Co dál?

26. března 2014 v 1:37 | DevilDan |  This Is WAR
Cudla se vzpamatovala první, strčila do Demonka "Pojď!" vykřikla a táhla ho sebou pryč od blížících se hoperů, kteří zpozorovali hluk. Utíkali a neohlíželi se. Najednou se Demon zastavil. "Co je?" zeptala se Cudla. "Já...já ji zabil," "Ne," otočila se na něj Cudla. "Byla to nehoda, stalo by se to i lepšímu střelci," uklidňovala ho a sledovala okolí. Až teď ji došlo, že jedinou zbraň nechali na místě, kam ji Demon upustil. "Půjdeme najít ostatní, jo?" Demon jen kývl.
"Padne!!!" vykřikl náhle Knight a Metal po něm hodil botu. "Co to..??" "Drž hubu nebo nás uslyší celá pevnost!" řval Metal. "Ticho!" vykřikla Sharon. "My se nejdřív musíme rozhodnout kdy utečeme a ne se tu dohadovat, kdo křičí víc," "Na co čekat? Jdeme hned ne?" optala se Violet povýšeně a balila. "Je to riskantní," řekl jsem a vyndal klíč ze zámku. "Takže budeme čekat než nás zase zmasej?" zeptal se Knight. "Ano," kývl jsem. "Ty jsi tele," pronesla Violet. "S vaším přístupem tu budete až do smrti," mrkla na mě Violet a chtěla ke dveřím. Chytl jsem ji za paži. "Ne, musíme jít spolu nebo nejít vůbec," zastavil jsem ji. "A to jako proč?" vytrhla se mi Violet. "Hopeři ví, že jsi tu s náma, došlo by jim, že jsme našli cestu ven a bylo by po nás," "A víš, že mě to moc nezajímá?" optala se Violet a její ton mě rozčiloval. "My tě nepustíme," vmísil se do toho Metal a nazouval si zpět botu. Violet se ušklíbla: "Pokud vím jsem tu jediná ozbrojená," "Mělas jednu dýku," řekla Sharon. "To si jen myslíš," šklebila se fialka. "Vy si fakt myslíte, že tu budu s váma hnít? Jste tak naivní? Vždyť mě z vás brzo jebne! To je samé bušení do dveří a stěžování si na hlad!" Metal se podíval do země. "Arogance," podívala se na mě. Já se podíval na Knigta, ten přistoupil. Violet se podívala na Sharon "Malá dívenka, co si myslí, jak je drsná," Sharon stála jako skála a dívala se do její kaštanových očí. "A tohle cosi," Violet se zase otočila na mě. "Netuším, jak jste dokázali přežít v tomhle světě plném násilí, ale nebudete ti, co vyhrajou válku," "Když jsi ta dokonalá, tak proč jsi tu čekala tak dlouho?" zeptala se Sharon. "Dosud se nevyskytla příležitost," mrkla na ní Violet "A teď má jeden z vašich nejslabších článků klíč od téhle cely," Metal s Knightem se na sebe podívali a dostali záchvat smíchu. "Čemu se smějete?" divila se Sharon. "Né, nic," smál se Metal. "Ale tak jako určitě nás vede nejslabší článek, já chcípnu," "Ticho, vy idioti!" vykřikla naštvaná Violet. "Violet, já ti něco povím," začal jsem "kdybys měla opravu všechno tak promyšlené, jak říkáš, tak jsi dávno pryč. Čeká tě poprava a proto se tak bojíš," "Poprava? Tu si užiješ sám a teď mi dej ten klíč!" "Nemám ho," řekl jsem a rozevřel obě dlaně. "Klidně tě prošacuju i podříznu, tak dávej," Violet nastavila ruku.
"Tenhle znak znám! To jsou ti VBV army!" křičel a ukazoval na prapor na stromě. "Nejsou to náhodou BVB army?" zeptala se Little. "To máš jedno, hlavně že to nejsou Biebři!" jásal Fobos a mířil po cestě dál. "Ti by nám i mohli pomoci," napadlo Maggot. Jak se blížili, zpomali. "A sakriš," pronesl Fobos, když viděl hustý dým. "Hoří?" zeptala se Little opatrně. Odpověď nedostala a místo toho se všichni rozběhli blíž k osadě. "Hopeři zkurvení!" řval Fobos a prohlížel si trosky. "Zkuste najít někoho živého," navrhala Maggot a prohledávala těla. Všechna bez tepu...
"Tak kde je ty zkurvysyne zasranej!" ječela Violet "Ty si nána," kroutila hlavou Sharon. "Hele, a kde máš ty slavný zbraně," smál se znovu Knight a popichoval. "Tss, Knighte," syčel jsem a Knight se na mě otočil zatímco Violet se dívala zlostně na Sharon. "Kde je ta dýka?" šeptal jsem. Knight se podivně podíval a šťouchl do Metala. "Kde je ta dýka, co měl Dan?" šeptl. Metal pokrčil rameny. "Nevím, ale myslim, žes ji měl ty, Dane," řekl potichu. "Já ji nemám, dával jsem ji vám," Metal se podíval nejdřív na mě, pak na Knighta a pak na Violet. "Hustone, máme problém," šeptl a zbledl. "Má ji ta čúza...," "Tak co," otočila se náhle prudce Violet a teď už v ruce držela onu hledanou dýku. "Nemám ho," řekl jsem. "Tos ho sežral nebo co??" vyjekla Violet. "Ne, nechal jsem ho zmizet," "Hele, nemyslim si, že by klíč byl dobrej," vstoupil do toho Metal. "Jako třeba gulášek a pivíčko nebo biftek, to jo ten si dám i s tou rezí klidně, ale klič? A kovovej? Ses zbláznila nebo co? Ty bys teda byla kuchařka," Metal jen kroutil hlavou. Violet ztrácela trpělivost a Sharon se za ní chichotala. "Naposledy se ptám, kde je ten klič," "Není," řekl jsem naposledy. Violet se usmála a zvedala pomalu ruku. "Víš o tom, že ti zjizvená tvářička nebu slušet?" zeptala se sladce a hledala správnou pozici pro nůž. "Jako plastiku bys tu nejvíc potřebovala ty, tak pomlč," ozvala se Sharon. "Já už toho mám dost!" vykřikla Violet a už zase jsem měl nůž na krku.
Amaranthes vysvětlovala Trasherovi svůj plán. Jeho odpovědí bylo jenom "Hm," víc neříkal a zřejmě se mu nic z toho nelíbilo. Ostatní šli za nimi. Úplně vzadu Chaoss, který se pomalu seznamoval s novou členkou. "Je hezké najít další BVB army," pronesl. "To ano, ale naše osada byla plná takových lidí," odpověděla Wizard. "Kolik vás je?" "Asi 70," odpovětila blondýnka "ale lidé stále docházeli, dál nevím. Bude to již týden, co jsem pryč," řekla smutně. "Neboj, tu osadu najdeme," slíbil Chaoss. "Není těžké ji nalézti, ale uniknout odsud nebude lehké," podívala se na zem. "Tak bys zůstala s námi," usmál se Chaoss. "A to ti on dovolí?" kývla směrem k trasherovi. "On není vůdce," vysvětloval Chaoss "On je jen zástupce společně s Amaranthes," "A vůdce je stejný jako on?" "Co tím myslíš?" podivil se Chaoss. "Stejně nevrlý," řekla Wizard. "Ne, naopak má víc trpělivosti a tolerance, neboj," Trochu zrychlili krok, protože se ostatním ztráceli.
Tomym táhl Lindit a najednou se oba zastavili. "Je tu nějaký ticho," zpozoroval Tommy "Divný, ještě před chvílí se střílelo. Myslíš, že...?" "Ne, to ne," zarazil ji Tommy. "Cudla ani Natasha nejsou špatné bojovnice a Petr jim zřejmě šel na pomoc," "Stejně bychom na ně mohli počkat," podívala se Lindit na Tommyho. "Odpočineme si," kývl Tommy.
"Héééj!" řval odněkud Fobos. "Něco mám!" Maggot s Little, co nejrychleji přiběhly. "Co se děje?" "Hle, dívka," ukázal Fobos před sebe mezi haldu dalších těl. Maggot se na něj nechápavě podívala: "Hledáme živé, Fobosi, zopakuju to, živé lidi!" "Vždyť jo, tamhle ta se před chvíli hýbala!" protestoval Fobos. "Která?" "Ach jo, uhni, ženská," Fobos odstrčil Maggot a vytáhl si jednu polomrtvou. "Polož ji támhle," poručila Magg. "Dýchá," řekla Little a kontrolovala tep. "Nemá ani moc popálenin, jen na levé ruce a jiné poranění taky ne. Jen se spíš dost nadýchala kouřem," "A myslíte si že je to ta BBB army?" zeptal se Fobos. "BVB army, říkám ti to podruhý," smála se Little. "Tak jo, jasně. BVB," zopakoval Fobos. "Nevím, musíme se jí pak zeptat," řekla Maggot.
"Hele, uklídněme se, jo?" vystoupil z řady Metal bojící se toho nejhoršího. "Violet, tohle nikam nevede," začal jsem "Akorát rozleješ další krev a zbytečně," "Ukončím tuhle bitvu a uteču na svobodu, to je málo?" zeptala se Violet. "My ale tuhle bitvu nezačali!" vykřikla Sharon. "Dan jen sesbíral metalisty a rockery z okolí bez rodiny a přátel! To, že jsme jedna z nějvětších tu bojových skupin nemůže!" "Nemůže?" podivila se Violet. "Ne, sami jsme se přidali a výcvik nevedl jenom on," "No, když se na to tak kouknu nebylo třeba BVB army nebo LP fans víc?" zeptal se Metal. "Bylo," ozval jsem se a dál sledoval "boj" už bez nože na krku. "Hele, shrneme to, ten boj začal někdo jinej prostě," začal Knight. "Klidně Dana můžeš zabít, ale nepomůžeš si tím," "No, to dík teda," pronesl jsem otráveně. "Já to nemyslel špatně," bránil se Knight. "Hele...," Violet nedopověděla, protože se otevřely dveře. "Ty a ta holka, jdeme," Knight se podíval na Sharon a než se nadáli byli odváděni. "Tohle ti příjde fér?!" zeptal se jsem Violet, když zamkli. "Oni ti nezavinili, jen se přizpůsobili stejně jako my všichni a teď pykaj za něco, co tu prostě vzniklo," Violet mi podala zpátky dala dýku a šla si sednout do oblíbeného kouta. "Kde je ten klíč?" šepl mi do ucha Metal. "Má ho Knight," "Co?!" vyjekl Metal. "Přehodil si ho, když se Violet soustředila na Shar," "Aha...," Metal ztichl.
Lindit probudily kroky. "Kde je Natasha?" zeptal se Tommy udiveně, když se vraceli jen Demonek a Cudla. Ta se podívala na Demona. "Řeknu ti to potom, jo?" "Dobře," souhlasil Tommy a díval se na oba. Demonek byl podezřele bledý a bez úsměvu a Cudla měla rozmazanou linku pod okem. "Co se děje?" zajímala se Lindit. "Prostě je mrtvá, no," začal Demonek najednou. "A je to moje vina, stačí?" Potom sedl na zem s hlavou položenou na rukách. "Cože?" Tommy se podíval na Cudlu. "Byla to nehoda," bránila ho Cudla. "Jak nehoda?" Tommy nerozuměl. "Zatřelil jsem ji," šeptl Demon a bylo ticho. "To není nehoda, ale vražda!" vykřikl najednou Tommy. "Ne, Tommy, tak to nebylo, vážně," postavila se před něj Cudla. "Ne?" Tommy vypadal na naštvaně. "Ano, tak se tu pozabíjíme navzájem, ne?" "Tommy...," uklidňovala ho Lindit. "Ne, Lindit, to jsem tu fakt jedinej, kdo vidí vážnost toho, co se stalo??" "Hele, všechny nás bolí, že nás Nat opustila, ale stejně pořád strádala nad smrtí Gothika, bude ji takhle líp," řekla Cudla. "A proto musela zemřít jeho rukou?" "To jsem neřekla," bránila se Cudla a už ztrácela sílu něco vysvětlovat. "A jestli máš nějaký problém, tak já půjdu s Demonem sama," "Ne, to ne," zastavil ji Demonek. "Jdi s nima," Cudla pátrala pohledy. "Neřekl jsem ať nejde s náma, ale vedle mě nejde a zbraň mu do ruky nedám, Am se o něj pak postará," Demonek jen kývl.
"Keď se tak pozerám, dievča, daj si pozor," promluvila k Wizard Himawari. "Na co?" nechápala Wizard. "Tu se nepodporujú pary od doby, čo sa jeden rozišiel," "Rozešel?" "No, ne úplně," opravila ji Wampirka. "Gothik zemřel v bitvě a jeho přítelkyně to do teĎ hodně špatně bere," "Ale pořád nechápu proč mi to říkáte,"Vidíme ako sa pozeráš na Chaosse," mrkla na ni Him. "Ne, to nic není. Ten chlapec je pouze milý," hájila se Wizard. "Iskří to medzi vami," Wamp i Him se usmívaly a následně odešly s chichotem jak malé holky. "Děje se tu něco?" zeptala se Amaranthes a prohlížela si Wizard. "Ne, nic," kroutila hlavou Wizard.
"Nic vám neřeknu, néé!" křičela Sharon, když ji v kleci potápěli do vody. "Sakra nechte ji!" křičel Knight a snažil se dostat z pout. "A co když ne?" zeptal se hoper "Ponořit!" Poskoci poslechli. "A co s tebou, chlapče," Hoper měl z mučení dost velké potěšení. Knight mu plivl do obličeje. Na to hoper reagoval pěstí do obličeji. "Já ti dám, ty sráči malej," otíral si obličej a díval se na vyděšené oči Sharon. "Dejte je zpátky a týden budou o hladu," zavelel a vyndaval Sharon.
"Kdo jste?" rozlepila zrovna oči zachráněná BVB army. "Jsme ze spolu This Is War, což je spolek metalistů a rockerů,"představila se Little. "Já jsem Little, ona je Maggot a ten trouba vzadu, Fobos," "Co se stalo?" "Někdo na vás asi zaútočil, osada je v troskách a jediná živá jsi tu ty," "To ne!" vyjekla dívenka, prohrábla si vlasy a dívala se na podivné trio. "Jsem Ersie, bývala BVB army. Chtěla jsem odsud odejít, měla jsem to udělat dřív," povzdechla si a usadila si na nos brýle. "Proč bývalá?" zeptal se Fobos. "BVB míří do prdele. Víc metlošek tu bylo jednosměrek, co si lakovaly nehty. Nešlo to vydržet," "Aha, to budou jako ty co jsme poslali na jatka, ne?" "Jo, to bude ono," kývla Maggot. "Neva, půjdeš s náma," "Kam?" "Zatím nikam, zbytek od nás je zajat u Hoperů v blízké osadě," "Ta na nás asi zaútočila," pomyslela si Ersie. "Zřejmě," kývl Fobos. "A co budeme dělat?" zeptala se Little "Najdeme volnější budovu a přespíme tady," navrhla Maggot. "Nic nám neuteče a ve čtyřech na hopery útočit nemůžeme," "Pravda..." kývl Fobos.
Sharon hodili do místnosti mokrou a znavenou. Na nohy jsem ji pomáhal já a Metal zuřil. "Užijte si hladovku," smál se hoper, když zamykal. "Co?!" vyskočil Metal a bouchal na dveře. "Hladovku, ne!" sesunul se na zem a zůstal se sedět. "Klid," uklidňoval jsem ho. "Večer utečeme," Violet se vítězně usmála.
"Není blbý hádat se mezi sebou?" zeptala se Tommyho Lindit. "Cože?" "Byla u toho Cudla a ta ví, co se dělo a proč," pokračovala Lindit a poskakovala po jedný noze "Ty nevíš nic," "Hlavní je výsledek ne? Natasha je mrtvá a viník je on. Popravdě se mi nikdy nelíbil. Míchá snad všechny styly," "A já míchám do metalu poníky," usmála se Lindit. A Tommy radši mlčel.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama