Boj uvnitř

2. dubna 2014 v 4:30 | DevilDan |  This Is WAR
Stál jsem vedle Knighta a přemýšlel. Sharon nespouštěla oči z Violet a Metal zíval. "Pohneme se už?" zeptal se najednou a Knight zvedl hlavu. Podíval se na mě. "Tam jsou hopeři, vedle taky..." začal jsem. "Takže jdeme tudy," řekl jsem a postě šel rovně, jak se říká za nosem. "Chytré..." sykla otráveně Violet a šla za Knightem. "Když na nás zaútočí, tak nechápe jít první ji," řekla Sharon a dívala se na Violet. "Dejte pokoj," okřikl je Metal. "Tohle je furt dokola!" "Přesně," souhlasil Knight a holky se podívaly na mě. "Mě vynechte," odmítl jsem.
Fobos zrovna zahazoval poslední lopatu hlíny. "Odpočívej v pokoji, brácho," pronesl tiše a opřel se o nástroj. Čudla někde natrhala luční kvítí a dala jej na provizorní hrob. "Je mi líto, že jsme se pohádali než zemřel," "Hele, alespoň zemřel jako hrdina," dal ji ruku na rameno Fobos a zkusil se usmát. "Já vím," vstala Cudla a šla za Lindit. Lindit i méně zraněný Demonek útok Hoperů přežili. Lindit trochu hůř, ale dostalo se jí ošetření od Maggot. "Je to tu celkem pěkný," pronesl Demon najednou a všichni se na něj s podivem podívali. "Víš, že ti zemřel spolubojovník?" zeptala se Cudla. "Mám brečet? Půlka naší party je ještě v osadě Hoperů," "To je taky fakt," souhlasila Little. "Ale takhle jim nepomůžeme," namítla Maggot. "Ne, ale můžeme se tu porozhlédnout. Jestli tu nejsou zásoby, jídlo. Až utečou i ostatní, Hopeři po nás půjdou a s velkou pravděpodobností všici skončí jako Tommyther," "Nebo Natasha," dodala Lindit. Demonek zmkl. "Tak já rovnou řeknu, ýe na úklid tohle bordelu bychom potřebovali tak bagr na hromadný hrob, pak alespoň dvacet lidí na uklid toho bince a stavebníky," počítal Fobos a díval se kolem sebe. "Ne, on má pravdu," řekla Cudla. "Potřebujeme místo k úkrytu, tohle je dobré a alespoň Ersie to tu zná," "Mrtvoly můžeme pomalu odnosit," začala Little. "Někam, kde je můžeme spálit. Hlavní obydlí spravíme i v tomhle počtu, když najdeme nářadí," "Ten optimismus se mi líbí," prohlásil Fobos. "Jdeme na to, ne?"
"Ticho!" vykřikl Knight a zastavil se. "Tohle je nějaký předsálí, bude jich tam dost," "Musíme se přece hnout!" protestovala Violet. "Kde vezmeš zbraně?" zeptal jsem se jí. "Na," strčila mi jakousi pistol, kterou měla pod pláštěm. "Stačí ti to?" "Jedna zbraň proti řekněme deseti hoperům, bezva," jásal Metal a rozhlížel se. "Hele," kývl doleva, kde stáli dva hopeři na stráži. "Jdeme na ně," sykl a s Knightem se pomalu plížili. Oba hopeři byli zabráni do své debaty a nevnímali. Bum. Rána zezadu do hlavy a spadli jako hrušky. Knight je odzbojil a podal ukradenou zbraň Metalovi a Sharon. "Ještě máme tu dýku," řekl a Violet se usmála. "Dvě," ukázala ještě jednu. "Má oblíbená," rozplívala se nad nožíkem. "Takže jsme připraveni," kývl Metal "Tak jo, jdeme," rozkázal jsem.
Lia, Wamp i Trasher utíkali chodbou. Náhle se L zastavila. "Divné ticho," pronesla a ohlížela se. "Není to jedno?" zeptal se Trasher. "Hlavní je že žijeme," "To jo, ale nevíš, kdy zase zaútočí," bránila se Lia. "Hele, zbraně máme," mrkl na ní Trasher a pokračoval. "Fakt, Lio, nic se neděje. Prostě to vzdali," uklidňovala ji Wamp a šla za trasherem. Lia se ještě jednou otočila a pak šla taky.
Metal šel první. Vykopl dveře a mířil do místnosti zbraní, kterou ukral stráži. "Co to!?" vykřikl jeden Hoper a rychle vstal. "Ruce vzhůru!" vykřikl Metal a dál mířil. Všech deset Hoperů už bylo na nohou, hledali zbraně a byli připraveni zaútočit. Metal začal střílet. "Jeden utíká!" vykřikla Sharon a mířila. Pozdě. Byl pryč. "Sakra!" vykřikla, když ostatní leželi mrtví. "To nebylo těžký," divil se Knight. "BVB," pronesl jsem najednou. "Co?" zeptal se Metal. "Nedaleko je osada," řekl jsem a položil prst na mapu na zdi. "Jenom těžko říct zda ji už vyplenili nebo se na ni teprve chystají," "Army nebyla moc dobrej spojenec," vzpomínal Knight. "Ti už jsou určitě mrtví," "Jejich osada by se dala využít," napadlo Sharon. "Napřed se odsud musíme dostat," dodal Metal a díval se kolem. "Je to tu divný," pronesl. "Tichý," sykla Violet a kopla do jednoho mrtvého těla.
Její slova byla proměněna v lež, když se začal zvenku ozývat rachot. Tisíce kroků, hlasy, křik. "Kurva!" vykřikl Knight a odzbrojoval nejbližšího hopera, aby měl munici. Violet dělala to samé. "Už jdou...," šeptala Sharon a krokem se přiblížila ke Knightovi.
Metal je střílel hned co strčili nohu do místnosti takže se před vchodem vršila hromada mrtvol. "Tohle mě i baví!" vykřikl, ale hned na to zbledl. Hopeři prorazili i vedlejší dveře a hrnuli se dovnitř. "To jsme fakt tak nebezpeční?" divila se Sharon a ustupovala od nich dál. "Asi jo," šeptl Knight a třásly se mu ruce. Netrvalo dlouho a byli všude. Vzduchem létaly kulky a všichni jsme se je snažili zlikvidovat. Sharon s Knightem měli pozici v rohu místnosti a bylo jim znepřístupněno utéct pryč, tak se bránili jak to jen šlo. Já s Violet jsme stáli téměř ve středu místnosti. "Kryju!" vykřila náhle Violet, která si doteď hleděla sebe a postavila se ke mě zády. Metal si vyskočil na stůl a střílel dokud měl náboje. Když mu došly hodil pistoli po jednom Hoperovi, který měl ihned na čele bouli. "To nejde!" křičel a házel po nich co mu padlo do ruky od vázy až po knihy. "Já vím!" odpověděl jsem mu a Violet už útočila dýkou. Šla po krku a snažila se je hned usmrtit. "Buď padnem nebo nás zase zajmou, vyberte si," vmísila se do toho Violet a už byla od krve i ona a nejen Hopeří mrtvoly. "Padnout," rozhodl Metal a docházeli mu věci na házení. "Jej!" vykřikl, když ho málem zasáhli. Rychle seskočil ze stolu na zem. "Dane! Pistoli!" vykřikla najednou Violet, vzala mi zbraň a strčila do ruky nůž. Metal i já jsme zůstali stát jak zkamenělý. "Vona zná tvoje jméno...," divil se Metal.
Violet mezitím střílela na vedoucí Hoperů, kteří šli zkontrolovat, co se děje. "Ty dveře!" křičela Sharon. "Zabedněte!" "Ta skříň támhle vypadá těžká," pronesl Metal, "kdybychom ji tam nastrčili," "Dělejte!" křičel Knight a měl co dělat, aby se ubránil. Nechali jsme Violet střílet a probojovali jsme se ke dveřím. "Knighte, sřílej na tamty," rozkazovala Sharon a chtěla tak bránit mě a Metala. "Na jak dlouho je to zastaví?" zeptal se Metal když se opíral o skříň a sestřeloval Hopery střelnou zbraní, která ležela na zemi. "Na moc dlouho, ne," řekl jsem a hledal Violet. "Knighte, Sharon, pojďte sem!" volal jsem a Sharon zrovna dala jednomu útočníkovi pěstí. "Jo!" řval Knight a dobýval se k nám. "Musíme tamhle tudy," řekl jsem a ukázal na druhé dveře. "Jasně," kývl Metal a nabil si pistoli. "Do nich!!!!!" začal křičet a běžel proti dveřím.
"Hell, nikam se nehrň, chci tě mít na očích," rozkázala Amaranthes a Hell zpomalila krok. "Sice jsem zradila, ale oni pak zradili mě," řekla Hell uraženě. "Jednou jsi zrádce, tak jím zůstaneš a je mi jedno, co říkáš," odmítla ji Amaranthes a ohlédla se na Chaosse a Wizard. "Hněte sebou! Nebudu vás tu hledat!" vykřikla a Chaoss jen kývl. "Am, kde je vůbec cíl?" zetal se Chaoss. "Nikde, chceme prostě ven z téhle smradlavé díry," "Svitá," podotkla Him "Za chvíľu sa budú budiť," "Já vím, ale nevím, kam jít," odpověděla ji Amaranthes.
Kousek za osadou BVB se kupily mrvoly. Pár jich Ersie oplakala, jiné ne. "Nevíte náhodou, kde je Wizard?" zeptala se najednou a Fobos se zamyslel: "Kdo?" "Dlouhovlasá blondýna, BVB army jako já," popisovala Ersie. "Ne, nevím o nikom," kroutil hlavou Fobos a Demonek na tom byl stejně. "Nenašla jsem ji, proto se ptám," řekla Ersie a dívala se s čím by mohla ještě hnout. "Ještě by se dalo něco donést z toho roztříleného skladu," napadlo Petra. "Dobře, to by šlo," kývla Maggot. "Půjdu s ním," nabídla se Ers a šli.
"Stůj!" vykřikl jeden Hoper a já se otočil. "To si fakt myslíte, že nám utečete? Blázni a ještě s tímhle," vytáhl si s ramene Violetinu dýku. "Máte něco lepšího?" zeptal jsem se. "To ještě uvidíš," mrkl na mě Hoper. "Včera jsme povraždili jedny vaše spojence, které mi tvůj kamarádíček neuměl vyzradit," chlubil se hoper. "Spojence? Nemáme spojence," "BVB army," pronesl Hoper.
Metal se zastavil v půlce chodby. "Ty vole, já už nemůžu," řekl udýchaně a sesunul se na zem. Sharon využila čas k obvázání ruky, kam ji škrábla kulka. "Bylo to o vlásek," řekl Knight a utíral si zpocené čelo. Já jsem k nim doběhl a podal Violet dýku. "Díky," řekl jsem. "Co tě zdrželo? Schůzka s Hopeřicí?" smál se Metal. "Ta osada BVB je mrtvá," řekl jsem a Metal se smát přestal. "To je špatný," pronesl. "Ale i tak ji můžeme využít kvůli zásobám, ne?" "To jo," začal jsem "Ale někdo se dal využít pro boj. Takhle jsme na to ti, co přežili," "Doufám, že to nejsme jen my!" lekla se Sharon. "Určitě ne," nesouhlasil jsem. "Takový trasher, Am nebo Tommy se určitě jen tak nedali,"
Trasher šel první a brzy si všiml známek po boji. "Tady se bojovalo, dávejte bacha," řekl. "Nat!" vykřikla najednou Lia a rozběhla se k tělu. Byla bledá, oči dokořán a studený dotek. "Nat," brečela L a natahovala k ní ruku. "Je mrtvá," řekla Wamp a dívala se, co se stalo. "To je čistej průstřel," pronesl Trasher. "Ty hopeři sou děsný svině, když střílej i po holkách," "Kdo myslíš, že je ještě...no to...mrtvý?" zeptala se Lia a bála se, co Trasher řekne. "Snad nikdo," odpověděla za něj Wamp. "Pozivum je, že tamhle máte bránu ven," řekl Trasher a vydal se k ní. "Proč tu ale nikdo není?" divila se L a vstala. "Nevím, ale asi to zjistíme," řekl Trasher a vydal se ven.
"Bože!" vykřikla Wamp. Polorozpadlé chýše si nešlo nevšimnout. "Co se to..." L ztrácela slova a rozběhla se s pláčem k místu. Nikde nikdo. "Třeba utekli bez zranění," řekla si Wamp a jen se rozhlížela. Trasher hledal něco užitečného. "Asi to tu Hopeři vybílili," řekl. "Asi..." souhlasila Wamp. "Tamhle někdo je!" vykřikla L a namířila do křoví. "Nestřílet!" vykřikl Demonek a blížil se k nim. "To si ty..." oddechla si Lia. "Co tu děláš? A kdo je tohle?" ukázala Wamp na Ersie. "Já, Tommy, Cudla a Lindit jsme se dostali ven, ale zaútočili na nás," začal Petr. "Tommy je mrtvý a ostatní jsme v osadě BVB, sice je prázdná, ale potkali jsme tam Ersie," "Chudál Tommy," měla slzy na krajíčku L. "Kolik vás je?" zeptal se trasher. "Ještě pak FObos, Maggot a Little takže sedm," řekl Demon a díval se na trashera. "A co Nat?" zeptala se Wamp. "No, ta nepřežila jednu přestřelku," řekl Demon opatrně. "Hele, radši půjdeme, jo?" navrhl. Ostatní souhlasili.
"Jestli se odsud nestaneme rychle, tak nás zabijí," řekla Sharon. "Ta zranění jsou sice malá, ale nikdo v noci nespal," "Má pravdu," souhlasil Knight a rozhlédl se. Nikdo velké zranění neměl. Většinou šlo o škrábance, modřiny, pohmožděniny. Sharon měla obvázanou ruku a já kulhal, jinak jsme byli nejvíce špinaví od krve Hoperů. "Musíme si věřit," řekl jsem. "Jo, a pak až myslet na smrt!" dodal Metal "A já mám už celkem hlad," Sharon se rozesmála. "Co jiného od tebe čekat, ale tady bufet není," zklamala ho a Metal se zdál uražený. "Jako kdo z vás nemá hlad?!" Nikdo se neozval. "Ještě vyrž," řekl jsem mu. "Najdeme cestu ven a pak i jídlo," "Super," souhlasil Metal.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama