V pevnosti Hoperů

13. října 2013 v 17:29 | DevilDan |  This Is WAR
Metal se probudil hodně brzo ráno. Mě i SHaron bylo jasné, že hned bude myslet na jídlo. "Když nám sem už hodili tuhle slepici, proč nemohli i pečené kuřátko??" ozval se najednou. "Asi se rozhodli, že potřebuješ držet dietu," řekla Sharon. "No to určitě," odsekl Metal a Sharon se dívala po místnosti. "Co to děláš?" zeptal jsem se jí. "Musí odsud nějak jít uniknout," odpověděla mi, ale nic ji stále nenapadlo.
"Takže plán je takový, že až nějakej ten hňup otevře, tak ho sundáme a utečeme," začal Trasher rázně. "A kam utečeme?" namítl Chaoss. "Ven, ne?" řekl otráveně Trasher a sledoval jednoho Hopera, co dělal před celami hlídače. "Jo, to mi došlo, ale když to tu neznáš, tak se těžko dostaneme až k východu a taky nedokážeš dostat z cel ostatní," "Já bych to udělal takhle," začal Fobos "já, Demonek a Tommy půjdeme vlevo a trasher a Chaoss vpravo," "A co si pomůžeme?" zeptal se Tommy. "No, máme dvě cely. Wamp, Cudla, Am a Nat," řekl Fobos "A Lindit, L, ta nová a Little s Maggot jsou v druhý. Když se rozdělíme a podaří se nám je dostat ven tak můžeme utéct," "Otázečka," vstal Chaoss "Co Sharon, Daniel a Metal?" "No to bude asi menší problém" řekl Tommy. "Vůbec netušíme, kde jsou," "A co takhle," začal Fobos "Utéct, sebrat někde zásoby a hlavně zbraně a zaútočit na tuhle osadu?" "To by šlo," kývnul trasher.
Kolem poledne se dveře cely otevřely, ale ne z důvodu oběda nebo tak, ale protože se ke klukům hopeři rozhodli hodit jakési individuum. To ovšem nebylo podstatné, protože hoper ihned dostal pěstí mezi oči a vězni utekli ven. Nováčka chytnul za rukáv Chaoss a táhl sebou za ostatníma. Fobosovi se podařilo otevřít dveře cely L a spol. "Jdeme!" vykřikl a mával na Tommyho, který hledal správný klíč k druhé cele. Jen tak tak se vyhnul kulce. "Běž!" zakřičela Natasha a váhající Tommy na rozkaz jí a Am, upustil svazek klíčů a běžel za ostatníma. "Chytťe je!" ozýval se hlas hlavního hopera. "Rozdělíme se!" zavelel trasher a Chaoss, Little, L a Himawari se rozběhli za ním. Ostatní na druhou stranu.
Trasher strčil neznámého človíčka do nějaké místnosti s košťaty. "Co seš zač?" zeptal se a mířil na něj zbraní, kterou ukradl omráčenému hoperovi. "J-Já jsem s váma! Metal forever!" vykřikl kluk a zapínal si mikinu, "Tak jo," šepl Trasher. "dělej, jdeme!" vykřikl a rozběhl se za ostatníma.
"Už to mám!" vykřikla Sharon. "Co ty dveře prostě vyrazit?" "Tady váš kámoš je rovnou může sežrat," ušklíbla se Violet. "No, taky bychom tě mohli použít jako beranidlo," ušklíbla se Sharon. "Hele, klid," zastavil je Metal. "A uhni, já to zkusím," Metal se rozběhl a ramenem vrazil do dveří. "A nic," zatleskala mu Violet. "Tos měl zkusit hlavou," "Pojď sem," kývla na mě Sharon, "Proč?" divila se Violet. "Jo, jasně, ten má určitě tvrdší palici," "Ve dvou by to jít mohlo, ne?" "Myslím, že ne. To bez klíče neotevřeš," řekl jsem. "Prostě jsme všichni v prdeli no," uzavřel Metal.
"Támhle!" ozval se výkřik a Tommy, Fobos, Maggot, Lindit a Demonek zrychlili tempo běhu. "Kam teď?" zeptala se Maggot. "Vpravo!" vykřikl Tommy a všichni šli za ním. "Chybí jim tu cedulky 'Exit'" pronesl Demonek, když bylo vidět, že místo ven běží někam do srdce hoperské pevnosti. "Nic! Musíme zpátky," řvala Maggot. "To nepůjde," kýval hlavou Fobos, "Jsou i za náma a není jich málo," "Sakra!" vykřikl Tommy a díval se na ostatní. "Jdeme tudy," zavelela Maggot.
Trasherova skupina celkem tichou chodbou. "Myslíte, že všichni jdou po ostatních nebo je to past?" zeptal se Chaoss opatrně a rozhlížel se. "První možnost," řekl Trasher. "Hopeři sice nejsou hloupí jako jednosměrky, ale zas chytří taky nejsou," "A co seš zač ty?" zeptala se L. "Říkají mi zabiják a chytili mě nedaleko jejich osady," začal kluk. "A hudba?" "Metal, jenom metal," ujišťoval ji. "Dobrá," "Není moc přesvědčivý," šeptla Chaossovi Little. "Ono se uvidí,"
Dveře se najednou otevřely. Metal rychle vyskočil a čekal koho k nám hodí dalšího. "Oběd!" vykřikl rozesmátý hoper. "Mohl bys něco vysvětlit," zastavil jsem ho, "Co?" Hoper zabouchl dveře. "Co tu děláme?" "Jste naši vězni," odpověděl mi zatímco se Metal už cpal. "Pokud vím vězni se většinou dávají do vězení a ne sem," řekl jsem. "To je snad na nás ne? Třeba s váma máme nějaké plány," "Jaké?" zeptal jsem se a Sharon nás pozorovala. "Jo, to ti tak řeknu," ušklíbl se Hoper. "Mluv!" Violet se přiblížila za mě. "Tohle bude ještě hodně zajímavé," šeptla a tiskla mi do dlaně nůž. "Nebo ne?" ušklíbla se a ustoupila. "Mluv jsem řekl," opakoval jsem mu. "Nasrat!" vykřikl Hoper. Běhel sekundy měl ránu na tváři a VIolet se šíleně smála. Překvapen nevěděl, co má dělat. "Ty...!" vykřikl a sahal po zbrani. V té chvíli po něm skočil Metal. "Zbláznili jste se!" vykřikla Sharon. "Bude z toho malér a nakonec nás zabijou!" "Lepší být s mrtvá než tady s váma," ušklíbla se Violet. A dívala se na omráčeného Hopera. "Bodni ne? Můžeme utéct," pobízela mě. "Sharon má pravdu, ani nevíme, co je s ostatníma. musíme ještě počkat," řekl jsem. "A co s ním?" zeptal se Metal. "Musíme počkat až se probere,"
Knight pochodoval s ostatníma Hoperama a držel si čepici, kterou se mu snažil sundat vítr. "Jestli mě poznaj, jsem mrtvej hned," běhalo mu hlavou. "Ale jestli ne, tak jak je najdu? Proč se ten idiot musel zabít?!" v hlavě měl milion myšlenek, ale jenom jeden cíl. Když došli k místo určení byla to jedna oplocená pevnost. "No, ty vole!" pomyslel si Knight. Tohle už nebyla žádná osada s pěti domečky, které do teĎ viděl a ani naše osada nikdy nebyla tak vyspělá. "Jako jestli je tu najdu tak budu fakt machr," pomyslel si, když se otevřela vrata a jejich skupinka vstoupila. I vnitřní část byla pro něj velkým překvapením a to v tom smyslu, že ona samotná pevnost byla obrovská. "Takže teĎ najít vězení,"
Chaoss se najednou zastavil. "myslím, že pohoda skončila," "Zrychlíme krok!" vykřikla L a společně s Himawari předběhli ostatní. Zabiják koukal kolem sebe a pak jenom běžel za trasherem, Little a Chaossem. "Sakra! Holky!" křičel Chaoss, když se dostali na rozcestí. "Tudy!" rozhodl Trasher bez přemýšlení, když se ozval výstřel. V tu chvíli se zabiják rozběhl dopředu. "Čekej!" řvala Little, když zahlédla dveře ven. Proběhl jimi jako první. Little se rozběhla, jak nejrychleji mohla a málem narazila do mříží, které se najednou sputily dolů. "Ty hajzle!" vykřikl Trasher "Koukej to otevřít nebo tě roztrhnu jak červa!" "Seru na vás, metalisti," vyplázl jazyk zabiják a rozepl si mikinu. "Blé!" odvrtila pohled Little, když se na jeho tričku objevili tváře všech pěti teploušů z 1E. "Ty...Ty!" rozzuřil se Trasher. "Ano, žádnej metal, ale One Direction Forever! A vy jste mi krásně naletěli," posmíval se zabiják a bavil se jejich výrazama. "Takže se tu mějte hezky a já jdu za svou rodinkou!" radoval se Jednosměrák. "Až tě znova potkáme, tak si mě nepřej!" křičel Trasher "Slyšíš! VraŤ se zpátky a otevři nebo tě zabiju! Ty svině jednosměrská! Kreténe vylízanej!" "Klid, trashere," řekl Chaoss a hledal jinou cestu. "Co okno?" "Jak se k němu dostaneš?" zeptala se Little. "Dostat se tam není problém, ale asi bude moci jít jen jeden," řekl Chaoss. "Proč?" "Nejlehčí jsi tu ty, takže tě vysadím, ale necítím se na to dělat tu šaška," usmál se Chaoss. "Tak dobře," kývla Little.
Maggot se snažila svou skupinu provést kolem, tak aby je nebylo vidět. "Ticho!" vyjela po Lindit, která začala něco říkal Tommymu. "Je jich tam horda, jestli zaútočí tak je po nás hned. My nemáme ani zbraně," "Stejně se bez boje neobejdeme" řekl Fobos. "Jdou po nás ti první," "tak jo, honem, utíkáme!" vykřikl Fobos.
"Nůž jsem uklidila," mrkla na mě Sharon. "Ale stejně mu bude divná ta rána," pronesl Metal a dojídal zbytky jídla. "To už je jedno, když u nás nic nenajdou, ale zvláštní je, že tě neprošacovali," pohlédl jsem na Violet. "Byla jsem u vás jako vězeň," začal Violet "Nečekali, že bych mohla mít zbraně," "A proč jsme ji my neprošacovali?" zeptal se mě Metal. "Tak to nevím," řekl jsem. "Prošacovali," ušklíbla se Violet "Jenom jste tak nepozorní, že když vám někdo vezme nůž, tak o tom ani nevíte,"
Hoper se probral a díval se kolem netušíc, co se dělo. "Ty půjdeš se mnou" ukázal na mně. "Já?" "Kdo jinej? Mazej!" vykřikl Hoper a podíval se na ostatní, kteří stáli a sledovali dění.
Chaoss zatím pomohl Little z okna. Ta co nejrychleji přiběhla k zamřížovaným dveřím: "Je to v háji!" vykřikla "Ten dement zničil ten vypínač," "Až ho dostanu, tak se fakt nedožije dalšího dne!" křičel trasher. "A co teď? Já se zpátky nedostanu," namítla Little. "Zkus najít Knighta, bude někde venku," řekl jí Chaoss. Little jen kývla a když se kluci začali zajímat o to kudy dál, odběhla.
Maggot s Fobosem utíkali jako první. Najednou se ovšem ozval křik Lindit. Zasažena padla k zemi a zatímco se jí Demonek s Tommym snažili pomoci byli chyceni taky. "Běžte!" křičel Tommy na zbylé dva a ti poslechli.
Knight se procházel po pevnosti a nahlížel do podezřelých dveří. Nikde nic. Jen najednou se proti němu vyřítila skupina tří hoperů utíkajíc na něj. "Utekli!" křičel ten jeden Hoper a Knight se pro jistotu přidal k nim. Najednou se proti Knightovi vyřítila Maggot a Fobos. "Střílej ty blbečku!" ječel na něho jeden Hoper, ale knight tam jen stál a hlavou pokynul, že mají běžet doprava. Hopeři se po něm vrhli. "Ty...!" vykřikl jeden "Co jsi ty vůbec zač!" "Já-já jsem hoper, ehm, Matěj!" začal Knight rychle vymýšlet. "Já prostě nevěděl, že je chceme mrtvé," "To určitě," sykl ten jeden a za kapuci ho zvedl ze země. "Jdeme za bossem!" vykřikl a táhl ho sebou.
Hoper, co stál přede mnou měl na kšiltu napsáno BOSS. Vypadalo to docela vtipně, protože jinak byl jako ostatní. S rukama svázanýma za zády jsem sledoval, jak se dohaduje s ostatníma. Asi nevěděli, co se mnou vůbec chtějí dělat. Najednou se rozletěli dveře k mým nohám přistál Knight. "Je to zrádce! Určitě patří k nim!" křičel hoper, který ho srazil na podlahu. "Cože?!" otočil se na ně Boss. "Znáte snad někdo z vás nějakého Matěje?" "Neznáme," řekl jeden z hoperů. A Knight zvedl oči ke mě. "Ruce," šeptl jsem. Knight kývnul. Jak se zvedal z podlahy, upadla mu čepice. Ovšem hopeři si ho nevšimli, takže mě obešel a rozřízl provaz. "Patří k vám nebo ne!" obořil se na mě Boss. "Neznám ho," řekl jsem. Jeden hoper vytáhl Knighta do středu místnosti a vykřikl. "Metalová krysa!" Knight se chytl za hlavu a zjistil, že nemá kšilt. "Sakra!" sykl a vytahoval pistoli. "Jděte ode mě!" Vystřelil směrem na bosse. Vedle. "Co si to dovoluješ! Chytit!" křičel šéfík a ukazoval na nás dva. Knight se snažil dál střílet a oba jsme couvali ke dveřím. "Je zamčeno..." šepl jsem když jsem chytil kliku. "Do prdele! A mě došli náboje!" křičel Knight a hodil pistoli po jednom hoperovi, který se skácel na podlahu a ostatní ho jen překročili. "Bylo mi ctí s tebou bojovat," pronesl Knight než jsme museli čelit Hoperům.
Metal chodil po místnosti. "Tak kde je?!" rozčiloval se. "Jestli ho zabili, tak brzo zabijou i nás! A já bych rád před smrtí se dobře najedl a to jejich jídlo byl teda pěknej blivajz!" "Klid," řekla Sharon. "Vědí, že nás vede, tak budou chtít napřed nějaké informace," "Pche, no tak to tedy nevím," ozvala se Violet. "Mlč, Violet! Nikdo se tě na nic neptal" "Dobře, tak se hned nevztekej. Není to zdravé," pronesla Violet. A náhle zmkla. Z venku se ozývaly výkřiky hoperů a pak se otevřely dveře. Já i Knight jsme byli skopnuti mezi ostatní. "Však my dám ještě dáme, vy kreténi," pronesl jeden Hoper, který měl monokl pod levým okem. "Já ti dám urážet hip hop," kopl s radostí ten druhý do Knighta. "Hele! Dej od něj ruce i nohy pryč!" vykřikl Metal a šel blíž. Sharon se zatím dívala na mě. "Co chtěli?" šeptala a klekla si přede mě. "Vlastně nic," začal jsem. "Nestihli to, celou dobu se dohadovali a pak přivedli Knighta," "Vypadněte už!" vykřikla Sharon. "Nejsme tu na vás zvědaví!" "á, slečinka se zlobí," smál se jeden z hoperů zatím druhý si vyměňoval zlostné pohledy s Metalem. "Jdeme," šťouchl do něj jeho kumpán. "A vy se postarejte aŤ není moc krve na podlaze. Neradi bychom tu uklízeli," smáli se oba a zabouchli. "Kreténi, Židi!" křičel Metal.
L a Himawari, které se ztratili Trasherovi, Tommymu a Little pokračovaly dál samy. "Hell!" vykřikla najednou L, ale Hell začala utíkat pryč. "Počkej!" vykřikla L a rozběhla se taky. "Kto je to?" zeptala se Himawari za běhu. "Patří k nám, je to kamarádka," řekla L a snažila se ji dohonit. Náhle se zastavila. "Co?" nevěřila vlastním očím. "Co by? Někdo vás konečně zradit musel," ušklíbla se Hell. "Víš, já je pustila do osady vchodem, o kterém věděli asi jen tři lidi," "To ne! Hell!" křičela L a dívala se na Hopery po jejím boku. "Neber si to osobně, Lio, ale mě už prostě nebaví tahle Danova šílená válka," začala Hell. "Danova? Jsme v tom všichni a dávno jsi mohla odejít!" protestovala L. "Jak asi?" "Normálně to říct! Si myslíš, že bychom tě nepustili?" "Dost!" vykřikl jeden z Hoperů. "Do cely s nimi a tuhle vezměte taky" zavelel. "Cože!" vyjekla Hell. "Měli jsme dohodu! Já s nima nechci!" "Drž zobák!" vykřikl Hoper a chytl ji za ruce.
Natasha zvedla hlavu když se blížili hopeři. Místo aby šli na ně, otevřeli vedlejší celu a hodili do ní Him, L a Hell. "Holky!" vykřikla Wamp. "Jo, jsme tu zase," pronesla L naštvaně. "Hell? Co ty tady?" zeptala se Am. "Nechci o tom mluvit," sykla Hell a sedla si do kouta...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wam-pirka wam-pirka | 13. října 2013 v 20:30 | Reagovat

Cože Hell proč?? jo a ten Matěj mě teda dostal:D

2 DevilDan DevilDan | 13. října 2013 v 22:21 | Reagovat

[1]: Protože už delší dobu sere na WAR a KT, tak jsem ji dal tuto roli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama