ale najednou se zarazila.''Psst, támhle někdo je.'' ''Je to hoper, je to víc hoperů a vidíš to co já? Nemají žádnou zbraň.'' ''To je naše šance!''řekla Punky a obě vyběhly ze svého úkrytu. Když je hopeři uviděli, chtěli se dát na útěk, ale Punky vystřelila několikrát do vzduchu a to je zastavilo: ''Pojďte sem, s rukama nad hlavou!'' křikla na ně Liadesque a hopeři poslechli. Bylo jich 16.''Co ste zač?''zeptal se jich Punky.''My sme utekli z té hořící základny, přišli jsme o všechno, tak sme hledali něco zachovalýho tady.'' ''Potřebujeme jich tolik?'' zeptala se Punkyny L.''Já myslím, že ne. Tady těch 5 nechci.'' ukázala na pětici na kraji. L na ně namířila a všechny je postřílela.''Tak a tady vidíte, co se vám stane, když budete dělat problémy, takže lehnout na zem, ruce za záda!'' zavelela zajatcům Punky. Najednou se za holkama ozvalo křupnutí. Obě se otočily a uviděly hopera s pistolí. Ani na vteřinu nezaváhaly a než se stihl vzpamatovat, ležel hoper mrtvý na zemi. Punky si vzala jeho zbraň a L začala svazovat vězně. Všechny je k sobě provazama připojila ''Tak a teď už nezdrhnete, pohyb!''
Mezitím už se vzbudili i ostatní .''Doprdele, jak tě může převést holka?!'' nadával Metalovi
Lordista.''Sakra, dyť ti říkám, byla tma, šel sem se podívat, co je to za hluk a najednou jsem
měl u ksichtu namířenej automat. Co sem měl dělat?'' ''Jo, já přišel těsně před tím, než ty dvě zmizely, L jen vystřelila a my jsme nemohli nic dělat.''dodal jsem. Samozřejmě jsme museli lhát.
Když holky a jejich zajatci přišli do své skrýše, posadili je dozadu a začaly přemýšlet, jak z nich dostanou, co potřebujou vědět. ''Budeme je mučit!''usmála se Punkyna a v jejích očích se objevila jiskřička radosti. ''No dobře, ale jak?'' zeptala se L.''To nech na mě, všechno co potřebujeme nám donesou Metal s Danem.'' odpověděla Punky a L přikývla. Pak se znovu zeptala: ''Jak budeme mučit?'' "Pro začátek něco mírnějšího" řekla Punkyna "Přeci jenom chceme vědět informace tak aby nezdechli hned na začátku.''
Nahoře na stropě skály byl převis a tam všem přivázaly ruce, takže viseli, jen za ruce. ''Jdeme sehnat nějaký dost velký a těžký kámen.'' mrkla Punky na L. Když ho přitáhly, L se zeptala: ''K čemu ho chceš?'' ''No támhle tomu to přivážeme k nohám'' odpověděla Punkyna. ''Cože? Proč? Odpověď nedostala a tak udělala, co řekla společnice. Začali tlačit na kámen a najednou se ozvalo hlasité prasknutí. L se lekla: ''Do prdele co to bylo?!'' ''Jeho ramena to pod tou váhou prostě neunesly'' Mezitím jak Punkyna vysvětlovala, hoper hystericky křičel. L začala mluvit: ''Takže kdo je u nás ten zrádce? Jestli nám to neřekneš, budeme pokračovat a bude to horší.'' Nikdo ani necekl. Punkyna křikla: ''Hej ty vyklop to.'' Hoper odsekl: ''To víš, že jo, budu ti to říkat asi, píčo'' ''Hele chceš něco ukázat? Tvýho kámoše rozřežeme, co ty na to?'' L vzala Punkynu stranou a řekla: ''Vždyť nemáme pilu ani nože" ''Běž za Metalem a přines všechno, co potřebujeme. Ale ať o tobě nikdo neví.'' Punkyna se otočila na hopera: ''Hele řekni nám to a nic se ti nestane a ani neuvidíš svý kámoše umírat" ''Pche. Stejně s nikým tady nic neuděláte!" křičel hoper " Na víc než vykloubení ramen se nezmůžete!"
Asi za hodinu L přitáhla pytel, ve kterém byly nože, pila a papír s tužkou. Začaly vytahovat nůž po noži a lepily na ně lístečky s nápisy. Když bylo všechno připraveno, naházely nože zase zpátky. ''Teď, jdeme na támhle toho, bude vejpůl.'' L ho praštila po hlavě a za chvíli nadávala: ''Je těžkej jako prase sakra! Já se s ním srát nebudu!'' ''Dělej! Přece toho teď nenecháme!''
Po chvilce nadávání vzaly pilu. "Jdeme na to," mrkla Punkyna na L a pomalu začaly řezat. Začaly mezi nohama a pomalu se dostávaly masem výš a výš až k pánvi. Všude byla krev a křik oběti se nedal poslouchat ''Ty vole já už nemůžu,'' vydechla Punkyna a L dodala: ''Stejně se to seklo v pánvi to nemá cenu. Chtělo by to něco, co se dostane přes kost,''
L přišla k hlavnímu hoperovi a zeptala se: ''Budeš mluvit?'' On jen odsekl. Punkyna se hrabala v pytli s noži, jeden vytáhla a řekla: '' Prsty na pravý ruce, tak začneme" Podala nůž L a ta rozřízla ukazováček. Hoper jen vyjekl. Pokračovala. Řezala maso až na ukazováčku nezbylo nic, chtěla přelomit i kost , ale moc to nešlo. Nakonec se ozvalo křupnutí a řev. Podařilo se.
Další nůž nesl název noha. Vybraly si pravou, začaly odkrojovat kusy masa a hoper nepříčetně řval. Pak zařval: ''Dobře, dobře já vám to řeknu! Ale už mě nechte!'' ''Tak mluv!'' zařvala L. Hoper ''Nikdo není zrádce máte štěnici pod stolem, tak jsme vás mohli odposlouchávat a všechno jsme věděli vlastně díky vám všem,''
Najednou začalo něco pípat, vycházelo to od jednoho hopera. L ho prohlídla a zjistila, že to celou dobu nahrával na starej mobil. ''To je fajn, máme důkazy, takže nemusíme nikoho nechávat naživu.'' ''Co uděláme se zbytkem?'' ''Postřílíme,'' Punky vzala zbraň a každej z visících hoperů dostal kulku do hlavy.''Tak se vrátíme a ukážeme ostatním, co jsme zjistili.'' řekla Punky začala sbírat věci, které chtěly vzít sebou.
Seděli jsme uvnitř jeskyně a mluvili jsme s MrMetalem stále o tom samém. Najednou se ozval nějaký řev. Oba jsme se zvedli a šli se podívat, co se děje. Uviděli jsme MetalKnighta s Trasherem, kteří měli zrovna hlídku, jak drží Punkynu s L. Obě měly stoupané ruce za zády.''Co se to tady kurva děje?!'' zeptal se MrMetal.''Hele, koho máme.'' ukázal na ně Trasher. ''Ty vole, vždyť jsme sem přišly s rukama nad hlavou. Musíme vám něco ukázat, máme důkazy, že tu zrádce není!''rozčílila se Punkyna a dodala ''Sundej mi to a pojďte se mnou.'' Knight jí sundal pouta a následovali jsme ji do jeskyně. Punky se ohnula pod stůl a vytáhla zespodu malou věcičku. ''Štěnice! Takže žádnej zrádce, ten debil lhal!'' nadával MrMetal, hodil štěnici na zem a několikrát do ní střelil. Poté jsme si poslechli zvukový záznam z mobilu hopera, vysvětlili ostatním, co se opravdu stalo. Ovšem i nadále nás to drželo na pozoru. Věděli jsme, že se to může stát znova a klidně tu tentokrát zrádce být může.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MrMetal MrMetal | 9. srpna 2013 v 7:59 | Reagovat

Milí soudruzi a soudružky, psaní seriálu není věc nijak těžká, ale pořád se mě někdo ptá, kdy vyjde epizoda...kdybysme to vydávali každej den, tak dojdou nápady a sme víte kde, proto to vydáváme takhle nepravidelně...ano, jsem skoro furt doma u PC, takže když dodělám srpnovou misi ve World of Tanks, mám spoustu času a napsání průměrné epizody netrvá moc dlouho...ale když dojdou nápady, tak to bude nuda...mě takhle něco občas napadne, ale ne furt...
jo a kdyby někdo nerozumněl těm zbraním, klidně mi napiště...ikdyž většina z vás to asi neřeší a ti ostatní použijí google..

2 Metal_Knight Metal_Knight | 9. srpna 2013 v 10:52 | Reagovat

Super díl, ale zajímalo by mě, kdo tam tu štěnici dal

3 MrMetal MrMetal | 9. srpna 2013 v 11:24 | Reagovat

[2]: Díky....nějakej zvěd...byl vyslán, aby  nám tam dal štěnici a pak zmizel...dal to tam, když my sme byli na nějaké akci..

4 Metal_Knight Metal_Knight | 9. srpna 2013 v 11:25 | Reagovat

[3]: A to jsme tam jako nenechali stráže?

5 MrMetal MrMetal | 9. srpna 2013 v 11:45 | Reagovat

[4]:mno, řekněme, že to tam dali v té bitvě, jak byl tank...jo, nechali sme doma Lindit...ale jedna osoba si možná všimne, když de útok, ale když se jeden vplíží dovnitř, tak asi ne..

6 Metal_Knight Metal_Knight | 9. srpna 2013 v 11:56 | Reagovat

Jo, tomu se dá věřit.
Jinak neberte to ve zlým, že tady tak rejpu, akorát mi to bylo divný

7 MrMetal MrMetal | 9. srpna 2013 v 12:04 | Reagovat

[6]: v pohodě, klidně si i rejpni, tady máme o kritiku nouzi, ale nechápu proč..

8 DevilDan DevilDan | 9. srpna 2013 v 14:58 | Reagovat

[6]: Rejpej...alespoň si taky někdo rýpne do MrMetala

9 MrMetal MrMetal | 9. srpna 2013 v 15:41 | Reagovat

[8]:tak dík xD

10 Metal_Knight Metal_Knight | 9. srpna 2013 v 16:29 | Reagovat

Hele, tak mě napadlo, když už válčíme proti hoperům z ameriky, mohli bysme potom válčit i proti nějakým shitům z chrancie

11 MrMetal MrMetal | 9. srpna 2013 v 21:05 | Reagovat

[10]: oni nejsou z ameriky, jen sou amerikou posedlí jako já německem a ty s Lordistou Ruskem xD A používaj zbraně z USA
a neboj, FA-MAS se tam taky objeví...už to mám vymyšlený xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama