Září 2013

Pod útokem

27. září 2013 v 14:04 | DevilDan |  This Is WAR
Lidi z BVB jsme trénovali asi týden. Z dvou se vyklubali skvělí střelci, ostatní byli průměrní, ale pro nás byla ale každá síla navíc dobrá i kdyby jejich schopnosti byly nízké. Pořád jsme ale nevěděli, jak se v případě nouze ubránit. "Stejně to vidím bledě," kroutil hlavou Chaoss. "Potřebovali bychom dalších tak dvacet lidí, abychom se ubránili," "Můžeme ještě doufat, že nás nikdo nenapadne," pronesla Sharon. "Jde prostě o opatrnost a pozornost," řekl jsem. "Takže proto se půjdeme porozhlédnout," mrknul na mě Chaoss. "Dobře," kývl jsem hlavou.
Ozbrojený Chaoss, Sharon a Lindit pročesávali les kolem osady. "Stejně mě děsí to ticho," řekla Sharon "Violet měla pravdu v tom, že plašíme zvěř," "A taky lovíme," dodal Chaoss. "Jinak by Metal zemřel hlady," rozesmála se Lindit, která nikdy neviděla Metala jíst zeleninu nebo ovoce. "To je pravda," řekl Chaoss, "Ale tak já si taky rád pochutnám,"
"Něco tam je!" zakřičel Chaoss a rozběhl se za něčím, co se hýbalo v křoví. "Počkej!" řvali holky. Chaoss zřejmě pronásledoval králíka, ale pravdu se nedozvěděl. Místo toho se zastavil a pohlésl pod strom. "Ty si děsnej!" vykřikla Lindit, když doběhly. "Hele," ukázal Chaoss prstem na ležící tělo. "Nějaká holka," řekla Sharon a šla blíž. "Nesahej na ní! Třeba je to Belieberka!" volal za ní Chaoss. "V černém?" ohradila se Sharon a šla dál. Sklonila se nad dívkou a otočila ji na záda, aby pohlédla do tváře. V tu chvíli k ní došli Chaoss s Lindit. "A co s ní?" zeptala se Lindit. "Měli bychom ji ošetřit a pak dál rozhodne Dan," řekla Sharon. "Takže vyrazíme?" zeptal se Chaoss a holky přikývly.
"Kdo je?" ptal se Demonek u brány osady, když viděl, že trio nese čtvrtou členku. "Našli jsme ji v lese," řekl Chaoss. "Takže nějaká divoženka," usmál se Demonek.
Chaoss vzal zraněnou ke zdravotnicím a pak šel za mnou. "Někoho jsme našli. Vypadá jako rockerka, ale víc se dozvíme až se probere," řekl. "Víš co to znamená?" zeptala se mě Am. "Že je tu někde osada rockerů nebo metalistů," řekl jsem. "Nebo nepřátelé," dodala Amaranthes znepokojeně. "Já bych nedělal závěry. Vše se dozvíme," řekl jsem. "Ale měli bychom zvážit obě varianty," namítla Am. "A co když jen cestovala?" zeptal se Chaoss. "To je další možnost," řekl jsem. "Prostě "" počkáme,"
Hned ráno jsem se s L vydal do budovy ošetřovny. "Není to nic vážného, jen zlomená ruka a pak pár modřin," řekla mi Syslounka. "A dál?" zeptala se L zvědavě. "Dál nevíme nic, před chvílí se probrala," a ustoupila stranou. L přistoupila k lůžku a pravila: "Ahoj," Dívka zvedla hlavu a podívala se na ní. "Kde to som?" zeptala se. "Jsme členové odboje proti nehudbě," řekla L. "Kdo jsi ty?" zeptal jsem se. "Volám sa Himawari," představila se slečna a já i L jsme rychle zaregistrovali, že je zřejmě ze Slovenska. "Co se stalo? Našli tě v lese," "Na mojom skupinu zaútočili Hopeři," začala Himawari vyprávět. "Bolo nás päť a nemali sme šancu. Utiekla som do lesa a bola jedným z nich napadnutá, ďalej neviem," "takže jsou všichni mrtví?" zeptala se L. "Zréjme áno," zesmutněla Himawari. "Jak daleko bylo to místo, kde vás napadli?" "Moc ďaleko nie, tak 20 minút odtiaľto," znejistil jsem. "L postarej se o Himawari, ukaž jí osadu a lidi," řekl jsem a odešel. "Punkyno, Lordisto a Knighte, pojďte sem," zavolal jsem si skupinku, která stále nejblíž. "Co se děje?" zeptala se Punkyna. "Vydáte se tím směrem kudy šli včera Chaoss a holky a prohledáte to," řekl jsem. "A co hledáme?" zeptal se Knigt "Čtyři lidi a Hopery," "Ta holka něco řekla?" divil se Lordista. "Napadli je hopeři a jestli tu mají někde základnu, tak jsme ve velkém nebezpečí," řekl jsem. "To nezní moc dobře," řekl Knihgt "Tak jdeme ne?" zeptal se Lordista a všichni tři vyrazili.
Všude byl klid. Až moc velký klid. Tommy s Hell hlídkovali. Hell se zrovna dívala dalekohledem do krajiny, za deset minut ho odložila a odběhla. "Kam jdeš?" volal za ní Tommy, ale odpověď nedostal. Zakroutil jen hlavou a dál to neřešil. Sedl si do trávy, protože Helloweenka nehlásila žádného útočníka. Najednou se ozval výstřel. Tommy ihned vyskočil na nohy a nevěřil vlastním očím. Mířila k nám parta Hoperů. "Sakra!" vykřikl a rozběhl se do středu osady. "Poplach! Jsme pod útokem!" křičel a běhal kolem. Kdo ho slyšel se hned chopil zbraní a vybíhal ven. "Co se děje?" zepala Cudla zmateně. "Nevím, prostě na nás útočí a nevím, kde je Hell!" "Máme tu zrádce," přiběhl k nám Trasher s Am. "Nejdou hlavní bránou," řekla Am "ale našli jinej vchod, o kterém nevíme ani my," "Jakej je plán?" zeptala se mě Cudla vyděšeně. "Moc se nerozdělovat, zůstat pospolu," řekl jsem.
Než jsme dokázali informovat všechny, bylo mezi námi už asi patnáct hoperů a další přicházeli. Všude byla krev, byly slyšet výstřely a výkřiky. Dva z BVB army padli a už nevstali. Nedaleko mě se snažila Wamp dostat do úkrytu, protože byla zasažena do ramena. Natasha něco křičela na Chaosse, na kterého chtěl kdosi zaútočit zezadu. Byla všude vidět beznaděj, protože v našem počtu, oslabeném absencí Lordisty, Knighta a Punkyny nebylo možné se ubránit. "Navrhuju ústup!" křičela na mě Sharon, aby ji bylo slyšet. "Pryč!" rozkřičeli jsme se oba dva, ale bylo pozdě. Amaranthes se marně snažila vymanit se sevření jednoho hopera, který si ji zřejmě vybral jako zajatce. "Am!" vykřikl Fobos a vrhl se na útočníka. Rychle ale padl k zemi.
Sharon, mě a Metalovi se sice podařilo dostat se k bráně, ale pak nastala černočerná tma a poslední, co jsem slyšel byl výstřel z Metalovy zbraně a Sharonin výkřik...

Posila

21. září 2013 v 20:13 | DevilDan |  This Is WAR
Seděl jsem u hrobu Tery a díval se ztrápenýma očima po krajině. Hřálo slunce a rozzářilo zeleň kolem mě a nově dobytého domova. Zavřel jsem oči a vnímal klid. Asi po deseti minutách jsem uslyšel kroky a jak jsem otvíral oči, Fobos mi položil ruku na rameno. "Netruchli furt," usmál se "tohle je hold riziko války, věděli jsme o tom všichni, že nejsme nezranitelní a nesmrtelní. Hold bohové Asgardu nejsme," přisedl si a díval se dopředu. "Všímáš si počtů? Abychom za chvíli nezůstali tři," odvětil jsem a v ruce svíral stéblo trávy, které jsem utrhl ze vzteku i stesku. "Počkej, bylo nás 25 jestli se nemýlím," začal Fobos "A přišli jsme o pět lidí," "Honzajera, Gothica, Satt, Syslounku a Teru," pravil jsem a povzdechl si. "Ale zas 20 lidí není málo," řekl Fobos "A máme spojence" mrknul na mě. "Myslíš BVB Army?" "Jo, ty. Sice je budeme muset vycvičit, ale tak to dáme," "Hm, jo zítra se tam s pár lidma vypravím," řekl jsem a vstal jsem. "Jo a jinak myslím, že už jsme opravili, co se jen dá," otočil se na mě Fobos.
"Dane!" volala na mě Am a běžela ke mě. "Hele, je tu problém," "Jaký?" "Tahle osada je na 20 lidí moc velká. Když někdo zaútočí jsme schopni ubránit sotva polovinu osady. Nevím, jak jsi to plánoval, ale takhle je to sebevražda!" začala Amaranthes. "Vím, je nás málo, ale máme BVB army," "Ti jsou přece neschopní," snesl poznámku trasher blížící se k nám. "Ano, ale tak snad naučit je se ze zbraněma zvládneme, ne?" zeptal jsem se a oba se zamysleli. "Jo, ale ne za den," ušklíbl se trasher. "Já vím, nějak to vyřešíme po večeři, svolám poradu," řekl jsem. "Dobře, oznámím to zbytku," řekla Am a odešla.
Stmívalo se a L vybíhala z lesíku za osadou. Proběhla vraty, které Metal s Knightem zavřeli. "Tak co?" "V pořáku, nikde nikdo," řekla udýchaná L a brala si o Metala láhev z vodou. "Takže jdeme?" zeptal se Knight a ještě se rozhlížel. Metal jen přikývl.
Došli do největší budovy v osadě. Zvolili jsme ji za velitelskou, kde se budeme scházet. L vešla první. "Nikde nikdo," hlásila. "Dobře, takže můžeme nějakou dobu strávit tady," řekl jsem a rozhlédl se kolem. "Takže prvním bodem je počet lidí," začala Amaranthes. "To je myšleno jak?" zeptal se Tommyther. "Je nás 20, tahle osada je pro víc lidí," řekl jsem. "A co my s tím?" zeptala se Wamp. "Máme se naklonovat?" "Nebo rozmnožit," ušklíbl se Demonek stojící se zkříženýma rukama za mnou. "Ty jsi vůl," šeptl Lordista a posadil se na jednu z židlí. "Plánem je vycvičit BVB army," vložil se do debaty Fobos. "Ale oni neumí nic," řekla Natasha. "Bude to na dlouho, alespoň na měsíc!" "Možná i půl roku," šeptl Chaoss. Všichni mlčeli. "Myslím, že by byla škoda to nezkusit," řekl jsem. "Kdo z vás uměl hned bojovat? "
Všichni na mě upřeli své pohledy. "To je fakt," řekla Cudla. "Dáme jim šanci," "Kdo je pro ať zvedne pazouru," zavelel Fobos a sám ji zvedl.
Proti byla jen Maggot s Hell. "Co je?" zeptal se Chaoss. "Měli by zmizet z boje," řekla Maggot. "Bude zase moc zraněných a možná i mrtví," podívala se mi do očí. "Poslední jejich boj byla jatka, málem umřela i Punkyna, Nat a Chaoss," začala Hell. "Ale nezemřeli," namítla Cudla. "Prostě asi takhle, jsou to nějaké děti, co nemají páru o boji," shrnula to Hell. "Nebudeme se hádat!" zvýšil jsem hlas. "Prostě tam zejtra zajdeme a uvidíme,"
"Máme něco dalšího nebo můžeme jít?" zeptal se Metal po pěti minutách ticha. "Já něco mám," ozval se trasher a vstal. "Co s tou kurvou?" "Jakou?" nechápala Natasha. "Violet," řekl trasher a otočil se na mě. "Nebudeme ji přece furt držet v cele, ne?" "Je pravda, že nevíme, co s ní dál," řekla Sharon. "Já bych ji popravil a nesral se s ní," řekl trasher odhodlaně. "Hm, počkej, není to jenom z pomsty, že ne?" zeptal se Tommy. "A není to jedno?" "Vlastně jo, jen chci vidět, kdo ji zabije," "Já sám, když se bojíte zabít ženskou," pronesl trasher. Tommy se podíval na mě. "Ty s tím souhlasíš? Bojovala za mír!" "Jo, ale napadla nás," bránil svoje argumenty Trasher. "Akorát ji tu krmíme a hlídáme, aby se lady nezabila! A proč? Na hovno vlastně!" "Trashere, uklidni se laskavě," vyjela na něj Am "Stejně to děláš kvůli té noze," "Do prdele, si myslíš, že tak vyvádím kvůli tomu? Akorát nás zatěžuje!" "A co počkat až se zabije sama?" zeptal se MrMetal. "Ne!" vykřikla Lia. "Bože," šeptla Cudlinkaja a i já jsem jen kroutil hlavou. Demonek se chichotal v koutě a Chaoss si raději odsedl o kus dál od ostatních a sledoval. "Dělej něco," sykl na mě. "Ticho!" křikl jsem. "Klid, lidi!" pár hlav se otočilo k nám. "Hádka nic nevyřeší, chce to jasnou odpověď," řekl Chaoss. "To budeme jako hlasovat o životě? Ona je taky člověk!" křičela Lia a nevěřila, že bych se k tomu snížil. "Ne, nebude se hlasovat," odmítl jsem. "Trashere, do konce týdne to promyslím a dám vědět," Trasher něco zavrčel a posadil se.
Bylo ticho. Jenom MrMetal mlaskal, protože dojídal něco od večeře a Wamp listovala knihou. Ostatní se hodně nudili. "Takže..." začal jsem. "Zítra půjdeme k BVB army já, Knight, Lordista, trasher a Natasha," řekl jsem. "Co tam budu dělat?" zeptal se Lordista otráveně. "Cvičit," usmála se Natasha.
Noc byla klidná. Jak se všichni rozcházeli, šel jsem taky. Vzhůru byla jenom Punkyna a Chaoss. Hlídali u brány. "Stejně mu to nevýjde," řekla Punkyna. "Co?" divil se CHaoss. "Ten výcvik. Maggot má pravdu že jsou to jenom děcka," "Víš, co mě ale překvapilo? že hodně z nich neznalo jiné metalové kapely a povídali si o popu," šeptal Chaoss. "To je dost divný." zamyslela se Punkyna. " že by tohle byla jen póza? A proč jsi teda souhlasil?" "Dan říkal, že je napřed okoukne, Nevzal by k nám zrádce," usmál se Chaoss.
Probrala mě noční můra. Jak jsem seděl a díval se po tmavé místnosti pokoje jedné z chatek, kde na druhé straně chrápal Fobos. Opatrně jsem vstal, nechtěl jsem nikoho budit, tak jsme se ani neobul a vyšel ven. V dáli se ozýval smích Punkyny. Šel jsem dál a sedl si na lavičku ze dřeva. Nevšiml jsem si, že naproti mě je okno. "Víš vůbec proti komu jdeš?" ozval se dámský hlas. Zvedl jsem hlavu. Naproti mě bylo zamřížované okno Violet. "Chceš mi snad říct, že znáš nepřátelské velitele?" Violet se ušklíbla. "To jsem neřekla," "Mluv," vyzval jsem ji. "pusť mě a já vám pomůžu," "Hm, to je trochu v rozporu s tím, cos říkala?" Violet mlčela a propalovala mě očima. "Hm, moje názory a nápady nech mě, laskavě," pronesla jedovatě. "Stejně tě odsud nepustím," řekl jsem a chtěl odejít. "Stejně to s těma svýma vojáčkama nevyhraješ," řekla naposledy.
Ráno po snídani jsme vyrazili k BVB do tábora. Hned k nám přispěchala velitelka. "Moc vás tu vítáme," řekla zdvořile. "Co vás k nám přivádí?" "Jen se tu porozhlédneme," řekl jsem a obešel velitelku BVB.
Moc lidí po posledním fiasku nezbývalo. Někteří byli ranění a neschopní boje. Rozhlíželi jsme se kolem. "Vypadá to bídně," řekl Lordista otráveně a kopnul do plechovky na zemi. "Ty jsi dneska milej," pronesla ironicky Natasha. "Klid," obrátil se na ně Knight. "Co teď ale?" "Vezmeme tu velitelku a pár dalších k nám do tábora a uvidíme co se dá dělat," "Hm, koupel zdarma," pronesl zase Lordista, když na něj začalo z nebes pršet. "Takže nikam nejdeme..." měnil jsem plán za pochodu a šel rychlým krokem za ostatníma.
"Já tu nechci trávit noc," stěžoval si Knight a díval se na hihňající se skupinku holek. "Ehm, nevím, jak vy ale já si příjdu jak u těch jednosměrek," řekl trasher a rozhlížel se kolem. Seděli jsme v koutě u jednoho stolu. Nabídli nám jak jídlo, tak pití, ale i tak jsme jen zírali do prázdna nebo si prohlíželi ty podivné rockerky. "Já je jdu vyzkoušet," zvedl se knight a hodil nůž přímo mezi oči Andyho Biersacka jehož plakát vysel naproti němu. "Tak kdo to zkusí?" zeptal se když nůž vytáhl. Bylo ticho. "Nemusíš nám to tu ničit!" vyjela po něm jedna bruneta. "Cože?" Knight se na nás podíval a pokrčl rameny. "To je přece Andy! A teď je zničenej," začala další fňukat a Knight raději sbalil nůž s tím, že jim ho fakt do ruky dávat nebude. "Tohle asi nemá cenu," šeptla Natasha. "Najdeš tu jenom pár lidí, co mají nějakou inteligenci,"
"Poplach!" vletěl do místnosti nějaký kluk. Začal se ozývat šustot a všichni se začali hrnout ke dveřím.
Když jsme se dostali před budovu, zjistili jsme, že jsme pod útokem Hoperů. Pár lidí z Army mělo zbraně. Ostatní si brali co jim jen padlo pod ruku. Od různých klacků a tyčí až po kamení. "To bude zase děs!" vykřikl Lordista a nabíjel. Obrana byla prolomena a nepřítel vnikl dovnitř. V přední linii stáli BVB army ozbrojení střelnými zbraněmi. Stříleli jsme také. Za pár minut jsme se rozděli a Nat, Knight a Lordista běželi nalevo. Já s trasherem v pravo. Těla padala na zem a válela se v krvi. Krev však nepatřila jenom Hoperům, ale i spousta BVB byla zraněna. "Bacha!" ozvalo se za mnou a víc nevím. Bylo černo a mrtvo.
"Bylo jasný, že to takhle dopadne, ale tohle je vrchol," slyšel jsem hlas Knighta. "Já se vám omlouvám, nikdo s tím nepočítal," ozýval se vyděšený dívčí hlas zřejmě té velitelky. Otevřel jsem oči. "Co to...?" "Jo, to poděkuj támhle tomu," začal Lordista a kývl směrem k jednomu Wild One. "Cože?" "Prostě tě vzal něčím po hlavě," shrnula Natasha, "asi vypadáš jako hoper," pomalu jsem vstal ze země. "A jak to dopadlo?" "Hopery jsme se zahnali, ale použitelných lidí je asi deset," řekl Lordista. "Deset?" udivil jsem se. "Jo, ostatní jsou mrtví nebo zmrzačení," dodal trasher naštvaně. Podíval jsem se na jejich velitelku. "Proč jste se vůbec přidali do téhle války?" zeptal jsem se jí. "Bylo nás patnáct, chtěli jsme bojovat za kvalitní hudbu a tak jsme se dali dohromady a založili si malý tábor. No, ale časem se k nám přidali další. Vzali jsme je, ale no, pak jsme začali zjišťovat, že jsou to samé neplnoleté dívky a že celý čas koukají na plakáty a znají sotva jeden song," vyprávěla dívka. "Snažili jsme se je zacvičit, ale v první větším boji padlo pět lidí ze staré BVB Army. Několik dalších co se ke mě přidali jako první odešli. Spojení s vámi jsem brala jako dobrý a nový začátek, ale selhali jsme, protože spousta z těch děcek prostě do boje není," "To vydíme," pronesl Lordista a ušklíbl se. "A co teď? Vezmem těch pár přeživší?" zeptal se Knight. Po minutě ticha jsem pravil: "Těch deset lidí a ty, pojďte s námi. Zbytek ošetří naše zdravotnice a rozpustíme to,"
Vydali jsme se k domovu. Chaoss s Wamp nás očekávali u brány. "Tak málo?" divil se Chaoss. "Čelili jsme útoku a zase zklamali," řekl Lordista a prošel kolem nich. "Aha," sklopil hlavu Chaoss a bylo mu všechno jasný. "Tommy, postarej se prosím o ně," oslovil jsem Tommyho, který právě přicházel. "Jasně," kývl a odvel si lidi z tábora BVB, kteří přežili.

Velká bitva

6. září 2013 v 0:30 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Jednoho dne jsem svolal důležitou poradu. ''Lidi, asi máme problém, Lordista a MrMetal byli na průzkumu a zjistili důležitou věc.'' začal jsem a Lordista pokračoval: ''Jo, zjistili jsme, že jednosměrky se začínaj rozrůstat, respektive jejich osady. Narazili jsme na brutálně velkou osadu, kapacita možná 2 až 3 stovky té drůbeže...'' ''No ty vole, jestli tyhle zaútočí...'' přerušila ho Punkyna. ''Nevypadají, že chtějí útočit, když jsme s nima minule bojovali, nezmohly se ani na to, pořádně vystřelit.'' odpověděl Metal. ''Ale pro jistotu bychom je měli zlikvidovat.'' uzavřel Lordista. ''Takže půjdou všichni. Stálej styl rozdělování týmů. Jeden tým povedu já, druhej Metal, třetí Trasher, čtvrtej Amaranthes a pátej Chaoss. Dobrý by bylo, aby každý z týmů měl určitou funkci, takže si podle toho vezměte i zbraně. A podle zjištěných informací, odstřelovač nemá výhled do základny, takže Lordista si vezme pušku na záda a jako primární zbraň si vezme automat. Sestavte si týmy a vyzbrojte se. Po obědě vyrážíme.'' ukončil jsem poradu.
Po obědě všichni připravení před jeskyní. Můj tým byl útočný, tvořený Demonkem, Terou a Liadesque, a ozbrojený útočnými puškami M4 a SCAR a explozivními granáty a výbušninami. Tým MrMetala tvořili Lordista, Tommyther a Punkyna. Metal, který zbožňoval elitni vojenské a zásahové jednotky si svůj tým vyzbrojil slušně. On sám měl Steyr Aug s optikou, pistoli M9 a k tomu ještě na zádech nějaký ukořistěný raketomet. Lordista měl útočnou pušku AK-47 a na ní granátomet, u pasu pistoli a na zádech svoji odstřelovací pušku Dragunov. Punkyna si vzala samopal P90, u pasu své dva Magnumy a na zádech nesla lékárničku. A nakonec Tommyther, který zůstal u své obvyklé G36, přidal si automatickou pistoli Glock 18 a na záda dvouhlavňovou upilovanou brokovnici zvanou lupara, kterou sebral Violet. K tomu všemu měli všichni členové na opascích kouřové i oslepovací granáty.
Trasherův tým by se dal označit za úderný. Trasher i členové Knight, Nat a Cudla měli automatické brokovnice M1014 nebo pumpovací Mossberg 500. Tým Amaranthes, tvořený Hell, Sharon a Lindit. Tento tým byl vyzbrojen podobně jako můj. Am měla útočnou pušku M4, stejně tak i Hell. Sharon si vzala samopal FA-MAS, který předtím vlastnila Violet. A Lindit měla samopal MP5. Další výbavu tvořilo pár granátů a náloží.
Chaossův tým byl podpůrný. Tvořili jej Fobos, Wamp a pak i zdravotnice. Chaoss s Fobosem měli lehké kulomety M249, Wampirka měla dost přesnou útočnou pušku G3. Zdravotnice měly pouze pistole a jejich úkol byl samozřejmě jen ošetřovat raněné. Týmy půjdou nejdříve společně a až pak se v případě potřeby rozdělí. ''Tak jdeme, až tak daleko to není, ale šetřeme své síly, budeme je jistě potřebovat.'' řekl jsem a tak jsem vyrazili.
Po třičtvrtě hodiny pomalejší chůze jsem dorazili až k osadě. ''Ty jo, to je obrovský.'' prohlásil Fobos. ''Ale schopnou armádu jistě nemají.'' dodala Lindit. Problížil jsme se k základně. Hlídka ve věži byla, ale rozhodně nesledovala okolí a vypadalo to, že si něco čte. Dali jsme na vrata nálož a rozestavěli se do útočné pozice. Odpálil jsem to a vrata s výbuchem vyletěla. ''Do útoku!'' zavelel jsem a následovaný ostatními vtrhl dovnitř.
Postříleli jsme několik jednosměrek u vchodu. ''Hele, všímáte si, že tu jsou i kluci?'' upozornila Sharon po chvíli. ''Hm, ale o moc schopnější teda nejsou.'' poznamenal Knight, který jich zrovna pár sejmul brokovnicí. ''Tak týme, do budovy!'' křikl Trasher a rozběhl se vyčistit první budovu. ''Am, sundejte ty strážní věže.'' řekl jsem a členky jejího týmu vytáhliy nálože a začaly je dávat na věže. Chaoss s týmem si našli dobrou pozici vzadu, odkud mohli krýt všechny uličky. MrMetal s týmem si vybrali jednu menší uličku a rozběhli se do ní. Já a můj tým jsme běželi druhou. Po vyčištění uličky a několika budov jsme se zase setkali na malým náměstíčku. ''Tak tady se rozdělíme! Am, vy běžte tamhle do té uličky nalevo, Metale vy se zaměřte na pravou stranu a my jdeme dopředu. Chaossi, vy kryjte, kdyby nás chtěl někdo obejít a likvidujte hlavně nepřátele v oknech.'' rozkazoval jsem.
S týmem jsem probíhal uličkou, když najednou Demonek vykřikl: ''Snipeři! V oknech, dvanáctá hodina!'' ''Všichni k zemi!'' zavelel jsem. Zakryli jsme se za nějakou lavičku. Nepřátelští odstřelovači neměli moc dobrou mušku a tak se jim nedařilo nás trefit. Jedna střela odraženáo sud s vodou škrábla L kůži na ruce. ''Au!'' kvikla, ale dál to neřešila. ''Až napočítám do tří, všichni na ně začnete začnete střílet.'' řekl jsem. ''Raz...dva...tři!' 'všichni jsme se zvedli a začali pálit do oken naproti nám. Někteří spadli dolů, jiný zůstali nahoře. Důležité ale bylo, že byli všichni vyřazení. ''A můžeme pokračovat.'' řekla Tera.
Běželi jsme k budově, kde byli odstřelovači. ''Ty vole, je to slepý tady! ' vykřikl Demonek. ''Ale proč sakra staví slepý ulice?'' zeptala se L. ''To je jedno, vezmeme to přes jednu budov.'' prohlásila Tera a vykopla dveře.
Uvnitř bylo několik jednosměrek, když nás uviděly, rozběhly se a vběhly do další místnosti a zamkly za sebou dveře. ''Velmi vtipné.'' smála se L a vytáhla nálož. Připevnila ji na dveře a vzala odpalovač. My tři jsme si stoupli ke stěně a když dveře povolily, vběhli jsme dovnitř. Jedna z jednosměrek se zmohla na jeden výstřel, který šel stejně do zdi a ostatní ani nevystřelily. Překročili jsme jejich mrtvoly a došli až k bedně v rohu místnosti. Odstřelili visací zámek a otevřeli ji. ''Bože můj, to jsou hnusy.'' zděsila se Tera, když jsme uviděli hromadu CD všech trapných popových interpretů od Bobra až po ty, co si říkají zpěvačky. ''Tak to ne! Ustupte do vedlejší místnosti!'' křikla L a my udělali, co řekla. Pak vzala granát, odjistila, položila na tu hromadu, zaklapla víko a skočila k zemi, protože to bouchlo. Víko odletělo a bedna byla polorozpadlá. Podívali jsme se dovnitř. ''Ták je to lepší.'' zasmála se L. ''A teď zase bojovat.'' řekl jsem a následovaný ostatními běžel hledat východ do další uličky.
Trasher s týmem se probojovávali budovami a uklízeli direktionerskou špínu. Probíhali do další budovy, kde číhalo asi deset jednosměrek. Po několika výstřelech všechny odletěly, některé dokonce bez končetin. Běželi dál, když si všimli, že je jednosměrky chtějí obklíčit. ''Tak to teda ne.'' řekl si pro sebe Trasher a otočil se. Udělali ''formaci'' při které si všichni navzájem kryli záda. Z několika dveří vyběhlo asi 20 jednosměrek. Po výstřelu čtyř brokovnic jich čtvrtina skončila v krvi na zemi. Členové týmu vystřelili ještě párkrát a všechny ležely na zemi. ''Dorážet je nemusíte, vykrvácí v bolesti.'' dal rozkaz Trasher.
Najednou se schodů za nimi seběhl direktioner. V ruce měl nůž, kterým sekl Natashu do boku. Přitom praštil nějakým kusem dřeva Knighta po hlavě. Trasher s Cudlou se otočili a okamžitě ho zastřelili. Pak šli zjistit, jak jsou na tom jejich spolubojovníci. Knight byl v krátkém bezvědomí a Nat měla řeznou ránu na boku. Naštěstí nebyla hluboká. Cudla jí dala na ránu obvaz. ''Jsi schopná jít?'' ptal se Trasher. ''Ale jo, ani to moc nebolí. Dokonce i budu moct běžet.'' ujistila ho Natasha. Knight se probral: ''Ty vole, co to kurva bylo?'' ''Dostals ranu po kebuli.'' zašklebil se na něj Trasher. ''jsi říkám, že mě nějak bolí hlava. Ale přežiju to. Jdeme.'' Knight vstal a popadl brokovnici. Nat se taky zvedla a všichni šli do zpět akce.
MrMetal s týmem narazili na kulomet a skryli se za roh. ''Ty vole, ty kulomety už mě tak serou.'' nadával Lordista. Tommyther hodil před kulomet kouřák. Když se před kouřovou clonu nedalo dohlédnout nikam, všichni se rozběhli až ke kulometu. Tommy vyskočil na vyvýšeninu, na které se kulomet nacházel a kulometčíka několikrát střelil. Pak seskočil dolů a s týmem pokračoval dál.
Amaranthes s týmem zatím v poklidu mířila stále dál a dál do základny. Najednou se ozvala střelba z kulometu. Holky nevěděly, odkud to jde a tak zaběhly do budovy. Hell vykoukla z okna a vyvalila oči. ''Pojďte se podívat, tohle je průser.'' řekla a ostatní se podívali z okna taky. ''Tank. Ony to od nás okopírovaly!'' zděsila se Amaranthes. ''To je bagr. Ale místo ramena s radlicí to má kulomet.'' řekl Lindit. Neměly čas řešit, co to je, protože ten bagrtank se k nim blížil. ''Odvedu jeho pozornost, Sharon s Hell, vy ho půjdete zničit. Lindit, ty nás kryj.'' rozdala instrukce Am a bokem vyběhla. Bagr začal otáčet věž jejích směrem a Hell s Sharon vystartovaly. Každá měla v ruce výbušninu. Stroj ale přestal zaměrovat na Amaranthes a otočil se na útočnice. ''Na zem!'' křikla Sharon, ale vzápětí schytala střelu. Holky se doplazily až úplně k němu. ''Tady na nás nemá. Nesklopí ten kulomet tak nízko.'' oddychla si Hell, ale Sharon se držela za břicho a syčela bolestí. Hell tedy dala na pásy stroje vybušninu a ještě jednu zespodu na věž. Amaranthes se otočila a přibíhala k bagru zezadu. Tank začal otáčet svoji věž. Lindit střílela jednosměrky kolem, které se chtěly přiblížit a pomoct bagru. Hell popadla Sharon a táhla ji pryč. Amaranthes sprintovala a kolem ni lítaly kulky, pak zaběhla do jednoho z domů, kde byla v bezpečí. Hell, táhnoucí Sharon se dostala skoro až k domu, kde se prve schovávaly. Odpálily nálože a bojový stroj se rozletěl.
Amaranthes proběhla baráky až k nim. Ve chvíli, když zavírala dveře ji jedna z kulek trefila do nohy. Zabouchla dveře a lehla na zem. Helloweenka se věnovala Sharon, která dost krvácela. Kulka naštěstí nebyla hluboko a tak ji vyndala pinzetou. Když se jí dovedlo zastavit krvácení, šla ošetřovat Am nohu.' 'Je jich moc. Potřebuju pomoct, sama je neporazím.' 'křičela Lindit. Hell ovázala Am nohu a dala jí do ruky zbraň. Sharon taky vytáhla pistoli a všechny střílely přibíhající jednosměrky. Věděly ale, že je neudrží dlouho.
Chaoss s týmem likvidovali podle rozkazu jednosměrky střílející z oken.''Tohle je pohoda.'' pravil Fobos. Vtom se proti nim vyvalila velká skupina jednosměrek. Běželi z několika směrů a bylo jich opravdu hodně. Celý tým se nacházel zhruba uprostřed základny a tak se jednosměrky hromadily ze všech stran. Dva kulometčíci se střelkyní z útočné pušky neměli šanci a začali ustupovat do jednoho z domů, tam se Chaoss usadil u vchodu a Fobos u druhého, Wampirka se skryla a střílela ty, kteří se objevovali v oknech a zdravotnice jí v tom mírně pomáhaly. Jednosměrky se tam snažily dostat, ale neprošla žádná.
Došli až k místu, kde se válelo několik direktionerů. ''Hele, tady už určitě byl někdo od nás.'' ukázala Punkyna. ''Ale kdo, možná se sem někdo zatoulal asi.'' přemýšlel Metal. ''Ale nejsou tu žádný nábojnice, nikdo tu nestř....Ááááááu!!'' křičel Tommy, protože se spustil oslepovací granát. Původně mrtví direktioneři se začali zvedat a střílet na překvapený tým. Lordista to dostal do ruky, až mu zbraň z ruky vyletěla. Pak ho jeden z direktionerů praštil pažbou, ale Metal ho v té chvíli zastřelil. Tommy si všiml, že několik se jich vrhlo na Punkynu. Křiknul něco na Metala a běžel pomoct Punkyně. Jeden hoper ji škrtil a druhý se ji chystal bodnout. Tommy ho odstrčil, praštil toho, co ji škrtil a Punky lehla na zem. Odněkud přiběhli další nepřátelé a Tommymu vyrazili zbraň z ruky. Tommyho zezadu chytili dva Direktioneři za ruce a drželi ho. Třetí k němu šel s nožem, ale než stihl bodnout, tak dostal silné kopnutí do slabin, pustil nůž a lehl na zem. Tommy se odrazil směrem vzad, složil ty, co ho drželi a při pádu jim dal lokty do břicha. Jeden z nich povolil, druhý držel dál. Tommy na něj klekl a začal ho škrtit. Ale ten, co povolil se vzpamatoval a začal mlátit Tommyho do boku. Neměl ale takovou sílu, aby tím svého přítele osvobodil, a ten za pár vteřin zemřel. Tommy ho kopl do lýtka, ale než vstal, tak na něj skočil ten, který se právě zvedl ze země a ke krku mu přiložil nůž. Tommy mu ale ruku chytil, shodil ho ze zad a ruku mu vykroutil za zády, takže nůž pustil a za chvíli ho měl zabodnutý v krku. Poslední mu běžel na pomoc, Tommy ho chytil pod krkem a jeho hlavou vyrazil okno jednoho z domů. K velkému střepu, který zůstal v rámu mu Tommy přiložil krk, ale nepřítel dal na poslední chvíli bradu dolů, takže mu to jen rozřízlo celý dolní ret. Tommy ho chytil do kravaty a pevně stiskl. Přiložil mu druhou ruku na hlavu a nepřítel jen zasýpal ''Prosím...'', ale v tu chvíli bylo slyšet křupnutí a na zem padlo tělo se zlomeným vazem. Pak se Tommy otočil a běžel pomoct Metalovi, který měnil zásobník a direktioneři se k němu blížili. Lordista ležel na zemi a s pistolí v levé ruce střílel jak mohl. Tommy zvedl svoji zbraň a začal střílet přibíhající hopery. MrMetal nabil zásobník a přidal se ke střílení. Punkyna se taky zvedla a šla jim pomoct. Nakonec, když byli všichni direktioneři mrtví, Metal zvedl Lordistu a Punkyna mu ovázala ruku.
Já a můj tým jsme se probojovali přes několik budov, pak uslyšeli střelbu a běželi tím směrem. Otevřel jsem dveře, ale najednou jsem se díval do něčí hlavně zbraně, někdo další o vteřinu později mi dal zbraň se spánku. Oba okamžitě sklopili zbraně. Přede mnou stál Metal a na boku se na mě dívala Punkyna. Oba na sebe pohlédli a pak na ně: ''Dane, příště nás tak neděs.'' řekla Punky, když viděla můj naštvaný výraz v obličeji. ''A jak jste se sem dostali?'' zeptal se Lordista. ''Vlezli jsme do slepý uličky a chtěli projít těma barákama někudy ven, ale pak jsme uslyšeli tu střelbu a běželi sem.'' odpověděla L a Tera s Demonkem přikývli. Najednou se z druhé strany uličky, začala blížit velká přesila jednosměrek. Bylo jich asi padesát. ''Kurva, zdrháme!'' vykřikl Lordista s vyvalenýma očima. MrMetal mezi ně hodil oslepovák a Demonek granát, takže jsme získali náskok. Běželi jsme doslova o život uličkou, když proti nám, vyrazila další horda jednosměrek. Vběhli jsme proto do domu a začali barikádovat dveře. ''To je jak Rusáci za druhý světový.'' pronesl Metal, když jsme dveře zabarikádovali skříní. ''Pokračuje to někudy dál?'' zeptala se Tera. ''Jo asi jo, pojďme rychle!'' zavelel jsem.
Dostali jsme až na konec budovy a vyběhli druhým vchodem ven. Běželi k nějakému dobrému místu, kde bychom zase zastavili a začali se pořádně bránit. Vběhli jsme do domu, kde byly malý okna. Zabarikádovali dveře a čekali na nepřátele. Najednou se rozletěly dveře do další místnosti a z nich vyběhl Trasherův tým. ''Co vy tady? Ustoupili jste nebo co?'' nechápal Trasher naši přítomnost. ''Tak nějak, bylo jich tam strašně moc. Všichni na nás vyběhli.'' odpověděl Demonek. ''Jednosměrky jsou i za náma. A není jich málo.'' oznámil Knight. ''Měli bychom to zabarikádovat i tam.'' řekl Tommy Metalovi a tak se i s Trasherem otočili a šli zabarikádovat dveře. ''Okna jsou malá, těma neprolezou a taky oken je málo, takže je ohlídáme, aby nás tu nepostříleli.'' řekla Cudla. Najednou se ozval výstřel a Tera stojící vedle mě se složila k zemi. ''K zemi!'' křikl Lordista a všichni se skryli. Sklonil jsem se k Teře, která měla prostřelený krk a dusila se. Chytil jsem ji a opakoval: ''Ty to zvládneš. Bude to dobrý...'' Všichni viděli, že už není šance, aby přežila. Do očí mi vnikly slzy. Díval jsem se na její obličej, který ztratil barvu. ''Ne, do hajzlu! Já už nechci nechci ztrácet lidi! Svině!'' křičel jsem a chtěl vyběhnout ven postříle útočníky. Cudla s Punkynou mě chytily a shodily na zem. Za mnou ve zdi přistála kulka. ''To bylo jen tak tak.'' řekl Knight. ''Tommyther s Metalem se za chvíli vrátili. ''Zabarikádováno.'' oznámil Metal, ale hned se zarazil, když uviděl Teřino mrtvé tělo. ''Proboha, co se stalo?'' ''Ostřelovač...a šel po mně.'' řekl jsem mu zdrceně. ''Rest in peace.'' pronesl Tommy a sedl si na zem. Lordista si sundal ze zad odstřelovačku. ''Hej, mám zraněnou ruku, vezměte si to někdo.'' řekl a podal ji Tomymu, který se natáhl. Tommyther se přesunul k oknu a vyhlížel odstřelovače. ''Kde je sakra?'' ptal se, když ho nikde neviděl. Pak si všiml kulky ve zdi a odměřil si to. ''Tamhle je.'' řekl si pro sebe a vystřelil. ''Jo, mám ho!" otočil se na nás. Všichni jsme vstali a chystali se odtamtud dostat. ''Okamžitě se vzdejte, nebo tam na vás vlítneme.'' ozval se pisklavý hlas z venku. ''Vtipné.'' řekla Nat. Vzal jsem vysílačku. ''Amaranthes, Chaossi, kde se s vašimi týmy nacházíte?'' ''Jsme hluboko v osadě! Máme tu dost práce! Áu! Jsou všude kolem, neudržíme to dlouho, Sharon je dost zraněná a já mám prostřelenou nohu! Musim končit, nebo je po nás!' 'uslyšeli jsme hlas Amaranthes a střelbu. ''My jsme na tom dobře, jen nám začíná docházet munice a to pak bude průser.'' hlásil Chaoss. ''My potřebujeme pomoct. Jsme obklíčení v jedné z budov, jsou tu i týmy Trashera a MrMetala.'' ''My vážně nemůžem. Promiňte.'' omlouvala se Am. ''Kde jste přesně, my tam příjdeme'' ''Malá budova, asi v půlce základny, pravá strana asi.'' odpověděl jsem Chaossovi. ''Už jdeme. Dejte nám pár minut.'' ''Možná těch pár minut ani nemáme.'' odpověděl jsem mu a sledoval, jak se jednosměrky snaží dostat přes zabarikádované dveře. ''Slyšeli jste to, tak pohyb!'' slyšeli jsme Chaosse, i když to asi nemělo být slyšet ve vysílačce.
Tommy shodil na bok stůl a skryl se za ním. Ostatní se taky nějak kryli a čekali jsme, jestli se jednosměrky dostanou dovnitř. Ozval se výbuch a skřín blokující dveře se převrátila. Ve vchodu začaly střílet jednosměrky. ''Do prdele, jdou i z druhý strany!'' křičel Trasher. Metal s Punkynou přiběhli za ním. I druhé dveře se jim podařilo zrušit a nic jim nebránilo dostat nás do kleští. Stříleli jsme jak šílení. Nábojnice létaly kolem nás. ''Jestli do minuty nedorazí Chaoss, je s náma konec!'' křičela L. Demonek vedle mě dostal zásah, naštěstí jen do nohy. Cudla to schytala do boku a skončila na zemi., Trasher, Metal i Punkyna odolávali silnému náporu, najednou začaly jednosměrky padat k zemi. ''Chaoss je tady!'' houkl na nás Metal a měl pravdu. Ve dveřích se zjevili Chaoss s Fobosem a Wampirkou. Vběhli dovnitř a začali střílet jednosměrky u druhých dveří.
Tommytherovi došla munice a uvolnil Chaossovi svůj kryt. Zdravotnice začali ošetřovat raněné. Když byly všechny jednosměrky mrtvé, Chaoss zkontroloval stav munice. ''Prázdno. Tohle můžu zahodit. Tohle nemá cenu tahat.'' řekl a položil kulomet na zem. Fobos udělal to samé a oba si vzali zbraně od mrtvých jednosměrek. ''Ty kulasy nám připomeňte, ať se pro ně vrátíme. A teď bychom měli jít pomoct Amaranthes.'' navrhl Chaoss. Všichni jsme souhlasili. ''Nat, Knighte a Lordisto, vy jste trošku taky zranění, zůstaňte tady se zdravotnicemi a zraněnýma.'' řekl jim Trasher. A my ostatní, tedy já, Metal, Tommyther, Punkyna, Liadesque, Wampirka, Fobos, Chaoss, Cudla a Trasher, jsme si doplnili munici nebo rovnou vzali jiné zbraně a vyrazili jsme za Am.
Prostříleli jsme se přes jednosměrky až k domu, odkud se ozývala střelba a kolem kterého leželo několik mrtvých. Většina jednosměrek zapomněla na dům, který obléhala a zaměřila se na nás. Skryli jsme se za baráky a opětovali palbu. ''Áááááu.'' vykřikla bolestí Čudla a spadla na zem. Metal, který byl nejblíž se chtěl ohnout a zkontrolovat, kam to dostala, ale sám schytal kulku do ruky. Cudla měla naštěstí jen poraněnou nohu a střílela, stejně jako MrMetal, dál. Z původně obleženého domu vyletěl granát a asi 10 jednosměrek to skolilo k zemi. Za chvíli jsme postříleli i zbytek a vběhli do domu. I uvnitř bylo několik mrtvých jednosměrek. Na nohou byla jen Lindit s Hell. ''Díky. Málem nás ty krávy dostaly.'' řekla nám Am sedící opřená o zeď. Pomohli jsme Sharon i Am se zvednout a podpírali je na cestě zpět k domu, kde byli zranění i zdravotnice.
Chaoss, Fobos, Tommy a Trasher zůstali na místě a vyrazili lovit poslední přeživší jednosměrky. ''Kdo tomuhle vlastně velí?'' zeptal se Tommy. ''Netušim, možná je už mrtvej, ale měli bychom to radši zjistit, myslím, že mě napadá, co by mohla být velitelská budova.'' ukázal Fobos na jednu dost vysokou budovu, přímo uprostřed základny. ''Jdeme tam.'' řekl Trasher a vyrazili najít velitele.
Po cestě zastřelili pár jednosměrek, které utíkaly někam pryč. Když přišli k budově, Tommy vykopnul dveře a vnikli dovnitř. Prohledávali to tam pěkně místnost po místnosti. V přízemí našli jen pár mrtvých a zraněných jednosměrek. Běželi proto do prvního patra, kde objevili místnost plnou zbraní, ale jinak také nic. Ve druhém patře narazili na menší odpor, ale po několika ranách Trasherovy brokovnice mohli pokračovat do patra třetího. Vyrazili dveře a vnikli do jedné z místností. Tam uviděli obrazovku, kde byly záběry z několika kamer, umístěných v základně. ''Zajímavé.'' řekl Chaoss. ''Takhle věděli, kudy zhruba jdeme, proto ty masové útoky.'' Vykopli další dveře a vstoupili dovnitř. V místnosti seděla zdrcená jednosměrka, zřejmě velící celé základny. Kolem ní stáli ještě dva direktioneři. ''Ruce vzhůru.'' řekl klidným hlasem Trasher. Jeden z direktionerů vytáhl pistoli, ale Fobos ho střelou do hlavy zabil. Zbylí dva se ani nezmohli na odpor. Direktionera zastřelili okamžitě a otočili se na direktionerku. ''Měli bychom pár otázek, když nám odpovíš, můžeš žít.'' nabídl jí Chaoss. ''Nic vám říkat nebudu, vy hajzlové.'' odpověděla. ''Tak nejen hnusná, ale i blbá.'' poznamenal Trasher a položil první otázku. ''Co byl zač ten stroj, který napadl několik z našich?'' ''Neřeknu.'' ''S touhle se bavit nebudeme.'' řekl Trasher. ''Svažte jí ruce" Tommy jí spoutal ruce a pak ji chytili a vyhodili z okna. ''Nechtěla se bavit, má to mít.'' zasmál se Chaoss, když viděl její rozpláclou mrtvolu dole. ''Tak to bychom měli, teď jdeme vyčistit celou základnu od té špíny. Nesmí přežít ani jedna.'' řekl Fobos. Trasher vzal vysílačku: ''Dane, velitelka je kaput, teď ještě dokončit ostatní. Potřebujeme s tím pomoct, je to tady dost velký.'' ''Dobře, už tam jdeme.'' odpověděl jsem mu do vysílačky.
''Takže slyšeli jste to? Hell, Lindit, Punky, Wamp, L, vy pojďte se mnou.'' zavelel jsem a ozbrojení jsme vyšli ven. ''Punky, L a Hell, běžte támhle, já, Wamp a Lindit jdeme tudy.'' rozdělil jsem týmy a běželi jsme likvidovat jednosměrky. Za chvíli jsme zlikvidovali všechny, co jsme objevili a základna se zdála prázdná. ''Určitě tu ještě nějaká bude. Měl bych nápad. Pojď se mnou do velitelský budovy.'' řekl mi Trasher.
Když jsme vešli dovnitř, podal mi Trasher mikrofon připojený k reptákům po celé základny. ''Jednosměrky, tady velitel This is WARu, základna je pod naší kontrolou. Nyní umožňuji všem přeživším, aby odešly pryč. Přijďte k bráně, nic se vám nestane.'' hlásil jsem rozhlasem.
Za chvíli se kolem brány začalo kupit několik jednosměrek. Kluci už stáli kolem a čekali dle rozkazů, až tam dorazí všechny. U brány stálo asi 20 nervozních jednosměrek, které čekaly, co se bude dít. Otevřeli jsme bránu a nechali je odejít. Vtom nás několik vyběhlo a vystříleli jsme do nich zásobníky. ''Tohle je za Teru!'' křikl kdosi přitom. Pak jsem přišel k ostatním a řekl: ''Rozhodl jsem se, že si základnu ponecháme. Spálíme všechny zabité jednosměrky. A začneme opravovat''
A tak jsme dotahali mrtvá těla jednosměrek. Holky udělaly oheň a mrtvoly jsme, spolu s plakáty 1E a ostatních hnusů, házeli do něj. ''Tenhle hajzl nám zabil Teru.'' přitáhla Wamp mrtvolu odstřelovače. L vzala Teřin nůž a bodla ho do direktionerova těla. Pak tělo vzala a hodila do ohně. Teře jsme vykopali hrob a udělali náhrobek z velkého kamene. Do něj jsme vystříleli pistolí nápis ''Tera R.I.P.'' a dali ho k místu, kde jsme ji pohřbili. Nůž zkrvavený krví jejího vraha jsme ''pohřbili'' s ní.
Mrtvoly jednosměrek už byly skoro všechny spáleny. ''Trashere, Tommy, Chaossi, Fobosi. Vy čtyři půjdete k nám do jeskyně a donesete vše potřebné. Nastěhujeme se sem, aspoň na čas.'' rozkázal jsem a všichni čtyři odešli.
Když přišli k jeskyni, zpozorněli. Na zemi leželo rozmlácené tělo hopera a nad ním visela kláda s bodci. Kousek od ní byla díra v zemi v ní leželo krvavé tělo. I granát se aktivoval a tak kousek od místa, kde byl leželo tělo, jehož ruka se válela o kus dál. ''Nachytali se do pastí, chtěli nás vykrást, rychle pojďme zjistit, jestli nám něco vzali.'' řekl Fobos a s ostatními běžel do skladu. ''Je tu vše, zdá se.' řekl Trasher po chvíli rozhlížení. ''Asi se zalekli pastí a utekli.'' prohlásil Tommy. ''Tak berem co unesem a vrátíme se k ostatním.'' řekl Chaoss a začal plnit batoh vším, co považoval za důležité. Naplnili své batohy a začali se vracet zpět k ukořistěné základně jednosměrek...