Konec?

1. října 2013 v 14:42 | DevilDan |  This Is WAR
Punkyna, Lordista a Knight pročesávali les. "Nic," hlásil Knight, který právě vyskočil z houští. "Taky jsme nic nenašli," řekl mu Lordista. "Třeba byla ta holka návnada a patří k hoperům," napadlo Punkynu. "Myslíš?" kroutil hlavou Knight. "Nepravděpodobné," "Proč?" zeptal se Lordista. "Jsme dost daleko od naší osady a nic tu není. Možná tak stopy od divočáka," "Kdyby to byla zrádkyně, tak by ji někdo prokoukl," řekl Knight "A hlavně by ji zdravotnice označily za zdravou," "Hele, já končím. Punkyno, jdeš se mnou?" Lordista se obrátil na Punky a ta společně s ním šla směrem k naší osadě. Knight odmítl a šel na druhou stranu od nich.
Všude bylo ticho. Děsivé ticho. "Kde jsou všichni?" zeptala se Punkyna, když se blížili a neviděli někde v okolí ani L nebo Teru, které často opouštěli ohraničenou oblast. "Divný," šetpl Lordista, ale šel dál. "Třeba maj poradu nebo tak něco,"
Jak se blížili, všimli si rozlomených vrat. "A do prdele!" vykřikla Punkyna a rozběhla se do osady. Lordista běžel za ní. Rychle proběhli osadu a sešli se uprostřed. "Nikde nikdo, pár mrtvejch Hoperů leda," hlásila udýchaná Punkyna a Lordista kroutil hlavou. "Taky nic, ale asi je jasný, co se stalo. Bylo jasný, že to neubráníme," řekl a opřel se o dřevěnou stěnu domku. "Jsme v prdeli prostě. Jak je teď asi nejdeme?" "Ledaže něco najde Knight. Jestli ho teda nezabijou dřív než něco najde," řekla Punkyna. "Je to prostě idiot!" vykřikl Lordista. "Knight?" nechápala Punkyna. "Ne, Daniel a celej tenhle blbej nápad!" vztekal se Lord. "TeĎ je můžou někde věšet nebo rovnou pálit mrtvoly! Debil prostě!" "Klid!" vykřikla Punkyna. "Furt je snad možnost, že je jenom někam zavřeli ne?" Lordista zamyšleně prošel dokolečka. "Nemyslim si," pronesl "A i kdyby tak co? Kdo je odsud asi dostane? Ty nebo snad já? Ne seru na to. Prostě to radši vzdám a..." "Máme problém!" vykřikla Punkyna, když na ně začali mířit hlavně zbraní Hoperů.
Knight pobíhal po lese. Marně, nikde nic a nikdo. Náhle se něco zalesklo v trávě. "Co to...?" Přívěšek na sňůrce patřil Wamp. "A do háje!" vykřikl a rozběhl se rychlostí světla k osadě.
"Punkyno! Lordisto!" křičel a běžel. TI dva se zrovna probíjeli zástupem nepřátel. Punkyna se dostala dál od houfu a začala střílet. Těla padala, ale i tak to bylo marné. Nevyhlo se jí obklíčení a nepřátelé se hrnuli i ze zadu. "Lordisto!" vykřikla, protože potřebovala pomoc. "Lordisto!!" křičela znova a couvala ke zdi. "ááá," ozvalo se naposledy a v tu chvíli se i Lordista otočil. "Ty svině!" vykřikl a zastřelil útočníka z nožem celého od Punkyniny krve. Padl na zem a Lordista na kolena. "Promiň, odpusť!" řval se slzama.
V tu chvíli do osady naběhl Knight a střílel Hopery jak terče. "Zvedni se sakra!" vykřikl na Lordistu. "Truchlit budeš pak!" křičel a střílel. Když padl i poslední Hoper, Knight si oddychl. "A je to," podíval se na spolubojovníka "Co se děje? Nebyla to přece tvoje vina," "Byla..." pronesl Lordista a pro jistotu kontroval Punkyně tep. Bez nadějně. Knight se k ní sklonil taky. "Je jí škoda, no, ale to už jsme říkali několikrát, že budou oběti," pravil a než stihl cokoliv zaregistrovat, vyděšeně se otočil se zvukem výstřelu. "Néééé!" Lordista se zastřelil vlastní pistolí. Ležel v kaluži vlastní krve s průstřelem v hlavě a Knight stál bez hnutí, bledý jako stěna.
"Idioten! Das ist nicht Normal!" ozývaly se Metalovy německé hlášky. "No nebo je to snad normální?!" řval na Sharon. "Není, Metale, není a uklidni se," "Co to bylo?" zvedl jsem hlavu. "Útok," řekla Sharon. "přiběhli přímo k nám. Naštěstí nestříleli," "Asi jsme jim přišli důležití," usmál se Metal. "A ostatní?" "Nevíme, zavřeli nás sem a nevíme nic,"
Byl to pokoj. Jen čtyři holé stěny, dvě okna s mřížemi a dveře. Nic víc ani míň. Metal začal mlátit na dveře. "Otevřete! A rychle povídám!" "Myslím, že tě neslyší," pronesla znuděně Sharon a sedla si do kouta. "Co bude teď?" "Tak máme venku Lordistu, Knighta a Punkynu," řekl jsem, "Snad tedy," "Takže čekáme než nás ti tři najdou? Mein Gott!" Metal taky sedl ke zdi. a ještě stále bušil na dveře.
Wamp se probrala s bolestí v rameně, které měla amatérsky obvázané. Vedle zahlédla Nat, Cudlu a Am. Všechny tři seděly zdrcené vedle sebe a netušily, co bude. "Jsi živá!" jásala Cudla. "Cela?" "Jo, zase nějaké pitomé vězení hoperů," zněla naštvaně Natasha. "Zřejmě nás rozdělili. Tommyho, Fobose, Chaosse a trashera jsem viděla v cele vedle, když nás vedli sem," řekla Amaranthes. Z protější cely k nim přilétl kamínek. "Hej!" křičela na ně L. "Kde je Hell??" "U nás ne a chybí i Sharon," křičela Nat. "Sharon byla s Danem a Metalem," řekla Lindit. "že by jim našli nějakou VIP celu?" usmála se Amaranthes. "Asi nebo spíš v to musíme doufat," řekla Natasha a zdrceně se dívala do země.
Otevřeli se dveře a do místnosti vstoupil Hoper. "Tahle patří asi k vám," pronesl a strčil dovnitř Violet. "Nein! Né!" křičel Metal. "Klíd, hlupáku," vyštěkla na něj Violet. "To tu fakt budeme s ní? Si dělaj prdel?" Sharon byla naštvaná též. "Hele, hlavně se tu neprát." vstoupil jsem mezi dámy. "Proč? Dostala by do držky a byl by pokoj. Trasher měl pravdu, měli jsme jí popravit hned," syčela Sharon. "Moc si nevyskakuj holčičko, pokud vím, přeprala jsem i toho vašeho bezokého!" křičela Violet. "Uhni Dane," poručila SHaron a sápala se po Violet. "Já taky už porazila několik Hoperů, jednosměrek i jinýho odpadu!" "Ano, ano, holčička nedávno vyměnila láhev za pistoli a vyskakuje si. Dřepni si do kouta a dej pokoj," smála se vítězně Violet. S Metalem jsme je sledovali. "Ženský...ty nikdy nepochopíš," kroutil hlavou Metal. "Ty čubko!" vykřikla najednou Sharon a skočila po Violet. "Teď už zasáhneme, ne?" zeptal se Metal a já jen přikývl. Metal chytl za pas SHaron a sundal ji z Violet, která měla na obličeji pár škrábanců od Sharoniných nehtů a v ruce její naušnici. Jen co Violet vstala, chytnul jsem ji já. "A klid bude!" vykřikl Metal zatímco se Sharon chytala za levé ucho a seděla v koutě. Violet mi podala naušnici a taky odkráčela do kouta. "Držte si tu slepičku ode mě a klid bude," ušklíbla se. "Violet!" vykřikl jsem. "Myslím, že jsme na tom teď všichni stejně a buĎ se povraždíme nebo se pokusíme najít cestu ven, tak si vyberte," "Cestu ven," šeptla Sharon. "Taky radši ven, kde nebudete vy," řekla Violet. "A já mám hlad. K jídlu asi nic nedostaneme, co?" zakňoural Metal. "Tak tohle není pětihvězdičková restaurace s hotelem," řekl jsem. "Aha," Metal se posadil a ze zvyku bouchnul do dveří.
Knight neměl čas vykopat hroby nebo sehnat dříví na hranici. Musel se schovat v lesíku. Napadlo ho jedno. Když se jeden ze skupinka hoperů, kteří se utábořili v naší prázdné osadě, vypravil ven, sejmul ho. Omráčeného ho zatáhl co nejdál to šlo. Sundal mu tepláky, kšilt a mikinu a pokusil se vypadat jako Hoper. Nejhorší bylo schovat delší vlasy, ale pak se mu povedlo zašťouchat je do čepice. "Doufám, že nemá blechy," pronesl si v duchu. "Hlavně ji teĎ nesmím sundavat,"
Pomalu šel za ostatníma. "Nikde nic," pronesl a sedl si k ohni, který zapálili. "Skvělé, ráno vyrazíme domů. Uvidíme, co boss vymyslí s tou partou," ušklíbl se ten jeden. "Takže ráno," ujistil se v mysli Knight a díval se opatrně kolem. "Vole, co koukáš, jak když ti uletěj včely!" vykřikl jeden hoper v bílé mikině. "Jdu se ještě projít," řekl Knight rychle a vstal.
"Stejně se tu všichni zblázníme!" vykřikla Sharon asi po hodině. "Mlč prosím tě, ty už stejně blázen jsi," pronesla Violet otráveně. "Zase??" vzdychl Metal. "Ne, Metale, ona mi za to nestojí a o ty svoje vlásky jistě taky přijít nechce," ušklíbla se Sharon. "A ty o druhou naušnici," usmála se Violet. "Klid!" "No, neříkej, že ti z toho ticha nehrabe!" vyjela po mě Sharon. "Ani ne, buď se hádáte vy dvě nebo Metal klepe na dveře," řekl jsem. "A kručí mi v břiše," dodal Metal. "Teď by měla bejt večeře," "Nech toho, dostávám hlad taky," řekla Sharon. "Vždyť jsem zticha," odsekl Metal a tentokrát chytl za kliku. "Jaj," "Tys ji urval!" vykřkl jsem. "No, jo, nevydržela," řekl Metal a snažil se ji nandat zpátky. "Vadí to vůbec něčemu?" "Ne, stejně tu umřeme," řekla pesimisticky Sharon a lehla si na podlahu. "Dobrou," řekla a otočila se k nám zády...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wam-pirka wam-pirka | 1. října 2013 v 16:31 | Reagovat

Sebevrah cože??? To jsem málem nerozdejchala. Jinak nesmírně vtipný díl!

2 Tess Tess | 1. října 2013 v 20:58 | Reagovat

Hele nezačali jste psát zase kratší díly?

3 DevilDan DevilDan | 1. října 2013 v 22:34 | Reagovat

[2]: Nekritizuj, musím si něco nechat na příště...ale jo přiznávám, že ten předtímhle byl dost krátkej

4 Tess Tess | 2. října 2013 v 20:46 | Reagovat

Já nekritizuji...

5 Elis Elis | 2. října 2013 v 22:05 | Reagovat

To je bomba díl, ale sebevražda mě šokovala.. :)

6 DevilDan DevilDan | 3. října 2013 v 0:14 | Reagovat

[5]: Musí se někdy objevit něco nepředvídatelného

7 chmm chmm | 12. října 2013 v 10:34 | Reagovat

Kdy bude další díl?

8 DevilDan DevilDan | 13. října 2013 v 17:57 | Reagovat

[7]: Až ho napíšu...takže teď

9 WT-Sharon WT-Sharon | 22. října 2013 v 18:30 | Reagovat

Ta hádka se mi velice líbí, ale sebevražda mě překvapila..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama