Spojenci

13. května 2014 v 0:14 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
Trvalo nám asi týden než jsme dali osadu do kupy a nanosili potřebné věci z pevnosti Hoperů. S trasherem jsme rozhodli, že ona pevnost je prostě moc velká a její obrana by byla špatná v takovém malém počtu a proto jsme si nechali onu pevnůstku BVB army, která nyní ležela v hromadném hrobu za osadou.
Les i blízské okolí jsme do čtrnácti dnů měli zmapované. Knight si i nastražil pár pastiček na zvěř, které mu sabotovala Lia protestující proti jídlům s masem a lovení zvířat. Často na ni nadával i Metal, který prostě na guláš jednou za čas dostal chuť. Nikdo z vedoucích se do těchto šarvátek nemotal, protože nikdo nebyl přehnaný ochránce zvířat jako L, která si ve volném rohu u plotu začala pěstovat salát a ředkvičky.
Kvůli stálým nudným dnům jsme se rozhodli prozkoumat vzdálenější okolí. "Vytvoříme si týmy po pěti, to bude stačit. Já, Liadesque, Knight, Cudlinkaja a Sharon půjdeme na východ a Trasher, Amaranthes, Himawari, Chaoss a Elis půjdou na západ. Ostatní mají volno, ale chtělo by to dát do pořádku sklad. Po pár nájezdech Lii tam je nepořádek," oznámil jsem a šel se s devíti dalšími připravit.
Asi po půlhodině svižné chůze jsme narazili na velkou budovu, na jejíž zdi byl plakát 1E. "Fuj, jednosměrky," odplivl si Knight. "Ale vypadá to nějak opuštěně." zaregistrovala Čudla a pozorovala okolí "Tak to pojďme prověřit." řekl jsem rázně a ostatní souhlasili. "Brána je zavřená zevnitř, ale některá okna jsou rozbitá." hlásila L pro menším prozkoumání."Tak pojďme dovnitř." řekl jsem a Knight násilím otevřel bránu. Vešli jsme a našli jen mrtvé jednosměrky."Co se tady stalo?" zeptala se Sharon, ale nikdo z nás nebyl schopen odpovědět. "Kdo je mohl zabít? A proč jsou ty dveře zavřené zevnitř?" "Nejsou postřílené." všiml si Knight, že nikde není ani kapka krve. "Nemohlo by za to být zodpovědné tohle? "ukázala Čudla kulatou nádobu o něco větší než granát s rukojetí na boku, ležící pod jedním z rozbitých oken. Knight věc zvedl ."To bude ono, ale jak to funguje?" "Všimli jste si, že je tady takovej špatnej vzduch? Blbě se tu dejchá." zeptal jsem se. "Radši otevřte ta okna, nerada bych dopadla jako tady ty jednosměrky." zděsila se Čudla a začala otvírat všechna okna. Ostatní jsme se přidali a za chvíli celá budova větrala.
Ať jsme prošli celou budovu jak jsme chtěli, nikde jsme nenašli nikoho naživu. "Všude mrtvé jednosměrky, napočítala jsem jich víc jak sto. Ale nikde žádná krev, jestli, tak jen ze střepů z rozbitých oken a těchhle plechovek je tu spousta." oznámila Čudla po chvíli mírně vyděšeným hlasem ."Týme dva, slyšíte?" vzal Knight vysílačku."Ano, slyšíme, co se děje?" ozval se hlas Chaosse. "Našel váš tým něco zajímavýho?" "Ne, zatím nic. Co vy?" "My tady máme asi stovku mrtvejch jednosměrek a nevíme jak přesně zemřely." řekl jsem do vysílačky. "Divný, my se tu ještě porozhlídnem, kdybychom něco našli, ozveme se. Chaoss konec." "Zkusme najít nějaká nosítka, jednu z nich si vezmeme sebou a zkusíme zjistit, co se jí stalo. A vemte sebou i pár těch divných granátů." řekl jsem.
Na základně jsme odtáhli jednosměrku do místnosti a Maggot začala pitvat.
"Udusila se, to je jistý, její plíce jsou dost…ehm…hnusný. Ten granát asi vypustil nějakou látku, která člověka udusí." oznámila Maggot. "Dobře, víme, o co jde, ale nevíme, kdo to udělal. Zkusme se porozhlídnout kolem té základny, musí tam bejt nějaká stopa." navrhl jsem.
Trasherův tým se mezitím začal vracet do základny, když si všimli nějaké osady. Přišli blíž, aby zjistili kdo se uvnitř nachází. "Nevypadá to jako jednosměrky nebo breberky, ty mají všude plakáty homoklád." řekla Elis. "A hopeři taky ne, ti se vyznačujou tím, že jim to tam hraje téměř nonstop." dodala Amaranthes. "Pak kdo tedy?"zeptal se Chaoss. "To bychom měli zjistit." řekl Trasher a zabouchal na vrata.
"Dobře, rozdělíme se a budeme pátrat. Po dvou, pro jistotu." řekl jsem, když jsme dorazili k základně mrtvých jednosměrek a tak se i stalo. Celé hodiny jsme nic nenacházeli, když najednou si pátrací dvojice Wampirka-Lindit všimly na kopci jakéhosi hradu. Ohlásily pozici a všichni jsme se zhomáždili u nich.
"Zajímavé, že by to byla jejich základna?" přemýšlela Ersie nahlas. "Jo, tohle bude fungovat jako základna, hrad je udržovanej." odpověděl jí Demonek. "Dobrá, ale určitě bych tam teď nechodil. Nechme to na zítra, poslal bych tam jen dva nebo tři zvědy, aby to prohlídli a zjistili víc, útokem nic nezmůžeme, protože jestli je těhle základen víc, budou varováni. Pojďme teď vykopat hromadnej hrob pro ty mrtvý jednosměrky, protože základnu bysme si mohli nechat." navrhl MrMetal a nám nezbývalo než souhlasit.
Fobos, Demonek, Knight, Metal i já jsme vyfasovali lopaty, zatímco holky tahaly mrtvoly na hromadu před vykopaný hrob. "Musíme kopat hluboko, sto těl se tam musí vejít a ještě musí být hluboko, jestli je tu zvěř, tak ať to nevyhrabou." upozorňoval již zkušený kopáč Fobos. "Pravda, ale stejně si myslim, že by i těm zvířatům jednosměrky smrděly." zasmál se Knight.
"Kdo jste?" zeptal se hlídač, když otevřel vrata a uviděl trashera s týmem. "Jsme metalisti a rockeři ze skupiny This is War, přicházíme v míru." ujistila ho Amaranthes. "Jo, tak to pojďte dál, tady jsou příznivci kvalitní hudby vítáni." rozevřel hlídač bránu a až teď si naši lidi všimli jeho třička Suicide Silence. Všichni lidé v osadě měli podobné oblečení."Hustý!" pronesl Chaoss. "Veliteli? Jsou tu lidé z nějaké skupiny, metal a rock." řekl hlídač do vysílačky. "Jo, pošli je nahoru za mnou." odpověděl mu hlas z vysílačky. "Pojďte se mnou." vybídl Trasherův tým a tak ho následovali po schodech do patra nějakého domu.
"Zdravím vám, prý jste posluchači kvalitní hudby. Já jsem Blake a tohle je osada, kde vládne především Metalcore a Deathcore." přivítal je velitel základny."Já jsme Trasher, zástupce velitele." představil se a podal veliteli ruku. "A tohle je Amaranthes, Himawari, Wizard a Chaoss." představil zbytek svého týmu. "Těší mě, co zde hledáte, potřebujete něco?" zajímal se velitel. "Jsme ve válce, Directioners, Beliebers, hiphopeři, to jsou naši nepřátelé. Je nás ale málo a tak hledáme spojence." vzala si slovo Amaranthes. "Nevím, my jsme mírumilovní a nejsme na válku připravení, byli bychom jen přítěž, naši lidé nejsou trénovaní, morálka žádná…ale možná bychom vám pomoct mohli, naši lidé jsou zruční, takže pokud byste stáli o nějakou technickou podporu?" navrhl velitel. "Jo, technická podpora, to by se možná i hodilo, ale nemůžeme nic říct dopředu, museli bychom se poradit s naším vůdcem." prohlásil Chaoss. "A opravdu nemáte nikoho bojeschopného?" zeptala se ještě Elis. "No, vlastně…jeden by tu byl. Říká si Grinch, a ten přímo nenávidí hiphopery." "Prečo?" zajímalo Himawari. "No, víte, nejste první, kdo takhle chtěl válčit, Grinch velel taky jedné takové skupině, nevím kolik jich bylo, možná padesát. Bojovali hlavně proti hiphoperům, ale jednou jim něco nevyšlo. Dostali se do obklíčení a ti, co přežili, byli zajati, Grinch mezi nimi. Viděl, jak popravují jeho přátele. Jen on jediný zůstal naživu. Tvrdě ho mučili. Chtěli vědět, jestli jsou v okolí nějací další. A taky že byli. Grinch odmítal cokoliv prozradit. Věděl, že by to pro ně taky znamenalo smrt. Jednou se rozhodl utéct, ale odhalili ho a střelili do zad. Jako zázrakem kulka minula všechno důležité, ale on nemohl běžet dál a znovu ho chytili. Kulku mu vytáhli a dál ho mučili. Jednou mu to ale vyšlo. Podařilo se mu přeprat stráže, ozbrojit se a utéct. V potyčce byl zraněn, ale dokázal se odtamtud dostal. Běžel co nejdál to šlo…a pak jsme ho našli v bezvědomí kousek od naší základny. Přijali ho mezi sebe. Přísahal, že se jednou vrátí a pomstí svoje mrtvé přátele. Chtěl se přidat k spojencům jeho skupiny, ale nakonec se ukázalo, že někdo z jeho lidí mluvil a místo spojenecké osady našel jen hromadu ohořelých mrtvol a trosky. Začal na sobě tvrdě makat, dostatečně se vytrénoval, ale sám proti nepříteli nemůže a my se do války nehrneme. Myslím, že vy jste ti praví, kam on patří." skončil vyprávění velitel.
Po chvilce mlčení se ozval Chaoss: "Jo tak tenhle borec by se nám hodil." Trasher chvíli přemýšlel a pak dodal: "Nemohli bychom s ním mluvit?" zeptal se Blakea. "Ale jistě, pojďte se mnou." následovali ho do nějaké posilovky, kde posiloval mladý muž s nějakou očividně narychlo vyrobenou činkou. "Grinchi, tihle lidé by si s tebou přáli mluvit." řekl mu Blake, muž položil činku a přišel blíž. "Co si přejete?" zeptal se zvědavě při pohledu na ozbrojence. Elis začala s vyprávěním o This is Waru a nakonec mu Trasher nabídl se připojit. "Souhlasím, takové jako vy zrovna potřebuji." zasmál se.
Hrob byl konečně vykopán a jednosměrky naházeny dovnitř. "A ještě zahrabat." pronesla Sharon. Jednosměrky byly zakopány šest stop pod zemí."Tyvole, já už nemůžu...a mám hlad" stěžoval si MrMetal. "Tak to pro dnešek radši zabalíme, abys nás tady nesežral." rýpla si do nenažrance Liadesque.
"Tak jo, pojďte s náma, představíme vás veliteli a on s váma dohodne tu spolupráci." nabídl Trasher. "Dobrá, vezmu sebou pár našich nejlepších lidí. Počkejte před bránou." odpověděl velitel.
Po pár minutách z brány vyšli Blake, Grinch, nějaká dívka a 3 další borci. "Challenger, Black Viking, Joe a Valkýra." představil Blake své přátele. Po představování vyšli společně směr naše základna. "Jo, až tam přijdem, dejde si pozor na MrMetala. Je možný je vám hned při příchodu dá zbraň hlavě. Nedávno jsme totiž kvůli zradě jedné z našich padli do zajetí a při útěku a ochraně zraněné padnul jeho nejlepší kámoš a parťák a on teď nevěří nikomu, koho nezná dostatečně dobře." upozornila Amaranthes. "V pohodě, dáme si pozor, nemyslim si, že by nás zabil." ujistil Joe. "To ne, ale možná bude dosti protivnej." odpověděl Chaoss.
Po našem návratu na základnu, jsme zahájili menší poradu. "Tak jo, všichni jsme viděli, co se stalo těm jednosměrkám a aby to nepotkalo nás, musíme se připravit. Všichni musí neustále u sebe nosit plynovou masku. Ve skladu jich máme spousty." začal jsem a předal slovo Knightovi. "Chcem vám taky oznámit, co se bude dít s naší novou základnou." řekl Knight. "Základna zůstane v utajení a tak se tam nebude nic…"nedokončil větu, protože ho přerušila Sharon. "Dane, trasher je tu a mají sebou nějaké lidi." na to jsme se já a několik další zvedli a šli ven. "Zdravím, jsem DevilDan, vůdce této skupiny." přivítal jsem neznámé a všiml si MrMetala, jak si je s nedůvěřivým pohledem prohlíží. "Tihle lidé jsou fanoušci coru, převážně. Narazili jsme na jejich osadu a dohodli se na spolupráci. Jsou zruční, mohli by nám poskytovat technickou podporu typu spavba opevnění, oprava různé techniky a tak dál. A tady Grinch by se k nám rád připojil a bojoval po našem boku. A tohle jsou Blake velitel, Valkýra, Joe, Black Viking a Challenger." MrMetal se při zaslechnutí poslední jména přestal opírat o zeď a otočil se na něj. "Challenger? Má to slovo nějaký význam?" "Challenger je anglicky vyzyvatel." poučila ho Cudlinkaja. "Né, vyzyvatel to sice znamená, ale já to mám podle...možná neznáte...podle t.." nesouhlasil Challenger. "Tanku?" doplnil Metal. "Jo přesně." potvrdil Challenger."o tanky se zajímám a tuhle přezdívku jsem dostal poté, co jsem si vylepil plakát s tímhle strojem." "Tak pojďte dál." pozval jsem coristy dovnitř a pozastavil tankovou debatu.
Uvnitř jsem se s Blakeem začal domlouvat na spojenectví, zatímco Metal a Challengerem zase začali řešit tanky."Jednou jsem tank i postavil...na podvozku buldozeru, ale to dopadlo katastrofálně. Nebyl moc materiál, ani kvalitní zbraň." "To já taky kdysi přemýšlel, že bych se do něčeho podobnýho pustil, ale nějak jsem se k tomu nedostal." "Jo, to chápu, ale teď, když jsme, nebo budeme, spojenci, co takhle nějakou takovou mašinu vytvořit?" navrhl MrMetal ale pak se zarazil. "Jen asi bohužel není kde a z čeho" "Ale kdepak, je tady opuštěná továrna, nevim, co se v ní dřív vyrábělo. Ale jsou tam natahaný stroje a i takový ty tovární jeřáby. V okolí jsou vraky různých vozidel. Nikdo se tam pro to už nevrátil. Zkusím sehnat pár našich a mohli bychom se tam jít podívat a o něco se pokusit. V boji by se vám to určitě hodilo." nabídl Challenger a Metal nadšeně souhlasil. "Výborně, spolupráce uzavřena." ukončili jsme zrovna jednání. "Teď vezměte někdo Grinche na střelnici, aby nám ukázal, jak umí střílet." řekl Trasher s úšklebkem a Chaoss odpověděl: "Jo, já ho tam vezmu, Grinchi, následuj mě."
Grinch předvedl vynikající střelecké dovednosti a okamžite byl přijat, což většinu lidí potěšilo. Nový člen byl vítán a společnost byla oživena někým neznámým. Dění vypadalo velice nadějně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama