Pod útokem

27. září 2013 v 14:04 | DevilDan |  This Is WAR
Lidi z BVB jsme trénovali asi týden. Z dvou se vyklubali skvělí střelci, ostatní byli průměrní, ale pro nás byla ale každá síla navíc dobrá i kdyby jejich schopnosti byly nízké. Pořád jsme ale nevěděli, jak se v případě nouze ubránit. "Stejně to vidím bledě," kroutil hlavou Chaoss. "Potřebovali bychom dalších tak dvacet lidí, abychom se ubránili," "Můžeme ještě doufat, že nás nikdo nenapadne," pronesla Sharon. "Jde prostě o opatrnost a pozornost," řekl jsem. "Takže proto se půjdeme porozhlédnout," mrknul na mě Chaoss. "Dobře," kývl jsem hlavou.
Ozbrojený Chaoss, Sharon a Lindit pročesávali les kolem osady. "Stejně mě děsí to ticho," řekla Sharon "Violet měla pravdu v tom, že plašíme zvěř," "A taky lovíme," dodal Chaoss. "Jinak by Metal zemřel hlady," rozesmála se Lindit, která nikdy neviděla Metala jíst zeleninu nebo ovoce. "To je pravda," řekl Chaoss, "Ale tak já si taky rád pochutnám,"
"Něco tam je!" zakřičel Chaoss a rozběhl se za něčím, co se hýbalo v křoví. "Počkej!" řvali holky. Chaoss zřejmě pronásledoval králíka, ale pravdu se nedozvěděl. Místo toho se zastavil a pohlésl pod strom. "Ty si děsnej!" vykřikla Lindit, když doběhly. "Hele," ukázal Chaoss prstem na ležící tělo. "Nějaká holka," řekla Sharon a šla blíž. "Nesahej na ní! Třeba je to Belieberka!" volal za ní Chaoss. "V černém?" ohradila se Sharon a šla dál. Sklonila se nad dívkou a otočila ji na záda, aby pohlédla do tváře. V tu chvíli k ní došli Chaoss s Lindit. "A co s ní?" zeptala se Lindit. "Měli bychom ji ošetřit a pak dál rozhodne Dan," řekla Sharon. "Takže vyrazíme?" zeptal se Chaoss a holky přikývly.
"Kdo je?" ptal se Demonek u brány osady, když viděl, že trio nese čtvrtou členku. "Našli jsme ji v lese," řekl Chaoss. "Takže nějaká divoženka," usmál se Demonek.
Chaoss vzal zraněnou ke zdravotnicím a pak šel za mnou. "Někoho jsme našli. Vypadá jako rockerka, ale víc se dozvíme až se probere," řekl. "Víš co to znamená?" zeptala se mě Am. "Že je tu někde osada rockerů nebo metalistů," řekl jsem. "Nebo nepřátelé," dodala Amaranthes znepokojeně. "Já bych nedělal závěry. Vše se dozvíme," řekl jsem. "Ale měli bychom zvážit obě varianty," namítla Am. "A co když jen cestovala?" zeptal se Chaoss. "To je další možnost," řekl jsem. "Prostě "" počkáme,"
Hned ráno jsem se s L vydal do budovy ošetřovny. "Není to nic vážného, jen zlomená ruka a pak pár modřin," řekla mi Syslounka. "A dál?" zeptala se L zvědavě. "Dál nevíme nic, před chvílí se probrala," a ustoupila stranou. L přistoupila k lůžku a pravila: "Ahoj," Dívka zvedla hlavu a podívala se na ní. "Kde to som?" zeptala se. "Jsme členové odboje proti nehudbě," řekla L. "Kdo jsi ty?" zeptal jsem se. "Volám sa Himawari," představila se slečna a já i L jsme rychle zaregistrovali, že je zřejmě ze Slovenska. "Co se stalo? Našli tě v lese," "Na mojom skupinu zaútočili Hopeři," začala Himawari vyprávět. "Bolo nás päť a nemali sme šancu. Utiekla som do lesa a bola jedným z nich napadnutá, ďalej neviem," "takže jsou všichni mrtví?" zeptala se L. "Zréjme áno," zesmutněla Himawari. "Jak daleko bylo to místo, kde vás napadli?" "Moc ďaleko nie, tak 20 minút odtiaľto," znejistil jsem. "L postarej se o Himawari, ukaž jí osadu a lidi," řekl jsem a odešel. "Punkyno, Lordisto a Knighte, pojďte sem," zavolal jsem si skupinku, která stále nejblíž. "Co se děje?" zeptala se Punkyna. "Vydáte se tím směrem kudy šli včera Chaoss a holky a prohledáte to," řekl jsem. "A co hledáme?" zeptal se Knigt "Čtyři lidi a Hopery," "Ta holka něco řekla?" divil se Lordista. "Napadli je hopeři a jestli tu mají někde základnu, tak jsme ve velkém nebezpečí," řekl jsem. "To nezní moc dobře," řekl Knihgt "Tak jdeme ne?" zeptal se Lordista a všichni tři vyrazili.
Všude byl klid. Až moc velký klid. Tommy s Hell hlídkovali. Hell se zrovna dívala dalekohledem do krajiny, za deset minut ho odložila a odběhla. "Kam jdeš?" volal za ní Tommy, ale odpověď nedostal. Zakroutil jen hlavou a dál to neřešil. Sedl si do trávy, protože Helloweenka nehlásila žádného útočníka. Najednou se ozval výstřel. Tommy ihned vyskočil na nohy a nevěřil vlastním očím. Mířila k nám parta Hoperů. "Sakra!" vykřikl a rozběhl se do středu osady. "Poplach! Jsme pod útokem!" křičel a běhal kolem. Kdo ho slyšel se hned chopil zbraní a vybíhal ven. "Co se děje?" zepala Cudla zmateně. "Nevím, prostě na nás útočí a nevím, kde je Hell!" "Máme tu zrádce," přiběhl k nám Trasher s Am. "Nejdou hlavní bránou," řekla Am "ale našli jinej vchod, o kterém nevíme ani my," "Jakej je plán?" zeptala se mě Cudla vyděšeně. "Moc se nerozdělovat, zůstat pospolu," řekl jsem.
Než jsme dokázali informovat všechny, bylo mezi námi už asi patnáct hoperů a další přicházeli. Všude byla krev, byly slyšet výstřely a výkřiky. Dva z BVB army padli a už nevstali. Nedaleko mě se snažila Wamp dostat do úkrytu, protože byla zasažena do ramena. Natasha něco křičela na Chaosse, na kterého chtěl kdosi zaútočit zezadu. Byla všude vidět beznaděj, protože v našem počtu, oslabeném absencí Lordisty, Knighta a Punkyny nebylo možné se ubránit. "Navrhuju ústup!" křičela na mě Sharon, aby ji bylo slyšet. "Pryč!" rozkřičeli jsme se oba dva, ale bylo pozdě. Amaranthes se marně snažila vymanit se sevření jednoho hopera, který si ji zřejmě vybral jako zajatce. "Am!" vykřikl Fobos a vrhl se na útočníka. Rychle ale padl k zemi.
Sharon, mě a Metalovi se sice podařilo dostat se k bráně, ale pak nastala černočerná tma a poslední, co jsem slyšel byl výstřel z Metalovy zbraně a Sharonin výkřik...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama