Hledání

9. června 2014 v 17:44 | DevilDan + MrMetal |  This Is WAR
"Mám dvě otázky," začal Trasher, když se L i Petr oklepali z přepadení Hoperů. "No?" otočila se na něj Lia. "Jak se Hopeři dozvěděli o skrýši a kde mají základnu," "Tak na to ti neodpovím," řekla Lia a v klidu si sedla mezi Wamp a Ers. Trasher se podíval po místnosti. "No, napadlo mě, že to mohl prozradit někdo z Coristů," promluvil Fobos. "Přeci jen, byl to jejich nápad," "To je blbost!" vstal Metal. "Už jsem vám několikrát říkal, že jsou to přátele a ne nepřátele!" "Klid!" vykřikl jsem zatímco Metal s Fobosem na sebe házeli vražedné pohledy. "Důležitější je zda Hopeři ví, kde ta skrýš je," "Hm, to nevim ani já," odvětil mi Trasher. Ers, Knight a Fobos tiše seděli a jen se na sebe sřídavě dívali. "Ano, nevíš, z důvodu bezpečnosti našeho společenství," řekl jsem mu. "Aha!" vykřikl Metal "Tak proč to svádět na Coristy? Třeba Hopeři viděli jak ji někdo převáží, co my víme?" "Metale, mohl by ses posadit a nemotat se do toho?" ztrácela nervy Sharon, "Nikdo je neobviňuje. Byl to jen nápad!" Metal zmkl a posadil se. "Dobře, takže tohle odložíme," řekl Trasher. "K tomu druhému mě napadá zkusit se zeptat nějakýho hopera, často bývaj mezi sebou v kontaktu." přemýšlel Trasher."Jo, zkuste se někoho zeptat, vezmi si Knighta, Fobose a třeba Čudlu a zkuste to v nejbližší osadě. Je malá, stačí se dostat k veliteli a pak zpět." řekl jsem jim.
Za pět minut už byli v "plné polní", jak to nazval MrMetal a spěchali k nám nejbližší osadě.
Vnikli pomalu dovnitř, sejmuli stráže a plížili se dál. "Velitelská budova, támhle." ukázala Čudla. Vnikli tam a tlumenými zbraněmi postříleli uvnitř několik nepřátel. "Knighte hlídej, my jdeme za šéfem." rozkázal Trasher a Knight zaujal pozici u dveří připraven zabít každého, kdo jimi projde. Zbylí tři se plížili po schodech nahoru. Potichu vnikli do místnosti, na jejíž dveřích bylo napsáno "Kancelář velícího". Velitel spal v křesle."Lehké." prohlásil Fobos a vrazil veliteli ránu. "Vstávej, chceme se tě na něco zeptat." "Co, kdo ste? Metaláci? Nasrat!"blekotal, když si uvědomil, že ho nebudí ti praví."Nic nám neřekneš, dobrá. Masky!"křikl Trasher a když všichni udělali co měli, vypustil nějaký plynový granát. Hoper se začal dusit."Kam unesli naše lidi?" "Já ne-nevím."odpověděl přiškrceným hlasem hoper."Čas utíká…" zasmála se Čudla."Dobře, dobře…lom, tři kilometry odtud, severně od východu. Prosííím, pomozte mi." škemral hoper a Trasher mu hodil masku také. Okamžitě si ji začal nasazovat, ale vtom ho zastavila kulka mezi oči z Čudliny pistole."Jdeme odtud." zavelel Trasher a ostatní ho následovali zase dolů po schodech. "Čistý?" zeptali se Knighta, když si sundali masky. "Čistý." potvrdil Metal_Knight a vyšel pomalu ze dveří. Venku se nic nedělo, pak se zase vyplížili ven."Rychle pryč, než najdou mrtvá těla." navrhl Knight a všichni se rozběhli pryč.
"Tak jo, přiveďte je sem, zvýšíme úroveň výslechu." zaslechl Chaoss za dveřmi, které se po chvíli otevřely a vstoupili čtyři hopeři. Oba je popadli a odvedli do místnosti, kde byli prve. "Stůl? Bude se podávat večeře?" rýpnul si Chaoss a snažil se dát najevo, že je mu jedno, co ho čeká a že nic nepoví. "On tě ten humor brzo přejde." odpověděl velitel, když ho posadili na židli, a ukázal na stůl. "Ji přivažte sem." Hopeři udělali co velitel rozkázal a nebohá Elis se nemohla ani hnout ležící na stole s rukama a nohama připoutanýma ke stolu. "Čím začnem, šéfe?" ptal se jeden hoper a usmíval se přitom jako idiot. "Něčim lehčím, ať může náš kámoš přemýšlel, jestli přecejen náhodou nepromluvit. Třeba waterboarding, můj oblíbenej, v USA využívanej k výslechu teroristů." I přes jejich smích a Elisin sinalý výraz Chaoss neřekl ani slovo a dál stál jako skála na místě odhodlán nic nepovědět.
Trasherův tým se vrátil do základny, kde jsme je s Lindit přivítali. "Víme, kde by měli být Chaoss s Wizard." hlásil Knight a vytahoval ručně kreslenou starou mapu a zakreslil do ní pravděpodobnou polohu lomu. "Pošleme zvěda, aby to prozkoumal. Jo a na něco jsme zapomněl, ostatní jsou v táboře hoperů a našli něco, co by se mohlo hodit. Lindit, taky máš mapu a dalekohled, víš co máš dělat." řekl jsem a Lindit věděla, že má jít prozkoumat lom. "Jasně," mrkla na mě a odběhla si pro zbraň. Následně se vydala podle zakreslené mapky.
Ostatní mě následovali do menší osady hoperů nedaleko naší základny. "Když jste odešli, poslal jsme další týmy, aby se vydaly dělat to co vy. Nikdo nic nezjistil, ale Sharonin tým našel něco, co by se mohlo hodit…" vykládal jsem jim cestou.
"Tak co, jak ses rozhodnul?" ptal se, když sundali Elis hadr z obličeje a z vlasů jí tekla voda."Já názor obvykle neměním." odvětil Chaoss."Dobrá, vezměte je do cely. Ať se své lásky může zeptat, jak příjemné to bylo." zasmál se velitel a Chaoss a Elis byli opět odvedeni do cely."Bylo to moc zlý?" zeptal se smutným hlasem Chaoss."Bylo to jako když se topíš, ale nikdy se neutopíš, je to strašné."odpověděla Wizard pořád ještě trochu vyděšeným tónem. Chaoss ji obejmul, ale dál nemohl nic víc dělat
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama