Konec?

7. dubna 2014 v 4:45 | DevilDan |  This Is WAR
Amaranther se rozhlížela. "Tak kadiaľ?" zeptala se Himawari. "Risk je zisk," řekla Am a šla doleva. Ostatní za ni a nijak nemysleli na chyby. Am i Him byly nejisté, Hell naštvaná a Chaoss s Elis byli moc zahledění do sebe.
Metal šel první a prst měl připravený na spoušti. Bál se stejně jako ostatní a věděl, že jsou oslabeni. Sharonina pravá ruka nevypadala moc dobře a už vůbec ne na to, aby mohla střílet. Já byl oslaben, co se týkalo uhybání a běhu. Nůž, který mi Hoper vrátil, vrátil spíš mé noze než mě, ale mohlo to být horší, "Stůj!" vykřikla Sharon a zastavila se. "Co je?" zeptal se Metal. "Někde sem jde," šeptl Knight a rozhodl se bránit Sharon. Najednou do nás málem vrazila Amaranthes. "Já se lekla, že jste hopeři!" vykřikla a objala radostně Sharon. "Am, rád tě vidím," řekl jsem a díval se na zbytek jejího týmu. "Budu s tebou muset potom mluvit," pronesla Amaranthes a dívala se dost vážně. "Počká to, až potom?" zeptal jsem se. "Jistě." Him ke mě šla blíž "Dávaj si pozor na Helloweenku," zašeptala a já jen kývl. Nerozumněl jsem ani slovo. "Kdo je to?" zeptal se Metal Chaoss. "To je Wizard, je od BVB, naše spojenkyně," Zvedla ke mě oči a ve tváři bylo vidět, že se bojí a zřejmě se neodváží promluvit. "Smí zůstat," řekl jsem a oddychla si. "Děkuji Vám," řekla a usmála se. "Vykání si nech pro vyšší řady," odvětil jsem a slova se chopil Chaoss. Začal ji něco vysvětlovat.
Trasher si obcházel stavení. "Jak to ty svině mohly dobýt?" zeptal se najednou jen tak do větru. "Netuším, napamatuju si to," řekla Ersie. "Všude byl plyn, lidi řvali a pak nic," "Zrádce?" napadlo Maggot. "Jako u nás? Těžko říct," odvětil trasher "Chtělo by to opravit bránu," řekla Wamp. "Vem si to na starost, jo?" kývl na ní Trasher a odešel. "Jasně, no," Wamp se zašklebila a šla hledat Demonka a Fobose.
"JEště dotaz, Dane," ozvala se Am. "Co ona?" kývla k Violet. "Nech jí, nic neprovádí a je dobrou členkou týmu," řekl jsem. "To z ní nemáš strach?" zeptal se Chaoss. "Byla s námi na cele," protestoval Knight. "Akorát se rvala s Sharon" "A teď má poraněnou ruku," pronesla Am. "To není od Violet," protestoval Metal. "Narozdíl od vás jsme už bojovali," "Nehádejte se!" zastavil jsem to "Nic nám neudělá prostě," "Jak myslíš," ukončila debatu Amaranthes.
"Útok!" ozvalo se. "Sakra!" zařvala Sharon. "utíkejte!" řval Knight a vzal si pod křídla Sharon. "Má pravdu, soudruzi," řekl Metal a rozběhl se pryč. Am si počítala očima lidi. "Zdržíme je," řekl jsem, když se podívala na mě. "Dobře," kývla a běžela za Metalem. Violet zůstala se mnou a Knight se držel někde mezi.
Chaoss běžel s Elis pryč a všimli si, že Hell utíká jinam. "Za ní!" vyklřikl Chaoss a běželi. "Mein Gott! Das ist nicht gut!" řval Metal, když je viděl vylézat z místností. Ohlédl se. I na ostatní se hrnuli. Jeden skočil před Am a dostal pěstí do čumáku. Amaranthes se alespoň díky němu vyzbrojila. "Jdeme na to, Metale," řekla a nabíjela. "Ja ja," kýval hlavou Metal. "Za naše bratry a sestry!" Jeden spadl na zem mrtvý. "Ha! Jedna nula, šmejde!" vykřikl a dával si pozor na další.
"Tohle jestli odrazíme, tak jsme mistři," prohlásil Knight, když viděl takových tisíc hoperů, co se na ně hrnulo. "A ještě ve zraněném počtu," usmála se Sharon. "Pomalu ustupujte," rozkázal jsem po chvíli přemýšlení. Knight kývl a neptal se dál.
"stůj Hell a nic se ti nestane!" vykřikl Chaoss a Hell se otočila. "Kdybys furt nelhal! Já nechci takhle skončit! Popravena a dušena tím otrapou!" křičela hystericky Hell a mířila na ně pistolí. "Uklidni se, nic se ti nestane," utěšoval ji Chaoss. "Ale nesmíš nikomu ublížit," dodala Elis. "Ne!" Chaoss zamířil na stroj. Omítka popadala na Hell a ona padla do bezvědomí. "Podívej se po provazu,"
Hopeři padali, ale pořád jich bylo málo mrtvých. "Ne!" řvala Sharon zatímco ji Knight táhl pryč. "Trasher má velení!" slyšela poslední větu než byla mimo dosah a skoro až se s Knightem prala. "jak můžeš?" "Sharon, teď ne," umlčel ji Knight a chvátal za Am a spol.
"Musíme se schovat než dorazí další," velela Am. "Tamhle niekdo ide a nemame Chaosse s Elis," pronesla Him. "To je Knight!" jásal Metal. "Ajaj," zmlkl hned. "Co se...?" "Bylo jich moc," řekl Knight. "Nový vůdce je trasher," Všichni byli asi minutu ticho. "Jo, Dana je škoda a Violet asi taky, ale musíme hejbnout zadkama nebo z nás bude mrtvola taky," řekla rázně Am. "Knighte, Metale, vemte Sharon a jdeme," Metal kývl a díval se na plačící Sharon.
"Jídla i zbraní je tu dost," počítal Fobos a dával vědět Trasherovi, kterému se pozici velitele líbila. "Akorát je blbý, že Hopeři už ví, jak to tu dobít," "Zničíme tajnej vchod," řekl Trasher. "Jasně," kývl Fobos a odběhl. "Kdo myslíš, že ještě příjde?" zeptala se Lia se strachem Wamp. "Hádám, že Metal, Am, Dan, Knight to jsou silní lidi a pak Chaoss to je taky bojovník," jmenovala Wamp. "Uf," posadila se L. "Bojím se o ně, stačí že jsme přišli o všechny koně," řekla sklesle a odhodila jedno shnilé jablko. "Jo, těch je škoda velká," pronesla Wamp.
Sharon trošku uklidnilo denní světlo. Am je dovedla k nějakému bočnímu zásobovacímu vchodu. Bylo tam dost cítit jídlo, takže si všichni byli jistí, že jde o zásobování pro kuchyň. "Jsme venku!" radoval se Knight a posadil Sharon na jeden pařez. "Ale poloviční," smutněla Sharon. "Nemáte kapesník?" zeptala se. "Na" podala ji Him nějaký šáteček. "Díky," "Sharon, vzchop se, musíme najít ostatní. Když tam budou Little a Maggot tak tě i ošetří a bude to dobrý," řekla ji Am. "Jasně, no, se ti řekne, já začínala i tu Violet mít ráda!" brečela Sharon snad víc. "Hele, ber to takhle, obětovali se pro nás," utěšoval ji Knight, "Jsou to hrdinové a postavíme jim pomník!" ozval se Metal nadšeně a pak trošku sklesl. "Mě by ještě zajímalo, kde se zase olizují Elis s Chaossem," zamračila se Am. "Co když jsou...?" Sharon chytla panika. "ne, klid, nic jim není," řekl ji rychle Metal. "Pojď, půjdeme hledat ostatní,"
Violet vyndala dýku a podívala se na mě. Chytla mě za límec a přisunula k sobě dýku svírajíc na mé hrudi. "Nikdy jsem vám nechtěla ublížit," řekla a dýkou mi na hrudi udělala asi deseticentimetrovou jizvu. "Zapomeň na mě," šeptala a praštila mě do hlavy. V záchvatu omdlévání to jenom bylo, jak kdybych cítil její dech na líci a poté se jen mezi řadou hoperou mihl její fialový plášť. Hopeři šli za ní bez myšlenkovitě. Z rány se řinula krev a tupý hopeři si mysleli, že mě zabila.
"Našla som niečo," ozvala se Himawari, která byla poslána napřed. "Hezký!" jásal Metal a díval se na brány. "Čí to je?" "BVB army," pronesl Knight a šel blíž. Vrata ještě nebyla spravená, tak vešel dovnitř. "Je tu někdo?!" křičel a nic neslyšel. Ostatní šli za ním. "Stůj!" vykřikla najednou L "a otoč se, šmejde!" Knight se na ní pomalu otočil. "Nestrílej, Lio," Lia hodila pušku na zem a běžela ho obejmout. "Tebe jsem už dlouho neviděla!" jásala. "Kde jsou ostatní?" "No," začala Knight a pískl na ostatní. "Dana, Chaosse, Hell a Wizard jsme ztratili během boje," L ztuhla a zesinala. "Ne..." "CHaoss a Elis jsou možná živí, Hell taky, ale Dan s Violet padli," dodala Am a divila se, že se L neptá na Elis. "To...to není pravda," koktala Lia. "Lio?" Metal se na ní díval "Kolik je vás tady?" Trochu se začínal bát, že L je v pevnosti jediná "Lžete!" rozkřičela se a běžela pryč. "Lio!" řvala HIm. "Co se tu děje?!" vztekl se Trasher. "Uf, já se bál, že Lia je tu sama," ulevilo se Metalovi. "Není," pronesl Trasher a za ním se loudala Wamp. "Pojď, Sharon, vezmu tě za Maggot," odváděla Wamp Sharonu a nedokázala se usmát. "Jak jsme na tom?" zeptala se Am. "Nat jsme našli mrtvou kousek před bránou. Čudla a Demonek vám řeknou víc jestli chcete. A to samé Tommy," "Cože!!!!!!!" vykřikl Metal. "Ty svině! Zkurvený píče hoperský v teplácích smradlavých, co ani pořádně neuměj česky a serou nám sem tu svojí zpíčenou Ameriku! Já jim dám zmrdům zkurveným!! Pusťtě mě na ně!!!!! Ty uvidí proč se mi říká MrMetal!!!!!!! Pomstím je oba!!!!" "Uklidni se, brácho," řekl mu Knight pomalu a Am s Him couvaly. "Ne! Ne! Neuklidním se!! Tommy byl můj kamarád!!! S kým teĎ budu řešit tanky?! A kdo mně bude krást z hoperských skříší plakáty tanků!!! A s kým kurva budu chodit na mise!!!!" "Metala, já vím, že tě to vzalo, ale nás jeho smrt i smrt Dana a Nat také, uklidni se prosím," začala Am. "Nejhoršie na tom je, že za to möže Hell," pronesla Himawari. "Já ji rozsekám na nudličky!!!! Židovku zasranou!!! To ji neprojde, fakt ne!!!! Až dojde Chaoss s Hell tak mě zavolejte, já se jdu uklidnit!" řval MEtal a řval i cestou do chatrče. "Tohoto pěkně vzalo", pronesla Am. "A čo teraz?" zeptala se HIm. "No, mám jednu zprávu," pronesl Knight. "Trashere, jsi nový vůdce,"
"Okoukneme támhle tu stranu," řekl Chaoss a šel se podíval. Všude byla krev, smrad a ticho. "Támhle!" Otevíral jsem oči a kolem mě luskal prstama Chaoss. "Žijete!" vykřikla Wizard. "Co jsem ti říkal o tom vykání!" okřikl ji Chaoss. "Promiň," omluvila se dívka a držela v ruce kus lana, co svíralo ruce Hell. "Co se stalo?" ptal se mě Chaoss pomalu. "Netuším. Violet někam utekla, ostatní jsem poslal pryč já. Bylo jich moc," posadil jsem se a díval na oba milence. "Co tu děláte vy dva?" "Hell chtěla utéct tak jsme ji chytli," řekla Elis. "Hell? Utéct? Cože?" "No, ona nás zradila, Dane," řekl Chaoss opatrně. "Bože, a já myslel, že je to hoperský vtip," "No, bohužel není," řekla Elis a Chaoss mi pomohl vstát. "Asi bychom měli najít ostatní," řekl jsem a pomalu vyrazil.
Šli jsme kus cesty za vůni a poté našli dveře. ELis měla strach, ale nakonec jsme je otevřeli. "Jsme venku!" vykřikla Elis a rozzářila se. "Veď nás k té tvé osadě, Elis, prosím." řekl jsem a ona kývla.
"Hola!" řval Chaoss uvnitř osady a hledal lidi. Najednou vyběhla Wamp a nevěřila vlastním očím. "Duchové!" vyjekla a Cudla s Demonem a Fobosem vyběhli také. "Ty jsi duch," pronesl Demon a čudla běžela pro Liu. "Všichni budou mít velkou radost krom teda z ní," zamračila se Wamp na Hell, ale ta mlčela. "Ošetříme vás," nabídl Fobos. "Ne!" zastavil ho Metal. "Napřed chci soud," řekl, Elis mu podala Hell a on ji táhl kousek od náměstíčka. "Asi bysme měli jít taky," šeptl Demon směrem ke mě a Chaossovi. Chaoss jen kývl. "Jakou poopravu vybereme?" zeptal se mě Metal. "Zastřelit?" zeptal jsem se a posadil se na nejbližší lavici z kmenu stromu. "Ne, chci aby trpěla! Svině jedna!" "Hm, provaz?" zeptal se Chaoss a sedl si ke mě. "Joooo!" radoval se Metal a Demonek mu hodil nějaké lano, co se válelo mezi sudy nedaleko. "I ten sud!" křičel na něj Metal pořád naštvaný. "Co se vůbec stalo?" zeptal jsem se Fobose. "Tommy a Nat jsou mrtví," šeptl Fobos. "Tommyho smrt dost Metala ranila,"
Metal se rval s lanem a pověřil Wamp ať ostatní svolá. Sharon a Lia alespoň přestaly oplakávat mrtvé a konečně se usmály. Ostatní se jen nashromáždili kolem. Hell už stála na sudu a Metal si stoupl před ostatní. "Tady vidíte, co se stane zrádci! Všem zrádcům, co tu ještě kdy budou," podíval se na Ersie a Elis. "Jestli chce někdo zradit nebo zrazuje teď ať táhne za hranice naší říše!!!" řval Metal. "Hm, dobrej proslov," pronesl Fobos. "Díky," usmál se Metal a přistoupil k Hell. "Máš poslední přání, ty kurvo?" Bylo ticho. "Metale?" ozval jsem se. "Co je?" "Má roubík..." připomněl jsem mu. "Aha," Metal jí ho vyndal z pusy a ptal se znovu: "Poslední přání, děvko?" "Ať chcípnete, všichni!" pronesla Hell a dívala se Metalovi do očí. "Mám ti přenechat tu čest?" zeptal se mě Metal. "Ne, já teď nemůžu, převezmi to," řekl jsem a jemným usměvem, aby se Metal neurazil. Když se Hell houpala na větvi, lidé se začali rozcházet. Přeci jenom to byla dlouho naše věrná spolubojovnice. Metal sledoval její agonii až do konce...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kilari-san Kilari-san | Web | 7. dubna 2014 v 14:37 | Reagovat

W-woow... 0w0

2 devildan devildan | 7. dubna 2014 v 17:51 | Reagovat
3 Tess Tess | 7. dubna 2014 v 20:15 | Reagovat

Do Bobku a Hnoje(ta originální nadávka je od Wamp:D ) já si musela přečíct Xdílu zpět než mi došlo o čem že to vlastně je:D ale super pokračování:D

4 devildan devildan | 7. dubna 2014 v 21:22 | Reagovat

[3]: Tak to někdy bývá...díky

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama