Velká bitva

6. září 2013 v 0:30 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Jednoho dne jsem svolal důležitou poradu. ''Lidi, asi máme problém, Lordista a MrMetal byli na průzkumu a zjistili důležitou věc.'' začal jsem a Lordista pokračoval: ''Jo, zjistili jsme, že jednosměrky se začínaj rozrůstat, respektive jejich osady. Narazili jsme na brutálně velkou osadu, kapacita možná 2 až 3 stovky té drůbeže...'' ''No ty vole, jestli tyhle zaútočí...'' přerušila ho Punkyna. ''Nevypadají, že chtějí útočit, když jsme s nima minule bojovali, nezmohly se ani na to, pořádně vystřelit.'' odpověděl Metal. ''Ale pro jistotu bychom je měli zlikvidovat.'' uzavřel Lordista. ''Takže půjdou všichni. Stálej styl rozdělování týmů. Jeden tým povedu já, druhej Metal, třetí Trasher, čtvrtej Amaranthes a pátej Chaoss. Dobrý by bylo, aby každý z týmů měl určitou funkci, takže si podle toho vezměte i zbraně. A podle zjištěných informací, odstřelovač nemá výhled do základny, takže Lordista si vezme pušku na záda a jako primární zbraň si vezme automat. Sestavte si týmy a vyzbrojte se. Po obědě vyrážíme.'' ukončil jsem poradu.
Po obědě všichni připravení před jeskyní. Můj tým byl útočný, tvořený Demonkem, Terou a Liadesque, a ozbrojený útočnými puškami M4 a SCAR a explozivními granáty a výbušninami. Tým MrMetala tvořili Lordista, Tommyther a Punkyna. Metal, který zbožňoval elitni vojenské a zásahové jednotky si svůj tým vyzbrojil slušně. On sám měl Steyr Aug s optikou, pistoli M9 a k tomu ještě na zádech nějaký ukořistěný raketomet. Lordista měl útočnou pušku AK-47 a na ní granátomet, u pasu pistoli a na zádech svoji odstřelovací pušku Dragunov. Punkyna si vzala samopal P90, u pasu své dva Magnumy a na zádech nesla lékárničku. A nakonec Tommyther, který zůstal u své obvyklé G36, přidal si automatickou pistoli Glock 18 a na záda dvouhlavňovou upilovanou brokovnici zvanou lupara, kterou sebral Violet. K tomu všemu měli všichni členové na opascích kouřové i oslepovací granáty.
Trasherův tým by se dal označit za úderný. Trasher i členové Knight, Nat a Cudla měli automatické brokovnice M1014 nebo pumpovací Mossberg 500. Tým Amaranthes, tvořený Hell, Sharon a Lindit. Tento tým byl vyzbrojen podobně jako můj. Am měla útočnou pušku M4, stejně tak i Hell. Sharon si vzala samopal FA-MAS, který předtím vlastnila Violet. A Lindit měla samopal MP5. Další výbavu tvořilo pár granátů a náloží.
Chaossův tým byl podpůrný. Tvořili jej Fobos, Wamp a pak i zdravotnice. Chaoss s Fobosem měli lehké kulomety M249, Wampirka měla dost přesnou útočnou pušku G3. Zdravotnice měly pouze pistole a jejich úkol byl samozřejmě jen ošetřovat raněné. Týmy půjdou nejdříve společně a až pak se v případě potřeby rozdělí. ''Tak jdeme, až tak daleko to není, ale šetřeme své síly, budeme je jistě potřebovat.'' řekl jsem a tak jsem vyrazili.
Po třičtvrtě hodiny pomalejší chůze jsem dorazili až k osadě. ''Ty jo, to je obrovský.'' prohlásil Fobos. ''Ale schopnou armádu jistě nemají.'' dodala Lindit. Problížil jsme se k základně. Hlídka ve věži byla, ale rozhodně nesledovala okolí a vypadalo to, že si něco čte. Dali jsme na vrata nálož a rozestavěli se do útočné pozice. Odpálil jsem to a vrata s výbuchem vyletěla. ''Do útoku!'' zavelel jsem a následovaný ostatními vtrhl dovnitř.
Postříleli jsme několik jednosměrek u vchodu. ''Hele, všímáte si, že tu jsou i kluci?'' upozornila Sharon po chvíli. ''Hm, ale o moc schopnější teda nejsou.'' poznamenal Knight, který jich zrovna pár sejmul brokovnicí. ''Tak týme, do budovy!'' křikl Trasher a rozběhl se vyčistit první budovu. ''Am, sundejte ty strážní věže.'' řekl jsem a členky jejího týmu vytáhliy nálože a začaly je dávat na věže. Chaoss s týmem si našli dobrou pozici vzadu, odkud mohli krýt všechny uličky. MrMetal s týmem si vybrali jednu menší uličku a rozběhli se do ní. Já a můj tým jsme běželi druhou. Po vyčištění uličky a několika budov jsme se zase setkali na malým náměstíčku. ''Tak tady se rozdělíme! Am, vy běžte tamhle do té uličky nalevo, Metale vy se zaměřte na pravou stranu a my jdeme dopředu. Chaossi, vy kryjte, kdyby nás chtěl někdo obejít a likvidujte hlavně nepřátele v oknech.'' rozkazoval jsem.
S týmem jsem probíhal uličkou, když najednou Demonek vykřikl: ''Snipeři! V oknech, dvanáctá hodina!'' ''Všichni k zemi!'' zavelel jsem. Zakryli jsme se za nějakou lavičku. Nepřátelští odstřelovači neměli moc dobrou mušku a tak se jim nedařilo nás trefit. Jedna střela odraženáo sud s vodou škrábla L kůži na ruce. ''Au!'' kvikla, ale dál to neřešila. ''Až napočítám do tří, všichni na ně začnete začnete střílet.'' řekl jsem. ''Raz...dva...tři!' 'všichni jsme se zvedli a začali pálit do oken naproti nám. Někteří spadli dolů, jiný zůstali nahoře. Důležité ale bylo, že byli všichni vyřazení. ''A můžeme pokračovat.'' řekla Tera.
Běželi jsme k budově, kde byli odstřelovači. ''Ty vole, je to slepý tady! ' vykřikl Demonek. ''Ale proč sakra staví slepý ulice?'' zeptala se L. ''To je jedno, vezmeme to přes jednu budov.'' prohlásila Tera a vykopla dveře.
Uvnitř bylo několik jednosměrek, když nás uviděly, rozběhly se a vběhly do další místnosti a zamkly za sebou dveře. ''Velmi vtipné.'' smála se L a vytáhla nálož. Připevnila ji na dveře a vzala odpalovač. My tři jsme si stoupli ke stěně a když dveře povolily, vběhli jsme dovnitř. Jedna z jednosměrek se zmohla na jeden výstřel, který šel stejně do zdi a ostatní ani nevystřelily. Překročili jsme jejich mrtvoly a došli až k bedně v rohu místnosti. Odstřelili visací zámek a otevřeli ji. ''Bože můj, to jsou hnusy.'' zděsila se Tera, když jsme uviděli hromadu CD všech trapných popových interpretů od Bobra až po ty, co si říkají zpěvačky. ''Tak to ne! Ustupte do vedlejší místnosti!'' křikla L a my udělali, co řekla. Pak vzala granát, odjistila, položila na tu hromadu, zaklapla víko a skočila k zemi, protože to bouchlo. Víko odletělo a bedna byla polorozpadlá. Podívali jsme se dovnitř. ''Ták je to lepší.'' zasmála se L. ''A teď zase bojovat.'' řekl jsem a následovaný ostatními běžel hledat východ do další uličky.
Trasher s týmem se probojovávali budovami a uklízeli direktionerskou špínu. Probíhali do další budovy, kde číhalo asi deset jednosměrek. Po několika výstřelech všechny odletěly, některé dokonce bez končetin. Běželi dál, když si všimli, že je jednosměrky chtějí obklíčit. ''Tak to teda ne.'' řekl si pro sebe Trasher a otočil se. Udělali ''formaci'' při které si všichni navzájem kryli záda. Z několika dveří vyběhlo asi 20 jednosměrek. Po výstřelu čtyř brokovnic jich čtvrtina skončila v krvi na zemi. Členové týmu vystřelili ještě párkrát a všechny ležely na zemi. ''Dorážet je nemusíte, vykrvácí v bolesti.'' dal rozkaz Trasher.
Najednou se schodů za nimi seběhl direktioner. V ruce měl nůž, kterým sekl Natashu do boku. Přitom praštil nějakým kusem dřeva Knighta po hlavě. Trasher s Cudlou se otočili a okamžitě ho zastřelili. Pak šli zjistit, jak jsou na tom jejich spolubojovníci. Knight byl v krátkém bezvědomí a Nat měla řeznou ránu na boku. Naštěstí nebyla hluboká. Cudla jí dala na ránu obvaz. ''Jsi schopná jít?'' ptal se Trasher. ''Ale jo, ani to moc nebolí. Dokonce i budu moct běžet.'' ujistila ho Natasha. Knight se probral: ''Ty vole, co to kurva bylo?'' ''Dostals ranu po kebuli.'' zašklebil se na něj Trasher. ''jsi říkám, že mě nějak bolí hlava. Ale přežiju to. Jdeme.'' Knight vstal a popadl brokovnici. Nat se taky zvedla a všichni šli do zpět akce.
MrMetal s týmem narazili na kulomet a skryli se za roh. ''Ty vole, ty kulomety už mě tak serou.'' nadával Lordista. Tommyther hodil před kulomet kouřák. Když se před kouřovou clonu nedalo dohlédnout nikam, všichni se rozběhli až ke kulometu. Tommy vyskočil na vyvýšeninu, na které se kulomet nacházel a kulometčíka několikrát střelil. Pak seskočil dolů a s týmem pokračoval dál.
Amaranthes s týmem zatím v poklidu mířila stále dál a dál do základny. Najednou se ozvala střelba z kulometu. Holky nevěděly, odkud to jde a tak zaběhly do budovy. Hell vykoukla z okna a vyvalila oči. ''Pojďte se podívat, tohle je průser.'' řekla a ostatní se podívali z okna taky. ''Tank. Ony to od nás okopírovaly!'' zděsila se Amaranthes. ''To je bagr. Ale místo ramena s radlicí to má kulomet.'' řekl Lindit. Neměly čas řešit, co to je, protože ten bagrtank se k nim blížil. ''Odvedu jeho pozornost, Sharon s Hell, vy ho půjdete zničit. Lindit, ty nás kryj.'' rozdala instrukce Am a bokem vyběhla. Bagr začal otáčet věž jejích směrem a Hell s Sharon vystartovaly. Každá měla v ruce výbušninu. Stroj ale přestal zaměrovat na Amaranthes a otočil se na útočnice. ''Na zem!'' křikla Sharon, ale vzápětí schytala střelu. Holky se doplazily až úplně k němu. ''Tady na nás nemá. Nesklopí ten kulomet tak nízko.'' oddychla si Hell, ale Sharon se držela za břicho a syčela bolestí. Hell tedy dala na pásy stroje vybušninu a ještě jednu zespodu na věž. Amaranthes se otočila a přibíhala k bagru zezadu. Tank začal otáčet svoji věž. Lindit střílela jednosměrky kolem, které se chtěly přiblížit a pomoct bagru. Hell popadla Sharon a táhla ji pryč. Amaranthes sprintovala a kolem ni lítaly kulky, pak zaběhla do jednoho z domů, kde byla v bezpečí. Hell, táhnoucí Sharon se dostala skoro až k domu, kde se prve schovávaly. Odpálily nálože a bojový stroj se rozletěl.
Amaranthes proběhla baráky až k nim. Ve chvíli, když zavírala dveře ji jedna z kulek trefila do nohy. Zabouchla dveře a lehla na zem. Helloweenka se věnovala Sharon, která dost krvácela. Kulka naštěstí nebyla hluboko a tak ji vyndala pinzetou. Když se jí dovedlo zastavit krvácení, šla ošetřovat Am nohu.' 'Je jich moc. Potřebuju pomoct, sama je neporazím.' 'křičela Lindit. Hell ovázala Am nohu a dala jí do ruky zbraň. Sharon taky vytáhla pistoli a všechny střílely přibíhající jednosměrky. Věděly ale, že je neudrží dlouho.
Chaoss s týmem likvidovali podle rozkazu jednosměrky střílející z oken.''Tohle je pohoda.'' pravil Fobos. Vtom se proti nim vyvalila velká skupina jednosměrek. Běželi z několika směrů a bylo jich opravdu hodně. Celý tým se nacházel zhruba uprostřed základny a tak se jednosměrky hromadily ze všech stran. Dva kulometčíci se střelkyní z útočné pušky neměli šanci a začali ustupovat do jednoho z domů, tam se Chaoss usadil u vchodu a Fobos u druhého, Wampirka se skryla a střílela ty, kteří se objevovali v oknech a zdravotnice jí v tom mírně pomáhaly. Jednosměrky se tam snažily dostat, ale neprošla žádná.
Došli až k místu, kde se válelo několik direktionerů. ''Hele, tady už určitě byl někdo od nás.'' ukázala Punkyna. ''Ale kdo, možná se sem někdo zatoulal asi.'' přemýšlel Metal. ''Ale nejsou tu žádný nábojnice, nikdo tu nestř....Ááááááu!!'' křičel Tommy, protože se spustil oslepovací granát. Původně mrtví direktioneři se začali zvedat a střílet na překvapený tým. Lordista to dostal do ruky, až mu zbraň z ruky vyletěla. Pak ho jeden z direktionerů praštil pažbou, ale Metal ho v té chvíli zastřelil. Tommy si všiml, že několik se jich vrhlo na Punkynu. Křiknul něco na Metala a běžel pomoct Punkyně. Jeden hoper ji škrtil a druhý se ji chystal bodnout. Tommy ho odstrčil, praštil toho, co ji škrtil a Punky lehla na zem. Odněkud přiběhli další nepřátelé a Tommymu vyrazili zbraň z ruky. Tommyho zezadu chytili dva Direktioneři za ruce a drželi ho. Třetí k němu šel s nožem, ale než stihl bodnout, tak dostal silné kopnutí do slabin, pustil nůž a lehl na zem. Tommy se odrazil směrem vzad, složil ty, co ho drželi a při pádu jim dal lokty do břicha. Jeden z nich povolil, druhý držel dál. Tommy na něj klekl a začal ho škrtit. Ale ten, co povolil se vzpamatoval a začal mlátit Tommyho do boku. Neměl ale takovou sílu, aby tím svého přítele osvobodil, a ten za pár vteřin zemřel. Tommy ho kopl do lýtka, ale než vstal, tak na něj skočil ten, který se právě zvedl ze země a ke krku mu přiložil nůž. Tommy mu ale ruku chytil, shodil ho ze zad a ruku mu vykroutil za zády, takže nůž pustil a za chvíli ho měl zabodnutý v krku. Poslední mu běžel na pomoc, Tommy ho chytil pod krkem a jeho hlavou vyrazil okno jednoho z domů. K velkému střepu, který zůstal v rámu mu Tommy přiložil krk, ale nepřítel dal na poslední chvíli bradu dolů, takže mu to jen rozřízlo celý dolní ret. Tommy ho chytil do kravaty a pevně stiskl. Přiložil mu druhou ruku na hlavu a nepřítel jen zasýpal ''Prosím...'', ale v tu chvíli bylo slyšet křupnutí a na zem padlo tělo se zlomeným vazem. Pak se Tommy otočil a běžel pomoct Metalovi, který měnil zásobník a direktioneři se k němu blížili. Lordista ležel na zemi a s pistolí v levé ruce střílel jak mohl. Tommy zvedl svoji zbraň a začal střílet přibíhající hopery. MrMetal nabil zásobník a přidal se ke střílení. Punkyna se taky zvedla a šla jim pomoct. Nakonec, když byli všichni direktioneři mrtví, Metal zvedl Lordistu a Punkyna mu ovázala ruku.
Já a můj tým jsme se probojovali přes několik budov, pak uslyšeli střelbu a běželi tím směrem. Otevřel jsem dveře, ale najednou jsem se díval do něčí hlavně zbraně, někdo další o vteřinu později mi dal zbraň se spánku. Oba okamžitě sklopili zbraně. Přede mnou stál Metal a na boku se na mě dívala Punkyna. Oba na sebe pohlédli a pak na ně: ''Dane, příště nás tak neděs.'' řekla Punky, když viděla můj naštvaný výraz v obličeji. ''A jak jste se sem dostali?'' zeptal se Lordista. ''Vlezli jsme do slepý uličky a chtěli projít těma barákama někudy ven, ale pak jsme uslyšeli tu střelbu a běželi sem.'' odpověděla L a Tera s Demonkem přikývli. Najednou se z druhé strany uličky, začala blížit velká přesila jednosměrek. Bylo jich asi padesát. ''Kurva, zdrháme!'' vykřikl Lordista s vyvalenýma očima. MrMetal mezi ně hodil oslepovák a Demonek granát, takže jsme získali náskok. Běželi jsme doslova o život uličkou, když proti nám, vyrazila další horda jednosměrek. Vběhli jsme proto do domu a začali barikádovat dveře. ''To je jak Rusáci za druhý světový.'' pronesl Metal, když jsme dveře zabarikádovali skříní. ''Pokračuje to někudy dál?'' zeptala se Tera. ''Jo asi jo, pojďme rychle!'' zavelel jsem.
Dostali jsme až na konec budovy a vyběhli druhým vchodem ven. Běželi k nějakému dobrému místu, kde bychom zase zastavili a začali se pořádně bránit. Vběhli jsme do domu, kde byly malý okna. Zabarikádovali dveře a čekali na nepřátele. Najednou se rozletěly dveře do další místnosti a z nich vyběhl Trasherův tým. ''Co vy tady? Ustoupili jste nebo co?'' nechápal Trasher naši přítomnost. ''Tak nějak, bylo jich tam strašně moc. Všichni na nás vyběhli.'' odpověděl Demonek. ''Jednosměrky jsou i za náma. A není jich málo.'' oznámil Knight. ''Měli bychom to zabarikádovat i tam.'' řekl Tommy Metalovi a tak se i s Trasherem otočili a šli zabarikádovat dveře. ''Okna jsou malá, těma neprolezou a taky oken je málo, takže je ohlídáme, aby nás tu nepostříleli.'' řekla Cudla. Najednou se ozval výstřel a Tera stojící vedle mě se složila k zemi. ''K zemi!'' křikl Lordista a všichni se skryli. Sklonil jsem se k Teře, která měla prostřelený krk a dusila se. Chytil jsem ji a opakoval: ''Ty to zvládneš. Bude to dobrý...'' Všichni viděli, že už není šance, aby přežila. Do očí mi vnikly slzy. Díval jsem se na její obličej, který ztratil barvu. ''Ne, do hajzlu! Já už nechci nechci ztrácet lidi! Svině!'' křičel jsem a chtěl vyběhnout ven postříle útočníky. Cudla s Punkynou mě chytily a shodily na zem. Za mnou ve zdi přistála kulka. ''To bylo jen tak tak.'' řekl Knight. ''Tommyther s Metalem se za chvíli vrátili. ''Zabarikádováno.'' oznámil Metal, ale hned se zarazil, když uviděl Teřino mrtvé tělo. ''Proboha, co se stalo?'' ''Ostřelovač...a šel po mně.'' řekl jsem mu zdrceně. ''Rest in peace.'' pronesl Tommy a sedl si na zem. Lordista si sundal ze zad odstřelovačku. ''Hej, mám zraněnou ruku, vezměte si to někdo.'' řekl a podal ji Tomymu, který se natáhl. Tommyther se přesunul k oknu a vyhlížel odstřelovače. ''Kde je sakra?'' ptal se, když ho nikde neviděl. Pak si všiml kulky ve zdi a odměřil si to. ''Tamhle je.'' řekl si pro sebe a vystřelil. ''Jo, mám ho!" otočil se na nás. Všichni jsme vstali a chystali se odtamtud dostat. ''Okamžitě se vzdejte, nebo tam na vás vlítneme.'' ozval se pisklavý hlas z venku. ''Vtipné.'' řekla Nat. Vzal jsem vysílačku. ''Amaranthes, Chaossi, kde se s vašimi týmy nacházíte?'' ''Jsme hluboko v osadě! Máme tu dost práce! Áu! Jsou všude kolem, neudržíme to dlouho, Sharon je dost zraněná a já mám prostřelenou nohu! Musim končit, nebo je po nás!' 'uslyšeli jsme hlas Amaranthes a střelbu. ''My jsme na tom dobře, jen nám začíná docházet munice a to pak bude průser.'' hlásil Chaoss. ''My potřebujeme pomoct. Jsme obklíčení v jedné z budov, jsou tu i týmy Trashera a MrMetala.'' ''My vážně nemůžem. Promiňte.'' omlouvala se Am. ''Kde jste přesně, my tam příjdeme'' ''Malá budova, asi v půlce základny, pravá strana asi.'' odpověděl jsem Chaossovi. ''Už jdeme. Dejte nám pár minut.'' ''Možná těch pár minut ani nemáme.'' odpověděl jsem mu a sledoval, jak se jednosměrky snaží dostat přes zabarikádované dveře. ''Slyšeli jste to, tak pohyb!'' slyšeli jsme Chaosse, i když to asi nemělo být slyšet ve vysílačce.
Tommy shodil na bok stůl a skryl se za ním. Ostatní se taky nějak kryli a čekali jsme, jestli se jednosměrky dostanou dovnitř. Ozval se výbuch a skřín blokující dveře se převrátila. Ve vchodu začaly střílet jednosměrky. ''Do prdele, jdou i z druhý strany!'' křičel Trasher. Metal s Punkynou přiběhli za ním. I druhé dveře se jim podařilo zrušit a nic jim nebránilo dostat nás do kleští. Stříleli jsme jak šílení. Nábojnice létaly kolem nás. ''Jestli do minuty nedorazí Chaoss, je s náma konec!'' křičela L. Demonek vedle mě dostal zásah, naštěstí jen do nohy. Cudla to schytala do boku a skončila na zemi., Trasher, Metal i Punkyna odolávali silnému náporu, najednou začaly jednosměrky padat k zemi. ''Chaoss je tady!'' houkl na nás Metal a měl pravdu. Ve dveřích se zjevili Chaoss s Fobosem a Wampirkou. Vběhli dovnitř a začali střílet jednosměrky u druhých dveří.
Tommytherovi došla munice a uvolnil Chaossovi svůj kryt. Zdravotnice začali ošetřovat raněné. Když byly všechny jednosměrky mrtvé, Chaoss zkontroloval stav munice. ''Prázdno. Tohle můžu zahodit. Tohle nemá cenu tahat.'' řekl a položil kulomet na zem. Fobos udělal to samé a oba si vzali zbraně od mrtvých jednosměrek. ''Ty kulasy nám připomeňte, ať se pro ně vrátíme. A teď bychom měli jít pomoct Amaranthes.'' navrhl Chaoss. Všichni jsme souhlasili. ''Nat, Knighte a Lordisto, vy jste trošku taky zranění, zůstaňte tady se zdravotnicemi a zraněnýma.'' řekl jim Trasher. A my ostatní, tedy já, Metal, Tommyther, Punkyna, Liadesque, Wampirka, Fobos, Chaoss, Cudla a Trasher, jsme si doplnili munici nebo rovnou vzali jiné zbraně a vyrazili jsme za Am.
Prostříleli jsme se přes jednosměrky až k domu, odkud se ozývala střelba a kolem kterého leželo několik mrtvých. Většina jednosměrek zapomněla na dům, který obléhala a zaměřila se na nás. Skryli jsme se za baráky a opětovali palbu. ''Áááááu.'' vykřikla bolestí Čudla a spadla na zem. Metal, který byl nejblíž se chtěl ohnout a zkontrolovat, kam to dostala, ale sám schytal kulku do ruky. Cudla měla naštěstí jen poraněnou nohu a střílela, stejně jako MrMetal, dál. Z původně obleženého domu vyletěl granát a asi 10 jednosměrek to skolilo k zemi. Za chvíli jsme postříleli i zbytek a vběhli do domu. I uvnitř bylo několik mrtvých jednosměrek. Na nohou byla jen Lindit s Hell. ''Díky. Málem nás ty krávy dostaly.'' řekla nám Am sedící opřená o zeď. Pomohli jsme Sharon i Am se zvednout a podpírali je na cestě zpět k domu, kde byli zranění i zdravotnice.
Chaoss, Fobos, Tommy a Trasher zůstali na místě a vyrazili lovit poslední přeživší jednosměrky. ''Kdo tomuhle vlastně velí?'' zeptal se Tommy. ''Netušim, možná je už mrtvej, ale měli bychom to radši zjistit, myslím, že mě napadá, co by mohla být velitelská budova.'' ukázal Fobos na jednu dost vysokou budovu, přímo uprostřed základny. ''Jdeme tam.'' řekl Trasher a vyrazili najít velitele.
Po cestě zastřelili pár jednosměrek, které utíkaly někam pryč. Když přišli k budově, Tommy vykopnul dveře a vnikli dovnitř. Prohledávali to tam pěkně místnost po místnosti. V přízemí našli jen pár mrtvých a zraněných jednosměrek. Běželi proto do prvního patra, kde objevili místnost plnou zbraní, ale jinak také nic. Ve druhém patře narazili na menší odpor, ale po několika ranách Trasherovy brokovnice mohli pokračovat do patra třetího. Vyrazili dveře a vnikli do jedné z místností. Tam uviděli obrazovku, kde byly záběry z několika kamer, umístěných v základně. ''Zajímavé.'' řekl Chaoss. ''Takhle věděli, kudy zhruba jdeme, proto ty masové útoky.'' Vykopli další dveře a vstoupili dovnitř. V místnosti seděla zdrcená jednosměrka, zřejmě velící celé základny. Kolem ní stáli ještě dva direktioneři. ''Ruce vzhůru.'' řekl klidným hlasem Trasher. Jeden z direktionerů vytáhl pistoli, ale Fobos ho střelou do hlavy zabil. Zbylí dva se ani nezmohli na odpor. Direktionera zastřelili okamžitě a otočili se na direktionerku. ''Měli bychom pár otázek, když nám odpovíš, můžeš žít.'' nabídl jí Chaoss. ''Nic vám říkat nebudu, vy hajzlové.'' odpověděla. ''Tak nejen hnusná, ale i blbá.'' poznamenal Trasher a položil první otázku. ''Co byl zač ten stroj, který napadl několik z našich?'' ''Neřeknu.'' ''S touhle se bavit nebudeme.'' řekl Trasher. ''Svažte jí ruce" Tommy jí spoutal ruce a pak ji chytili a vyhodili z okna. ''Nechtěla se bavit, má to mít.'' zasmál se Chaoss, když viděl její rozpláclou mrtvolu dole. ''Tak to bychom měli, teď jdeme vyčistit celou základnu od té špíny. Nesmí přežít ani jedna.'' řekl Fobos. Trasher vzal vysílačku: ''Dane, velitelka je kaput, teď ještě dokončit ostatní. Potřebujeme s tím pomoct, je to tady dost velký.'' ''Dobře, už tam jdeme.'' odpověděl jsem mu do vysílačky.
''Takže slyšeli jste to? Hell, Lindit, Punky, Wamp, L, vy pojďte se mnou.'' zavelel jsem a ozbrojení jsme vyšli ven. ''Punky, L a Hell, běžte támhle, já, Wamp a Lindit jdeme tudy.'' rozdělil jsem týmy a běželi jsme likvidovat jednosměrky. Za chvíli jsme zlikvidovali všechny, co jsme objevili a základna se zdála prázdná. ''Určitě tu ještě nějaká bude. Měl bych nápad. Pojď se mnou do velitelský budovy.'' řekl mi Trasher.
Když jsme vešli dovnitř, podal mi Trasher mikrofon připojený k reptákům po celé základny. ''Jednosměrky, tady velitel This is WARu, základna je pod naší kontrolou. Nyní umožňuji všem přeživším, aby odešly pryč. Přijďte k bráně, nic se vám nestane.'' hlásil jsem rozhlasem.
Za chvíli se kolem brány začalo kupit několik jednosměrek. Kluci už stáli kolem a čekali dle rozkazů, až tam dorazí všechny. U brány stálo asi 20 nervozních jednosměrek, které čekaly, co se bude dít. Otevřeli jsme bránu a nechali je odejít. Vtom nás několik vyběhlo a vystříleli jsme do nich zásobníky. ''Tohle je za Teru!'' křikl kdosi přitom. Pak jsem přišel k ostatním a řekl: ''Rozhodl jsem se, že si základnu ponecháme. Spálíme všechny zabité jednosměrky. A začneme opravovat''
A tak jsme dotahali mrtvá těla jednosměrek. Holky udělaly oheň a mrtvoly jsme, spolu s plakáty 1E a ostatních hnusů, házeli do něj. ''Tenhle hajzl nám zabil Teru.'' přitáhla Wamp mrtvolu odstřelovače. L vzala Teřin nůž a bodla ho do direktionerova těla. Pak tělo vzala a hodila do ohně. Teře jsme vykopali hrob a udělali náhrobek z velkého kamene. Do něj jsme vystříleli pistolí nápis ''Tera R.I.P.'' a dali ho k místu, kde jsme ji pohřbili. Nůž zkrvavený krví jejího vraha jsme ''pohřbili'' s ní.
Mrtvoly jednosměrek už byly skoro všechny spáleny. ''Trashere, Tommy, Chaossi, Fobosi. Vy čtyři půjdete k nám do jeskyně a donesete vše potřebné. Nastěhujeme se sem, aspoň na čas.'' rozkázal jsem a všichni čtyři odešli.
Když přišli k jeskyni, zpozorněli. Na zemi leželo rozmlácené tělo hopera a nad ním visela kláda s bodci. Kousek od ní byla díra v zemi v ní leželo krvavé tělo. I granát se aktivoval a tak kousek od místa, kde byl leželo tělo, jehož ruka se válela o kus dál. ''Nachytali se do pastí, chtěli nás vykrást, rychle pojďme zjistit, jestli nám něco vzali.'' řekl Fobos a s ostatními běžel do skladu. ''Je tu vše, zdá se.' řekl Trasher po chvíli rozhlížení. ''Asi se zalekli pastí a utekli.'' prohlásil Tommy. ''Tak berem co unesem a vrátíme se k ostatním.'' řekl Chaoss a začal plnit batoh vším, co považoval za důležité. Naplnili své batohy a začali se vracet zpět k ukořistěné základně jednosměrek...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

2 wam-pirka wam-pirka | 6. září 2013 v 21:44 | Reagovat

[1]: Já se v tom nikdy nevyznala ale spolužák co hraje airsoft mi v tom udělal celkem dost jasno...:D

3 MrMetal MrMetal | 7. září 2013 v 16:20 | Reagovat

[2]:Jo, tak to je dobře...mně je jako jasný, že tady téměř nikdo nerozumí zbraním xD

4 wam-pirka wam-pirka | 8. září 2013 v 20:19 | Reagovat

[3]: Náhodou vzduchovku od kulometu ještě poznám...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama