Záchráněni

23. června 2014 v 11:08 | DevilDan + MrMetal
Mezitím už jsme byli u lomu. Rozdělili jsme se a vrtulník čekal asi 100 metrů od nás, aby nebyl zvuk motorů slyšet. Přišli jsme k výtahu a čekali, až se odstřelovači zakempí a tým Amaranthes se připraví. "Připraveni." "Jsem na pozici." "Já také." "Vrtulník připraven k okamžitému startu, stačí rozkaz. Dejte na sebe pozor." ozývalo se postupně z vysílačky."Jdeme na to." řekl jsem a s týmem vstoupil do výtahu.
Výtah sjel dolů a okamžitě ho obstoupilo několik hoperů. Byla tam tma a nebylo vidět, kdo ve výtahu je. Využili jsme momentu překvapení a postříleli nepřátele okolo. Pokračovali jsme místností a zabíjeli a poté uklízeli těla mrtvých hoperů."A sakra, v téhle části nejsou."řekla L a měla pravdu."Tudy."ukázal Demonek a všichni jsme ho následovali. V tom jsme uviděli několik hoperů kolem počítačů, během okamžiku leželi všichni na zemi."Vyzerá to ako kamery." prohlížela si Himawari monitory."Jo, to jsou kamery, tohle je sklad…a tady to je...cela...prázdná cela." přemýšlel Metal. "Třeba jsou u výslechu," napadlo Demonka."Pojďme tam. Himawari, veď nás."řekl jsem, protože Himawari mezitím našla nějaký plánek. Náhle se rozezněl alarm."Ví o nás!" vykřikla Little."Amaranthes, vezmi tým a postupuj dolů, máme problém!"řval Metal do vysílačky, protože alarm zněl opravdu nahlas."Tady je ten alarm."ukázal Demonek. "Vypnout!" rozkázal jsem a Demon ten strašný zvuk ukončil několika ranami." Teď rychle k cele." řekl Metal a chránil Himawari, která se rozběhla s mapou kupředu. Běželi jsme za nimi.
Amaranthes mezitím upozornila na shromáždění ozbrojených hoperů před budovou."Sundáme je, nebudou očekávat útok ze zálohy."řekla Am rázně a s holkama se rozběhly dolů, zatímco Fobos začal střílet do skupinky nepřátel. Ersie ze své pozice nikoho neviděla a tak vyčkávala.
Doběhli jsme k cele, která byla prázdná."Tady jsou stopy krve."ukázala L a šla po nich až k velkým železným dveřím."Zamčeno zevnitř."ukázal Demonek."Ustupte."řekl Metal a začal na dveře připevňovat nálož na vyrážení dveří. Dveře s rachotem odletěly a my vběhli do místnosti. "Elis!" vykřikla Himawari. Wizard byla v polobezvědomí."Elis, kde je Chaoss?" ptal se jí naléhavě Metal."O-odvedli ho hopeři, šel s ním velitel...věděli že jste tady..Těsně před tím, než jste…než jste sem vpadli…Tudy.." dostala ze sebe Wizard. "Little, Him, Demonku vy tu s ní zůstaňte, zkuste jí dostat z pout, a snést ji dolů do přízemí, my jdeme pro Chaosse. "řekl jsem a s Liadesque a MrMetalem jsme běželi dveřmi na druhé straně místnosti, které ukázala."Před nimi bylo několik hoperů, kteří po nás začali střílet.
"Támhle je Chaoss, nestřílejte tam!" zařvala L a asi 50 metrů od nás jsme uviděli Chaosse v hloučku hoperů, spěchajících pryč. Postříleli jsme všechny hopery v okolí a běželi za Chaossem.
Amaranthes s týmem se probojovaly k plošince tak akorát stvořené pro přistání vrtulníku. Demonek nesl Elis dolů a s Little a Him čekali ve dveřích poblíž plošiny. Holky z týmu Am se rozmístily po okolí a střílely všechno hoperské, co se chtělo přiblížit k plošině.
"Trashere, Knighte, připravte se, a tak za 5 minut startujte, přistanete do oblasti zeleného kouře."řekla Sharon do vysílačky a Wamp hodila na místo zeleně zbarvený kouřák."Rozumíme."ozvalo se z druhé strany.
Hopeři a Chaoss nastoupili do výtahu a jeli ještě níž trochu do podzemí. Stáli jsme na mostě spojujícím budovu, kde jsme našli Elis s další budovou naproti, kde byl výtah. Pod námi tak 50 metrů výška a dole další budova."Vedle toho výtahu jsou i schody."ukázala L a rozběhla se k nim, my ji následovali a běželi po schodech dolů."Tak, jsou ve slepé uličce. Teď je máme." řekl Metal a vykopnul dveře do budovy a hodil dovnitř světelný granát. Odporné světlo a pištění oslepilo a ohlušilo všechny uvnitř. Jednoduše jsme tam vběhli a postříleli hopery kolem Chaosse."Kde je Elis?" byla jeho první myšlenka, když nás uviděl."Je v pořádku, zachráněná a teď i připravená k extrakci."řekl Metal. Chaoss se trochu rozkoukal."Sundejte mu někdo pouta." řekl jsem."Není klíč, musím do toho střelit." řekl Metal a vytáhl pistoli.
Zazněl výstřel a Chaoss si vzal zbraň od mrtvého hopera. Běželi jsme k místu extrakce, odkud byl vidět ve výšce několik metrů zelený kouř. Všichni hopeři k místu směřovali. Probíhali jsme a stříleli je do zad společně z Ersie, která střílela zvrchu.
Amaranthes s týmem stále držely hopery dostatečně daleko a začaly se pomalu stahovat, aby mohly opustit lom hned jak to bude možné. Doběhli jsme k místu, kam zrovna přílítal vrtulník. Trasher mistrně přistál a my začali nastupovat. Z boku přiběhli i Little, Demonek nesoucí Elis a Himawari. MrMetal zaujal obranou pozici a kryl L pomáhající Chaossovi nastoupit a Demonka, který donesl Elis a položil ji do vrtulníku. Na budovách i skálách se začali objevovat ostrostřelci i raketometčíci. L střílela z vrtulníku, zatímco Chaoss chránil Wizard."Do vrtulníku!"zavelel jsem."Amaranthes, stáhněte se, sejdeme se nahoře!"křičel jsem do vysílačky.
MrMetal začal ustupovat k vrtulníku, ale náhle přiletěla raketa a dopadla kousek od něj. Jeho to odhodilo a střepiny po výbuchu ho zranily. Doběhl jsem k němu a táhl ho do vrtulníku. Dostali jsme ho dovnitř a L vybídla Demonka, Little a Himawari, aby si nastoupili, ale ti odmítali."Leťte, musíme ty zmetky s raketometama držet dál, aby netrefili vrtulník!" vybízel Petr. "Letíte s námi, nedopustím abyste tu zůstali sami!" dohadoval jsem ses ním.
Kolem vrtulníku proletěla jen těsně raketa a vybouchla o skálu za námi. Trasher s Knightem věděli, že je zle a vrtulník zvedli dovzduchu."Co děláte, oni tam ještě jsou, musíme se vrátit, přistaňte!!" křičel jsme na ně. "Nemůžeme, pokud se vrátíme, všichni zemřeme." odmítali piloti a vrtulník vyletěl nad lom.
Petr, Himawari a Little se začali stahovat ke dveřím, odkud přišli. Fobos je pořád kryl, ale nepřátel bylo moc. "Běžte, běžte, já vám pokreju!" křikla Little a zastavila se. Horší věc udělat nemohla. Hoper který byl nejblíž pořádně zamířil a vykropil do ní celý zásobník. Little se naposledy otočila na Demonka s Himawari a zhroutila se mrtvá k zemi. "Nééé! Little!" v očích Himawari se objevily slzy. Zastavila se, ale Demonek, který dokázal zachovat klid na ni zakřičel: "Musíme jít, nebo dopadneme stejně, o patro výš je výtah, jdeme po schodech, pak nastoupíme!" oba se rozběhli jedno patro nahoru a chystali se nastoupit do výtahu. Hopeři ale už byli uvnitř a když viděli, že to nestihnou, začali střílet zespodu do podlahy výtahu. "Pozor!" zastavil Demonek Himawari, když si všiml, že z podlahy lítají kulky. Něco zkratovalo a výtah dopadl na zem před překvapené hopery. "Kudy teď?" zděsila se Him. "Žebřík!" všiml si Demon žebříku na boku výtahové šachty. Naházeli za sebe všechny oslepováky, kouřáky i granáty a začali rychle šplhat nahoru. Kolem nich občas proletěla nějaká ta kulka, ale žádná je naštěstí netrefila. V tom přiletěla kulka a trefila se do žebříku pod ruku Himawari, kterou lehce poranila. Him se lekla a málem spadla, ale chytila se naštěstí Petrovy nohy."Uff, držíš se?" zeptal se Demon a jen tak tak se sám držel."Můžeš se chytit toho žebříku?" "Jo, můžu." Trochu jí nohou pomohl, a lezli dál. Vylezli až nahoru, kde jsme na ně čekali my i
s vrtulníkem.
"Kde je LitleMonster?" zeptal jsem se "Mrtvá..proč to udělala, proč se zastavila?" zoufale se na Demona obrátila Him. "Ona nám vlastně zachránila život. Kdyby se nezastavila, ten zmrd co ji zabil by nás postřílel všechny tři." řekl nešťastně Petr. "Já to říkal," ozval se Knight. "Neodletět, tak tam chcípneme všichni," Nikdo na něj nereagoval zatímco Lia uklidňovala Himawari.
"Támhle běží tým Amaranthes, vypadá to, že jsou všechny. A odstřelovači se blíží taky." oznámil MrMetal a počítal si lidi. Všichni jsme se sešli u vrtulníku. "Hele, všichni se sem nevejdou, poletí jen zranění." řekl jsem a s Liadesque jsme vystoupili. Do vrtulníku nastoupila Maggot, která to trochu dostala do nohy a taky Wampirka s postřelenou rukou. Odstřelovači do vrtulníku naskládali těžké sniperky a poklusem jsme běžel směr domov. Himawari ještě dostala šílený nápad dojít pro tělo Little, ale byl ji vymluven, protože tato akce by si mohla vyžádat další mrtvé, o které nikdo nestál.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 -A -A | 10. července 2016 v 17:18 | Reagovat

To je sracka :-|  :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama